Opinie o Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała w Bielsko-Biała

Cześć, rozważam aplikowanie na Montera konstrukcji z uprawnieniami SEP, rekrutacja jest podobno zdalna, podpowiecie mi, o co pytają, jak przebiega rozmowa, czy już na tym etapie firma przechodzi do ustalania stawki np. No i czy ktoś z was przeszedł z umowy o prace tymczasową pod firmę klienta?

Jolanta Nowy wpis

Firma ok- zawsze była ok w stosunku do mnie. Umowy i wypłata na czas- zgodnie z ustaleniami. Polecam

Ostrzeżenie Nowy wpis

Ta firma na pierwszym miejscu ma swoich klientów, czyli pracodawców. Co to oznacza w praktyce? Że jednego dnia usłyszysz, że masz pracę, a drugiego, że już kogoś znaleźli na Twoje miejsce. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) bez poszanowania. (usunięte przez administratora) w 2022 roku. Jeśli poważnie podchodzisz do pracy i szukasz stabilnego zatrudnienia - zaoszczędzę Ci czasu i nerwów - pomiń Manpower. Nawet zatrudniając do takich pseudoszyszek jak Precisely w BB, dozwalają na (usunięte przez administratora) traktowanie. Jako pracownik nie masz wartości. Pozdro dla pani Ani :)

Ola Nowy wpis

Bardzo dobrze współpracowało mi się z Panią Marzeną, szukała pracy na wakacje i zobaczyłam ich ofertę na Facebooku o pracy na produkcji w Kozach w firmie Klingspor. Od razu zadzwoniłam i uzyskałam informacje. Panie Marzena wszystko mi wytłumaczyła omówiła ze mną umowę, jak mam wypełnić papiery. Także bardzo pozytywnie, jedynie lekarz, z którym agencja ma podpisaną umowę jest dosyć średnio kompetentny, a kolejki do niego ogromne.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gall Anonim

Znajdą tyle wymówek żeby ciebie nie zatrudnić nawet jakbyś miał/miała doświadczenie i tak ci odmówią Nie polecam szukajcie pracy w innych agencjach na terenie Bielsko-Biała

Robert

Wprawdzie każdy ma prawo do swojej opinii ale ja mam zupełnie inne zdanie. To jest spoko agencja, dbają o pracowników, polecam.

Gall Anonim

Nie polecam tej agencji rekruterka Ukrainka wredny babstyl zero profesjonalizmu Polecam do skorzystania z innych agenci pośrednictwa pracy w Bielsku Białej a Manpower omijać szerokim łukiem 75% pracowników to Ukraińcy dla Polaka pracy nie ma Kłamią w żywe oczy że pracy nie ma a na ich stronie z 4 oferty pracy są na produkcji Nie polecam

Justyna

@maxi a w którym miejscu pracowałeś na wakacjach i czym się dokładnie zajmowałeś ?

TEO

Jakie doświadczenia? Warto ruszyć się do nich, czy leja mnie i cv wywalą? Szkoda mojego czasu żeby iść w kolejne miejsce gdzie nie ma pracy pomimo, ze są agencją.

@TEO

Tutaj znajdziesz oferty pracy Manpower: https://www.manpower.pl/twoja-kariera/. Myślę, że dobrze by było, gdybyś wysłał CV i spróbował. Jakie stanowisko Cię interesuje?

JOe
@TEO

Byłem wczoraj chyba w 5 agencjach i pracy nie ma. W tej agencji mieli jakieś 2 oferty- bo koniec roku i nie mam wymaganego doświadczenia. Zostałem potraktowany ok. Uczciwie mnie potraktowała, nie z buta jak w innych agencjach.

Maxi

Spoko agencja. Pracowałam przez nich przez wakacje. To była moja pierwsza praca i nie za bardzo nie wiedziałam co i jak więc Pani wszystko mi wyjaśniła i doradziła. Sama praca była ok- zarobki tez. Chciałam dzień urlopu też się dogadałam więc mogę polecić.

LukaszS

Pomocni kiedy potrzebujesz, przy rozwiązywaniu umowy nie robili żadnych problemów, polecam.

