Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Sara

Jaki jest system pracy Meat-Pros?

conti
@Sara

zależy od odziału, 5 lub 6 dniowy

@conti

Aa, a godzinowo jak się to kształtuje mniej więcej?

Karol
@Sara

Czy weekendy w firmie Meat-Pros są pracujące dla zatrudnionych osób? Dajcie znać, bo być może praca w soboty jest tylko dla osób chętnych.

@Karol

Właśnie też chciałabym wiedzieć

Inka

Jak wygląda praca w biurze w Bielsku? Pracował ktoś?

Ela
@Inka

Pracowałam w biurze. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Fajni ludzie i w ogóle. Zrezygnowałam tylko ze względu na przeprowadzkę do innego miasta

A.
@Ela

Ja się podpisuję, w biurze bardzo w porządku

Melon
@A.

A szukają do biura może?

czucz
@Melon

nic nie kojarzę, aby tak było

Daro

(usunięte przez administratora)obiecuja kokosy a w rzeczywistości jest inaczej.po pracy czekasz na kierowcę godzinami...

Odnośnie pracy w Buckeburgu: Praca wyczerpująca, szybka. Zarobki są bardzo słabe, jak na niemieckie warunki tzn. 5-6 euro, niektórzy koło 7. Nie wiadomo kto ma ile, za co i dlaczego. Nocki i nadgodziny nie są dodatkowo płatne. Ludzie raczej w porządku. Zakwaterowania od bardzo dobrych do tragicznych- kwestia szczęścia. Radziłbym poszukać innej pracy, a tę potraktować ewentualnie jako okres przeczekania do momentu znalezienia czegoś lepszego.

pumpa

Jak na prace przez agencje za granicą to nie jest źle i tempo wcale nie jest jakieś duże..

man
@pumpa

no właśnie, też mam takie odczucia

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kejef

W zupełności się zgadzam z opinią Gvc

ali
@kejef

że normalnie? to tak

@Norbek, @fidek, a czy możecie powiedzieć coś na temat współpracy z Meat-Pros? Ciekawi mnie kwestia kontaktu z firmą oraz spraw organizacyjnych dotyczących wyjazdów. @Patryk, bardzo proszę o nieużywanie na forum nazwisk oraz inicjałów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. @fiolek, długo współpracowałeś z Meat-Pros? Jak oceniasz tę współpracę?

Rick21
@Karolina

Gorszego miejsca od Rostoku chyba nie ma. Ludzie przyjezdzaja i po tyg odjeżdżają.Ludzie gratulacje że ktoś napisał prawdę o zachowaniu (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Toooo myyyyy
@Rick21

Ty jakie zachowanie oczekujesz ???? Lezec i pachniec ...... Nie pasuje zmien prace ........ takich (usunięte przez administratora)ludzi to szukaja do kopania dołów .. Pomyśl NIE pasuje wyjdz .. zachowanie każdy ma inne a ty nie rob z siebie troskliwego misa .....

Rick21
@Toooo myyyyy

(usunięte przez administratora) PO CO ODPOWIADASZ NA MOJĄ OPINIE PRZECIEŻ WIEM ŻE TO TY TO ODPISAŁEŚ MI. TWOJE TO JEST HASŁO LEŻEĆ I PACHNIEĆ. POZDRAWIAM CIE.

Ketchup

Droga frytki. Pokazałaś klasę. Właśnie tak traktujecie nowych. Jak nic wartościowego. (usunięte przez administratora) A oni właśnie na was muszą pracować. Byście mieli dobrze wiesz co. Cały zakład to wie. Co do doświadczenia. (usunięte przez administratora)I w nowej pracy nic już nie musiałaś się uczyć. Od razu wszystko wiedziałaś. Taka zdolna ,, bestia,, byłaś. Gratuluję.

