Opinie o Impel S.A. w Łódź

1.9/5
Na podstawie 13 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel S.A. w Łódź

Szok

Ten krecik to niezly agent... Najpierw zalatwil kilka zwolnien, teraz wszyscy sie go boja, a on sam sie chwali, ze juz rozmawial z kierownikiem o awansie na dowodce od nowego roku. Mowiliscie, ze macie zle to teraz zobaczycie jak was ustawi do pionu

nikt
@Szok

fajnie to i bezdomnego na dowodzenie niech do niego dadzą ,będzie się tak samo nadawał do kompletu z krecikiem a do nich tego nieroba brylanta co nic nie robi oprócz psucia, atmosfery w pracy a jeszcze Marcina bo im w (usunięte przez administratora) wchodzi .ale sobie kierownik zbuduje ekipę zwolni . chyba ze i jego zwolni brylant i wtedy będzie git .trzeba zabierać (usunięte przez administratora) i zmienić szybko pracę teraz wszędzie szukają do pracy

Szok
@Szok

Powinniscie sie bardziej zajac praca na dworcu niz powtarzaniem w kolo tych samych wymyslonych problemów:) Wiekszosc kazdemu obrobi dol plecow byle tylko w necie odreagowac wlasne nierobstwo, a prawda jest taka ze jedyna osoba ktora dalaby rade ogarnac ten dworzec jako dowodca to Van "Marcin" Damme. Bo chyba tylko on ma pelen posluch na dworcu, jedyny minus ze nie dostanie takiego awansu przez to ze dal sie zlapac kierownikowi ze swoja nielegalna dzialalnoscia ktora prowadzi na przerwie, a mianowicie na nockach miesza bigos lokciem w stolowce :/ jakby to jeszcze komus przeszkadzalo... Kierownik bez slowa powinien go awansowac i nie ingerowac w jego czas wolne..

Impel
@nikt

Trzymamy za słowo że znajdziecie inna pracę i wreszcie skończycie wypisywać bzdury (usunięte przez administratora)

@Szok

to jeszcze na zmianę z tym inteligentnym (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) dadzą radę z dala od tych (usunięte przez administratora) jest praca na lotnisku i na strykowie siedząca zapraszam bez nerwów i stresów i kasa jest dobra

@Szok

Pracując w Impelu, nie można mieć innych zajęć dodatkowych poza pracą? O co z tym chodzi?

firma
@Michał

powiem tak atmosfera jaka tu panuje to (usunięte przez administratora) brylant (usunięte przez administratora) wszystko i (usunięte przez administratora) się do każdego my pracujemy w firmie i ciężko nie raz połączyć prace kiedyś jak tu byli normalni dowodzący było można pracować i tu i tam a teraz myślimy żeby odejść każdy ma zobowiązania i chce pracować ale tu z tymi ludźmi się nie da dworzec fabryczny ci odradzam zresztą ludzie rezygnują i znów pracują dziadkowie emeryci pijaki i inne nieroby ,zresztą zobacz opinie i to co wypisują sami niby dowódcy i kierownictwo .i będziesz wiedzieć o co chodzi .jest pare fajnych osób ale je się tu tępi

@firma

Najlepiej jest przyjść na dworzec popracować, i samemu sobie zdanie o pracy, pracodawcy i ludziach tu pracujących wyrobić.

@nikt

Jak do tej pory to i Kierownik jest zadowolony ze współpracy z dowódcami i pozostałymi...jak i odwrotnie ????????dworzec rośnie w siłę...i i o to chodzi pracować w spokoju wykonywać swoje obowiązki a wszyscy będą zadowoleni. PRACA CZYSTA I PRZYJEMNA

Xxxxxx
@Szok

Co ty gadasz nigdy nigdzie nie będzie dowódca to jest człowiek chory na głowe ...

kandydat

czy są możliwości dorobienia około 140 do 180 godzin na fabrycznym oraz czy ten głupek z wazeliną na łbie ,nadal pracuje na fabrycznym bo bylem z dwa razy jak jechałem pociągiem ale nie widziałem go.oraz kto dowodzi .????pozdrawiam

kwiatek
@kandydat

Robi ale często go nie ma bo ma problem z alko

kandytat
@kwiatek

no tak z alkoholikami tak jest to nie ma sensu ,szukam spokojnej pracy-to znaczy normalnych ludzi do współpracy .

Józek

@kandydat a jak się ogólnie pracuje na fabrycznym? Ile godzin w miesiącu?

