Opinie o TDM Electronics S.A. w Tarczyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TDM Electronics S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TDM Electronics S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TDM Electronics S.A. w Tarczyn

nowy

Witam, od niedawna pracuje w TDMie. Widzę że wypowiadają się tu osoby bardzo niedoświadczone, ponieważ na starcie dostałem wszystko na umowie tak jak było ustalone i jeszcze mam premie, którą w całości dostaję na konto. Jeżeli chodzi o narzędzia to również nie mam takich spostrzeżeń ponieważ co potrzebuje, zawsze dostaje od Pana K. Słyszałem, że niektórym żal ..pe ściska, ponieważ ktoś awansował, ale każdy ma na tyle na ile się wykaże. Pracuje na byłej hali Pana M i słyszałem o nim dużo nagannych opinii, więc niech każdy się wypowiada w tym zakresie, którego jest pewny...

Haha Nowy wpis
@nowy

Wykaże Przecież to jest dziewiętnastowieczny kapitalizm

kot

Dziwna firma . Pracowałem 2 tygodnie . Nie dano mi umowy . Potem powiedziano ze te obowiązki moge wykonywać z domu. Zapłacono za miesiąc i zerwano kontakt

Byłam
@kot

byłam tam tez przez 2 tyg z 6 lat temu i też tak.zrobili. Zapłacili i ani be ani me, co nie pasuje u pracownika i dowidzenia oczywiście bez umowy. Na przestrzeni lat widzę że co 2 miesiące kogoś szukają więc uważajcie szkoda marnować czasu!!! A Justayna jest tak od lat

Olo Nowy wpis
@Byłam

Za madry nie moze byc!!. Najlepiej udawać głupszego niż się jest.. bo komuś ze współpracowników po rodzinie może się nie podobać

Magdalena Nowy wpis
@Olo

@Olo, a kiedy już się tak zamaskujesz i zostajesz, to prawdą jest, co tu pisali, że ma się minimalną krajową na umowie? A poza umową, ile dorzucają do niej? Mam nadzieję, że tyle, żeby człowiek inflacji nie poczuł zbyt mocno..

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w TDM Electronics S.A.?

hahahhaha na ŻADNE :) za to możesz liczyć na ubliżanie, złe traktowanie, poniżanie i płacenie całego wynagrodzenia pod stołem w gotówce, bo tam wszyscy mają umowy na minimalną krajową(usunięte przez administratora)m ;)

Ed Nowy wpis

Młotek i przecinak

Zyg

Ruda to martynka Awymaga najlepiej po oxfordzie. Zeby tyrac jak po podstawowce

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie jakie tu były, płacą minimalną krajową na Umowę o pracę żeby sobie zaoszczędzić kosztów i resztę dają pod stołem. Dają premię - 1% od sprzedaży netto (tylko od kwoty powyżej normy) Nie płacą wszystkiego na konto bo im się to nie opłaca, a założe się, że Ruda nie zmieniła na ten temat zdania bo tylko kasa się liczy. Nikomu nie radzę tam pracować, zatrzymali się w czasach komuny.

Jerzy
@Piotr

To ile można zarobić w TDM Electronics podliczając absolutnie wszystkie dodatki i premie? Sporo minusów wymieniłeś, może dla odmiany napiszesz też o jakichś pozytywnych aspektach które kojarzą Ci się z tą firmą? ;)

Error
@Piotr

Opieka medyczna prywatna jak i te premie i dni wolne na zyczenie.to tylko dla świty.najblizszej zloba. Reszta. Urlop zaplanowany z góry za cały rok na wszystkie długie weekendy Jeśli chcesz wziąć dzień wolny na przykład w tygodniu bo musisz czy załatwić jest niestety nie płacz A jak się rozchorujesz to nie ma premii tak (usunięte przez administratora) lat 90 pensja tylko pod stołem pracownicy najniższego szczebla traktowani są jak (usunięte przez administratora) robocze..

Jan Bąk
@Piotr

Duzo wypadkow przy pracy.. nigdziei nie zglaszanych.. zaplaca np 1000 zl .i nie zglaszaj!

