Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

VOJY

Praca za granicą zawsze jest ciężka, ale leserom nigdzie nie będzie dobrze. Najważniejsze to trafić na dobrą agencję jak Graser..

Ale Ale Aleksandra :-I
@VOJY

takie pozytywne komentarze są klamstwem i wystawiane sa przez pracowników firmy albo na ich zlecenie przez lizodupów ktorzy mają u koordynatow lepiej niz inni. niech nikt w to nie wierzy. pracowalam tam rok i to byl rok stracony. Kazdy kto ma troche szacunku do siebie i oleju w glowie niech ucieka jak najdalej od tej firmy, a kazde naruszenie przepisów zglaszajcie od razu do Inspekcji pracy w Polsce, Niemczech, Holandii itp. nie bojcie sie, ja tak zrobilam to mi od razu oddali 350€ ktore sobie zatrzymali pod glupim pretekstem: "bo nam klient nie zaplacil" (a kogo to k... interesuje !!) . Smiech na sali i fotomontaż . wogole to przeciw tej firmie jest szykowany pozew zbiorowy jak slyszalam.

#NieDlaGrasera
@Ale Ale Aleksandra :-I

Jeżeli szykuje się jakiś pozew zbiorowy to dawajcie tu znać. Taka firmie w ogóle nie powinna istnieć. Pracowałem w Bad Vilbel (pralnia koło Frankfurtu). Sciagaja ludzi zeby kwatery zapelnic. Pracy daja srednio 30 h/tyg. A jak sie zwalniasz to dowalaja kare finansowa !!! Czego nie maja prawa robic, tym bardziej ze w umowie nie ma takiego zapisu. Wiec nie dajcie sie oszukac. Czytajcie uwaznie te opinie bo wiele rzeczy sie zgadza.

AmigoPLAZAFOODS

Firma porazka.. domki gdzies w lesie na wygwizdowie..bez sklepu.najblizszy 9km.. auta firmowe ledwo zipia..auta typu renault twingo rok 1990..opel corsa 1994 i tak dalej swifty fordy KA..auta które w Holandii można kupic za 300 euro sa autami sluzbowymi.Praca w PLAZAFOODs to niewolnictwo kierowane przez ciapatych..jak się ciapatemu nie spodobasz to wylatujesz..nawet za wygląd. Qrwy gnoje banda chamow.Jedyne co to koordynatorzy sa spoko.Oby takich więcej w NL.

AmigoPLAZAFOODS

Normalna
@AmigoPLAZAFOODS

Dobrze że są samochody, jakie są takie są, ale nie muszę chodzić do pracy z buta... Ze sklepem też nie ma problemu, po pracy jedziemy do większego marketu. Ale jak ktoś jedzie na wakacje to pewnie limuzyną chciałby się wozić:D

Zalog

Super agencja, dobrze organizują wyjazdy, polecam!!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
Ana

Jedna z normalniejszych agencji.

Marek1984

Dno..Dno Dno Qrwa dno. . Omijac ta firme

@Marek1984

Straszne dno

adcbkifg

Ogólnie agencja nie jest zła zależy gdzie sie trafi. Jezeli chodzi o koordynatorów to Tomek spoko dogada sie z nim i wogóle a Marek krasnoludek porażka ja nie wiem jak taka osoba może byc koordynatorem ściemnia okłamuje ludzi i jeszcze traktuje ludzi jak nie wiem kogo jest nie miły dla pracowników a przecież pracownicy robią na jego wypłate jednym słowem porażka.

qwa

Ogólnie agencja nie jest zła, polecam.

