Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

bob

Bo jak to czytam to wydaje mi się że większość nigdy za granicą nie była i nie ma pojęcia jak to wygląda

Henryk
@bob

też odnoszę takie wrażenie, bo sam za granice jezdze juz od wielu lat

Henryk
@bob

nigdy nie mialem lekko. najgorsze zawsze sa poczatki szczegolnie jak sie jedzie do takiej roboty ktora nie do końca się zna. I gruszek na wierzbie tez nie ma. na to trzeba sobie też zapracować pokazac sie z dobrej strony a nie tylko oczekiwac i nie dawac nic w zamian a niestety są tacy właśnie ludzie..

Pazi
@Henryk

a na jakiej lokalizacji jestes???? mozesz cos o niej wiecej powiedziec?? jak jest tam konkretnie??

Pazi
@Henryk

kazde info sie przyda jesli cos bedzie konkretnego. lokalizacji jest kilka do wyboru i nie wiadomo jak sie zdecydowac

Daniel 1984

Witam. Wraz z narzeczoną mamy jechac do pracy do produkcji szaszłyków i pakowania wyrobów grillowych do firmy Meat-Pros Bielsko-Biała. W Niemczech mają niby biuro w Berlinie.Wyslali mi na e-maila szczegółowa ofertę pracy z lokalizacja Bückeburg. Dziś dostałem informację na e-maila z adresem biura w Luhden gdzie należy przyjechać jako nowy pracownik. Jeśli ktoś wie jakie są warunki finansowe, zakwaterowanie itd w tej firmie to proszę napisać.

@Daniel 1984

Luhden to adres biura bezpośrednio tam gdzie jest zakład ;) sama pracuję tu od 2 miesięcy i też byłam pod tym adresem jako pierwszy raz, także żadne "niby". Nie rozumiem dlaczego nie zobaczycie chociażby sobie adresu jakie mają wpisane pod firme, przecież da się to sprawdzić. Z tego co się orientuję to mają 8 kontraktów na terenie Niemiec więc każda miejscowość ma swoje biuro pod zakładem, chyba normalne, że nie będzie ktoś jeździł z Karlsruhe do Berlina podpisać umowę :) co do zarobków to ja mam takie jak mi proponowali, na sezonie może być lepiej :) pozdrawiam

Harry1000
@Ewa

Witam. Podobno pracujesz już 3 miesiące ... Szaszłyki ??? Mają być nabory gdzieś od ok.10.03. jak to wygląda ??? Temperatury ?? Godziny pracy i cała reszta ???

ewa
@Harry1000

temperatura to ok stopnie w +, godziny są różne zależy jaki dział, ale pracuje się do h dziennie, 5 dni w tygodniu. Ja np. jak mam nocki to zaczynam w niedziele od 18:00, od poniedziałku od 21:00. tak jak mówię zależy na jaki dział trafisz. Generalnie są dwie zmiany.

Zarobisz na czysto 1100€ za 250 h decyzja należy do Ciebie

Like
@Daniel 1984

Każdy pracownik ma swój zakres obowiązków. Panie pracujące w Berlinie to chyba Księgowe a w Luhden biuro aby pracownik pomógł Wam przejść drogę dokumentacji bezpośrednio do firmy

Irek

Witam, Czy ktoś pracuję w tej firmie w Britz? Miałem rozmowę telefoniczną i teraz mam czekać na ich telefon ponieważ zbierają grupę ludzi na wyjazd. Podobno praca jest od zaraz ale mało chętnych. Więc jak pracuje się w Britz?

@Irek

też mnie interesuje ta lokalizacja, co sie tam konkretnie robi?

Dozzi

Podbijam

Hood
@edek

wszędzie robi się to samo. pracuje przy mięsie, żadna filozofia

Tymon
@edek

Na Britz może to być pakowanie, rozbiór (trybowanie, klasowanie, obróbka) i jeszcze są stanowiska przy produkcji steków na grilla.

Iza
@Hood

Hej @Hood, a jakie stawki? Czy doświadczeni pracownicy Meat-Prosu mogą liczyć na podwyżki? Napisz z doświadczenia i z tego co zaobserwowałeś. Lepiej dowiedzieć się od kogoś z pracowników, niż na rozmowie.