Elżbieta

Na stronie Impel widzę sporo ofert pracy, ale w innych miastach. Wiesz coś o rekrutacji w Łodzi? Jest takowa planowana w najbliższych dniach?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Impel S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. social media
Audiofast M.J. Orszańscy sp.j.
logo firmy Konsultant ds. Światłowodu
Nexera Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier SUR
Albéa Poland Sp. z o.o.
taki tam

no pięknie -nie chce mi się już robić na fabryce to co wyprawiają dowodzący ten tłuk GRZEŚ.oraz idiota TOMECZEK to kpina kto tu teraz pracuje myślę ze czas by odwiedził nas kierownik impela bo to długo nie wytrzyma czas chyba się zwolnic kierownik ,nic nie robi i pozwala ty władać dworcem i robią co chcę czyli nic -tylko (usunięte przez administratora) atmosferę i pracę już lepiej iść na parking lub na inny obiekt odradzam wszystkim pracę na dworcu z tymi ludźmi .sami nic nie robią a czepiają się innych

@taki tam

taki tam ...troszkę jesteś nie na bierząco. Akurat tak się składa że kierownictwo impela jest prawie codziennie na obiekcie od samego początku kiedy przejeli tylko obiekt baa bywa często że są parę razy na obiekcie.To po pierwsze a po drugie teraz na koniec Cię uświadomimy (volf to volfy) Wreszcie na dworcu jest tłok w grafiku i gwarantujemy Ci że na dworcu będą pracowali tylko i wyłącznie ludzie (którzy pracują bo szanują pracę i nadają się do pracy na tym obiekcie. A reszta odpadów solidowskich konsalnetowskich i żubrzyckich niech już szuka sobie pracy.Bo właśnie oni sieją famę dziwną o dworcu i psują opinię odnośnie pracy na dworcu fabrycznym. Ty i wszyscy Tobie podobni...tylko dużo ryczycie ...a prawda jest taka że zastanawiamy się na co czekacie? powiemy szczerze jak sami nie odejdziecie z dworca ...to nikt Was nie zmusi...ale chociaż nie siejcie dziwnej famy itd itp. A najlepiej załóźcie sobie portal...nie zadowoleni z pracy....i po prostu zmiencie profesje...Życzymy samych sukcesów.

taki tam
@volf

to że faktycznie pracowałem dla Solid.u to oznacza że jestem odpadem ???? właśnie pokazałeś po raz kolejny kim faktycznie jesteście i jakie jest wasze podejście do pracowników -ciekawe co byście zrobili gdyby nie my ,jak nie było ludzi bo nikt nie chciał tu pracować-mam nadzieje że czytał to każdy z pracowników co o nich mówicie i kim dla was jesteśmy , w naszej firmie nikt by tak o swoich ludziach nie powiedział wstyd mi za was

@taki tam

volfy też co nie jedni pracowali w solidzie i solidnie...mieliśmy na myśli tych którzy psiączą i psioczyli na kazdego pracodawcę który miał dworzec i wiecznie narzekają na pracę na dworcu

@taki tam

hmm..jakoś dworzec ciągnie do przodu i czy to się komuś podoba czy nie....i ciągnął go ludzie i od Kraśniuka i od Konsalnetu i od Solidu i od Impela???? Ale nie ważne kto ważna jest na dziś super atmosfera ????

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Impel S.A.?

Ela

Czy ma.pan orzeczenie o niepełnosprawności

Henryk
@Ela

A co ma pracownik posiadający orzeczenie?Czy ma jakieś przywileje?

volf

Na chwilę obecną większość ludzi jest zadowolona z pracy na dworcu i z przyjemnością przychodzą na zmiany. Baa z chęcią dobrali by sobie jeszcze służby ale coraz więcej osób garnie się na stałe do pracy na dworcu. ????Chyba nie taki zły ten dworzec jak go malują.Pozdrowienia dla Wszystkich zadowolonych jak i mniej zadowolonych.

Gregor

WITAM -na dworcu fabrycznym-,co jest potrzebne do pracy z kim trzeba rozmawiać -jaka kasa i jaka praca i atmosfera

@Gregor

Firma Impel Łódź ul.Sienkiewicza 83/85 tam wszystkiego dowiesz się na miejscu.

