Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

onaaa

W jakiej części Hollandii oni maja prace i chaty???

rose
@onaaa

Z tego co wiem to najczęściej okolice Nijmegen i Rotterdamu. Z tym że w Rotterdamie same szklarnie mają.

onaaa
@rose

dziekuje :)

anastazja

Wybiera się ktoś teraz od nich? bo ja się zastanawiam ale jadę sama i wiadomo że obawy sa... jak cos to moj adres ase282697@gmail.com

MlodaXx

Wyjechalam a niedziele do Huissen i już wiem że że piątek spadam stąd.porażka

Eses
@MlodaXx

Haha czyzby domek na Laakse voetpad 7 ? :D melina cpuny i grzyb na scianach ?

Eses
@MlodaXx

Hahah czyzby domek w huissen na laakse voetpad 7 i same cpuny patola i grzyb na scianach ? :D

Kamionka
@Eses

Eeee, pracuje z nimi od kilku lat na sezony, ale bardzo długo już nie mają tego domku. Ja mieszkam zawsze albo na Ewijk albo na Haalderen i jestem zadowolona z mieszkań, więc słabo poinformowany jesteś :D

zawiedziony

Nie polecam tej Agencji dużo mówia nieprawdy np mial byc dodatek za worzenie ludzi a nie było go pokoje rozne mowia ze umeblowane wszystkie a tak naprawde nie mialem mebli w tym pokoju co bylem koordynator Darek nic niepotrafi zalatwic a nie wspomne o tym ze jezyk niemiecki czy angielski ma wiele do zyczenia nieprzystepny dla ludzi faworyzuje tylko tych co mu wszystko donosza samochody beznadziejne zameldowac jak ma Cie to trzeba mu sie prosic o wszystko jednym slowem niepolecam

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Mońcia

Polecam. Rzetelna agencja.

Jack

Wyjechałem z graser po świętach i jestem zadowolony. Pieniądze się zgadzają. Może są jakieś małe mankamenty typu porządek w mieszkaniu - ale to już raczej nasza wina, zależy na kogo się trafi. Pracuje na pakowaniu i przygotowywaniu dań i narzekać nie mogę, więc jak czutam te wszystkie opinie to aż się niedobrze robi. Agencję polecam.

PFK

Pracowałem w graserze pół roku i nie polecam. Szczególnie praca w Holandii to nieporozumienie, poza szklarnią i kwiatami bo tam całkiem ok. koordynator Marek P. kawał ch. zero szacunku do drugiego , wyjebka na wszystko, zmuszanie do pracy , załatwienie z nim czegokolwiek to cud.Potrafi tylko szantażować że jak nie przyjdzie sie do pracy z powodu choroby to można sie pakować do polski . Pieniadze śmieszne a ludzie którzy pracują w holandii (polacy) to zwykle chamy, zwałaszcza na plaza foods. Nikomu nie polecam tej agencjii

Eugeniusz

Witam był ktoś na Ogorkach w Holandi przez Ta firme?

Kostek
@Eugeniusz

Właśnie wczoraj zacząłem pracę, powiem szczerze że jestem jak na razie zadowolony. Kontakt i z biurem w Polsce i z koordynatorami bardzo dobry, mieszkanie spoko mam pokój z kolega który też zaczynał pracę. Praca do lekkich nie należy bo aktualnie jest sadzenie plantów ale nie zapeszając godzin jest dużo więc polecam.

Ulka

Podpowiedzcie coś o pracy w szklarni w Holandii.

ciekawski

Graser ma swojego przewoznika.czy ktos wie czy jest mozliwy kredytowany przejazd z polski do holandii?

Emi
@ciekawski

Z tego co wiem mają kredytowane przejazdy ale najlepiej się do nich odezwać chyba i się dowiedzieć.

kozik

Potrzebuje opini na temat szklarni z pomidorami Vitom w De lier.Jade przez Graser.jak z godzinami i tygodniowkami i ogolnie jak klimat na szklarni czy da sie tam normalnie pracowac?