Tymon
@Iza

Czemu lepiej? Na rozmowie będziesz mieć 100% pewne info, to też raczej nie jest tak, że każdy ma tak samo, zależy od odpowiedzialności i zaawansowania stanowiska, doświadczenia itd.

Mała

Dzień dobry. Ja również byłam dwa razy na kontrakcie z tą firmą, byłam zadowolona. Praca podobna jak w Polsce (warunki, podejście jak w każdej firmie, niezależnie od kraju) jeśli ktoś chce pracować to pracuje. Wszystkim nie dogodzisz.

@Mała

A to wiadomo, nigdy się nie dogodzi każdemu bo każdy jedzie z innymi wymaganiami i w innej sytuacji życiowej. dla mnie nadal jest w porzadku a chwilę już tutaj jestem

@Mała

potwierdzam, u mnie podobne odczucia, robić trzeba, ale no tak już jest, za coś jednak płacą

Gdzie polecacie pojechać?

@Glossy

to zależy jaką pracę chcesz wykonywać czy coś umiesz czy masz doświadczenie?

@Hornet

Mogę robić cokolwiek, jestem elastyczna, mam doświadczenie przy mieście, ale dosyć małe

@Glossy

no to raczej bez różnicy. ja jestem w Britz i jest okej

Ok, thanks

@Glossy

ale oczywiście nie sugeruję że masz wybierać tą lokalizację . wydaje mi się że wszędzie jest podobnie, na pewno pod względem pracy

@Glossy

Lol, przy mięsie, nie mieście

@Glossy

domyśliłem się o co chodzi, ale faktycznie śmieszna literówka ;)

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Meko

A do Polski nadal przyjmują?

@Meko

tak ciężko oferty sprawdzić?

@Meko

ale niech ci będzie, odpowiem, bo tak się składa, że wiem...

@Meko

przyjmują (Pniewy, Kłosowice, Chrościna, Daszyna, Kutno)

Meko

Dzięki, dzięki

@deep

ależ Ty jesteś dobrotliwy niesamowicie ;D brzmi to tak jakby ci się wcale nie chciało odpowiadać

@deep

znaczy no sory za złośliwości ale trochę to śmieszne, wiem ale nie powiem, albo jednak powiem

@Marek

spoko, nie obrażam się o byle pierdoły.

Tobik

Jest jakiś gorący sezon w tej firmie, gdzie jest najwięcej projektów itp?

Rodion
@Tobik

Jeśli tylko chcesz pracować, to zawsze się coś dla Ciebie znajdzie do roboty i nie musi być żadnego gorącego sezonu. Wystarczy się odezwać do biura i coś tam ci wyszukaja

@Rodion

Ahaa, czyli tak to działa? No dobra, skoro tak mówisz, to po prostu się odezwę

Rodion
@Tobik

No z reguły tak to działa w takich agencjach. Ty się zgłaszasz a oni starają się coś dla Ciebie znaleźć

ula
@Tobik

możesz poszukać ofert, często jakieś są, na stronie, na jakiś portalach

@ula

Tak zrobię, zabieram się za to, jeszcze chciałem okres świąteczny przeczekać i teraz mogę się do tego na serio przylożyć

ula

no to powodzenia ;)

Waters

są ujednolicone zmiany\godziny pracy czy zależy od oddziału?

Były.
@Waters

10 pracy 2x 30 minut brutto pauzy a jak trzeba to (usunięte przez administratora) do upadku... Bo święta i majówka idą. Szukaj czego innego chyba żeasz wielki brzuch i chcesz schudnąć 50 kilo wtedy polecam . Zrzucisz to w miesiąc

Polek
@Były.

z tego co wiem, to jest to zgodne z prawem, że takie przerwy są, więc ? Są przerwy ? Są. Pracowałem na różnych produkcjach, gdzie było po 40 stopni w lecie i na 8 h mieliśmy 5 min i 15m ... Dało sie ? Zależy od podejścia.

Polek
@Waters

Generalnie są dwie zmiany, na jaki dział trafisz to będziesz miał tydzień na tydzień. nie będą Cię przerzucać na inne działy, więc będziesz miał jakąś rutyne :)

dragon

co konkretnie robi się w Buckenburgu? jakie obowiązki?

