Opinie o oponeo.pl - Oponeo.PL S.A. w Bydgoszcz

Sukces naszej firmy z pewnością w dużej mierze zawdzięczamy zgranej pracy zespołowej. Zatem można uznać, iż jedną z najważniejszych wartości w naszej firmie jest współpraca.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oponeo w Bydgoszcz

Patrycja

@expracownik w takim razie ile średnio zarabia się w Oponeo?

expracownik

Albo sama kadra zarządzająca albo te wszystkie (usunięte przez administratora) piszą pozytywne opinie o pracy w Oponeo. Dobre zarobki? Ludzie na kasie w Lidlu dostawali całkiem niedawno więcej niż tak zwani "Specjaliści" i dział tu nie ma znaczenia.

Grzegrzółka

Znana firma i nie zniknie z rynku a ludzie tu pracujący sa zadowoleni.

someone

a w czym ten Maciej "zasłynął" ?

Cieszyłam się na zaproszenie do Oponeo, firma bardzo znana na rynku, niestety rekrutacje prowadził kierownik, który kompletnie się do tego nie nadawał. Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały. Sprawiał wrażenie wyższości... strasznie się rozczarowałam firmą.

Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Gumiś

Dla człowieka chętnego do pracy takie bzdury nie zmienią planów. Złość bierze się z faktu, że niektórym nie chce się pracować i każde miejsce pracy będzie niedobre.

Gumiś

Złożyłem swoje CV na stanowisko konsultanta z językiem holenderskim i czeskim a wiem że Oponeo to dobra firma więc myślę, że zarobki będą dobre?

fizol
@Gumiś

A na konsultanta z cygańskim też się zgłosiłeś?

Witam, Na jakie zarobki może liczyć Junior .NET Developer (posiadam około 2 lat stażu w IT)? Albo ogólnie ile zarabiają poczatkujący pracownicy w IT w firmie?

znawca
@Marek

dobra rada, jak jesteś dobry to nie idź tam nawet na próbę. Jest tyle firm programistycznych w Bydgoszczy gdzie możesz się rozwinąć i płacą pieniędzmi a nie obietnicami co będzie za 10 lat :)

Patryk

Jakie zarobki na stanowisku " Asystent koordynatora gospodarki magazynowej". Jak wygląda początkowe zatrudnienie?

looklook

Gówno prawda wszystko

Czy te negatywne komentarze tyczą się wszystkich stanowisk? Jak żyje się tam programistom?

nikoś

czy wiecie jakie działy wchodzą w skład działu handlowego? słyszałem, żeby ich unikać, szef furiat. Nie chcę trafić z deszczu pod rynnę.

MiSi
@nikoś

Cała obsługa klienta (call center polskie i zagraniczne, reklamacje, realizacja zamówień, współpraca z serwisami, flota, ), dział analiz.

Niemka
@nikoś

Dział zagraniczny nie wchodzi w skład działu handlowego!!

A.R.

Potwierdzam

Hans Bromberg

Witam, Szukają pracownika do działu windykacji, jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

znawca

Licz na zarobki poniżej mediany i nie nastawiaj się na podwyżki, jak już to na nieznaczne po roku.

korn

ciekawe spostrzeżenia - potrafisz sobie przypomniec kto, czym straszył i w jakich okolicznościach?

facepalm

Z całą stanowczością mogę potwierdzić, że za głupie sprawdzenie na szybko prywatnego e-maila w pracy (sprawa była pilna i rodzinna) jakaś dobra duszyczka podpieprzyła mnie do przełożonego. OK, spoko - są miejsca zatrudnienia, gdzie wybitnie gnoją za robienie czegokolwiek ponad obowiązki - rozumiem i więcej tego nie robiłem. Ale hitem było, gdy dostało mi się za to, że jedząc posiłek w kuchni przeglądałem na swoim telefonie FB. Podobno nawet kilka osób poszło do szefa donieść o tym karygodnym zachowaniu. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że niektórym osobom w firmie wybitnie brakuje dystansu do życia, a wchodzenie w d*pę szefom to jakieś hobby albo sposób na życie.

Gumiaczek
@facepalm

Myślę, że to Ty masz swój sposób na przetrwanie w pracy. Tak dziwnie wszyscy się na Ciebie uwzięli. Zastanów się zanim coś zrobisz i później będziesz żałował.

byłyzoponeo

Praca w porządku, dla mnie dość spokojna - w moim odczuciu raj dla introwertyka. Jest to jednocześnie plus i minus. Plus ponieważ naprawdę nikt nie przeszkadza i można skupić się spokojnie na swoich obowiązkach. Ale druga strona tego medalu jest taka, że ludzie z działu, w którym pracowałem, to jakaś cholerna sekta albo klika, która w żaden sposób nie pozwalała dopuścić do siebie kogoś nowego. Bardzo mocno zogniskowani na swoim własnym towarzystwie, mało towarzyscy w obliczu kogoś nowego. Na dłuższą metę była to męczarnia. Może to moje czepialstwo, albo zbyt duże oczekiwania, ale atmosfera w pracy naprawdę ma duże znaczenie. Jeżeli jej nie ma, to niestety nie można mówić o fajnym miejscu zatrudnienia. Z bardziej prozaicznych kwestii - kasa OK, umowa o pracę, godziny pracy w porządku. Dojazd do firmy tragiczny. I może to będzie przesada, ale gdyby firma ufundowała pracownikom mleko i cukier w kuchni, to chyba korona zarządowi by z głowy nie spadła ;)

Olala
@byłyzoponeo

a na jakim stanowisku pracowałeś?

klaudiusz

z własnego doświadczenia- jeśli chcesz pracować na infolinii to nie jest najgorzej- stawka porównywalna z innymi firmami. jeśli masz kwalifikacje na rynek zagraniczny/ dział analiz/reklamacji- poszukaj pracy w Atosie albo SDL.

filipesso

@dzięki może byc i 9pln/h 3k netto zależe gdzie, po jakim czasie i za co stawki, podobnie jak i rodzaje umowy, są zróżnicowane w zależności od działu / zespołu / stanowiska jeżeli chodzi o obsługę Klienta to niezależnie od tego czy krajowego czy zagraniczengo wynagrodzenie składa się z podstawy oraz systemu premiowego

WT

Specjalista SEO w 2015 dostawał około 2000 netto + drętwe imprezy "integracyjno-depresyjne".

WT

haha a to dobre jest... seowcy mieli tam 2000 netto z łaską do niedawna. nie wydaje mi się, żeby się coś zmieniło w tym temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Oponeo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Oponeo?

Zobacz opinie na temat firmy Oponeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oponeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oponeo?

Kandydaci do pracy w Oponeo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oponeo