@Karolina

Karolino jeśli chodzi o współpracę z biurem w Polsce jest ok. Na ich pomoc można liczyć. Ale wyjeżdżając do Rostock trzeba wiedzieć kilka rzeczy. Wtedy mamy wybór. Jedziemy albo nie. Podczas rozmów o zatrudnienie wszystko jest cudowne. A w rzeczywistości wszystko jest inaczej. Mieszkanie jest ok. Ale nie ma pralki. Trzeba albo prac ręcznie albo jeździć do pralni. Koszt prania ok4 euro 2. Za prawie 200 godz. pracy wychodzi się tysiąc euro. Nie ma szans na większe zarobki. No chyba, że należy się do elity 3.jesli jest słaby sezon to pracują nowi pracownicy do np godz 11. Dłużej pracują tylko hmm nieliczni. 4. Po skończeniu dnówki nie wolno wyjść z pracy bez pozwolenia szefa. Nawet jeśli zaplanowaliście np piątkowy wyjazd do Polski to z Waszych planów może nic nie wyjść. Bo o 14.30 po skończeniu pracy dowiecie się, że macie pracować dłużej. (usunięte przez administratora) 6. Jeśli chorujesz to wmawiają Ci , że przepada urlop. 7. Nikt nie wie ile tak naprawdę zabierają za mieszkanie i busa 8. Trzeba długo czekać by zostać zameldowanym. 9. Nie liczcie na pomoc koordynatora 10. Na umowie jest brutto prawie 9 euro a netto ledwie przekracza 5 euro. Osoby zatrudnione na tym samym stanowisku mający podobny czas zatrudnienia i pracy mogą bardzo różnie zarabiać. 11. Zle traktują nowoprzyjętych. Potrafią w pierwszy dzień pracy powiedzieć " czego tak stoisz, za stanie Ci nie płacą,, . A jest akurat przebudowa maszyny i nowa osoba nie wie co ma zrobić. (usunięte przez administratora) 12. Zbyt dużo ludzi rezygnuje i wyjeżdża, co jednoznacznie wskazuje, że coś w Rostock jest nie tak. Wiem, że na parówkach jest inaczej ale kto pracował na ,, mięsie,, dobrze wie o czym piszę. Brak motywacji do pracy, gdyż zastraszanie ludzi i panoszenie się elity nie ma granic. Pracując w tym miejscu ma się wrażenie, że trafiliśmy na ,,Folwark zwierzęcy,, Orwella Wszyscy jesteśmy równi, ale jedni są równiejsi.... A rządzi klan z przyjaciółmi. A hejterzy typu troll, frytka należą właśnie do tego klanu...

Tomyyy

Powodzenia na kangurach ..przed wyjazdem zapoznaj sie z treścią ulotki lub skontaktuj sie z weterynarzem

Gvc

W sumie post z 2018 ale odpowiem, co wy macie że w tym Rostocku jest aż tak źle (usunięte przez administratora) Po pierwsze, mieszkania są różne, zależy jak się trafi,sa mieszkania w bloku ale i w hotelach. Nie są to jakieś nory. Normalne warunki. Po drugie praca jak praca, jak się ma płacone na godzine to logiczne że dobrze jest jak jest dużo godzin.,warnuki normalne. Większość to maszyny robią za ciebie. Ludzie NORMALNI. kierownictwo też. Nie ma krzyku wyzwisk itp. Przełożony mówi co masz robić i robisz to, proste. Większość oponi to zwykle (usunięte przez administratora) ludzi który myślą że są na wakacjach i za 160 h dostaną 2000 e. Ja Polecam

Gvc
@Gvc

A i akurat pracuję na mięsie w gwoli ścisłości :)

do karoliny

Karolina po pierwsze zawsze masz gdzie mieszkać, masz wszystko popłacone, wszystko jest zorganizowane i ogarnięte. Może to brzmi jak coś oczywistego ale nie jest, agencje są naprawdę różne, a ta pod tym względem naprawdę jest bardzo spoko.

moria
@do karoliny

Dokładnie. Różnie można trafić, a ja absolutnie nie uważam, żebym wybierając meat prosa miała źle. Ale rozumiem, ze opinie są różne.

KIKA
@do karoliny

zgadzam sie z wami.

moria

Ja się odcinam od negatywnych opinii. Ja z współpracy byłam zadowolona i nie zmienicie mojego zdanie, bo tak było i już.

@moria

ja tak samo.