Kretyn

Dziś jest ksiądz na dworcu. A jego tajemnica spowiedzi nie obowiązuje. Więc może być tak że wszyscy zostaną nie rozgrzeszeni tylko poinformowani do Boga czyli kierownika usługi. Ołówek HB Czyli miękki A ołówki trzeba temperować. Trzeba wymazać gumką ołówka żeby było czysto i miło. Nie potrzeba w pracy nam ludzi którzy brzydzą się donoszeniem, a i tak donoszą.

Dorian

Pracowałem w impelu w szpitalu w Łodzi im Biegańskiego. TOTALNA PORAZKA, pensja typu 1000zł miesiecznie, umowa zlecenie, czyli smieciowka, zero organizacji,l ludzie uciekali non stop stamtad, jedna wielka tragedia

@Dorian

Mam pytanie,ten 1000 to za ile godzin?

@Dorian

Co do organizacji tą masz rację ale co się dziwisz,u mnie co dwa tygodnie zmienia się kierownik jak normalny to do wymiany.Nie mogę zrozumieć polityki firmy.Firmie zależy chyba na dotację z peronu a nie o pracownika.,,Góra "Co jeden to mądrzejszy brak umiejetnosci zarzadzania .Jest 27.10 i brak grafiku.??

Rafał

Witajcie, a jaka sytuacja jest w manufakturze lub w sukcesji?

OCHRONA

volf nie pisz przynajmniej ja i tacy ja my nie chcemy by ktoś się za nas wypowiadał w imieniu ludzi z ochrony bo pracujemy i znamy nasz zawód Artur jest jednym z nas i jak mało który zna ludzi i zagrożenia jeździłem z nim po masówkach i nie raz widziałem jak (usunięte przez administratora) jak głupi by wszystko zagrało jak w zegarku -z własnej kasy kupował wodę do picia i dbał zawsze by nami nie pomiatali-zresztą znam go ponad 10 lat ma papiery i szkołę a krytykujecie go bo chłop nie da się naginać i sterować możecie go nie lubić ale szacunek mieć trzeba za odwagę i za to ze nie (usunięte przez administratora) jak coś sie dzieje jak inni a jest już w wieku gdzie mało kto z młodych da mu radę w polu wiez zastanów się co tu piszesz Max,czytałem olej nygusów ,szczególnie volf,a podoszywa się pod nas a to nie my oni to zwykli F.....y

@OCHRONA

Ochrona My tu nikomu nie ubliżamy ..to po pierwsze....a po drugie piszemy o dworcu a nie o masówkach. Po trzecie to dla Nas MAX SAM powinien zajrzeć w swoje wnętrz. Sam powinien sobie zadać szereg pytań i odpowiedzieć...I NA KONIEC TO TY WYPOWIADASZ SIĘ NA DZIEŃ DZISIEJSZY ZA LUDZI KTÓRZY KIEDYŚ TAM PRACOWALI Z MAKSEM ...a dzisisj pracują w dalszym ciągu na dworcu i nie wiesz jakir mają zdanie

Anonimus

Pieprzycie o kolesiostwie ten taki tamten taki a ten kto to wypisuje na impel,solid i inne firmy co były na dworcu nie potraficie poprostu usiąść i pogadać i powiedzieć komuś to w twarz tylko potraficie oceniać.Jak te firmy były takie złe to po co w nich pracowaliscie , a teraz jakieś gupie akcje wymyślanie zajmijcie się swoim życiem a nie głupoty wypisujecie najwidoczniej nie macie w życiu zajęć i wymyślanie i to na tyle na ten temat.

@Anonimus

W firmie pracuję od3 lat jak do tej pory jest dobrze może dlatego że posterunki są jednoosobowe i nie ma kto odnosić. Jedna rzecz jaka mnie w..wina to cwaniactwo pracodawców.Jestem na 2 grupie dotacja z peronu ok.1150zl, dla pracodawcy a On płaci mi 1700 to ile mi płaci pracodawca?A żeby nie dac nadgodzin na zlecenie to zatrudnia się ludzi z ,,ulicy"poniewaz etat jest tańszy .Dla pracodawcy/kazdego/nie Ty jesteś ważny tylko ile dostanie z peronu za Ciebie.A co do zachowania ludzi w w/ zawodzie to zawsze trafiają się medyk niespełnione ambicje prostych łuczników.W swoim otoczeniu jest nikim to Tu pokazuje swoje prostactwo.Chcialbym żeby dotację dawano prcownikowi a nie cwaniakom (pracodawcą).Pozdrawiam wszystkich pracowników ochrony tych normalnych i tych co pomylili powołanie. P.s Moja druga grupa wynika z 15 letniej pracy w ochronie(zawał ).

