Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Pop

Witam czy ktoś z was pracuje w eberswalde na rozbiorzena stołach jak tam jest

nick
@Pop

masz na myśli zakwaterowanie czy samą pracę?

rada
@Pop

poszukaj po forum może ktoś już pisał o pracy tam

Mikos
@rada

Z tego co widziałem to właśnie nie bardzo

rada
@Mikos

a no to lipa troche, może ktoś za jakiś czas poda info

Czarny

(usunięte przez administratora) wszystko ci nie odpowiada a uwaga... pracuje w tej Firmie od początku miesiąca ... człowieku to co tam robisz jak tak jest złe . Jestem pewnie kolejna osoba która nie otrzymała zaliczki na chlanie na czas! Nie wiem czy wiesz ale podawanie imion itd to jest karalne . (usunięte przez administratora) Ludzie nie słuchajcie tych opini bo tak naprawdę robią to ludzie którzy nie maja wszystkich klepek w głowie . Ziemniaki z cebula a co ty (usunięte przez administratora) jesteś na wczasach firma ma ci dowozić obiady na hotel ?! Jak można jeździć do pracy bez grosza przy duszy . Kwatery wyglądają jak sam dbasz tam u was na Rintel to sracie pod siebie . A bez tego całego (usunięte przez administratora) jak piszesz to dopiero (usunięte przez administratora) zarobisz bo bez niego niema organizacji i niema kasy (usunięte przez administratora)

zbych

a weź ty się puknij w (usunięte przez administratora) tak, administratorzy mają detektor prawdy i kiedy tylko ktoś powie prawdę, to usuwają, no czy ty poważny człowieku jesteś, czy tylko udajesz pacana

ddd
@zbych

myślę, że nie musi udawać.. ja to naprawdę nie wiem skąd czasem ludzie biorą te swoje teorie spiskowe, no nie wymyśliłbym czegos takiego

Synek

Na jakie lokalizacje w Niemczech wysyłają?

Ola

@Miki a w ile osób są kwaterunki? Czy to są hotele pracownicze czy coś w stylu campingu?

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy Meat-Pros wysyła tylko za granicę czy w kraju też jest praca?

kia

W kraju też się zdarza, jak najbardziej. Temat był nieraz poruszany tutaj :)

@kia

no niestety nie przeglądałem całego profilu z góry na dół, więc nie wiem tego ;) a jakie lokalizacje w Polsce?

łuki

wejdz na ich strone i sobie obczaj no mily Bog....

@łuki

ok, widzę że nie ma co liczyć na żadne informacje. Faktycznie lepiej sobie wszystko samemu pozałatwiać i sprawdzić.

kia

Oczywiście, że lepiej :) Wszystkie informacje można naprawdę szybko znaleźć.

Peaky

Kiedy w Meat Prosie zaczyna się "sezon"?

Abel

A były jakieś szczególne przyjęcia w tym okresie?? czy coś przegapiłem

@Abel

Zazwyczaj są, ale nie wiem jak tutaj, dlatego właśnie pytam

Abel
@Peaky

No to chyba trzeba poczekać jeszcze na ten sezon ;p

@Abel

Czyli wie ktoś na jakie miesiące przypada? Często jest latem, może tu też?

Agnieszka

Ty sam upadasz. Cały czas pracujemy na taśmie i mamy się świetnie

Agnieszka

Nie jestem (usunięte przez administratora), więc zważ na słowa. A jak tak źle życzysz tej firmie to twoja sprawa.

Wisia
@Agnieszka

Nie ma co się przejmować, tacy jak on tylko narzekają, my co pracujemy wiemy swoje i tyle

Borys
@Peaky

Sezon dawno się zaczął

@Borys

Okej, dzięki za onfo

ntx

Witam czy ktos dostal juz od meatprosa pit do rozliczenia? pracowalam rok temu w buckeburgu w czerwcu i do tej pory nic mi nie przyslali odslyja mnie z zapytaniem do niemiec

as

osoby bez doswiatczenia prace pomocnicze,pakowanie do karlsruche i konnern kolo lipska sa ogloszenia

Mako
@as

Hej, gdzie są te oferty wrzucone?

as
@Mako

olx bielsko-biala

Mako

dzięki wielkie, zobaczę

Men
@as

Dzięki za informacje. Właśnie się zastanawiam nad szybkim wyjazdem, a jeszcze nie byłem za granicą z tą firmą. Mam nadzieję że jakoś sobie poradzę i to ogarnę

jak chce wyjechać za granicę to pewnie się aż tak nie boi, tam trzeba mieć łeb na karku, w końcu jakby nie patrząc nie jest się u siebie ;)

Sk
@Men

Szczerze nie polecam..... jesli to pierwszy wyjazd to mozesz sie zrazic. Karlsruhe sa tylko dniowki ale to dramat i przysiegam, nikt nie bedzie zadowolony , kasa na czas ale nie masz zycia prywatnego , ponadrywane mięśnia, sciegna, popuchniete nogi, rece....