Sodo
@dragon

Pracuje się z mięsem. o jakie stanowisko pytasz? jest więcej niż jedno i ciężko opisywać

@Sodo

to jakie są do wyboru? to, ze z mięsem to wiem, znam znaczenie słowa "meat". po prostu nie mam pojęcia jak tam praca wygląda, jak są podzielone obowiązki itd. więc no, nie wiem o jakie stanowisko pytam, nie mam określonego

Sodo
@dragon

Na Buckeburgu są konkretne działy każdy zajmuej się czymś innym. Przy linii produkcyjnej mięsnej np zajmuje się pakowaniem ale też są operatorzy maszyn. Osobno też jest np linia mięsa mielonego, gdzie też sie je pakuje. Można też się np zajmować etykietowaniem, peklowaniem szynek albo robieniem szaszłykow

dzięki za opis

Frey
@Sodo

A czy jak się szuka pracy to mówią na jaką linię się pójdzie? w sensie to jest do wyboru czy narzucone z góry?

Agata

Pracował ktoś w Konnern? Mamy jechać ze znajomymi , pani mówi o pracy od pon do pt po 10h, a pensja bez nadgodzin i weekendów na czysto wynosi 1300-1400. Niech ktoś się wypowie proszę ;)

@Agata

No to jeśli tak by było to całkiem nieźle to wygląda. Wiesz ile jest miejsc pracy?

@Agata

Pani przez telefon opowiada bzdury po potrąceniu wszystkiego zarobisz jakiś 5 max 5,5 euro na godzinę a praca bardzo ciężka i kadra kierownicza straszne chamy cały meat pros to (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam!!!!!!!!

@Młody

Mówi pan o pracy w konnern ?;) bo wiadomo w każdym miejscu jest inaczej

@Marek

Nie wiem nic niestety , zadzwoń do biura i zapytaj , może coś znajdziesz ;)

@Agata

W takim razie zadzwonię, pewnie tak będzie najszybciej ;)

@Agata

Polecam. Pracowałam 1,5 roku tam, teraz podobno więcej płacą. Ludzie straszą tam bardzo ale póki się sama nie przekonasz to się nie dowiesz. Pozdrawiam

Młody

Nie wiem gdzie pracowałeś ale chyba nie piszesz o firmie meat pros z bielska białej. Ta firma to czysty wyzysk !!!!! Nie polecam nawet wrogowi !!!!!!

Rysiek

zgadzam się. olewam te bzdury co inni wypisują. można jak najbardziej dobrze trafić i na lokalizacje i na ludzi. z zarobkami nigdy nie mialem problemow zawsze wszystko bylo na czas i tyle ile mi sie nalezalo.

Monia
@Rysiek

Też tak sądzę, trzeba samemu jechać i zobaczyć co i jak. Zawsze jest ktoś kto będzie źle pisał i oczerniał. A ten @Młody to na każdy temat widzę odpowiada, niezależnie jaka miejscowość, a wątpię, że był w każdej ;) pozdrawiam

Mike
@Agata

Po pierwsze to za nadgodziny nie płacą, dodatków za weekendy też nie ma.

Xyz
@Mike

Też się pod tym podpisuje, pieniądze za nadgodziny, dodatek nocny, świąteczny itp wszystko zabierają dla siebie + odciągają bardzo duże pieniądze za hotel i bus jeśli ktoś nie ma własnego transportu!

Para

Nie polecam ! Brak informacji o tym, że praca w chłodni oraz ze po 10-11 h dziennie. Do tego wypłata śmieszna przy 160 h - 900 euro . Brak kontaktu z kim kolwiek z tej firmy , kadrami itp. Jedyna osoba odbierająca telefon to rekruter , który i tak nie udzieli żadnych informacji, związanych z wypłatami . Nie wysyłają pasków z wypłat z dokładnymi danymi za co zostały pobrane nasze pieniądze . Jeżeli ktoś pisze e-mail z prośba to jest lekceważony . Telefonów nie odbierają mimo kilkukrotnych prób . ZERO KONTAKTU . Jeszcze jedno , nie wypłacają pieniędzy jeżeli ktoś jest na chorobowym. Po prostu nie polecam , pracowałam kilka miesięcy i naprawdę czuje się oszukana .