@moria

Może rozwiniesz nieco swoją wypowiedź? Z jakich aspektów pracy w firmie Meat-Pros Sp. z o.o. byłaś najbardziej zadowolona? Jak oceniasz zarobki? Liczę na szczerą odpowiedź.

malcolm

(usunięte przez administratora) konik pojedziesz pracuj a kasa jak w pl wiec po co jechac znikniesz odwalja ci polowe tego co zarobiles (usunięte przez administratora)

Wiolka

Chyba wyjadę z meat-prosa na wakacje, jest sporo pozytywnych opinii, a w sumie można szybko zarobić. Nigdy nie wyjeżdżałam i mam pietra ale chyba spróbuje sił. Jest jeszcze chwila, gdzie polecacie wyjechać?

Pukka
@Wiolka

Nie stresuj się, dasz sobie radę Wiolka ;)

Pazia
@Wiolka

Zabawnie wygląda zwrot "z meat-prosa na wakacje". Nie na wakacje, a do pracy! Nie no, tak się tylko czepiam bez powodu, nie bierz tego do siebie :P Gdzie najlepiej jechać - ciężko powiedzieć tak na dobrą sprawę... Ale nie masz powodów do pietra, tylko próbuj :)

Pukka
@Pazia

No dokładnie

jolka jolka

no i jak?

@Wiolka

Wiolka wyjeżdżaj śmiało jeśli nie spodoba Ci się pierwsza wypłata zawsze jest możliwość, żeby dorobić sobie w inny sposób :)

xoxo
@anonimus

super, że podzieliłeś się swoim osobistym doświadczeniem, ale nikt cię nie pytał, nie każdy ma taki sam standard pracy

Maroo

Pracowałem tam przez (kilka) miesięcy w Konnern stawka 6,32 euro na godzine, mieszkanie 250 euro za osobe z czego wypłata miesięczna przy 190h wyniosła 1100 euro. Atmosfera w pracy każdy umywa ręce. (usunięte przez administratora) Osobiście nie polecam tej agencji lepiej trzymać sie z dala. Pozdrawiam

@Maroo

w 100% się zgadzam. ostatnia wypłata okrojona o 200 euro

Tito

Nie polecam warunki mieszkalne to porażka płacić we dwójkę 500 euro za pokój. Warunki w pracy żenada aby szybko wszystko robić bez względu na to, że człowiek pierwszy dzień w pracy i musi przyzwyczaić, a ludzi za parę centów to by za.... A wypłata to porażka

tif
@Tito

gdzie byłeś? chyba dobrze ze jest duzo pracy po to sie chyba jedzie

tif

Chyba ciebie

Tito

Uważasz, że stawka 6.5 euro same nocki po 11 godzin to jest uczciwa zapłata?

OCB
@Tito

Tito, do tej pory się nie wtrącałem ale teraz to już bredzisz. Nie mam pojęcia co poszło u Ciebie nie tak, ale byłem 5x na wyjeździe z MeatProsa w tym 2x z Buckeburg, nie mieszkałem na wszystkich lokalizacjach ale napewno to nie były jakieś nory to po pierwsze ale dobra rozumiem, że innego standardu oczekiwałeś ale tą stawę to chyba z kapelusza wyjąłeś...

Xzxz
@OCB

(usunięte przez administratora) przyjeżdzają nowe osoby które nic nie robią tak na prawdę nie będą nosić nie będą dźwigać damy a maja lepsza stawkę niż osoba która (usunięte przez administratora) i 6,5 za same nocki to jest porażka totalnaaaa bez dodatku nocnego gdzie wszędzie jest 25% ! Dziwi mnie ze nikt się jeszcze za to nie wziął !

@Tito

Ludzie tak piszecie bo robic sie nie chce...Buckeburg to dla was ciezka praca ...szybko?! Najlepszy kontrakt z Meat Pros jedz do Tunisu to zobaczysz prace prawdziwa. W Buckeburgu trzeba chodzić do pracy kazdy co robi swoje to ma lux nikt się nie czepia A potu to tam na pewno się nie wylewa. ..Ale jak komus się robic nie chce to nawet tam gdzie 15 euro mu dzadza bedzie zle. Ludzie co pracować chca to nie siedza na forach ...A dogodzić kazdemu się nieda no nieda wybaczcie...6.50 do tego mieszkanie ci zapłacą to zarobić na czysto 1200 euro za taką pracę to jest naprawdę dobrze A jak chcesz zarabiać więcej to 1 moje pytanie Jezyk niemiecki potrafisz...Nie odp wiem NIE!!! Narzekanie tylko A to koordynatorki dzwonią zeby konto założyć bo nawet 2 słów po niem nie potrafią. Co do 11 h nie kłam bo Buckeburg zawsze zaznacza maks 10h I pracownicy sami się pilnują zeby nie przekroczyć ja tam wracam co roku na sezon i to jest fajny kontrakt