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona zarówno z warunków pracy jak i wynagrodzenia. Dostaję podwyżkę co rok. Dodatkowo mam premie uznaniowe, opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie. Każda nadgodzina jest dodatkowo płatna, a całość wynagrodzenia przelewana zgodnie z terminem na konto. Jeśli chodzi o urlopy, to również plus dla firmy, mogę sobie na spokojnie zaplanować majówkę czy dwutygodniowe wakacje, kiedy potrzebuję dzień wolny również nie ma problemu… mi osobiście bardzo dobrze się tu pracuje i polecam TDM.

Magda
@pracownik

Ładne kłamstwa ;) całość na konto ? chyba zarabiasz minimalną krajową bo tylko tyle dają na konto, resztę w gotówce pod stołem ;) wiem bo sama tak dostawałam ;)

@Magda

Pani Magdaleno dziękujemy za Pani opinie, z tego co widzę jest Pani byłą, a nie obecną pracownica więc skąd Pani ma wiedzieć w jaki sposób są obecnie wypłacane wynagrodzenia przez firmę? Proponuje się dokładnie dowiedzieć a nie pisać kłamstwa. Oczerniać kogoś jest łatwo, tylko pytanie co chce Pani tym osiągnąć? Wynagrodzenia są wypłacane tak jak wspomniałam w pełnej kwocie na konto, a nie pod stołem, jeżeli ktoś nie wierzy proponuje osobiście sprawdzić, a nie słuchać byłych niezadowolonych pracownic.

Magda
@pracownik

Mysle ze niedlugo urzad pracy sprawdzi. Natomiast watpie zeby Pani Monika zmienila sposob rozliczania :)

Nowa
@Magda

@Magda nie wiem czym się kierujesz pisząc te opinie, ale ponieważ rozsiewasz wątpliwości, postanowiłam zapytać o to wprost przed podpisaniem umowy. Zaoferowano mi umowę na pełną kwotę, którą mam zarabiać - w całości przelewaną na konto. Czasy i ludzie się zmieniają, myślę że Ty także masz szansę :)

Zofia

Czyli skoro sie zgadzasz, rozumiem ze firma normalnie wypłaca wynagrodzenie?

Olo
@pracownik

Dzien wolny trzeba odrobic. Bo urlopu nie daja!

Witam, Trochę czasu minęło odkąd tam pracowałem. to jest najlepszy przyklad firmy KRZAK - zarząda raczej jednoosobowy w tym momencie zarząd (Pani Prezes Monika W.) nie ma za grosz poszanowania dla osób. Ma podejście jakby każdy był od niej gorszy, jak jej coś nie podpasuje to krzyczy na pracownika, rzuca przedmiotami o podłogę. Firma zatrudnia absolutnie wszystkich na umowę o pracę na minimalną krajową, resztę dostajesz pod stołem i w gotówce aby unikać płacenia świadczeń i podatków. Na rozmowie rekrutacyjnej nie było o tym mowy, jak przyszło do podpisania umowy to po rozpoczętej pracy musiałem czekać prawie miesiąc na umowę i wtedy dowiedziałem się, że na umowie będę miał minimalną krajową + reszta w gotówce pod stołem. Nie miałem wyboru, popracowałem do póki nie znalazłem nowej pracy i uciekłem. Radzę wszystkim którzy mają do siebie jakikolwiek szacunek, unikać tej firmy z daleka. Najbardziej niepoważna firma i najbardziej niepoważny właściciel jakiego kiedykolwiek miałem okazję spotkać. Brak szacunku do ludzi, do czasu, do wszystkiego. Jedynie nastawieni na zarabianie, pracownik to tylko rzecz o którą dbać nie trzeba.

Zulu
@pracownik

Pracownik zwlaszcza ten nie biurowy. To jak pracownik obozowy! Jego warunki pracy to jak w IXX WIEKU!!zero jakiego kolwuek BHP!

Pracowałam w TDM 2,5 roku jako pracownik biurowy i pewnie dalej by tak było gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania. To naprawdę porządna firma o ciekawym profilu. Być może dobrze trafiłam bo moje stanowisko było dość samodzielne i mogłam się rozwijać w wielu kierunkach. Aż ciężko mi uwierzyć w negatywne opinie, które tu czytam. Pieniądze zawsze na czas, urlop zimowy i letni, wszystkie długie weekendy, nadgodziny płatne, delegacje zagraniczne - tak, jeżeli objawiłam chęci i wskazałam potencjalny zysk mogłam zaplanować wyjazd i pojechać. To na pewno nie jest miejsce dla osób które szukają ciepłej posadki na lata bez wykazywania większego zaangażowania. Poza wszystkim w tej firmie panuje naprawdę fajna, luźna atmosfera, większość pracowników obstawiam że jest w wieku 25-40 lat, przyjemnie się tam pracowało i bardzo dobrze wspominam ten epizod życiowy. Moja rada jest taka, nie sugerujcie się złymi opiniami tylko idźcie na rozmowę kwalifikacyjną i sami spróbujcie.

