Impel Cleaning

Łódź

Opinie o Impel Cleaning

aaaaaa 2011-06-16 16:57:21
robią z pracownikami co chcą. W tej firmie nie liczy się dobrze wykonana praca tylko słowa donosicieli nawet brudasów Oszczegam przed nimi Za nich się powinien wziąć jakiś Urząd [usunięte przez moderatora] Jednym słowem najpierw wykorzystają i zgnoją a potem zwolnią.
ola 2014-05-21 20:17:42
nie zgadzam sie, uwazam ze praca u nich jest w porzadku, grafiki dopasowuje do swojego zycia, nie ma z tym problemu, dzieki czemu ja sobie prace chwale
Marta 2014-05-25 21:39:53
Pracuję w impelu dłuższy czas i nie mam żadnych zastrzeżeń, koleżanka ostatnio dostała z poślizgiem wypłatę w innej firmie tu w impelu płacą na czas.
Jaga 2014-06-04 10:11:41
Bo to zaleta, płacą zawsze na czas. Dla mnie, to ważne, dlatego bardzo cenie sobie współpracę z firmą Impel.
pracownik 2016-05-31 22:41:21
Witajcie nie wyobrażajcie sobie wiele,pracuje w tej firmie rok czasu na umowe zlecenie zarobki massakra 950 netto na cały etat zus po poł roku dopiero zaczęli odprowadzać a teraz tak się wycwanili że dostajemy wypłatę dwa razy w miesiącu czyli np.czerwiec 1 i 30 czerwca ale juz za lipiec więc nie opłacają nam składek zus paska już nie mamy za lipiec bo wiadomo ze wypłaty w danym miesiącu nie było,wychodzi na to że przez okres całego roku co drugi miesiąc mamy opłacane składki czyli 6mc zamiast 12 zastanówcie się więc czy warto zaczynać pracę w tej firmie
Pracowwnik IMPEL 2016-09-28 07:53:16
Jakie 1850 zł 4 -5 zł na godzizne bez urlopu a cos takiego jak premia nie istnieje !
Cieć 2016-09-28 08:00:27
Większośc wpisów to reklamowe . Pracownik tej firmy może tylko negatywnie ocenic. 4-5 złna godzine bez urlopu socjalu najlepiej jak byś pracował na okrągło conajmniej 250 godzin w miesiacu bo wtedy nie muszą zatrudniac nasteopnego i płacić kolejnej składki zdrowotnejn a tobie wmawiają że to korzystne dla ciebie bo więcej zarobisz sluchasz tego i widzisz że mają cie za idiote , ktos tu mówił o premi cos takiego nie istnieje
ela 2016-09-29 22:20:06
Nie wiem o co chodzi, pracuję już od trzech lat w tej firmie i nie mogę narzekać. Praca jak praca ciężka, ale ma też wiele plusów. Firma dba o doposażenie pracownika i jakoś idzie
agata 2016-10-03 10:59:34
moja kumpela też pracuje w impelu i mówi,że ok, po prostu dobra praca. nie ma problemu z pieniędzmi, z przełożonymi, i współpracownikami. czyli ma spokój i pewność, a tego właśnie potrzebuje.
anka 2016-10-05 17:11:08
ja też jestem zadowolona. przede wszystkim jak piszesz pieniądze mam na czas, wszystko jak należy, a czas pracy elastyczny, jak sie ma dzieci to sie wie jakie to ważne. dobra firma....
zula 2016-10-06 19:08:47
Owszem docenia się pracowników z dobrymi kwalifikacjami i tych ceni się też finansowo korzystniej.Nie zakłamujcie faktów. Trochę obiektywizmu.
ala 2016-10-07 19:35:01
Waśnie trochę obietywizmu by się tu przydało. Impel potrafi docenić pracowników, ale trzeba coś od siebie dać. ma się kwalifikacje i chęci to pracownik się pnie. olewa to stoi w miejscu
ela 2016-10-08 22:01:54
kolezanka u nich pracuje i nie narzeka. chwali sobie elastyczny czas pracy . wiadomo na wysokosc wynagrodzenia ma wplyw doswiadczenie i kwalifikacje.
waldemar 2016-11-26 00:50:03
Zgadzam się,ideałów nie ma,tylko praca nad sobą,własnymi kompetencjami i chęcia pracy,własnego rozwoju.Dobra firma,we wzzystkim można znaleźć motywację,jeśli tylko wie się gdzie jej szukać-a moża wszędzie.Wynagrodzenia na czas,słyszy się sporadycznie o problemach z odzieżą roboczą lub identyfikatorami,na szczęście problem jest szybko naprawiany-sprawy papierkowe w porządku.
Zostaw swoją opinię o Impel Cleaning - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning