Opinie o Plastic Components and modules Poland S.A. w Sosnowiec Generała Mariusza Zaruskiego 11

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastic Components and modules Poland S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Components and modules Poland S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Components and modules Poland S.A. w Sosnowiec Generała Mariusza Zaruskiego 11

Stary

Jesteście wszyscy p....... zamiast tworzyć zgrana zmianę to się błotem obrzucacie. To już jest nudne

Zgadza się, gość jest spoko znaleźliśmy se kozła ofiarnego i robicie zamieszanie przez jedną fr..... z listw co miała okres. Mało razy nam d... obronił przed działa? Nikt z nas by nie chciał być brygadzista . Są dużo gorsi od niego obok jak Pan D.M. z morda do każdego i chamskie odzywkami, M.M obok na hali machajacy rękami i wszyscy się go boja ale tego nikt nie widzi tylko się uparliscie na jednym.

Spokrewniony

Żona mi mówiła że straszyć ludzi lubi, pan Marek P. Zwłaszcza niektóre kobiety, inne mają lżej od reszty.

Pracownik GG

Praca spoko, zarobki też. Tylko szkoda, że nie doceniają i nie biorą ludzi pod zakład za to jak pracują... Najpierw brali wszystkich jak popadnie, a teraz zrobili testy, które oblało 40 z 82 osób. Laskom, które przeszły pod zakład lub zdały testy w (usunięte przez administratora) się poprzewracało zadzierają nosa jakie to one mądre, tylko i tak pusto w głowach mają i dwie lewe ręce do roboty. A ten kto zapier... od samego początku zostanie wyrzucony na zbity pysk. Nawet ci co pracują po 5-8 lat. Jest szansa, że przetrwają do końca roku pod drugim pośrednikiem pod warunkiem, że będą zamówienia. Chłopaki natomiast którzy zdali dobrze testy sami "awansowali" się na leaderów i brygadzistów, rządzą ludźmi nie mając o niczym pojęcia. Praca w sam raz dla obiboków, wielkimi brzuchami, którzy nie mogą za dużo się schylać bo się trochę spocą i zasapią. Starsze babki mają więcej siły i zapier... za dwóch, a taki z wielkim tyłkiem i brzuchem siedzi na d... na najlżejszej maszynie i śmieje się pod nosem, jak tym starszym kobietom pod po d... się leje. Nawet nie podejdzie i nie spyta czy pomóc. Szkoda, że firma nie docenia dobrych ludzi po ich ciężkiej pracy

Aplikowałeś do firmy Plastic Components and modules Poland S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zadowolony

Odnosnie M. Poręba przypominam ze zlosliwosc jest cecha ludzi inteligentnych, jesli ktos nie potrafi wybrnac to pewnie testu tez nie przejdzie. Nikt tez nie przychodzi do pracy rozpieszczac pracownikow, to jest przełożony, nie kolega. Podejrzewam ze zlosliwe komentarze dotyczace M. Poreby pochodzą od pracownikow ktorzy nie maja pojecia co to mobbing za to maja dwie lewe rece. No cóż, nie kazdy nadaje sie do tej pracy a Marek ma wyjątkową cierpliwosc do nowych, nie zawsze zdolnych pracownikow. Jak kazdy ma prawo do gorszego dnia ale pracujac w roznych podobnych zakladach uwazam ze to wlasciwy człowiek na wlasciwym miejscu. Oczywiscie stara sie naklaniac do przyjscia w soboty ale jesli ktos nie moze to poprostu nie przychodzi i nie jest to problem. Biorac pod uwage ze pracuje z bababi nie dziwcie sie ze nie reaguje na kazdy kaprys. Uwazam ze jest to jeden z lepszych zakladow w ktorych pracowalem, jak w kazdej duzej grupie ludzi zdarzaja sie konflikty i nie da sie kazdego kochac ale atmosfera jest dosc miła, do pracy idzie sie bez przymusu, a i pieniadze sa dosc dobre.

xxxx123
@zadowolony

M.Poręba to fajny brygadzista jedyne tylko to że nie jest zbyt obiektywny ale ja nie narzekam do pracy przychodzi się pracować a nie kolesiostwem i bojami zajmować fakt że pracownik jest pracownikiem a jak by nie patrzeć nie powinno się spoufalać z brygadzistą tak jak to robią niektórzy pewno że inni mają lżej ale jak to kiedyś powiedział że to brygadzista decyduje kto gdzie pracuje,kto przychodzi do pracy w sobote szczególnie na ranną zmiane i kto ma lżej dziś bo kursuje.p.Marku więcej obiektywizmu .Odnośnie P.Kierownika jest super więcej szacunku kierownik to kierownik cofnijcie się do czasu kiedy go z nami nie było chodziliście jak trusie to teraz nie narzekajcie.

