Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Zmartwiona

Kiedy będą zwalniać? Mam pytanie czy firma będzie szukać tz haków na pracowników jak w 2008 roku by zwolnić jak najwięcej osób dyscyplinarnie by nie płacić odprawy. A może ogłoszą upadłość dzięki czemu nikomu pensji nie wypłacą. Co o tym sądzicie??? Pytanie do ludzi pracujących tu od czasów pierwszego kryzysu. I jeszcze jedno dlaczego firma nie chce płacić postojowego??? Albo dogadać się z pracownikami odnośnie urlopu 5 dni bierze pracownik za kolejne 5 dni płaci pracodawca. Jest tyle rozwiązań nie rozumiem dlaczego tak traktuje się ludzi. I co rząd na to trąbią w koło żeby nie zwalniać ludzi że pomogą ludziom a tu co (usunięte przez administratora) O Amazonie trąbią w TV a o wabco każdy milczy. Whirlpool już się zamyka z korzyścią dla pracowników. A tu znowu będą chocki klocki. Jak przyjdzie recesja to dopiero się zacznie wysysk przez pracodawców będą zatrudniać za najniższą krajową i jak komuś się nie będzie podobać to do widzenia znowu zacznie się mobig i kwas w pracy. To takie smutne. Jak człowiek człowiekowi zgotował taki los.

zdzwiony
@Zmartwiona

nie wypisuj bzdur tylko sie doinformuj. postojowe jest placone a fejkniusy o 2008 to sobie miedzy bajki wloz

@zdzwiony

W przyszłym tygodniu też będzie płacone postojowe?

Monter

Dlatego właśnie się zwolniłem. Teraz postojowe bez płatne. Albo płatne do odrobienia w sobotę i niedzielę na polecenie kierownika za sobota niedziela za zwyklom stawkę

Członek
@zdzwiony

Człowieku zanim coś napiszesz to się zastanów. Cała firma ma płacone postojowe?! Nie!! Większość działów pracuje więc zanim się wypowiesz to sprawdź swoje informacje. Po drugie jak już używasz skrótów anglojęzycznych to warto sprawdzić ich pisownie. Sam jesteś fake news!!!

Koronawirus

Dlaczego firma narażona swoich pracowników na zarażenie, śmierć??? Firma ma wielkie zaplecze finansowe i zamiast wysłać swoich ludzi na postojowe to osoby zarządzające świadomie narażają zdrowie i życie ludzkie. Paranoja

@Koronawirus

Może dlatego, że firma nie będzie nikogo wysyłać na postojowe, tylko zwolni pracowników?

Monter

Niech zwalniają śmiało. Już brakuje chętnych do pracy. Nowi przychodzą i po paru dniach znikają. Zwolnią tych, którzy jeszcze chcą tam pracować to będą musieli zwijać interes. We Wrocławiu jest tyle pracy, że nikt pod bramą czekał nie będzie. Obudzą się z ręką w nocniku

Jasne
@Monter

Z ręką w nocniku to chyba ktoś inny się tu obudził, GDZIE jest tyle pracy??? Za miesiac wiekszosc z nas bedzie jej szukac, przestan bzdury wypisywac

K-O
@Jasne

Na wskutek pandemii w Hiszpanii na dzień wczorajszy pracę straciło 800 tys. ludzi. Wiadomo, że u nas tak drastycznie bezrobocie nie wzrośnie, ale też z pracą będzie bardzo ciężko.

Monter

Witam serdecznie wysztkich monterów ja za tydzień robię badania i nowa praca. Niech zwalnią. To się z kończy za 1 lub 2 mce i już ludzi do pracy nie znajdą nie te warunki pracy na cyl 7 nie za te pieniądze i tą charowke

@Monter

Nie chce nikogo martwic lecz w tym roku czeka nas dwucyfrowe bezrobocie, rynek w perspektywie 6 miesiecy nie ma szans na odbicie wieksze niz 60%

Monter

Dlatego ja jak mogłem to się szybko zrobiłem ewakuację. To zdrowie jest ważne. Bendzie jeden to i bęnda następni a my zwykłe szare montery robimy razem a później nawet na lekarza i grób nie bendzie nasz stać. A Góra w domach.