Adriano
@kozik

Pracowałem na vitomie od 3 lat każdego sezonu, w przyszłym roku też jadę. Atmosfera fajna, zależy wiadomo od ludzi. Godzin jest dużo, praca nieraz w soboty, Agencja wypłacalna. Mieszkania w miarę, dobre jest to że są to domy i mieszka tam 6-7 osób. Z czystym sumieniem mogę polecić.

@kozik

Pracowałam tam w zeszłym roku z mężem, praca nie jest zła, aczkolwiek dużo godzin. Zakwaterowanie mieliśmy razem, internet w cenie mieszkania. Nie narzekaliśmy. Myślę że w tym roku też się tam wybierzemy, jedna z lepszych szklarni w jakich pracowaliśmy.

kozik
@Ania

tzn.ile godzin wychodzilo srednio ile jakie byly tygodniowki netto?

Adriano
@kozik

W tygodniu najmniej miałem 40 godzin najwięcej ponad 50. Średnio netto wychodziłem około 400 euro na tydzień. Zależy od tygodnia.

Kaspian

PRacowaliśmy z kolega na pralni w Amsterdamie, jesteśmy zadowoleni z pracy jak i zakwaterowania, dość długo się dojeżdżało ale płacili za dojazdy. W przyszłym roku na pewno też pojedziemy, teraz zjechaliśmy na święta. Polecamy

florek

Ja byłem zatrudniony przez agencję mg solutions i wynegocjowali mi dużo lepsze warunki umowy :)

Mini
@florek

O jaka kryptoreklama, cóż do negocjacji to tu za dużo raczej nie ma, zależy po prostu jaką oferte dostajesz. Pracowałam już w wielu agencjach za różne stawki i wierz mi że na produkcji nie zarobisz tyle ile jako nie wiem pracownik techniczny - logiczne. Ja z pracy jestem zadowolona na pralni w Nederhorst, stoję sobie przy maglu i podaję ręczniki (maszyna sama je składa) cóż nie wymaga ode mnie wiele, ręce na początku trochę bolą ale potem jest coraz lepiej. Znam wiele osób które tam pracują i są zadowolone. Pozdrawiam.

limpiolagrima

Czy wyjeżdża ktoś do pracy w pralni w Bad Vilbel?

Mlody022
@limpiolagrima

O Boze to ta pralnia jeszcze funkcjonuje?! Dareczek dalej jest koordynatorem? Ludzie unikajcie jej szerokim łukiem! Tragedia to malo. Oferta tylko dla masochistow!!

Gruby Piotrek

Jakiś czas się pracowało w tej firmie, kiedyś było fajnie a teraz... MASAKRA nie polecam, naprawde zrobiła się tragedia jeżeli chodzi o koordynatorów, ilość godz, mieszkania, samochody, traktowania ludzi ogólnie cała firma to na chwilę obecną totalne dno!

Zenek

Uważam, że często wina leży po stronie ludzi , którzy wyjeżdżają do pracy za granicą jakby jechali na wczasy! Tam się nie da obijać tylko trzeba zasuwać i wtedy się nawet dobrze zarobi. Graser to dobra agencja!!

sebeks

Pracowałem na myjce nocnej orient plaza, wyciągałem nawet 400-500 eu na tydzień, zakwaterowanie mogło być. Czasami drobne problemy z salarisami szybko wyjasniane. 4+

Mądrala

@Oleksy12 Piszesz w swojej opinii bardzo poważne zarzuty! Może to były jakieś jednostkowe wpadki, a nie często stosowana praktyka? Jeśli w umowie były inne zapisy w tej kwestii to powinniście rozmawiać z prezesem firmy!!

Zorro

Dla chcących pracować zawsze jest dobrze, chociaż czasami trzeba cos korygować. To jest życie, może coś nie udać się dlatego więcej cierpliwości. Czasami trzeba na miejscu improwizować a nie wracać i biadolić.

Zoho76

Wszyscy normalni powinni omijać ta agencje szerokim łukiem.Na rynku jest o wiele więcej lepszych firm

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graser Sp. z o.o.