Opinie o Impel Cleaning w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Cleaning o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Łódź

Czy w Impel Cleaning występują paczki/bony świąteczne?

Ktoś Nowy wpis

Absolutnie nie ,ale za to zabierają 4 minuty od godziny przepracowanej z wypłaty ( taki wew regulamin )

Zawiedziona Nowy wpis

Kierownik w łodzi kawał (usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy do (usunięte przez administratora) pracownika traktują jak śmiecia

Jakub

Ktoś napisał że nie ma szkoleń. To nowy pracownik jak jest wdrażany jak nie ma doświadczenia? Inni pracownicy są pomocni na początku czy musiałbym liczyć tylko na siebie?

Ilona Nowy wpis

Powiesz coś więcej? Chodzi Ci o to że nie kazdy jest pomocny czy o co?

Norbert

Czy coś nowego słychać w firmie? Dużo dobrego się nasłuchałem.

@Norbert

Ta jest super, nasze panie salowe miały dostać dodatek covidowy ale pieniążki są wirtualne .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Cleaning. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Czy firma Impel Cleaning w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie szkolenia , tylko się podpisuje a szkoleń żadnych nie ma

Nowa

Witam Czy w firmie można liczyć na umowę o pracę czy jest tylko zlecenie i jak jest z wynagrodzeniem czy jest na czas i czy się wszystko zgadza Dziękuję za informację

Miotłacz
@Nowa

Umowa o pracę ???????????? Ją dostają tylko wybrańcy baaaardzo rzadko.

bzdura
@Miotłacz

To nie jest prawda, większość umów to umowy o pracę

Staszek

Zamiast oskarżać innych o nieuczciwe działania lepiej samemu zabrać się do uczciwej pracy tym bardziej, że mamy dobrego pracodawcę.

Czy pracownicy Impel Cleaning chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ktoś

Żeby coś takiego w tej firmie istniało. Na Telefonicznej jak się nie zaczniesz podlizywać to będziesz (usunięte przez administratora) Ukraińców lepiej traktują. (na Telefonicznej).

Miotłacz

Lizidupy Kryśki i Gośki na Telefonicznej. Widzą tylko pieniążki za zatrudnianie ukraińców, nie można liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony pracodawcy, sprzęt do sprzątania marnej jakości, odkurzacze klejone na taśmę, szczotki lo dwa miesiące nienadające się do pracy. Istny mobbing na pracownika, poniżanie, bluźnienie na pracownika. Po zapytaniu o buty robocze brak odpowiedzi. Jak sam sobie nie kupisz to nie będziesz miał. A jak dostaniesz kurtkę na sezon zimowy to będzie to kurtka zanoszona, zasyfiałan i podarta. A same kierownictwo ma nowiutkie kurteczki. Zależy im tylko na pieniądzach i ukraińcach łamiących przepisy, pracujących nieraz po 10 dni pod rząd. Nic tylko tą firmę wywalić z zajezdni Telefoniczna na zbity pysk. Odechciewa się wszystkiego.

Elo

Ciężka praca

zadowolony

Firma to dobry pracodawca ale to może zauważyć jedynie dobry pracownik, polecam pracę.

Pituslojtus

Broń Boże prace w tej firmie na obiekcie ZUSU w Łodzi na ul. Lipiec Reymontowskich. Brygadzistka Elżbietka bezczelna. Kilka dziewczyn liże jej.... Przekleństwa, obrabianie du.... ze strony tej pani to codzienność. Mobing w wykonaniu tej kobiety? Na porządku dziennym... Gorąco odradzam!!!

Zuzia
@Pituslojtus

Pani Aldono! Mogła pani wykonywać swoją pracę rzetelnie,a nie pracując na cały etat przychodziła pani na dwie godziny!!!! Pani Elżbieta nie potrzebowała obiboków na obiekcie.....

Emeryt

O dobrych rzeczach nie będę mówił. To jest firma, która łamie podstawowe prawa pracownicze. Jedna z kierowniczek z Łodzi nie wypłaciła pracownikowi kilkuset złotych, a powodem było jedynie to, że zwalniał się i zatrudnił się u konkurencji. (usunięte przez administratora) nie umie się upomnieć o swoje prawa. Przypominam, że za kierownictwo firmy odpowiada zarząd.

Feliks

Bezpodstawne oskarżanie i to na forum może nie być przyjemne. Pracę zawsze można zmienić ale po co tak pisać?

Emeryt
@Feliks

Dla ostrzeżenia innych. Dobra firma zawsze się obroni, złej nic nie pomoże.

d

Kilka lat pracy na stanowisku kierowniczym, nie polecam atmosfera fatalna (przynajmniej w moim oddziale), słowo mobbing -dość trafnie opisuje atmosferę i traktowanie pracownika przez przełożonych. Firma jak to firma (duże konsorcjum) , ta wyjątkowo dba żeby nie ponosić zbędnych kosztów i zarobić jak najwięcej, stado prawników dba o interesy pracodawcy nie pracownika. Aczkolwiek wynagrodzenie zawsze było na czas- tego firmie nie można zarzucić, no chyba że swoje obowiązki zawalił kierownik. Dokumentacja też musiała być zgodna z wymogami PIP i Kodeksu Pracy, no ale cóż wszędzie znajdą się nieuczciwi ludzie.

Halina

@Pituslojtus, "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce w Impel Cleaning? Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i informacje w nim zawarte powinny być zgodne z rzeczywistością. Mobbing to poważny zarzut wobec firmy.

ozi

Dlaczego ci co zostali oszukani nie zgłosili tego do PiP i na policję

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Wszędzie natomiast jest lepiej ale gdzie nas nie ma!!

Alva

Są upały a P. PIOTR zapomniał o ludziach, brak wody którą ma obowiazek pracodawca dostarczyć pracownikowi. Kary są za to od 1-30 tyś. Chyba czas na powiadomienie PIP.

Mimito

Szczerze nie polecam, nie wypłacają wynagrodzenia na czas i teraz sam musze ubiegać się o pieniądze poprostu czysta paranoja, brak stosownej odzieży roboczej i brak jakiego kolwiek dbania o pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Łódź

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

Impel Cleaning