@Anonimus

No właśnie wieczne gadanie o dworcu o ludziach pracujących na dworcu....i nie wiadomo po co?...jak każdy kto pracował na dworcu i pracuje to wie że spoko praca....PO CO I Z JAKICH POWODÓW LUDZIE WIECZNIE SIEJĄ FAMĘ NA TEMAT DWORCA I LUDZI Z DWORCA...

Ela
@Wieslaw5 _1955

Zostań sam pracodawcą, możesz założyć własną firmę (tyle lat doświadczenia)ponieważ w tym momencie masz pracę tyko dzięki grupie Osobiście uważam że ludzie chorzy nie nadają się do ochrony a tym bardziej nie powinni posiadać wpisu na listę pracowników kwalifikowalnych

Maria

Jaka jest obecnie atmosfera w pracy?

Optymista
@Maria

(usunięte przez administratora) ???? jak widać powyżej nie można się nudzić.

MAX

A TERAZ OGÓLNIE -kieruje te słowa do tych co powinni wiedzieć po pierwsze jak coś piszecie to piszcie fakty a nie bajki panowie trochę wstydu i samokrytyki bo jeżeli sami postępujecie niegodnie i po chamsku ,nie macie prawa wymagać od innych . ogarnąć się trzeba i dać ludziom pracować ,nie osłabiajcie siebie i swojej pozycji do tych co piszą w mojej obronie dziękuje wam ,i proszę zostawmy to tok jak jest nie ma sensu pisać bo nikt tego nie czyta.a inni robią z tego następne afery i wypisują brednie jeżeli ktoś coś ma do mnie osobiście -to zapraszam do rozmowy prosto w oczy a nie tu na łamach,bo nikogo to nie interesuje a inni znają prawdę myślę ze to co napisałem do wam asumpt by zakończyć pisaninę i niech każdy zajmie się sobą wszystkim pracownikom życzę jak najlepiej nawet moim dwulicowym koleżkom którzy mi (usunięte przez administratora) obrabiają -uważajcie na siebie i nie dawajcie się pozdrawiam MAX mam nadzieję ze utnie to inne głupie wpisy i bezsensowne wpisy-które niczemu nie służą

@MAX

Max nikt tu się nie odkryje...(usunięte przez administratora) A dla wiedzy'''volf'" to grupa ludzi z ochrony i nie tylko dworca. Odnośnie plotek i po mówień to zwykle dotyczyły tu na dworcu..dowódców Dlatego też Volf jest za tym zeby kazdy robił swoje w zawodzie a nie bawił sie w ploty itp

Nie ma sprawiedliwosci ,nygusy teraz rządzą to jest żenada i masakra ,że (usunięte przez administratora) i nieroby decydują o dworcu.Przykte ,sprawa powinna trafić do Raula bo skoro kierownik woli pracować z pseudo dowodami niż z człowiekiem, który.od lat zna się na tym i zna dworzec od podszewki. To już przegięcie. Nie powinno tak być ktoś powinien tym się zająć. Max był sprawiedliwy i wiedział czego chce,(usunięte przez administratora)tylko afery na niego kręcił za jego plecami...Wygnił się i szedł do domu,kierownika ma za nic zwyzywal go nieraz do ludzi ,bo tylko to potrafi.Jeszcze nigdy takiego (usunięte przez administratora) nie było ,zamiast dowódcy rządzą nieroby i (usunięte przez administratora) a zdanie dowódcy się nie liczy.To pozwalając dowódców ,bo są nie potrzebni.Tomek nie ma jaj i honoru wykrzykiwał w zebranie razem z (usunięte przez administratora),że pracują do 30 września i odchodzą. Panowie pokażcie, że wiecie co znaczy słowo honor Jeśli znacie jego pojęcie....Max jest honorowy i pokazał wam kim jesteście ,panowie bez jaj i honoru..