@Monter

Jak cie stac siedziec pol roku w domciu, na utrzymaniu mamusi rencistki to prosze bardzo. Nie kazdy ma taki "komfort" jak ty. Popatrz na to co piszesz(gramatyka i stylistyka) bo psujesz opinie nielicznym normalnym osobom, jakie byc moze tam zostaly. W firmie jest zle i to chyba zasluga przyjmowania na etat takich osob jak ty.

@comptable

Wiesz ta firma nie da ci możliwości żebyś się rozwinoł. Masz pracować za 3k brutto na cylach. Jesteś takim szarym pracownikiem najniszego szczebla. Ja tam się wypaliłem 2 lata to samo a gdy dał mi 3 umowę o pracę to go po prostu wyśmiałem. Nie wyobrażam sobie całe życie robić na cylach za co. Po co dla kogo. I jeszcze mogę coronowirusa dostać. Ja powiedziałem nie, za dużo jak dla mnie Poz dla cyl 7.

@Monter

A związki istnieją czy to tylko fikcja

Yyyy

Czemu tak sądzisz ponoć się chełpią że są takie super konfederacja tak mi powiedzieli na rozmowie .Mówili że przewodniczący związków jakiś Jórek, Jarek że organizują wycieczki i tym podobne jakieś imprezy możesz napisać czy to tajemnica

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Yyyy

Mam pytanie czy wabco pracuje czy idzie na postojowe, pytam się bo miałem być zatrudniony od 1.04 i narazie kazali czekać

Byly

Firm placi glodowe pensje praca ciezka

Z-y

Monter wykup sobie jakąś terapię, idź do szkoły bo masz zaległości - tak długo nie pociągniesz.

@Z-y

Żal mi ciebie kolego całe życie w wabco za grosze.

comptable

bez polityki, co? To forum wypowiadania sie o firmie i tematach z nia zwiazanych.

pytanie

Skad ci rekruterzy biora takich "fachowcow" jak inzynierzy, informatycy czy mechanicy??? Maszyny non stop odmawiaja posluszenstwa i strajkuja, soft sterujacy maszynami(trace) ciagle sie zawiesza i nikt go nie potrafi skonfigurowac. Zapewniam, ze wsrod malolatow co rozpoczynaja nauke w liceum znajdzie sie nie jeden ktory go skonfigurujepoprawnie, ze bedzie dzialac stabilnie wiec po co zatrudniacie informatykow od utrzymania wewnetrznych sieci ktore sa zle ustawione placac im bajonskie sumy za dyplom ktory w praktyce uzywa sie zamiennie jako papieru toaletowego??? A logistyka to juz horror-tam nie ma zadnej logistyki a osoba za nia odpowiedzialna z okazji epidemii niech wykorzysta czas i sie przekwalifikuje na jakims kursie on line.

@pytanie

Studiować, a chodzić na studia to dwie różne rzeczy. Większości inżynierów cudem skończyła studia. Nie mają żadnej wiedzy, ani umiejętności.

Maciek
@pytanie

Panowie inżynierowie nie umieją nie tylko odczytywać schematów i rysunków. Nie potrafią prostych działań matematycznych- są niedouczeni w szkole podstawowej bo system nauki jest dalej cienki, również z winy nauczycieli. W PRL - u i tak dalej jest w Europie zach. inżynier nie siedzi w biurze. Jest po to by być bezpośrednio na budowie przy pracach czy na produkcji. Nadzoruje bezpośrednio realizację swojego projektu w terenie, a unas p.inżynier ma satysfakcję, że siedzi w biurze, popija kawę i nadmuchuje się:JESTEM INZYNIEREM,JESTEM INZYNIEREM i tyle z niego. Siedzący inżynier w biurze to strata dla całej gospodarki i obywateli którzy ze swoich podatków łożyli na jego wykształcenie. I zwykły robol po zawodówce czy technikum szkoli takiego inżyniera.

