Opinie o Impel S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel S.A. w Łódź

Roni

Nie polecam a zwlaszcza w Łodzi na zajezdni tramwajowej na Chocianowicach tam jest brygadzistka o imieniu Iwona ktora nie szanuje ludzi wyzywa o (usunięte przez administratora)itp itd spi w pracy jej brygada z pola tez spi zamiast wychodzic o 22 zeby doczyszczac tramwaje to wychodza koło 00 i godzine robia i siedza w tramwajach na fajce lub spią po wagonach najgorsza brygadzistaka i co nie ktorzy dostają premi po 500 zł

Szczera
@Roni

Bo to jest opinia pracownika, który wyleciał za pracę pod wpływem alkoholu. Tyle w temacie.

Nie dosyć, że człowiek chodzi jak obdarciuch, bo mundur dostał jeden, to jeszcze zrobią wszystko, by nie wypłacić człowiekowi tego co wypracował, czas chyba zakończyć tą komedię, jak stracą dobrych ludzi, to i obiekty, aa wtedy Dyrektor Regionu nie będzie potrzebny, bo po co skoro w rejonie nie będzie czym zarządzać.

Gaga
@Paweł

A to dziwne ponieważ ja pracuję i pieniądze ???????? są nawet przed czasem. Jestem zadowolona

Roni

Prawdomówni.
@Roni

Zgadzam się w 100% z tą opinią. Brygadzistka Iwona Mikołajczyk nagminnie wyzywa ludzi, ubliża , bluźni ,wpiepsza się w życie prywatne innych pracowników oskarżając ich o donosy i pomówienia na swój temat nie mając żadnych podstaw.Zastrasza ludzi że protokoły na nich wypisze.Jest (usunięte przez administratora) a dyrekcja firmy nawet nie reaguje i daje przyzwolenie na jej skandaliczne zachowanie. Brygadzistka powinna być przykładem a nie stwarzać konflikty w zakładzie pracy.Firma IMPEL bardziej dba o swoje finanse niż opracowników. Jak ktoś chce nabawić się nerwicy w 1tydzien to niech się zatrudni w IMPELU normalnym ludziom odradzam pracy na nocną zmianę na zajezdni Chocianowie u brygadzistki Iwony Mikołajczyk.

Szczera Nowy wpis

Elrzbieta Nowy wpis

Jeśli chodzi o Łodz to mogę śmiało powiedzieć że bałagan to mało powiedziane ludzi chętnych do pracy brak wymagania płacą za miskę ryżu. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Melisa Nowy wpis

Nie polecam. @Impel S.A. Podpisałam umowę o prace, przepracowałam ponad rok w lokalizacji obok domu, potem było poinformowano mnie, że od jutra muszę iść do pracy w lokalizacji do której musze jechać półtory godziny w jedną stronę a jak nie pojadę to nie zapłacą mi. Oszukują z wyplata wynagrodzenia.

@Myszka Nowy wpis

Omijać Impel szerokim łukiem szczególnie Uniwersytet Medyczny w Łodzi na Żeromskiego gdzie menadżerem jest pani Stanisława Went mówią Joanna.Nastepna osoba chora z stamtąd ucieka.Dopuki będą tam pupilki Elżbieta Jaster i inne i będzie żądzić pani menadżer nikt tam nie wytrzyma.Brak poszanowania niepełnosprawnych.Ja tam pracowałam i do tej pory nie mogę się pozbierać psychicznie i kolejna osoba ucieka.Zarząd już dawno coś powinien z tym zrobić

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Impel S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak dużo osób pracuje w Impel S.A.?

drl

ja o buty się proszę od 7 miesięcy i z kasą walą

@Paweł

Ja kiedy jeszcze pracowałem kupiłem ciuchy za swoje, na fakturę, a później dostałem zwrot chyba coś koło tysiąca zł, trzeba tylko się domagać, do kieszeni zostało mi chyba 350 zł.

Dsn
@drl

Z kasą to cały czas są problemy, nic nowego i raczej się nie zmieni.

Gaga

Katarzyna R

Ja się pytam kto zarządza tym całym bałaganem? Ludzie nie dostają wyplat,albo zostają im źle naliczone godziny pracy a nawet wcale nie wyplacja ludzia pieniędzy. Ja mam pytanie do sznownej dyrekcji jak długo jeszcze będziecie robili ludzi w (usunięte przez administratora)? Dziwcie się,że nie macie ludzi do pracy jak wy nie jesteście poważna firma!!!

Wszystkim którym nie wypłacają w terminie zgłaszać do Panstwowej inspekcji pracy,wtedy będą płacić odsetki karne.(usunięte przez administratora)

@myszka

Pracowałam w Łodzi na UM gdzie menadżerem jest Stanisława Went mówią Pani Asia.Odkąd awansowała zmieniła się bardzo.Jedna pracownica Elżbieta J przesiaduje non stop często w kanciapie lub na ławce na dworze.Wszysty o tym wiedzą.Ja za to że zwracałam uwagę stałam się najgorsza i dostałam wypowiedzenie i słowa że z moim zachowaniem powinnam odejść od kościoła.Tak się ludzi nie traktuje.Może kiedyś się ktoś za to weźmie.Ja sobie poradzę.Odradzam pracę szczególnie na obiektach UM.Pozdrawiam

Dzikus99

(usunięte przez administratora) i kłamcy.. Zalegający z wypłatą bez komentarza, nie polecam tej firmy

drl

krótko i na temat. (usunięte przez administratora) z pieniędzmi co jakiś czas brakuje w wypłacie pare stów.