Ninja
@OCB

Stawka akurat prawdziwa jak na firmowym mieszka

SB

Twój Niemiecki perfekt .... szok. Podaj to mięso później tamto no szacun wielki .. bo w innych sprawach to słownik potrzebny i dodatkowy tłumacz . Co do pracy to pokaż co jak robić a nie stój z boku i drży ryja szybko

@Tito

zeby te 6,5 jeszcze było... krótko mówiąc najgorszemu wrogowi nie życze żeby pracował w meatprosie, ze względu na właściciela. mając 20 dni urlopu w ciągu roku zapłacą ci za 10-12 dni, ruchoma stawka... oznacza to ze jednego miesiąca masz stawke 6,5 a innego 5 jedna wielka porazka nie polecam

Mila

Gdzie najlepiej jechać kobiecie, wiecie jakaś nie siłowa praca

Dori123

Wypowiem się ze swojej perspektywy, bo widzę, że ostatnio sporo przeciwników się uaktywniło. Każdy z nas ma prawo mieć inną opinię w temacie, więc ja opowiem swoją. Z Meat Prosem miałam okazję wyjechać w zeszłym roku. Na początku byłam bardzo zestresowana i praca nei szła mi najlepiej, ale szybko wdrożyłam się jak trzeba, otrzymałam wsparcie i mogłam poczuć się "zaopiekowana". Powiem tak, nei czułam jakby zostawiono mnie na lodzie. Nie zawsze było lekko, zdarzały się dni, że miałam ochotę "rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady". Ale przetrwałam swój mały kryzys i wszystko było w normie. Kasa się zgadzała, nie miałam żadnych problemów natury formalnej. Co do atmosfery, wiadomo, że raz lepiej raz gorzej, bo sami sobie ją tworzymy. Kiedy ktoś miał gorszy dzień to mogło się to odbić na atmosferze, ale jako że ja gorsze dni też miałam, to jest to dla mnie zrozumiałe. Ale nie było żadnego chamstwa, plotek i obgadywania ani utrudniania sobie życia. Po prostu nie wszyscy się lubili i tyle ;) Co do mieszkania - no hotel to nie był, ale warunki jak najbardziej przyzwoite. Podsumowując, znajdzie się trochę minusów (jak w każdej robocie), ale są plusy i dla nich moim zdaniem warto się wybrać. Ja w każdym razie nie żałuję.

Saria
@Dori123

mam podobnie jak ty

ja się odcinam od tych negatywnych opinii bo ja tam byłam zadowolona i gdybym miała okazję, to wyjechałabym z meatprosem raz jeszcze. Pozdrawiam, Ania

A..
@Ania

Cóż za opinia to napewno nie pracownika.

Pirania

Kiedy byłaś?

@A..

uważaj sobie jak chcesz, grunt, że ja swoje wiem, pozdro ;)

po to jest to forum, aby każdy mógł się wypowiedzieć. to, że ktoś ma opinię inną niż ty, nie znaczy, że kłamie. poza tym, szukanie prawdy w necie jak jak szukanie sianka w stogu igieł. równie dobrze ja mogę powiedzieć, ze negatywne opinie są zmyślone, bo ja uważam inaczej. bez sensu, warto się dzielić swoim doświadczeniem, ale wpychanie komuś na siłę, że jest kimś kim nie jest, albo kłamie, tylko dlatego, że ktoś ma inne doświadczenia mija się z celem.

Wo
@Ania

Abstrahujac od mojej opini o meatprosie uwazam, ze masz racje w tej kwestii

@Ania

Mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty, jeśli chodzi o tę kwestię. I cieszę się, że akurat Ty chwalisz sobie pracę w Meat-Pros. Sama jestem zainteresowana podjęciem tam pracy, ale jedno mnie zastanawia. Czy nowi pracownicy mogą tam liczyć na jakieś wsparcie na początek? Mam tu na myśli chociażby jakieś szkolenia wstępne.