Franek

Niestety niektórzy nawet nie zauważają , że udało im się i pracują w dobrej firmie. Czy trzeba ją stracić żeby to docenić?

praca za minimum na smieciowka
@Franek

to jest nieprawda, mobing w antaresie na ul. cieszynskiej non stop, od pracownikow i tych wyzej,zrob norme to ci podniosa w gore anie zaplaca , to kawal skorwysynow, nie mowiac juz o parszywych kolezanek w pracy za minimum

loli

masz racje szkoda ze ausch cu juz nie ma

Nerwus
@loli

nie wiem czy Twoja wyobraznia siega tak daleko, ale gdyby piece dalej dzialaly to Ciebie na tym swiecie by juz nie bylo tepa palo.

diuna
@Nerwus

nieprawda, nie wszystkich brali do (usunięte przez administratora) dziwie sie ze o tym niewiedziales, nie wiem co slyszales w telewizji ale to nie jest cala prawda.

diuna
@Nerwus

nieprawda, nie wszystkich brali, za duzo telewizji ogladasz nie wszystko co w telewizji mowia dotyczy wszystkich w polsce, nie wszystkich ludzi brali, moze skoro interesuje cie ten swiat to dowiedz sie prawdy mieszkajacych ludzi a nie z telewizjii.

Gabriela

@Nerwus To nie miejsce na tego typu komentarze. Bardzo proszę, żebyś szanował osoby, z którymi tu dyskutujesz. Pewnie jesteś pracownikiem w Manpower Polska - może zatem skup się na opiniowaniu tego pracodawcy. Wiesz coś na temat rekrutacji w firmie - przyjmą teraz nowych pracowników?

Gabriela

@Yana To bardzo ważne, żeby pracodawca wychodził naprzeciw potrzebom swoich pracowników. Dlatego cieszę się, że firma Manpower dała Ci szansę. Czego dokładnie dotyczyły Twoje problemy z dokumentami? I na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Yana

Jestem nowym pracownikiem w Hutchinsonie i już od 5 lat pracuje w Polsce w różnych firmach. Uwazam, ze Manpower jest uczciwym pracodawcą, bo miałam problem z dokumentami i nikt inny nie chciał mnie zatrudnić, bo miałam kartę pobytu w innej firmie, a w Manpower pomogli. Nie moge nic złego pwoiedziec o tej firmie.

Gabriela

@Oksana Serdeczenie dziękuję Ci za Twoją opinię na temat współpracy z Manpower. Na pewno pomożesz nią osobom, które są zainteresowane aplikowaniem do tej firmy. Pamiętaj jedynie, że na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnym konkretnych osób. Nadmieniasz, iż obiecywali Ci 13,5 na godzinę netto, a dostawałaś jedynie 9,5 netto - a na umowie co było napisane?

Oksana

Ostrzegam przed firmą i zatrudnieniem przez firmę Manpower w Bielsku Białej !!!!! Jako Ukrainka obiecywali mi 13,50 na godzine neto a tak na prawdę to jest 9,70 zł/h. Pracowałam w Hutchinson. Na poczatku to było fajnie przed podpisaniem umowy a póżniej to nie odbierali telefonów. Praca to wyzysk. To prawda, wynagrodzenie na czas tylko oni dostają pieniądze poczatkiem miesiąca a mnie wypłacali na 10 dnia czyli obracają tymi pieniedzmi przez 10 dni. Jak się nie podoba to (usunięte przez administratora) na Ukrainę. Dodatki i tak zwane benefity są ale za moje pieniądze a nie jak piszą , za wszystko trzeba płacić. Ja dojeżdrzałam dwa autobusy do Mazancowic i dostałam 30 zł dopłaty a bilet miesieczny kosztował 100 zł. Obiecali dopłatę do mieszkania i nic a wynajmuje kawalerkę z padrugą za 850 zł. Uważam że to nie ma sensu i przeszlam do ADECO. teraz jest dużo lepiej. Nie polecam Manpower i pani Ireny z Bielska bialej. ostrzegam.

Gabriela

@znajoma Twój wpis odbiega od głównego tematu tego wątku, a wręcz zdaje się nie mieć z nim nic wspólnego. Jeśli jednak posiadasz jakąś wiedzę na temat aktualnej sytuacji pracy w firmie Manpower, to zachęcam, żebyś podzieliła się nią z użytkownikami. @Ula Jesteś zainteresowana tym pracodawcą? Pamiętaj, aby cały czas brać aktywny udział w dyskusji. @Anna Pensja na czas to jeden z najważniejszych czynników u danego pracodawcy - zatem dobrze, że w Manpower wynagrodzenie wypłacane jest regularnie. A oprócz tego oferują jeszcze jakieś dodatki pozapłacowe?

Filip

Jaką macie atmosferę w pracy?Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała?

Zobacz opinie na temat firmy Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała?

Kandydaci do pracy w Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Pl. Wolności 10
    43-300 Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042