Rup
@pytanie

Faktyczne umiejętności... Wiedza teoretyczna inżyniera to dopiero narzędzie do konfrontacji z praktyką . W zależności od specjalizacji inżynier podczas zajęć praktycznych , stażów oraz egzaminów sprawdzających nabycie odpowiednich umiejętności musi kilka lat popracować na niższych stanowiskach tzw.dozoru aby nauczyć się optymalnie wykorzystywać zdobytą wiedzę. Posługiwanie się komputerem to obecnie elementarna pomoc w rozwiązywaniu wątpliwości i niektorych problemów a nie bazowa wiedza do pełnienia określonej funkcji! Znam inżynierów, którzy bez kłopotu potrafią rozwiązać równanie różniczkowe, lecz nie nauczyli się wbić przysłowiowego gwoździa do ściany. Brón nas Boże od takich fachowców!

Cv
@pytanie

Obecnie najlepszym dyplomem są SZEROKIE PLECY I ZNAJOMOŚCI nikt tego chyba nie zaprzeczy

Cv
@Maciek

Bowiem na rozmowie trzeba sprawdzać konkretne umiejętności praktyczne, a nie kwity kolekcjonerów. Co mnie obchodzi, czy ktoś ma studia i jakie? Teraz kazdy ma studia. Dlatego oprócz rozmowy daje sprzęt do analizy/skonfgurowania/zaprogramowania i wszystko jasne. Aha. No i rozmowa od wejścia po angielsku. Nie ma ściemy. Już pełno takich, co miało w CV wpisane angielski b.dobry, jakieś kursy itp, przy wejsciu zaskoczeni, podziękowali :)

K
@Cv

No wiedza ekspercka na najwyższym poziomie! Znacie się ludzie ewidentnie na wszystkim, znowu WABCO przeoczyło takie perły... Już najlepsze jest wasze januszowe: "plecy trzeba miec żeby się dostać", pochwalcie się waszym wykształceniem bo z tego co widzę to nawet na "studia dla idiotów" wam się pójść nie chciało, po angielsku tez mozemy popisać ;)

@K

"...po angielsku"??? To moze cos znaczylo 30 lat temu a nie teraz. Aktualnie kazda osoba konczaca gimnazjum/podstawowke porozumiewa sie w tym jezyku, przynajmniej w stopniu podstawowym.Mow po hiszpansku, ktory zna pol swiata albo po francusku, ktory ma skomplikowana gramatyke i fonetyke. To juz lepsza konkretna szkola pomaturalna, np rachunkowosci ktora sam konczylem niz te wasze uniwerkii polibudy, po ktorych nie potraficie nawet rozliczyc sie na PIT 37 Do mnie, do policealnego studium chodzili dumni "magistrowie" i inzynierowie-automatycy. Smiech na sali i brak komentarza.

H
@comptable

Uwierz mi, że nawet osoby na stanowisku kierowniczym nie znają angielskiego!

Ona
@H

Na(usunięte przez administratora) Inżynierowi angielski jak nawet momentów zmierzyć nie potrafi. Co to inż linii, który nie potrafi zmontować zaworu.Logisci? Nigdy nie wiedzą co się dzieje, na proste pytania nie znają odpowiedzi. Mam logistke, która nie potrafi poprawnie wydrukować planu, zawsze są błędy, nie ma pojęcia o częściach, o opakowaniach. Jakość? Jakość to koszmar, ileż trzeba się naprosić żeby ktoś zajął się problemem. Pracuję już naprawdę długo i jedno mogę powiedzieć... Kiedyś monter miał pomoc u tzw działów wspierających teraz jest tylko spychologia. Mam wrażenie, że Ci ludzie po prostu nie wiedzą jakie mają obowiązki. Są w pracy, czas leci, wypłata jest i więcej od nich wymagać nie można