Ada
@Karolina

nie ma za bardzo z czego szkolic , bo praca jest prosta ale jasne wsparcie jakies jest tzn chodzi mi o to ze kazdy kiedys jechal pierwszy raz i ogarnal prace na spokojnie wiec na spokojnie ;)

Grześ
@Karolina

Cześć, też chcę jechać. Jeśli jesteś zainteresowana to napisz do mnie na fb Grzegorz Kottlewski :)

Czerwony1990

Witam pracowałem pare lat temu w Luhden o ile sie nie myle i mam jedno pytanko jak w firmie wygląda praca magazyniera o ile jest możliwość podjęcia takiego stanowiska bo z tego co widze i kojarze to jest praca na produkcji mam już troche starzu jako magazynier i dalej myślałem sie w tym zawodzie realizować wie ktoś czy jest tam taka możliwość czy firma ma tylko zapotrzebowanie na produkcję pozdrawiam serdecznie

Traban
@Czerwony1990

Z tego co się orientuje to pakowanie i produkcja ale ręki nie dam sobie odciąć

GD.

mam wrażenie, że niektórzy to tacy miętcy albo boją się pracy. robota specyficzna, wiadomo czego mniej wiecej mozna sie spodziewac. a potem płakanie na goworku, ze ciezko.

himark
@GD.

Nikt nie mówi, że jest łatwo, ale też bez przesady

Boggie
@GD.

Oczywiście, że tak. Tak jak mówisz, branża jest na tyle specyficzna, że każdy powinien wiedzieć czego może się spodziewać. Jak ktoś się nastawia na luz i odpoczynek, to się zawiedzie. Jak ktoś jedzie, aby pracować (nierzadko również ciężko, nie oszukujmy się, praca to praca), to nic go nie zaskoczy. A ze strony M-P wszystko jest naprawdę w porządku, więc mnie osobiście dziwią przykre doświadczenia niektórych (chociaż nie podważam, to, że ja nie spotkałam się z przykładem takich, to nie znaczy, że nie występują). W każdym razie, dla mnie M-P zdał egzamin.

niko
@Boggie

dobrze skwitowane Boggie

Jonny
@Boggie

ja byłem z mp i ogólnie spoko, jedynie ekipa tak 50/50 nie wszystkich polubiłem, ale nie było patologii jak to niektórzy pisali? normalni ludzie...

Maroo
@GD.

Czyli dla ciebie ok praca 9,5h za 6,32 ? To dlaczego tam nie pracujesz jeżeli satysfakcjonuje Cię 1100 euro za 190h. Pozdrawiam.

Konti
@GD.

już miałem komentować najnowszy post ale widzę że GD. już wcześniej napisał jak jest. Zgadzam się, dokładnie.

Miron

Idealnie nigdzie nie jest a jeśli ktoś chce dobrze zarabiać to trzeba dobrze pracować i wydajnie!!

Polon
@Miron

No wiadomka

kapitan_pazur

Ja się pytam gdzie wy te oferty znajdujecie, bo na stronie widzę same z 2018??

Kiki
@kapitan_pazur

tez sie zastanawialam, ale glupio mi bylo zapytac

lemon
@kapitan_pazur

Na nuzle są ale na Kutno (nie dam głowy, że aktualne, bo chyba sprzed miesiąca), na olx jest na Konnern (oferta z wczoraj)

Kiki
@lemon

czyli raczej na tego typu stronkach patrzeć, dobra, dzięki

lemon
@Kiki

Nie ma sprawy

Zenio
@lemon

Był ktoś w Konnern? mam pytanie

Śrubak
@Zenio

To je zadaj, a nie sie czaisz

Zenio
@Śrubak

Jakie warunki? Opłaca się?

Śrubak
@Zenio

Ja osobiście nie wiem, bo nie byłem tak, ale może ktoś odpowie

Kris

Pracowalem pare lat temu w britz i karshure za(usunięte przez administratora)euro po 15 a nawet 19 godz 3 miechy wytrzymalem tragedia dziwie sie ze ta firma meat-pros istnieje ze nie pozamykali tych posrednikow z bielsko bialej .

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.