Stary pracownik

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, są tacy co mają ambicje i pracują.

stary
@Stary pracownik

pewnie jestes pociotem kogos lub przydupasem,wiec do Ciebie takie informacje nie dochodza!!

Xxxxxxxx

Jedyny który tu wyzywa i kopie co popadnie to P.Paliga.

zeus

Jeżeli uważasz, że nie jest tak źle, to pooracuj jak ja,u debila Indyka pod kierownictwem Czerwonego ,ograniczonego buraka. Masz jeszcze wybór, możesz iść do Daria ,który ma problemy żeby się podpisać nie robiąc błędu i kierownika Od Grabek, który w ogóle nie wie co się dzieje, czgo od niego wymagają i za co jest odpowiedzialny. Nie znam Cię ,ale gorąco pozdrawiam, nie daj się nieudacznikom.

nowy pracownik

dzieje sie kochani w tym zakladzie

nowy pracownik

Witam , to jacyś brygadziści czy kto tam ?

yyyyyy

Nie ten zakład

Jak czytam te bzdury to mi się ....... Robi. Robię na listwach od roku i nie widziałam żeby ktoś kogoś wyzywał czy czymś zucal . Mało tego jeden z nich jest na maszynach i nie ma już wspólnego z nami. Bujdy wyssane z palca pewnie kogoś z innej zmiany . Prawda o firmie taka ze weekendy trzeba pracować a ggroup prawie zawsze. Z drugiej strony kasa z weekendami fajna a bez mała ale i tak lepsza niż 1300 w sklepie od rana do wieczora. Firma nas tylko oszukała wprowadziła testy po których jak ktoś nie zda to mogą mu nie przedłużyć umowy.

nowy pracownik

testy, WCM ,i największe ciśnienie na pracowników z Gi Group ,Porażka.

kkk

dno syf malaria głęboka komuna chwwd

nowy pracownik

Witam na prawdę odradzam prace w tej firmie , stres jest taki ze szkoda gadać o ludziach co tam pracuja juz nie wspomne , jak wgl mozna ich tak nazwać , kazdy kazdego (usunięte przez administratora) ciągle straszenie ze nie przedluzą umowę i żeby sie ogarnąć bo sie pożegnamy , rzucają cie ciągle na inne stanowiska bez instruktażu stanowiskowego i wszystkie weekendy trzeba robić ,ci co maja umowy na stałe maja wyyjebane ciągle L4 lub lataja na fajeczke , mlodzi maja (usunięte przez administratora) bo jak nie to odrazu leci do brygadzisty (usunięte przez administratora) porażka

mati

Tylko jeden kierownik zmianowy był tam na poziomie ,znał się na tym co robił i potrafił współpracować ze swoją załogą.Szanował ludzi a ludzie szanowali jego i wskaźniki też miał najlepsze.Pozdrowienia dla Mariusza G.

zeus
@mati

Zgodzę się mati. Mariusz rzeczywiście był spoko ale jego już nie ma. Pozostał nam jeszcze jedyny normalny z kierowników Krzysztof J.

pracownik z umową na stałe

Kochani proszę się wypowiadać na forum , ostatnio były przyjęcia i cisza ? :D

na 2 tygodnie nie na 6 miesięcy umowa

ted

Jak wyglada stawka w plastic componets oraz atmosfera i praca na produkcji

@ted

praca jest taka , stres powyżej normy , straszenie ze ci umowy nie przedłużą , tyrasz w pocie czoła , a ci z umowami na stałe tylko bajera za robote sie nie wezma bo po co .

Zniesmaczony
@nowy pracownik

No jeszcze na wtrysku to jako tako ale na montażu to juz syf totalny ta liderka to prawie z krzesła spada jak śpi na nockach ,rumience se wymaluje i lata za chlopami dobrze że juz chociaż na jej romans patzec nie musimy gdzie jest kierownik ze tego lesera di roboty nie zagoni

Abc
@Zniesmaczony

Nierób z postawionym kołnierzem,podpordlacz z malą inteligencja a wielką buzią.jak już dziub nie pomaga musi się łzami zalać .

mizsczu

firma porazka wywalaja polowe zderzakow na smietnik a ludziom placa jak psom szczegolnie w technologii

KM1

Eunuch czyli czechu jest nikim nie przejmowac sie śmieciami :)

bambus23

wszystko co wyżej napisane to prawda omijać tą firmę z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Components and modules Poland S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Plastic Components and modules Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Components and modules Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Components and modules Poland S.A.?

Plastic Components and modules Poland S.A.

Plastic Components and modules Poland S.A.