Monna

Gdzie wy w ogóle znajdujecie oferty pracy??

Monna
@Monna

Ja nie mogę znaleźć, a na stronie jakieś nieaktualne były

Mezo
@Monna

Czemu zakładasz że te na stronie są nieaktualne??

Mezo
@Monna

W sensie no tam na stronie to wydaje mi się są bardziej takie ogólne oferty jak to wygląda, wymienione lokalizacje, nie ma konkretnych informacji, bo o takie to najlepiej dzwonić albo spotkać się osobiście na rozmowę i wtedy mogą coś zaproponować i dobrać

Rafal
@Mezo

a poza stroną oficjalną?? czy tylko tam albo do biura chodzić najlepiej?

Szynek

Dokładnie, ile osób tyle opinii, więc jak ktoś mówi, że było u niego ok, to nie wmawiajcie, że to nieprawda, bo wam nie pasowało, każdy ma inne potrzeby i wymagania względem pracy

Majkel
@Szynek

i na inne warunki i zarobki jest nastawiony przede wszystkim. rozne sytuacje w zyciu popychają nas do wyjazdu za granicę. czasem to jakies problemy, utrata pracy, chec zmiany życia czy czegokolwiek innego

@Majkel

No dokładnie

@Majkel

a gdzie byliscie? na jakich lokacjach?? bo zastanawiam sie co mam wybrac czy jest w tym wszystkim jakas roznica.

Ja w Buckeburgu

@Szynek

ciężko było? miałeś już wcześniej jakieś doświadczenie jeśli chodzi o pracę za granicą? ja nie mam jeszcze i zastanawiacm się jak dobrać robote żeby sobie poradzić i nie zawalić niczego

@Szynek

sory że się też tak dopytuje wszystkiego ale tylko tutaj mogę liczyć na jakąś pomoc

@Bolo

Za granicą nie, pracowałem w tej branży ale w Polsce. Jak czujesz się na siłach, to jedź, to jest serio do ogarnięcia

@Bolo

no i dobrze. po to jest to forum zeby się dopytywac. ja tez kiedys zanim zdecydowalem sie na pracę w tej firmie to szukalem troche informacji i dopytywalem sie ludzi którzy mieli jakieś doswiadczenia

@Szynek

Skoro tak piszesz to chyba faktycznie coś musze po prostu wybrać i sprawdzić inaczej nigdy się nie dowiem czy ogarnę sprawe czy nie

@Marek

I dzięki za wszystkie rady które chciało wam się tutaj napisać wiem że czasem ludziom się nie chce wiec doceniam tym bardziej, pozdrawiam i dam znać jak coś ustale

Pracownik2021

Witam ma taki problem pracuje w Rostock przez agecje Meat Proś i Pan koordynator napisał mi że mamy opuścić pokój jesteśmy bez środków bez z życia pracowaliśmy 2 dni tylko i czy mogą cie wyrzucić z dnia na dzień.?

pracownik2020
@Pracownik2021

A pracujecie dalej...U nas na zakładzie jest tak,że jak ktoś za 2 razem do pracy nie przyjdzie to wtedy szef ich wyrzuca z mieszkania...

Kochana
@Pracownik2021

Nie bądźcie śmieszni. Nikt was bez przyczyny tak nie potraktował. Kierownik nie będzie was prosił żebyście przyszli do pracy. Robicie co chcecie za granicą. Boli was główka nie idziecie do pracy, boli was brzuszek nie idziecie do pracy, boli was paluszek nie idziecie do pracy. Co to jest przedszkole. Ale jak usłyszycie ze macie opuścić miejsce zamieszkania to płacz i lament bo my nie mamy pieniążków. Więc trzeba było wcześniej pomyśleć zanim doszło do takiej sytuacji. Dziękuję za uwagę.

Marian87
@Kochana

Haha gdybyś wiedziała jak tak traktują ludzi jak woły do roboty sam pracowałem tam rok temu i wiem że nie mają szacunków a tym bardziej nie patrzą czy to kobieta pracuje czy nie.

Patrycja
@Marian87

Też pracowałam na dziale z kiełbaskami i nie narzekałam, żeby ktoś mnie źle traktował. Więc zaś bez przesady. Pracowałam dla jasności przez dwa lata. Praca jak to na produkcji, trzeba czasem zostać dłużej no i branża mięsna ogólnie nie jest najlżejszą pracą, ale nie harowałam jak wół :) ile osób tyle opini, powodzonka !