@drl

Za moich czasów zdarzało się do dwóch stów i więcej do przodu, to była niby taka premia, nieoficjalna mogli to odpisać od podatku, trzeba tylko wcześniej zgłosić w biurze że jesteś chętny bo mało ludzi wie o takiej możliwości.

Dsn
@drl

Parę stów? Kilkaset złotych miesięcznie z każdego pracownika - rzeczywiście super firma.

Mietek

Czy w impel można pracować po 480 godz. bez umowy, bo mam komornika?

alden
@Mietek

Wątpię, żeby jakiejkolwiek firmie chciało się na czarno zatrudniać ochroniarza. Tym bardziej na potrójny etat. Zaraz wpadnie zus albo inna izba i będą grube kary, a klienci raczej też przychylnie do tego nie podejdą, jak się dowiedzą

Pałys

Czy firma impel, wspiera naszych braci z Ukrainy? Przecież pobrali piedziądze z tarcz covidovych, a normalnie działali. To nie ludzkie nic nie robić! Pracownicy też zrzekli by się części kasy na pomoc z wypłaty. Ja jestem za. Co Wy na to?

Feliks

Narzekata tylko, a robić ni ma komu, ciągle ogłoszenia tylko, a i tak nic nie robio tylko siedzo i piniondze by chcieli nieroby kuhwaa. Nara.

J.P.

A może zapytamy Jurka P. ile co miesiąc oddawał Jarkowi kasy za służby których nie miał na dworcu. Taki Jareczek święty !!!!

Kika
@J.P.

Co wy się tego (usunięte przez administratora)czepiacie...chłopak się starał dla wszystkich i był dobrym dowódcą bo dbał o wszystkich i wszystko. A tu widać teraz wszyscy świetoszki.

Kika
@J.P.

A z tego co wiem jak (usunięte przez administratora)zwolniono z Solidu to właśnie (usunięte przez administratora)mu pomógł z pracą i dużo ludzi z dworca na prośbę (usunięte przez administratora)dało po parę służb ze swoich dla (usunięte przez administratora)....bo grafik był dawno już zrobiony

Erb
@Kika

Pracowałem na tym dworcu i było tylu dowódców którzy pokazali co potrafią, a Wy czepiacie się tych którzy akurat ogarniali Jarek dni Tomek nocki. Nie pamiętacie już tamtych dowódców??? Co tylko Tomek j Jarek non stop dowodzili? Pozdrawiam wszystkich normalnych z tego dworca.

Xxx
@J.P.

Co was obchodź kto co robi każdy na jego miejscu tez by to robił !!! Cebulacy

Jarek
@J.P.

J.P rozumiem że jak coś mogę Cię podać na świadka? Odnośnie informacji, które podajesz

kiermasz
@J.P.

I jak tam się pracuje za darmo na dworcu w aok? Fajnie nie ? Jak widać zostali tam tacy których nikt inny nie chce skoro kasy nie ma a ludzie nadal pracują.

Karman
@Xxx

Proszę nie przywoływać tekstów mistrza TESTOVIRONA!!!

Zawiedziona

Firma lepiej nie mówić pracowników traktują jak 3 sort Nie polecam omijajcie z daleka

Mocarz
@Zawiedziona

Pytanie: czy firma zapewnia środki do ochrony zewnętrznej i wewnętrzej w dobie pandemii (która przecież wciąż trwa) oraz czy wypłaca dodatki covidowe dla pracowników na obiektach wysokiego ryzyka jak np. Monopolis?

Ole
@Mocarz

Powinna zapewniać zwłaszcza do dezynfekcji wewnętrznej, a idzie zimna pora roku, może być pięć set plus plus dodatek zakąskowy.

Firma oddział łódź do (usunięte przez administratora) Gorzej niż (usunięte przez administratora) zero poszanowania pracownik a pan kierownik lepiej nie mówić. Nie godna praca. Nikomu nie polecam Nie Polecam

@Kasia

Nie masz racji, firma ok nie ma potrąceń po 100 zł np. za brak higieny osobistej czy bycie lekko wczorajszym, w innych bywa to nawet 500 i więcej! Nie czekasz dwa i pół miesiąca na wypłatę i na pewno masz umowę o pracę i dobrą stawkę godzinową a nie jak w innych firmach i dobre umundurowanie.

Maniek l.

Nie, w okresie próbnym pracuje się bez umowy, a nagrodą jest śmieciówka później.

Jakie wartości są cenione w Impel S.A.?

Maniek l.

Informowanie kierownictwa o tym co mówią i robią pracownicy oraz kto narzeka na nędzne wypłaty i umowy śmieciowe. Wskazane jest też pracować jak najwięcej godzin za jak najmnieszą stawkę i nie mieć rodziny.

FeFe

Impel chyba traci dużo obiektów ostatnio?

Zostaw merytoryczną opinię o Impel S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Impel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Impel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel S.A.