volf

Nie wiem czy wiesz ale od czasu solidu do tej pory właśnie nygustwo i kolesiostwo jest wreszcie na dworcu eliminowane???? i będzie eliminowane

cichy

zgadzam sie z tobą to co teraz widzę to jakaś chora sytuacja ,szkoda że gruby nie widział tego wpisu co umieszczał(dowódca) ten dupek jak naubliżał nam wszystkim ,ale po tym co zrobili pontonowi nikt nie ma odwagi się odezwać bo kierownik nic, nie zrobi widać brylant ma coś na niego skoro uwalił Maxa i tak jedzie po nas jaka on ma kulturę (usunięte przez administratora) i prostak obojętnie czy trzeźwy czy pijany czemu nikt nie powie co myśli o nim i o tm co tu sie teraz dzieje MAX!!!!!!wracaj są tacy co sa za tobą czytałeś co ten pajac napisał a tobie zrobił aferę o krecika drugiego pajaca który też sie nie odezwał bez mózg ,

@volf

nie wiem co ty piszesz ponton zrobił porządek ,nie ma rozpiski godzin na lewo i dawania godzin swoim ani zmiany w grafiku on zawsze tego pilnował ja byłem wykreślany za solidu i tu też ale i wtedy i teraz ponton nie pozwalał wysłał dopisanego do domu a ja zostałem a teraz znów będzie wolna amerykanka

@cichy

sory cichy ...ale to Ty mylisz pojęcia...przede wszystkim max nie zajmował się grafikiem ani w solidzie ani w impelu...w solidzie fakt pewna pani zabierała służby ludziom za pozwoleniem inspektora solidu.Nie obraź się ale masz bardzo złe informacje odnośnie firm ochrony i ludzi w nich pracujących.

@volf

cichy...prośba ode mnie jak i 99% zespołu pracującego na dworcu....nie siej famy odnośnie dworca i firmy Impel....bo jeśli jesteś ochroniarzem (bo my jesteśmy z krwi i kości) to My wstydzimy się za takich jak Ty.

@volf

wiem najlepiej czytaj co pisze inni zmieniali a on zawsze się (usunięte przez administratora) -nie raz robił awantury ze inne osoby są wpisywane ale co mógł zeobic zawsze zrobił nie pisałem nigdzie ze robił tylko pilnował porządku i grafiku by nie było wałków z tego co wiem to dlatego ze w solidzie delma robiła wałkii jemu też chciała zmienić to chłop odszedł bo nie chciał z nimi robić a co do ochrony z krwi i kości chyba wiem kim jesteś i ty wyjątkowo nie powinieneś pisać o honorze i uczciwości volf -pokazali sci kim jesteście i w co gracie bo wiedzieliście że ktoś wam patrzył na ręce i był rygor zresztą dobrze by było żeby on sam się wypowiedział ciekawe co wtedy byście zrobili

@cichy

Cichy w solidzie jak chcesz wiedzieć max sam oddał kamizelkę...a wiesz czemu? bo miał mieć drugą z rzędu służbę na posterunku nr2

@Volf

i zawsze wieczny problem na dworcu fabryczna...brak etatów na typowego dowódcę w konsalnecie solidzie a teraz w impelu...bo wiecznie są wolne miejsca dla plepsów którzy mają ogarniać posterunki...ale takich jest mało zawsze było mało....zawsze było full świetnych dowódców i ochroniarzy z doświadczeniem tylko szkoda że to Ci sami którzy zawsze grali dla siebie

@cichy

nie czytałem a możesz napisać o co chodzi ???