Konopiusz
@pytanie

Zgadzam się, większość inżynierów to (usunięte przez administratora) nie mający kwalifikacji na zajmowanym stanowisku, przykład pani od jakości jest po studiach Ochrona środowiska dramat, a logistyka? (usunięte przez administratora) Jak to jest że osobie na stanowisku dyrektorskim kończy się kontrakt nie ma wyników to wyjazd, a są na siłę tworzone dla nich sztuczne stanowiska ,,kierownik operacyjny,, gdzie osoba nie ma pojęcia o nowej funkcji

ostry

Od 1 kwietnia Wabco będzie chyba jedynym pracującym zakładem-od 1 -go staje Polar .pytam się na co czeka dyrekcja ,aż cały zakład będzie na kwarantannie w miejscu pracy bo do domu nikt nie puści .Dyrekcja chyba che się doczekać pozwów zbiorowych i spraw cywilnych od pracowników jeśli dojdzie do zakażenia w miejscu pracy .Nie wypłacicie się ludziom !!!!!

@ostry

Od 1go przestanie obowiązywać 500+ to połowa zakładu pójdzie na l4. Nie będzie miał kto robić....

Monter

Dlaczego w biuletynie jest info, że pracownik zgłosił kierownikowi PRZED rozpoczęciem pracy, że mieszka z osobą objętą kwarantanną??? Przecież to bzdura. Przyszedł normalnie do pracy i pracował!! Zły przepływ informacji czy zamiatanie pod dywan? Przecież ludzie wiedzą jak było i są na niego (usunięte przez administratora) naraził wiele osób i mam nadzieję, że konsekwencje zostaną wyciągnięte

On
@Monter

Życie montera nie ma żadnej wartości. I co wróci sobie jak gdyby nigdy nic ? skoro nie będą wyciągnięte żadne konsekwencjie to takich mądrych będzie więcej. I co z tego, ze 99 procent jest odpowiedzialnych i czuje powagę sytuacji?

@Monter

To tego "kierownika" ktory dopuscil go do pracy nalezy wywalic na zbity pysk; Jakby bylo inaczej to pewnie by sie chwalil przed wami plotkarze i intryganci, ze mieszka z kims objetym kwarantanna, jasne...Od epidemi nie uciekniesz. Jak nie w fabryce to zarazisz sie od kasjerki w sklepie, listonosza czy jak usiadziesz na krzeslo w tramwaju; Z fatum nie wygrasz-mozesz zminimalizowac zagrozenie ale i tak cie to dopadnie czy chcesz czy nie. Chcesz uniknac zarazy, to kupuj bilet do centralnej Afryki. Wszystko zalezy od organizmu i jego odpornosci: jak chlejesz, cpasz, palisz i masz jeszcze inne "ukryte" choroby to jestes spisany na straty.

@comptable

Kierownik wysłał go od razu jak tylko się dowiedział, tylko nie było to przed rozpoczęciem pracy. Przyszedł, pracował i dopiero się przyznał.Po cholere przychodził do pracy? Rozumiem, że każdy może być zarażony, tego nie wiemy. Jednak jak już jesteś w grupie ryzyka to weź telefon, zadzwoń do firmy i siedź na (usunięte przez administratora)

Rafsew

Narzekacie wszyscy ja siedze bez pracy i chetnie bym wrocil do Wabco ;) lecz rekrutacja zawieszona:(

R....
@Rafsew

To jesteś leserem i tyle w temacie!!!

@R....