Są nocki?

@edek

Zależy czy pytasz o pracę w Polsce czy za granicą

Za granicą

@edek

Raczej nie. z tego co pamiętam to takie stanowisko jak komisjoner zaczyna pracę od 18-2 w nocy, no ale jakby nie patrząc to nie zmiana nocna, tylko taka późno wieczorna.

A to to znośnie akurat

@?

A napiszesz coś więcej na temat pracy w Polsce? Jakie są warunki? Chodzi mi o zakres obowiązków, wynagrodzenie oraz atmosferę pracy. Czy jest wszystko w porządku i można spokojnie aplikować do firmy o pracę?

@Anna

Ja byłem za granicą a nie w Polsce. ciężko mi się wypowiadać o miejscu w którym mnie nie było. chociaż zapewne praca wygląda całkiem podobnie poza tym, że zarobki inne

Gdzie teraz przyjmują?

xox
@Rose

tam gdzie zawsze. na Niemcy i Polske w różnych lokalizacjach

@xox

Gdzie w takim razie powinienem się zgłosić żeby wyjechac do Niemiec?

@xox

Gdzie moja odpowiedź??? Napisałem konkretne lokalizacje i już nie ma...

@Kolos

Dziwne..Nie rozumiem dlaczego

@Rose

Lokalizacje na Niemcy to Britz, Buckeburg, Konnern, Rheinstetten, Rostock, Worrstadt. - i mam nadzieje że odpowiedź zostanie bo to ważne info

Kolos

Została to świetnie bo już myślałem że będę musiał kolejny raz pisać, powodzenia ci życzę

Krawczyk

Do Polski też teraz szukają?

Mac
@Krawczyk

wydaje mi się ze caly czas wisi oferta i na polske i na zagranice.. wystarczy wejsc na strone i popatrzec

Krawczyk
@Mac

Wiem ale to na stronie to odkąd pamiętam jest, to chyba jakieś stare

@Krawczyk

Są daty przy ofertach, faktycznie nie są najnowsze

@Krawczyk

Ale na innych portalach też widziałem, chyba na jober

Hania
@arek

Hej. Proponuję zadzwoni na podane nr do rekrutacji, tam dowiecie się wszystkich ofert ;)

@Hania

No niby tak ale czasem dobrze się najpierw zorientować w sytuacji co jest, co może być a potem im gitarę zawracać.

Hania
@arek

z drugiej strony to ich praca, jeśli chodzi o rekruterów, żeby przedstawiać oferty pracy jeśli ktoś dzwoni więc śmiało :) z tego co ja dzwoniłam się zorientować to są bardzo mili więc na pewno odpowiedzą na nurtujące pytania i wgl :) Pozdrawiam! :)

@Hania

Też fakt. To pewnie zrobię tak jak mówisz

Albatros

witam wszystkich, mam pytanie bo chce wyjechac z dziewczyną do tej firmy, mówiono nam ze będziemy zarabiac 1400e na miesiąc, jakie są warunki mieszkalne? i ogólnie czy polecacie firme? proszę o opinie

Gaunt
@Albatros

ja ogólnie polecam. popracowałem dośc długo także jakaś tam opinia jest wyrobiona, było nieźle, czasem ciężko ale tego to sie w sumie akurat spodziewalem. zarobki takie jak się dogadaliśmy jeszcze w Polsce. mieszkania w porządku , na pewno nie 5 gwiazdkowe hotele, ale jak dla pracownika było okej

Gaunt
@Albatros

jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to mów śmiało, postaram się pomóc

@Albatros

Wystrzegajcie się tej firmy (usunięte przez administratora)i tyle ludzie uciekają po miesiącu i nie dostają kasy maks stawka po wszystkich odliczeniach 5,5 euro na godzinę. (usunięte przez administratora)