@volf

najlepiej jak by każdy wstydził się za siebie

trudno sie nie zgodzić

MAX,

witam i pozdrawiam panie panowie przeczytałem to co tu napisaliście bardzo wam dziękuję za próbę obrony-za miłe słowa ,za to że jesteście ,miło mi bardzo ze kilka osób jest tam za mną i napisało kilka słów -wiem ze nie możecie otwarcie się wypowiedzieć bo macie obawy i wiecie kto tm teraz rządzi .jeszcze raz wam dziękuję to ważne dla mnie wielki szacunek dla was za oddanie i zrozumienie ze dowódca jest dowódcą i musi podejmować niepopularne decyzje i ze musi być stanowczy, jest ogromna ilość was którzy solidnie i sumiennie wykonają tam swoja pracę nie ściemniacie ,pracujecie ,przyznacie mi rację że wam nigdy nie musiałem mówić co macie robić i nie zwracałem wam uwagi praca z wami była czystą przyjemnością i były zmiany ,że aż było miło pracować a służba mijała błyskawicznie jeszcze raz wam dziękuję za wspólna owocna pracę uważajcie na siebie szanujcie się na wzajem bo nikt was nie uszanuje .szanujcie też dowodzących tych którzy na to zasługują a są tacy a wy wiecie o kim piszą .powiem wam jeszcze jedno i chciałbym być dobrze zrozumianym dowódca ma 1 zł więcej od was -ale ma was wszystkich przeciwko sobie ,nie da się każdemu z was dogodzić ,nie da się każdemu dać ulubionego posterunku ,ani nie da się tam każdemu dopasować kompana do pary,przychodzicie tam popracować ,oni robią co mogą by zapewnić wam bezpieczeństwo i zadbać o was i o to by zawsze was wyprowadzić z opresji (przynajmniej tak być powinno)ale jeżeli uważacie że bycie dowódca jest takie fajnie i że dowódcy tylko siedzą ) to czemu żaden z was nie chce zostać choć na miesiąc dowodzącym i wtedy zobaczymy jak to jest i może zrozumiecie ze ne warto dla tej złotówki -piszę tu po to bo nie znoszę plotek i pomówień napisałem volfowi to co myślę mam nadzieje ze to przeczytacie -dziękuje raz jeszcze wszystkim panią z pracy i kolegą oraz ludziom z straży miejskiej miło było was poznać i razem pracować .... są wyjątki o których już mi się nie chce pisać bo mam obrzydzenie -ale i z takimi ludźmi trzeba pracować (choć nie umieją obsługiwać głupiego radia -takie czasy pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia dziękuje za wspólne spędzone dni i noce -oraz poparcie z waszej strony- i jeszcze jedno do tych co się nudzą w pracy i wypisują tu kalumnie -albo weźcie się za solidna pracę i dajcie inny pracować -albo jak juz wypisujecie bzdury i oczerniacie innych to miejcie k....a odwagę cywilna podpisać się pod tymi anonimami kłamstwami tak jak ja to zrobiłem MAX. wasz były dowodca a nie Gall anonim.heeheeeee heeee

cichy tu

znów to samo załatwili MAXA bo chłop sie starał i nie pozwalał na kolesiostwo ten z rzadkim gównem na włosach ,latał i namawiał ludzi by byli przeciwko niemu -bo max nie pozwalał by tomeczek robił co chciał .a teraz namawia wszystkich tak jak to robił wcześniej z tego co mi wiadomo ,ale tak to jest ja kierownik boi się własnego pracownika zwalnia jedynego co zna robotę a pozostawia nygusa ,.a ten chodzi i mówi ze kierownik ne ma nic do powiedzenia ,MAX powiedz to co wiesz i zrób z nim porządek nie dawaj sie zostań tu z nami masz więcej znajomych niż myślisz a z tym debilem URYSIAKIEM miałeś rację i każdy to potwierdzi .wymagasz ale nie robisz z siebie i nas idiotów,jak kierownik tego nie rozumie to jedz do firmy i pogadaj bo tam tomeczek też mieszał i zwalniał ludzi z jednej firmy już go (usunięte przez administratora) i się sądził cwaniaczek jeden jedz z nim po całości

nikt
@cichy tu

MAX (usunięte przez administratora) .przeczytaj to i pomyśl gnojek nic nie robi śpi całe noce nasmaruje się wazeliną na łbie żeby lepiej w (usunięte przez administratora) wchodzić -do nas też się (usunięte przez administratora) a sam śpi na okrągło ,wychodzi zawsze o piątej lub 6 tej zawsze znajdzie jelenia co go zmienia ze strachu skacze do każdego wszystkich by (usunięte przez administratora) z roboty wszyscy z kierownikiem to śmiecie tylko on jest gwiazdor ty chłopaku byłeś jesteś jedyny który go powstrzymywał-i dla tego cię załatwił -czemu nikt nas nie spytał o zdanie on chodził i namawiał ludzi na ciebie ,może i cie nie lubię ale nie znoszę tych afer na dworcu kręconych przez nygusa dobrał sie madry jeden z tym grubasem i sie wożą jak pawie wracaj teraz sa tu ludzie za tobą bo jesteś obiektywny -pomysł -nie dawaj im się załatwić

uuuu
@cichy tu

wina kierownika -wracaj max nie bądź głupi i honorowy albo idź do RAŁA

Obiektywny
@uuuu

Wszyscy znają sytuację, czemu ktos cos z tym nie zrobi. Gdyby coś się zadzialo na dworcu na Maxa zawsze można by było liczyć, pracowników zawsze bronił przed kontrolującymi. Nie ma żadnej sprawiedliwości ktoś powinien to zgłosić do dyrektora impela skoro p.kierownik pozwala rzadzić nierobom na dworcu ,a doswiadczonego dowodce się wyrzuca ,bo koleś nakręcił na niego aferę i ludzi. Kierowniku ogarnij się ,bo Tomek teraz Ciebie wyrzuci...