Nie obrazaj mnie pajacu.Jak dla ciebie leser to osoba ktora zarobila 50 tys w 2 miesiace za granica i musiala wrocic do polski z powodu wszyscy wiemy jakiego to pozdro prujesz (usunięte przez administratora) jestes faja papaja

Rafsew

Moj staz w tym zakladzie jest dosc dlugi takze doswiadczenie duze i mozliwosc negocjacji stawki to ze Ty tam pracujesz za 3 tysie brudu to Twoja indywidualna sprawa pozdrawiam.

Rafsew

Nie martwie sie o swoje jutro, a to ze ktos wrocil z zagranicy z pracy i chce pracowac w polsce, za polskie stawki to odrazu musi ktos wylac swoja zolc i do swojej wypowiedzi dolaczac ironiczne komnetarze. Takze temat zamkniety.

COVID 19

Przestan pisac bzdury bo to nie forum onetu czy interii.Jakbys zarobil taka kase w dwa miesiace to bys przez rok mial wakacje w Polsce full wypas i nie musial zebrac o robote wsrod cpunow,akkoholikow, lgbt-owcow, i matolow-inzynierow oraz informatykow, ktorym jakims cudem udalo sie skonczyc studia a nie potrafia skonfigurowac systemu sterujacymi maszynami, ktory co chwile sie zawiesza.Jak taki z ciebie specjalista, to zamiast do Polski gdzie nikt cie nie chce, nalezalo jechac do Holandii czy Niemiec

Ta

To nie ból. Ja nikomu niczego nie zazdroszczę bo mam to, na co się godzę. Po prostu bawi mnie wypisywanie takich rzeczy. Jeśli Ciebie to jakimś stopniu dowartościowuje to w porządku. Tylko nie obrażaj innych pracowników, skoro ponownie chcesz wrócić do Wabco.

COVID 19

Wypisze gratis skierowanie po trumne do zakladu pogrzebowego dla Jasnie Oswieconego dyrektora z ul Kwiatkowskiego i jego zastepu "pomocnikow" Jak by fajnie bylo na swiecie gdyby nie bylo takich krwiopijcow jak ci panstwo