Już były pracownik
@Albatros

Ogólnie to nie polecam tej firmy! Kordynator ma wszystko gdzieś, nie interesuje go nic jest nie miły nie odbiera telefonu i nie odpisuje na SMS. Praca jest lekka i ciężka zależy od stanowiska, a jeśli chodzi o godziny pracy to ja z doświadczenia powiem że zależy od tego gdzie właśnie się jest bo na produkcji parówek (nie polecam) to 12h a na innych stanowiskach od 5 do max 8h a transporty to jest też porażka bo nie zawsze jest jak wrócić z pracy do domu. Mowa tu o Rostocku. Kwatery to jest kwestia gdzie Cię dadzą jak na niebieski blok to jest wszystko okej i wszędzie blisko ale jak na hotel "Garnii" to wspólna toaleta i kuchnia, prysznic w pokoju. A co do wypłaty to zależy od godziny pracy max 1200€

Ttt

Jak wyglądają kwatery w Rostock Knud-Rasmussen-Straße ? Czy są pralki? Jak wygląda pokój?

Shin
@Ttt

a co tam jest za robota, nie kojarze tej lokalizacji? powiesz cos wiecej???

@Shin

Na Rostock to jest produkcja kiełbasek, pakowanie wyrobów mięsnych

Shin
@Nolan

aaa okej rozumiem, dzięki wielkie za odpowiedź, myslałem że już mi nikt nie odpowie :D

@Shin

No to Cię zaskoczyłem ;) nie wchodzi się tu tak często, więc czasem trzeba poczekać trochę na odpowiedź

Kris
@Nolan

i jak jest na tych kiełbaskach spoko? interesuje mnie tylko chociaż takie ogólne wrażenie i odczucia

@Kris

No to ogólnie wrażenia są takie, że spoko, ja tam mogę polecić w sumie

Hugo
@Ttt

Pokoje są ok jest kuchnia łazienka ogólnie jest dobrze ale pralek niema

@Hugo

a jeśli chodzi o samą pracę? ciężko bardzo? byłeś tam?

Boris
@?

Skoro pisze o pokojach to pewnie był, tak podpowiada logika

@Boris

i po co to się tak czepiać? jego zapytałem o szczegóły.

Boris
@?

Ale przecież się nie czepiam o co Ci chodzi...

@Ttt

Kwatery są mega w porządku lokalizacja świetna blisko centrum miasta wszędzie dojedziesz tramwajem. A na miejscu jest edeka Aldi Rossman i apteka ✌️????

Olaf

W ofertach są wymienione tylko lokalizacje nic konkretnego więc czy pojadę tu tam czy gdzie indziej mi nie robi różnicy stąd pytanie gdzie się według was najlepiej wybrać? pod kątem finansów/pracy/mieszkania?

Odpowie mi ktoś?

Ego
@Olaf

Ehmmm cierplwości? Raczej ciężko trafić na kogoś, kto był na wszystkich i jest w stanie je porównać, ja np. byłam tylko w Rostock i było ok, ale nie mam pojęcia jak na pozostałych.

@Olaf

Witam Cię niecierpliwy Olafie... Ja byłem na Eberswalde. Dość popularna lokacja tutaj w sumie. wydaje mi sie ze już nie raz ktoś o niej pisał ale niech strace i powiem pare słow od siebie bo co mi tam. Ja pracowałem 5 dni w tygodniu, pracy nie brakowalo. finansowo sie wszystko zgadzalo. praca lekka nie jest ale no jak to przy mięsie, ja nie oczekiwałem laby. Zakwaterowanie jak dla mnie w porządku - nie jest to 5 gwiazdkowy hotel tylko zwykłe lokacje pracownicze więc przez taki pryzmat najlepiej patrzec i nie wyobrazac sobie bóg wie czego. w koncu wiekszosc czasu i tak spędza sie w robocie.

Dzięki za opinie

róża
@Zenek

Jest na mieszkaniu sprzęt jakiś podstawowy, czy lepiej wziąć ze sobą?

@róża

coś tam jest ale zawsze lepiej brać coś swojego na wszelki wypadek

róża
@Zenek

Czaje, dzięki, to wezmę, lekki nadbagaż nie zaszkodzi

@róża

w sensie takie podstawowe rzeczy miałem na myśli jak pościel jakiś kubek, talerz, sztućce. nie obciąży Cię to a będziesz miał swoje i pewne

Pati

Praca ok, hotele też w porządku w zależności gdzie się trafi dużo zależy od samych lokatorów. Praca normalna w sezonie dużo godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.