Zadowolona

Hej moja przygoda z graserem zaczęła się miesiąc temu, wyjechałam na kwiaty. Ogólnie nie mogę narzekać, fajnie że nie mieszka się w hotelu tylko w ich mieszkaniach. Praca jest łatwa, pracuje na pakowaniu, nikt nademną nie stoi i nie pospiesza jak w szklarni w której pracowałam wcześniej z innej agencji. Wypłata się zgadza, dojazd samochodem do pracy więc polecam.

mlody

Pojechałem do pracy z agencją Graser. Pracowałem w pralni Lamme przez 5 tygodni jako sprzątacz. Ogólnie polecam pieniądze zostały mi wszystkie wypłacone. Złożyłem wypowiedzenie z okresem w odpowiednim czasie, ponieważ chciałem jechać tylko na miesiąc - nikt nie robił mi z tego powodu problemów. Pierwsze 2 tyg zarabiałem po 320 euro a kolejne 3 po 270 na czysto. Przywiozłem jak dla mnie sporą sumkę. Praca, jak za granicą dla mnie bardzo w porządku nie musiałem harować jak wół tylko normalnie pracować. Atmosfera w pracy przyjemna, a ludzie w większości bardzo w porządku oczywiście były wyjątki, ale ogólnie ok. Co do samochodów to w większości prawda, że są stare mieliśmy z naszym 2 razy problem, ale w sumie rozwiązaliśmy je z koordynatorem i nic się nie stało pojechałem zarabiać a nie wozić się limuzynami. Domki były ok, inna firma miała przeszukania pokojów co tydzień nawet czujnik dymu, a my żyliśmy sobie spokojnie. Internet nie działał prawie w ogóle, ale był telewizor z polskimi kanałami więc wolny czas jakoś leciał. Ogólnie jestem zadowolony i w przyszłym roku też zamierzam sobie pojechać dorobić na wakacjach w Graserze.

lolas

Powiem wam tak jak ktos wybiera sie do pracy przez Graser to niech sie dobrze zastanowi wielka porazka . Samochody ktorymi jezdzi sie do pracy to ponad 20 letnie zlomy za ktore musisz placic 5 euro tydzien koordynatorzy cwaniaki oprocz Tomka kasa pierwszy miesiac na zycie starczy i nic pozatym nie ma dodatkow za nadgodziny ani dodatkow nocnych poprostu placa jak im sie chce narzucaja normy mimo ze umowa jest na godziny ale tak maja podstawy zeby uciac ci z tygodniowki . W polsce mowia ze stawka to 9,36 na godzine a na miejscu mowia ...cutat .. nie obchodzi mnie co wam mowili w polsce tu stawka jest inna 6.5 euro i jak chcesz to rob jak nie to wypiepszaj do polski ... slowa marka krasnoludka . ile mozna zarobic w dobrym razie 800 max900 euro i ztego trzeba zyc i odlozyc porazka . nie polecam ale macie swoje rozumy decyzja nalezy do was .

Kasper

Jeżeli chodzi o Grasera to byłem zadowolony i z pracy i z warunków. Kasa na czas i się zgadzała więc nie narzekałem, czekam na kolejny sezon pomidorów.

spontan5

Powiem tak...przyjechalem pospisac umowe do siedziby w Opolu, czekam, czekam, kobieta daje mi papiery do podpisania a na koncu inforumje mnie, ze nie wie czy ta praca bedzie...dzwoni do szefa w placowce niemieckiej a ten oznajmia pracy jednak nie ma...parodia, ironia i wszystko jakby bawili sie ludzmi na zasadzie...teraz tak a za chwile nie....beznadziejna firma...NIE POLECAM ... jesli ktos tutaj byl slowny to tylko ja... Zalosna firma

pracownica
@spontan5

Cześć, na ofertę czekałam 2 tygodnie, w tym czasie raz miałam jechać na produkcję ale pracodawca odwołał, bo nikogo nie potrzebował jednak. Poczekałam cierpliwie i jakoś do teraz pracuje. Mniej zawiści :) i powodzenia :)

spontan5
@pracownica

gadasz bzdury...tak jak traktuja w tej firmie to przechodzi wszelkie mozliwosci...i to nie zawisc ale nie lubie byc robiony w (usunięte przez administratora) i skonczcie z ta ckliwoscia i falszywym pochlebianiem