Były

Ostatnio w gazecie wrocławskiej był artykuł na temat tej firmy. Po tym co ja tam przeszedłem przez te kilka lat, nie dziwię się że ta firma jest gotowa płacić swoim pracownikom 500 zł, zamiast wysłać ich do domu tak jak robią to inne normalne firmy. Gadanie, że trzeba chodzić do pracy bo spadną zamówienia to jest po prostu ściema dla (usunięte przez administratora) i ciemnych ludzi. Taka jest prawda. Klienci przecież też stoją, cała Europa praktycznie stoi. A wam, Łysy gość który zwie się dyrektorem tego zakładu oraz banda nierobów związkowych, mówią wam że musicie iść do pracy bo trzeba ratować firmę. To ja mam coś jeszcze powiem, takie firmy jak ta stać po prostu na to żeby nie produkować przez dwa, trzy tygodnie, oni mają rezerwy na takie sytuacje nie dajcie się ogłupić że bez was ta firma upadnie. Tym związkowcom którzy prawią wam takie mądrości, a jednocześnie sami siedzą gdzieś sobie bezpiecznie w chacie, oraz tym wszystkim ludziom którzy za obietnicę tego papierka o nominale 500 zł chodzą do pracy to ja mam jedną rzecz - powinniście wszyscy z otwartej ręki dostać klaskacza w te wasze wstrętne pyski. Tak jak powiedziałem, ich stać na to, żeby po prostu wytrzymać kilka tygodni bez produkowania tym bardziej że cały świat stoi, więc dla kogo wy to chcecie produkować!? Czy zdajecie sobie sprawę z tego że za te kilka groszy jesteście w stanie zarazić swoją rodzinę, swoich znajomych, panią w sklepie, pana w autobusie, ludzi na chodniku ludzi, wszędzie dookoła was. Taka sytuacja może doprowadzić do tego że cały nasz system zdrowia zostanie przeciążony, że to będą dziesiątki czy miliardy straty dla naszego kraju. Czy wy sobie w ogóle zdajesz z tego sprawę, że za ten papierek jesteście gotowi sprzedać nawet własny kraj kolegów wasze zdrowie i wszystko co się z wami łączy? Moje życiowe doświadczenie, oraz doświadczenie kilku dobrych lat w tej firmie nauczyło mnie, że ci ludzie którzy chodzą za te pieniądze i jeszcze sami sobie to tłumaczą że przecież trzeba iść, przecież trzeba ratować firmę, dają się ogłupiać tej korpo propagandzie, To są w prostej linii ci sami ludzie którzy za 500 + sprzedali cały swój naród. To są bezpośredni następcy chłopów pańszczyźnianych. Oni w życiu nie widzą nic tylko trochę papierków w portfelu, nie umieją patrzeć długofalowo, liczy się tylko tu i teraz. W tej firmie miałem okazję przez te wszystkie lata współpracować właśnie z takimi ludźmi, nie chce być źle zrozumiany tam była też masa naprawdę fajnych ludzi, ale chłopów chyba jednak jest zdecydowana większość, po prostu, tak samo te wszystkie stare i głupie baby na tych liniach które myślą że ich linia jest najważniejsza na całym świecie, ostatnie chamy i buraki z aspiracjami na stanowiska zmianowych, karierowicze, idioci. Przykro mi ale taka jest prawda, taki jest skład etniczny tej firmy. Jak tutaj ktoś już wpisał wcześniej, Ci ludzie nie umieją po sobie posprzątać w kiblu w tej firmie, a co dopiero będą analizować jak ich zachowanie ma wpływ na otaczające środowisko czy społeczeństwo. To są tacy sami ludzie, którzy donosili na kolegów żeby zostać tym zmianowym, to są tacy sami ludzie którzy pobierają zasiłki, będą kłamać że są samotnymi rodzicami podczas gdy mieszkają po kilka osób na mieszkaniach, to są tacy sami ludzie którzy wyłudzają te wszystkie zapomogi, to są wreszcie tacy ludzie którzy za te 500 zł gotowi są iść do pracy nawet gdyby się ten zakład po prostu palił i oni mieliby się spalić razem z nim, bo oni w życiu chyba nie wiedzą że można inaczej i tyle. Z jednej strony to jest trochę przykre ale ja tym ludziom nie współczuję. Życiowe doświadczenie oduczyło mnie współczucia do takich ludzi bo nauczyłem się jednego. Każdy jest kowalem swojego losu. Tacy ludzie też są potrzebni. Ci pseudo kierownicy mają kim rządzić, Firma kim pomiatać, zmianowi mają się na kim wyżywać. Przykro mi, ale jeśli ktoś 15 trzy 20 lat robi jedną i tą samą czynność to oznacza że po prostu nie ma w życiu żadnych ambicji i jest gotów za pare złotych zrobić wszystko. Aha i zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy. Znając tych pracowników tam, Zawiść jaka tam panuje, ja jestem pewien że ludzie już tam się kłócą, bo ktoś dostał te parę groszy więcej w tym czasie epidemii. Zapomniałam dodać że ci ludzie których tu scharakteryzowałem to przede wszystkim są bardzo zawistni ludzie którzy nie mogą się pogodzić z tym że ktoś zarabia więcej albo ktoś dostał lepszą podwyżkę albo ktoś po kilku latach pracy po prostu nie dostał takiej podwyżki na jaką oczekiwał. kto ma w życiu jakiekolwiek ambicje czy szacunek do swojej osoby to powinien był stamtąd już dawno odejść. Ja mam inną robotę, zmieniłem swoje życie, odprawa na mnie pracuje. Życzę wam wytrwałości.