fred

hmm a szukales cos po necie? albo po ich stronie? albo ja to bym zadzwonil najlepiej i najszybciej

Bronek

Teraz nie widziałem, ale nie tak dano była do Kutna, sprawdzaj w necie na bieżąco

dinx
@Bronek

no teraz to może różnie być z tymi ofertami, myślę że trzeba troche poczekac

Bronek
@dinx

No tak, teraz to nie ma się co dziwić, ze brak, ale jak się sytuacja unormuje, to warto pogrzebać w necie

dinx
@Bronek

a to oczywista oczywistość szczególnie jak komuś wybitnie zależy na znalezieniu pracy

Bezlebub

Kolego tu się wystawia opinie a nie żali, ja pisze jak tu jest żeby ochronić inne osoby przed ta firma. Jeżeli tu jesteś i ci się super podoba do pozdrawiam. Ja bym miesiąc i z jechałem po wypłacie jak ja dostałem.

Urlyk

Ostre słowa, ale ciężko się z nimi nie zgodzić

Air Bus

mieszkania po 5 osób warunki sa dobre nr dzwoncie do biura a slyszalem ze jeszcze kilka osob potrzeba ale z autem bo problem z dojazdami do pracy jest a jezeli chceci tu przyjechac to powiedzw pl biuro ze neuruppin i niech tel ci dadza

ADAM
@Air Bus

W NEURUPIN CO TAM JEST PRODUKCJA WEDLIN ,PAKOWANIE CZY ROZBIOR WIEPRZOWY/WOLOWY CZY UBOJ??????????????????

@ADAM

konserwy

kent
@Air Bus

a to na dłuższy wyjazd jest czy jakiś sezonowy?

papryk
@Air Bus

myślisz, że znajdzie się jeszcze miejsce dla jednego zawodnika?

air bus
@papryk

napewno sie znajdzie dzon do kierownika nr w pl biuro

net
@air bus

no to powodzenia panowie dawajcie znac jak wrazenia

pytko
@net

i jak tam?

Belzebub

Każdy pracownik skarży się na wynagrodzenie po od liczeniu mieszania zostaje 6 euro na rękę przy dobrych wiatrach :)

kamil129

Witam, zamierzam jechać na dniach z dziewczyną z tego biura na jakieś kiełbaski przy granicy Francuskiej. Ktoś może cos powiedzieć na ten temat? Na temat pracy, warunków mieszkalnych itp?

Xxx
@kamil129

Witam dojechałem dziś na miejsce i dam znać co i jak

lola
@kamil129

witam ja również z chłopakiem mamy byc w poniedziałek pod granicą francuską w pracy :)

Pola

widzę, że nie tylko ja czekam na jakieś informacje :)

igi
@Pola

na pewno niedługo się odezwą pewnie zajeli sie robotą

Belzebub
@igi

Pracowałem w Neuruppinie masakra co tam się dzieje praca ok ale warunki i załatwienie czegokolwiek z koordynatorem to już graniczy z, cudem. Pierwszy firma mówi jedno a zabierają o wiele więcej niż była mowa. Ludzie, się przewijają jak skarpetki

neuruppin

rico
@neuruppin

zgłosil się ktoś do tej roboty? ekipa juz pełna?

friz
@rico

chyba można dalej się zgłaszać zadzwoń do nich

bonson

a jak wyglada sprawa z koordynatorami? są na miejscu?

Xxx
@bonson

Zależy którą placówkę masz na myśli. W okolicach Berlina nie ma koordynatora

j
@bonson

jaką placówkę masz na myśli ?

xxx1
@Xxx

każdy kto zatrudnia czlowieka zalatwia urzedowe sprawy jest koordynatorem czy jak zwal kierownikiem na dzialach sa brygadzisci

air bus do

ja nie wiem co wy sie czepiacie ja jestem nowy i nie widzialem nic podejzanego a odcinki powiedzieli na poczatku ze sa opuznienia najprawdopodobniej pracowaliscie tam i cos wam nie poszlo zadzwoncie do biura i poproscie a nie jak gownazerja zachowujecie sie same fejki pseudo pracownicy a nazwiskami nie zucajcie bo po Id kompa was znajda i dopier......a wam kare to co w eberzwalde tez okradaja jak pisali w weissenfels tez moze wszedzie kroja na kase dziwne zalosne aludzie nadal pracuja zenada

x

witam czesto piszecie ze chcecie fajna prace blisko granicy Wystawilem info ze potrzebuje do pracy to nie ma chetnych czyli to wszystko jedna wielka sciema Dzien dobry przyjme do pracy 3 merzczyzn na produkcje z autem 2 zmiany wiecej info prosze zadzwonic do pl biuro tam dadza wam panstwo moj tel nr dziekuje i dozobaczenia