Pierwszy rok w firmie

Doceniam moje miejsce pracy i polecam tę firmę osobom, które cenią sobie samodzielność w działaniu i same dążą do osiągnięcia najwyższych efektów dla firmy. Każdy mały sukces jest doceniany :) Ważnym narzędziem w pracy jest excel, odpowiadając na wcześniejszą dyskusję - zakres podstawowy ale jednak te umiejętności są niezbędne. Filtrowanie, formatowanie, sortowanie w różnych układach, proste formuły oraz standardowe kopiuj-wklej ;)

kandydatka

Uczestniczyłam w ostatnim procesie rekrutacyjnym Spółki na stanowisko biurowe. Mam pewną radę dla kandydatek, aby przed rozmową przygotowały się głównie z wiedzy o Excelu, niestety ja na tym poległa, co spowodowało że nie przeszłam do drugiego etapu rekrutacji. W sumie w dzisiejszych czasach bez Excela mega ciężko, więc czas udać się na szkolenie. Ogólnie rozmową kwalifikacyjną jestem mega miło zaskoczona. Także polecam. :)

@kandydatka

Co konkretnie warto wiedzieć o Excelu? Chodzi o podstawy czy może jakieś bardziej zaawansowane kwestie? Czy dostaje się jakieś zadanie do wykonania czy pytania są o teorie? Wiesz może jak miał wyglądać kolejny etap rekrutacji w TDM i ile ich ogólnie wszystkich jest?

@Marta

Podstawowe formuły, niestety nie wiem ile jest etapów rekrutacji.

kandydatka

Jestem bardzo miło zaskoczona poziomem przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko biurowe. Po wcześniejszych komentarzach nie spodziewałam się wiele. Dyrektor finansowa zrobiła na mnie dobre wrażenie, rozmowa była bardzo profesjonalna i rzeczowa. Elementem spotkania było wykonanie kilku prostych zadań w arkuszu excel, była więc okazja zaprezentować swoje umiejętności. Atmosfera w firmie wydaje się przyjazna.

byłem

Pracowałam w firmie TDM na przełomie 2020 i 2021 r, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o Spółce, być może to opinie osób które pracowały tu bardzo dawno. Nie spotkałem się z niczym o czym piszą moi poprzednicy.

Bonek

Kiedyś każdy miał stół wyposażony w narzędzia, bity itp. teraz pan Zieliński daje 3 bity na 10 stołów. Czyli jest lepszy oszczędza dla firmy

Michalina

@zmieszana a jak ten dzień próbny wyglądał ? Był płatny ?

zmieszana
@Michalina

oczywiście, że nie. a uważam, że wykonana przeze mnie wówczas praca spowodowała zaoszczędzenie przez nich niepotrzebnych kosztów. no cóż...

k.

szukaja ludzi do pracy nawet 50 km dalej, kandydant przyjezdza zaproszony na rozmowe o prace tylko po to by uslyszec ze bedzie zarabial 1900 netto gdy do pracy ma 30km ! ludzie niepowazni , rekruterowi brakuje kultury i podejscia do ludzi w zakladzie brud (usunięte przez administratora) i zero ochrony przeciwko pendemii !

zmieszana

podejście do kandydatów bardzo niepoważne. zapraszają na dzień próbny, po którym nie raczą poinformować, że jednak nie chcą nawiązać współpracy. telefony z zapytaniem o wynik rekrutacji nic nie dają - standardowy tekst typu:decyzja jeszcze nie jest podjęta

Mariusz

Trzeba mieć doświadczenie w branży ?

кгь

XIX WIEK

admin

Chcesz podzielić się informacjami o firmie TDM Electronics Sp. z o.o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o TDM Electronics S.A. - Tarczyn

• Jak się pracuje w TDM Electronics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TDM Electronics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TDM Electronics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TDM Electronics S.A.?

Kandydaci do pracy w TDM Electronics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TDM Electronics S.A.