@Były

Jakiś Ty mądry człowiek. To jeszcze doradź co ma zrobić monter? Myślisz że my byśmy nie woleli leżeć w domu?? Zakład normalnie pracuje, nie chcą dać urlopu, straszą zwolnieniami. Człowiek się boi o przyszłość, nie jest sztuką zostać bez kasy a rodziny za co wyżywić? A czy zakład stac na postój? Oczywiście, że tak. Ale po co płacić postojowe jak można jeszcze wycisnąć coś z ludzi. Wszyscy wiemy ile dla nich znaczymy, nasze zdrowie i życie jest na ostatnim miejscu. Skoro tak się cieszysz, że już nie pracujesz w Wabco to po co wchodzisz na forum i obrażasz ludzi, którzy pracować muszą?

@Monter

Moją intencją nie jest nikogo obrażać. Ja po prostu opisuję prawdę jaka tam panuje. Tak jak napisałem każdy jest kowalem swojego losu. Jeśli nie masz za co siedzieć w domu, to jest twój interes, Ty swoim życiem tak pokierowałeś że nie masz grosza przy sobie, ja nie jestem za to odpowiedzialny. A dlaczego wszedłem na Forum, dlatego że o tej firmie piszą w mediach a skoro tam pracowałem, to mam prawo chyba sobie tutaj przeczytać co się dzieje. Co masz zrobić? Weźcie wszyscy El Quatro. Niech Firma widzi że pracownicy nie będą ryzykować swojego zdrowia, to wam w końcu zapłacą i was jeszcze za to przeproszą. Chyba wszyscy wiemy bo sami się tym chwalą ile zarabiają tutaj we Wrocławiu, więc dadzą sobie radę. Bardziej martwiłbym się o małe różne firmy lokalne niż o takie wielkie molochy. A tych wszystkich którzy zachęcają do chodzenia do pracy to powtarzam, wychlastajcie po pysku. Oni są ogromnym zagrożeniem dla całego publicznego zdrowia. Chyba przyznasz rację.

Były

To wszystko co ty mówisz, w jaki sposób się do mnie odnosisz, że starasz się mi ubliżyć, niby broniąc swoich racji, to tylko potwierdza to co ja napisałem. Widzicie wszędzie wszystko winnych wam wrogów tylko nie w lustrze. Pomijam to że w żaden merytoryczny sposób nie umiesz się odnieść do moich argumentów. Nie będę dyskutował z wami, bo pokonacie mnie doświadczeniem w takich (usunięte przez administratora) dyskusjach. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Ta

Po... stawia się pauzę panie polonisto.

@Były

W tej pracy się gupieje. Dobrze że mię już tam nie ma zero awansu. Brak możliwości rozwoju. Zmianowy jest tam Bogiem.

K
@Były

A przeczytałeś CAŁY artykuł? Czy może jak reszta kierujesz się jedynie nagłówkiem niemieckiego szmatławca?

Monter

Ja już tam nie pracuje. W wabco można stracić zdrowie nic więcej póki pracujesz jesteś okej ale ja zaczynasz mieć problemy to ci dziękują robisz cały czas jedno i to samo przez kilkanaście lat w ogóle się nie rozwijasz nie masz możliwości żeby się rozwinąć Lean College jest dla wybranych. W wabco można kierownik zmianowy ze średnim wykształceniem może zostać inżynierem nie mając studiów.

Maciej P
@Monter

To racja, zmianowi po średnim i koordynatorzy po zawodówce to porażka... No i to o czymś świadczy...

Z-y
@Maciej P

I monterzy po podstawówce, to jest dopiero porażka, jak wabco nisko upadło :) Jak ktoś ma wyższe to wiesz gdzie ma funkcję zmianowego? W (usunięte przez administratora) i to głęboko, żeby ścierać się z głąbami

@Z-y

Nie zawsze umiejętności idą w parze z wiedzą i wykształceniem. Także trochę krzywdzące te komentarze. Jest wielu ludzi po studiach, zwłaszcza inżynierowie, którzy nie potrafią obsłużyć przyrządów pomiarowych.