@cichy tu

Cichy tu....z tego co piszesz tu to poprostu rozśmieszasz ludzi z dworca....bo nie znasz ani dworca ani ludzi z dworca....ale jedno Ci powiem bo nie wiesz za konsalnetu solidu i teraz impela szybko stracił pracę Max...może i czas dla Ciebie żeby pomyśleć dlaczego???

@volf

WITAM -zacznę tak pod przykrywką jesteś mądry i pyskaty zostałem zmuszony żeby to przeczytać i odpowiedzieć ,bo nie znoszę (usunięte przez administratora) i kłamstwa domyślam sie kim jesteś i czemu to piszesz ale to twoja sprawa szkoda tylko ze nie masz odwago jak ja napisać kim jesteś (czyli jesteś małym kłamliwymi zakłamanym ludkiem )bez ambicji jako anonim próbujesz nadgonić swoje nieudacznictwo i to że jesteś tchórzem ,co do tego co napisałeś to odpowiem ci tak nic nie wiesz ani o dworcu anie o pracy wiesz tylko jak siać ferment w firmie i kręcić afery i robić jak inni złą atmosferę w pracy za ZUBRZYCKIEGO pracowałem od początku do końca trwania umowy i z tego co wiem pracodawca był bardzo zadowolony z mojej pracy i do dziś mamy kontakt .ale tam wiedzieli co znaczy dowódca i jakie ma znaczenie potem był KONSALNET, gdzie pracowałem od początku do końca z tą firmą ,ludzie wiedzą i tam też koordynatorzy wiedzieli że dowodzi dworcem dowódca i polegali na ludziach i był porządek .pracownik wiedział co może a co nie było nie dopuszczalne w jednej i drugiej firmie ,by pracownik samodzielnie opuszczał posterunek albo wychodził gdzie chciał i miał w (usunięte przez administratora) dowódce bo wylatywał z pracy bez dyskusji też tam pracowałem do końca ich umowy potem był SOLID Z KTÓRYM OD POCZĄTKU NIECHĘTNIE CHCIAŁEM PRACOWAĆ -bo znałem ta firmę ale zgodziłem się pracować po rozmowie z kierownikiem i pracowałem tam też słowo dowódcy cos znaczyło i każdy znał swoje miejsce ,i nie zostałem zwolniony jak kłamliwie napisałeś i te brednie ze chodziło o posterunek -koleżko posłuchaj napiszę coś czego nie zrozumiesz ...kazdy facet powinien miec honor ,słowo które coś znaczy i być słownym -wtedy pracowała jak to napisałeś pewna pani która chciała pokazać kim jest i co umie i ,jak z wami tak chciała ze mną pokazać ze że jak ona coś powie to tak będzie ..ale nie ze mną takie numery posadziła koleżankę na dowodzeniu a chciała żebym ja poszedł w patrol bo ona ma taki kaprys-wiec pan MAX sam ściągną kamizelkę i podziękował firmie za pracę bo nie pozwoliłem sobie by ktoś mną pomiatał lub jaja sobie robił -też wtedy pracowałeś anonimie albo jak wolisz volf -chyba ze wolisz bm napisał kim jesteś kłamliwy człowieczku pod tym nickiem wiec jak nie wiesz to nie pisz bzdur i nie oczerniaj ani mnie ani innych z dworca bo jest tam kilku wspaniałych i oddanych pracy ludzi którzy tam pracuję z powołania i chęci -oni zajmują sie racą a nie AFERAMI jak ty i tobie podobni zastanów się kolego i nie pisz bzdur bo mnie rozśmieszasz swoim brakiem wiadomości i dyletantyzmem tu też pozamawiali sie tacy jak ty i wiem czemu -ja jak ty i tobie podobni nie trzymam sie kurczowo pracy bo zawsze pracowałem i ludzie w firmach wiedza jak pracuję i doceniaj moja pracę i oddanie -kierownik powiedział że mam miesiąc poczekać a potem zobaczymy -mam nadzieję ze on to potwierdzi jak nie braknie mu odwagi ale zadzwoniłem i powiedziałem że odejdę z pracy od ostatniego i nie będę czekać .nie pracuję tam bo nie SKOMLAŁEM O PRACĘ i nie (usunięte przez administratora) ludzi jak wy bo wiecie że leserom jest ciężko -jest na dworcu grupa bardzo porządnych i sumiennych pracowników starszego i młodszego pokolenia z którymi miło było mi pracować jest też kilka filarów ludzi z którymi pracowałem od dawna i którym dziękuję bardzo-panie i panowie było mi miło być z wami a praca z wami była przyjemnością (ci których to tyczy wiedza o kim mówię )to grono ludzi którym nigdy nie musiałem zwracać uwagi ,zmieniać posterunków ,ani partnerów w pracy,bo oni przychodzili pracować -a nie siać ferment . OCZYWIŚCIE CIEBIE DO NICH NIE ZALICZAM .brak mi tylko słów do dwóch z was jeden którego znałem i który mnie bardzo zawiódł jako kolega tak rowerek o tobie mowa -wiesz o co chodzi ,nie miałeś jaj przyznac że nie miałeś racji i jak potępiłeś ale to twoja sprawa ....... a,następny człowiek od wpuszczania do wc na lewo -powiem króciutko tak właśnie przez takich ludzi wstydzę się pracować w ochronie ,bo przez takie jednostki jesteśmy tak oceniani a nie inaczej ..nie zrozumiem jak takich ludzi dopuszcza się do pracy w ochronie -to ogromny wstyd i hańba pomimo że rozumiem braki kadrowe ,to takie osoby demoralizują i daje zły przykład innym -to tyle mojego wywodu -jeszcze jedno mnie juz tam nie ma zostało kilku wspaniałych i oddanych ludzi którzy muszą tam tyrać -szacunek dla was -a do ciebie volf-ie -heee nie będę ci pisał kto to i co było volfem- ale pasuje do ciebie ta ksywa...panowie zajmujcie sie praca róbcie teraz co chcecie ale przede wszystkim dajce już sobie spokój z aferami weźcie się do pracy i dajcie juz luz sobie i innym ,,,bo wstyd mi za was jak to czytam a jak juz musicie pisać to miejcie za grosz honoru i odwagi i jak ja podpiaście się osobiście a nie chowajcie się pod nickiem