Klaus Bernaby

Witam., To co dzisiaj mialo mie,jsce przechodzi wszelkie granice. Pojechalem aby podpisac pewna prace kolo Frankfurtu w miejscowosci Bad Vibel, praca przy pakowaniu i komisjonowaniu...zapewniano mnie ze praca jest napewno , przeszedlem test jezykowy bez problemu a czekam 2 godziny w biurze i co sie okazuje...:Przepraszamy Pana bardzo ale firma nikogo w tej chwili nie potrzebuje:...Hipokryzja i oszustwa w tej firmie to widac sprawy na porzadku dziennym.ODRADZAM WSZYSTKIM INTELIGENTNYM LUDZIOM WYJAZDU ZA POSREDNICTWEM TEJ FIRMY...DZIADOSTWO DO POTEGI...JAK NAJDALEJ OD NICH A SZEF TEJ FIRMY...nie daje sie na takie stanowsiko jakie sprawuje...Tak sie nie traktuje ludzi, z jezykiem i doswiadczeniem...Taka firma jak GRASER nie powinna istniec na rynku...zasmieca rynek i burzy zaufanie na rynku PRACY

tt

no tak tak sam fakt ze jest to praca za granica ..

Angela

Siemka, byłam ostatnio na szklarni z kwiatami na sezon, ogólnie polecam agencję, wypłata mi się zgadzała, praca nawet spoko mogłam sobie robić nadgodziny. Dojazd do pracy samochodem. Mieszkanie wyposażone, jak przyjechałam to był troszkę syf ale cóż, troszkę z koleżanką ogarnęłyśmy i już było lepiej. Najważniejsze że tak jak obiecali internet i tv było i działało :) Rok temu też z nimi wyjeżdżałam, teraz zmienił się koordynator więc jest zupełnie inna atmosfera.

Agata

Hej, wyjechałam na początku czerwca z inną agencją, która okazała się krzakiem bo ani godzin ani pieniędzy nie zobaczyłam, a za mieszkanie kazali płacić, odezwałam się wtedy do grasera i zaczęłam pracę na szklarni z kwiatami, fakt że pracy dużo, dodatkowe godziny ale to o to chyba chodziło, mieszkanie hmm możnaby je traszkę odświeżyć ale tragedii nie było, mieszkałyśmy we trzy, tv i internet były więc nie narzekam. Na prawdę pomogli mi gdy już nie wiedziałam co robić, specjalnie pierwszą zaliczkę dali szybciej. Co jedyne koordynator średnio ogarnięty, ale wszystko pięknie być nie może. Polecam.

SUMADART

Złodzieje i oszuści, nie wypłacili mi ostatniego wynagrodzenia i potrącili 250 euro kary , OSTRZEGAM!!!!!!

zyczliwy
@SUMADART

Trzeba było powiedzieć że sprawa zostanie skierowana do prawnika. Agencja NIE MA PRAWA do karania ludzi za to że się zwalniają, nie ma takiego przepisu w prawie Holenderskim, a prawnik przysługuje Ci bezpłatnie. Tak agencja zarabia na nieznajomości prawa swoich pracowników.

zyczliwy
@SUMADART

worker

Chciałbym napisać kilka słów na temat agencji pracy Graser. Z firmą współpracowałem przez 2 tygodnie, praca w Plaza Foods w Wijchen. Trafiłem do pracy przy pakowaniu jedzenia przy temperature 4 - 5 stopni. Zimno, jednak to nie był dla mnie problem, problemem była niestabilność godzin pracy, jednego dnia 2,5h innego 16 czy 17h, by następnego dnia dowiedzieć się że mam być w pracy o 9.00.. . Postanowiłem że pracę należy zmienić, złożyłem więc wymówienie, podziękowałem za współpracę, na co koordynator odpowiedział mi że w tym wypadku zapłacę karę za zerwanie umowy w wysokości 250 euro. Nie dajcie się na to nabrać, w prawie holenderskim nie ma nic na temat kar za zerwanie umowy, agencja wie to doskonale, jednak wykorzystuje nieświadomych ludzi i zarabia na nich krocie. W takim wypadku radzę powiedzieć o tym że skontaktujecie się z prawnikiem czy związkami zawodowymi, u mnie pomogło i wypłacili mi całość pieniędzy. Nie polecam! Powodzenia

Karolina97

Czy ktoś jedzie do szklarni z Graserem i ma zacząć pracę 06.06.16 ???

@Karolina97

tak diabeł albo szatan , nikt przy zdrowych zmysłach w tym dniu nie pojedzie chyba że do piekła

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graser Sp. z o.o.