Ta

Czuję się naprawde zniesmaczona czytając wpisy, które pojawiły się tu ostatnio. W obliczu pandemii Covid19, największemu zagrożeniu, jakiemu ludzkość musi stawić czoło od czasu "grypy hiszpanki" dziesiątkującej populację 100 lat temu, powinnismy się wspierać a nie urządzać słowne awantury. Nie należy nikomu odbierać prawa do strachu, jest to naturalna reakcja odczuwana w sytuacjach zagrożenia. Jeśli dla części z nas to uczucie jest obce i nie czują lęku w zaistnialej sytuacji, proszę, aby wspierały osoby, które są zestresowane a nie serwowały porady w stylu "idź na L4", zwolnij się, bądź co gorsza obrażały nazywając nierobami. Dużo zdrowia dla Nas Wszystkich.

Monter

Jak sytuacja? Czy jakieś linie już stoją?

Zielony

I już po wabco. Uciekam jest masakra. Postojowe płatne 100% w zamian trzeba oddać sobotę na polecenie przełożonego a czasem niedzielę do końca czyli 31 grudnia 2020. Czyli do końca roku niestety nie będzie 100% za soboty tylko odrabiać

Fanatyk składania z cyli

Zwolnili ponad 100 Ukraińców w nocy ze Smart worka. Dzieje się

K.

Nie ma części, nie ma pracy. Wiadomo, że na pierwszy odstrzał idą tymczasowi.

@K.

Nastepni pojda ksiegowi pewnie

Monterka
@Tomek

Ludzi do odstrzału jest dużo. Niektórych nie ma po pół roku w roku. Może w końcu ktoś się temu przyjrzy. Są ludzie, których nigdy nie ma na nockach, przed świętami, przed długimi weekendami...

ok
@Monterka

i powinni się przyjrzeć .tacy własnie jezdzili na garbach innych, a ci co uczciwie pracują .starają się uczciwie idą na planowany urlop, zawsze dostają po (usunięte przez administratora) czas na pozbycie się kombinatorów.

Strach ma wielkie oczy

Stan epidemii w Polsce.

Pat_wkurwiona

Zatrudnianie zewnetrzych firm tylko psuje atmosfere. Co sondzicie o Monice? Ci co z nia pracuja wiedza o kim mowa. Nosi sie jakby byla niewiadomo kim. Mam juz po dziurki w nosie jej humorkow, chamstwa i udawanej madrosci!

eh...
@Pat_wkurwiona

Nie znam, nie oceniam, nie dyskutuje o innych. Ale jednoczesnie polecam udac sie do wymienionej osoby i powiedziec w twarz ,,Mam po dziurki w osie tych Twoich nieprzewidywalnch humorow droga kolezanko z pracy''. Psucie atmosfery to wlasnie wypisywanie inqognito takich banalow w interecie. Chcesz budowac atmosfere? To moze zacznij od siebie i nie stwarzaj pola do hejtu internetowego. Milego dnia :)

Kochanie kocham cię

Czerwony ona pójdzie że mną nie z tobą

Ale jaja
@eh...

Przecież te dziewczyny z produkcji nie gadają z nikim z firm zewnętrznych. Po pierwsze nie mają o niczym pojęcia, a po drugie są od tego inni ludzie. Także ocenianie kogoś na podstawie plotek i obserwacji to bardzo krzywdzące ale jak widać ich jedyna rozrywka na linii.

comptable

...to sie zgadza, takie sa. Ale w tym srodowisku raczej nie znajdziesz osob inteligentnych matura +++ To sa wszystko, no w 90% niziny spoleczne, z poziomem edukacji zakonczonym na zawodowce czy gimnazjum z kiepskimi ocenami. Niestety, w jakie srodowisko trafisz to takie i tematy dyskusji: lekarz z lekarzem bedzie omawiac tematy medyczne, cpun z cpunem tematy, jakie ich lacza.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)