Air Bus

to to jestem zatrudnilem sie i podoba mi sie praca jak praca linia produkcyjna konserw kierownik ok na poczatku jak sie spotkaismy powiedzial co jest grane jakie zarobki ile za mieszkania jakie zmiany do pracy 8km do zentrum miasta 10 ludzie spoko no i mi zalezalo byc blisko granicy pozdrawiam dzwoncie i pytajcie ale nie do biura tylko do kierownika tel dostaniecie z biuro pl

DZAMBO
@Air Bus

Witam kolego Air Bus jak bys mogl to napisz mi numer telefonu do tego Kierownika na te konserwy, szukam pracy .

avion
@Air Bus

a w ile osób mieszkacie?

Capri
@DZAMBO

Trzeba uderzyc do biura w pl, tutaj nie można tak sobie numerów podawać

Air Bus

Bo bo myślę poważnie o Neuruppin i wiem że mają liczbę osób ograniczona bo to maly zaklad jestem po rozmowie z brygadzista A ponoc ciezko się dostać bo osób które się zwalniają to garstka

@Air Bus

Ja bym się wybrał, ale skoro mówisz, że ciężko sie dostać, to może być kłopot...jak teraz się odezwę to myślisz, że nie będzie za późno?

utyk
@Samson

zawsze warto spróbować, skoro praca tam jest taka chwalona.

@utyk

No niby tak, ale też nie chciałbym być odprawiony z kwitkiem

utyk
@Samson

no to już twoja wola i tego jak bardzo ci zależy

@utyk

no dość zależy, bo zbieram kasę na konkretny cel, dzięki za wszelkie rady, wezmę się za to

@utyk

a kto chwalił? gdzieś tutaj pisali?

TehoTeardo
@manek

Raczej nikt się nie roztkliwia jaka to praca jest cudowna, tylko raczej jak komuś pasuje, to pisze, że mu pasuje i jest ok i tyle

@TehoTeardo

no o ile wgl piszą, bo już zauważyłem zależnosć że jak jest dobrze to właśnie nie piszą ;D

TehoTeardo
@manek

Różnie to bywa

@TehoTeardo

a no niestety, a szkoda. Bo czasem hejty zalewają firmę które niekoniecznie są prawdą, a Ci co by tą prawde mogli powiedziec to wolą siedzieć cicho i zajmować się robotą

Xyz

Zgadzam się w 100%, jeśli ktoś chce zarobić troszkę więcej jak 1100 euro za 200 h to polecam szukać czegoś innego i trzymać się z dala. Bardzo mnie dziwi tak wysoka opinia 4/5 bo nawet na 1 gwiazdkę nie zasługują ..

Dariusz

Podejrzewam, że Twoje doświadczenie współpracy z Meat-Pros musiało należeć do tych najmniej przyjemnych, bo dosyć ostro wyrażasz swoją opinię. Mogłabyś proszę opisać dlaczego wg. Ciebie jest to "złodziejska firma"? Co takiego się wydarzyło?

Yoyo

niektórzy tu jak potłuczeni gadają, pewnie ci leniwi, którzy robić nie chcą a oczekują, że kasa będzie się sypać na nich z nieba! takie rzeczy to w snach tylko, trzeba (usunięte przez administratora) nie ma przebacz, a warunki sa ok, może nie najwspanialsze i idealne ale da się przeżyć bez narzekania, ale malkontentów nie brakuje niestety co widac na załączonym obrazku, ja pozdrawiam tym, którym się chce i ktorzy nie narzekają na wszystko jak leci!

majk
@Yoyo

tez juz dawno zauwazylem, ze ludziom coraz bardziej sie nie chce robic, a wymagania rosną i rosną. Najlepiej jakby firma wszystko dawała, zapewniała, dodatki, bony, premie i jeszcze przy tym wypłata najwyższa, zawiezienie do pracy odwiezienie, może jeszcze ugotowany obiad w domu niech czeka? ale najlepsi są w tym jak robić żeby się za bardzo nie narobić. A jedno i drugie jakoś nie idzie za bardzo w parze

@majk

dokładnie

majk
@Yoyo

trochę się nakręciłem, ale kurde denerwuje mnie takie wieszanie psów na firmie, która jest w mojej ocenie dobra, w której dobrze mi się pracuje, a to wszystko tylko dlatego że komuś jedna rzecz nie pokryła się z wyobrażeniem w głowie o idealnej firmie, która nie istnieje, bo żadna nie jest idealna

@majk

ciężko cokolwiek z tym zrobić, niestety mentalność jest jaka jest

pytanie

a jaki jest system pracy za granicą?

odp
@pytanie

5 lub 6 dniowy, to zależy w sumie od oddzialu w jakim sie pracuje

Xyz
@odp

Należy dodać ze za nadgodziny i dodatki nocne nie płacą

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.