kryzys

ale dziś dowodzi men, nie wyszło tam to próbuje tu nieuk -paranoja trzeba wiać jak wygląda taki mądry chłopek że wsi

Ss
@kryzys

Cofnij sie do podstawówki! I naucz się pisać!

@kryzys

kryzys....akurat tego chłopka ze wsi jak go nazywasz znam dobrze i wiem co robił wcześniej i czym się zajmował...ba swego czasu mieliśmy podobną profesje...i to nie był dział ochrony dworca pkp????...A TAK POWAŻNIE JAK NIE ZNASZ LUDZI TO CHOCIAŻ ICH NIE OBRAŻAJ. Dla mnie było tak jak ten chłopek Życie i Zdrowie narażał to pewnie Ty w kondomie za oknem wisiałeś.

Pracownik.

Nie powinienem tego pisać ale hak się dowiedziałem to mnie ruszyło. Artur to rzeczowy i sprawiedliwy dowodzacy jedyny który ma odwagę powiedzieć prawdę.To ek wstyd mi za Ciebie bo to Ty zamawiasz ludzi A sam nic nie robisz szgdzusz z wszystkich A jesteś pendakiem.nie słyszałem by Artur coś powiedział złego na Ciebie lub innego z dowidzacych.nawet hak Jarek zachował się podle to chłop nic nie powiedział.nie masz szacunku dla pracy sam robisz ludzi wysyłasz od cebuli A dni masz ba całe noce i nie robisz nic.gdybyś miał odrobine ambicji hak Max to byś odszedł z dworca.. tak hak mówiłeś.w bolidzie też jako o tobie opinie że mieszasz i podpierdakasz teraz dostałeś sobie tego z dworca z Warszawy następnego tak mądrego hak Ty.z nim też nikt nie chce pracować.lgdzie ci robicie zostaniecie sami.wstyd mi że jestem jednym z Was.Maks dzięki że byłeś bezstronny wszystkiego dobrego życzę ale może jednak zostaniesz.nikt nas nie pytał jaki jesteś A szkoda

@Pracownik.

Propozycja dla pracowników dworca:po co się męczycie z dowódcami tymi czy innymi? te same opowiesci były pisane za czasu konsalnetu solidu teraz impela Może poprostu pora wziąć się za rzetelną pracę na dworcu, a nie snucie dziwnych opowieści o ludziach.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Impel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Impel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!