Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Opinie o Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

PowerB 2009-04-22 21:45:04
Manpower to firma, w ktorej praca to cofanie sie w rozwoju. Firma nie zainteresowana jest rozwojem swoich pracownikow, nie zajmuje sie rekrutacjami czy doradztwem personalnym , a sprzedaza uslug bardzo niskiej jakosci. Jedyna wartosc- pieniadze.
Jest to podobno korporacja globalna, tylko jest to grubymi nicmi szyte. Polski oddział jest zadluzony( bardzo zadluzony) i niekompetentnie zarzadzany.
klakson 2010-01-20 17:26:45
No te panie w bielsku są niekompetentne, mówisz im o jaką pracę ci chodzi i na jakim stanowisku, a wciskają cię gdzie mają podpisane.
ytyd 2010-03-09 20:58:23
klakson - tak to prawda.
raps79 2014-02-07 10:53:37
Ja byłem u nich na rozmowie w połowie zeszłego roku - praca w wapienicy w bielsku. Ogólnie byłem zadowolony z wizyty. Pani opisała co, gdize, na czym praca polega, były pytania co robiłem wcześniej i powiedziała, że do dwócho dni będzie informacje co dalej. Zadzwonili. Potem rozmowa w firmie. Dzisiaj dalej tam pracuje, tylko juz pod firma. Wiec jak dla mnie sa w porządku. Miła obsluga
rysia1320Wp.pl 2015-02-05 20:05:09
pracowalem w tej chorej firmie w mlada boleslav na spawalni,okradli mnie za 4-dni urlopu oraz co jest zecza nie dopuszczalna nigdzie na swiecie nie oddali mi za lekarza bo u nich sam placisz za badanie jak sie zatrudniasz i po niby 3 niesiacach oddaja ja nie dostalem dalszej umowy od stycznia gdyz nie robilem przedczasow a ten przedczas wyglada ze wstajesz o 445.i wracasz na hotel 2300 nim cos zjesz i sie polozysz spac mija niekiedy godz lub wiecej a rano 445 znowu do pracy naromiast zdarza sie ze ze zmiany popoudniowej musisz zostac na nocke bo jakis knedel zachorowal lub zapil i nie przyszedl do pracy oni, tj knedle nie zostana to manpowerowiec musi bo nie dostanie przedluzenia umowy.wiekszosc sie zgadza [po wczesniejszym sie zapisaniu ale z musu zastraszanie mobing]wracajac do mnie nie dostalem dalszej umowy zlodzieje nie oddali mi za badanie dla nowych pracownikow bo nie przepracowalem 3 miesiecy rozboj w bialy dzien nie mam pieniedzy ze by sie sadzic jak wielu rodakow niew muwie biegle po czesku i niewiem gdzie dochodzic swoich praw i czy wogole jest ses firma manpower sie szczyci gdzie to oni nie maja swoich fiili niech wracaja z kad pochodza tj na ukraine zlodzieje
koleżanka 2016-01-18 16:36:11
Agencja Manpower w bielsku białej. tak więc . panie są totalnie niekompetentne, niezorganizowane, niemyślące, ogółem porażka. co miesiąc przy rozliczeniu jest z nimi problem, albo niewypłacony dodatek za urlop, albo pomyłka w rozliczeniu, albo wogole dziwna kwota, po telefonie tłumacza sie, ze nie widzialy, ze przeoczyły, ze wyrownają to w nastepnym rozliczeniu , ale co mi da kolejne rozliczenie jak placic rachunki trzeba placic na biezaco ? w banku mam co miesiac tlumaczyc, ze nie zaplace, bo nie mam , bo panie a agencji siedza , pija kawke i mysla o pierdolach, zamiast wziac sie do roboty normalnie ? kompletna porazka w tej agencji, co miesiac jest jakis problem a panie jak zwykle nie wiedza o co chodzi i robia z siebie idiotki.
pewna historia sprzed kilku tygodni ; chcialam aby co miesiac przyslaly mi kwitki z rozliczenia, pani stwierdzila, ze trzeba napisac pismo i dostarczyc. napisane, dostarczone, kwitkow nie ma. telefon do pani z zapytaniem dlaczego . stwierdzila, ze prosba ma byc napisana na komputerze , dlaczego ? bo tak. wiec wg niej trzeba bylo pobrac dokument, wydrukowac, pidpisac, zeskanowac, wyslac i czekacna jakakolwiek odpowiedz. dlaczego nie pasowal dokument napisany reka skro tez jest podpis ? nie wiadomo. dokument wyslany POTWIERDZENIE ODBIORU PRZEZ PANIA dostarczone do nie teefonicznie, kwitkow nie ma nadal. pani tlumaczyla sie w telefonie, ze ona zadnych dokumentow nie dostala z prosba, mimo ze dzwoniła z potwierdzeniem. dowod na to, ze panie chyba niespecjalnie zajmuja sie tam praca.
kolejny przyklad niekompetencji i głupoty ze strony pa z agencji. mianowicie za wykorzystany urlop nalezy sie pracownikowi dodatek do wyplaty, rozliczenie ? bez zmian. wiec wykonujemy telefon do pani. a ona ? nie ma pojecia o tym, ze nalezy sie dodatek, tragedia..
podsumowuja. ta niby agencja jest jedna wielka totalną porazka, nic wiecej . panie są wogole nie zaineteresowane czymkolwiek po za kawka i stwarzaniem problemow. co miesiac jest z nimi problem, ale jak trzeba zabrac komus z wyplaty pieniazki , bo to agencja, to jakos wiedza doskonale ile maja zabrac ;)
tylko ciekawe za co dostaja te pieniadze. omijac to miejsce szerokim lukiem, unikac, bo nic tylko nerwy sa z tego.
wściekłła 2016-10-19 09:43:43
Manpower Bielsko PORAŻKA kobieta przyjeżdżajaca do firmy-na marginesie jedyny plus- nie wie tak naprawde o co chodzi,ma jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w papierach,nie wie co komu dała,czego nie dała,albo sie myli,połowy rzeczy nie ma uzupełnionych,bo jak można w ciagu trezch miesiecy nie zdazyc wydrukowac 3 głup[ich kwitków z rolziczenia wynagriodzenia?????? Dramat dramatów! Piękne bajki pisza przezz telefon a sa naprawde niekompetentne... i nie pozdrawiam Ich.
cśśś 2016-10-19 21:46:29
Chętnie bym się załapal, bo dbanie o dobre zarobki w firmie jest dla mnie najważniejsze. A socjale jakie?
Obiektywny 2016-11-17 00:25:13
Ta firma to kompletne dno, Pani zadzwoniła do mnie z pretensjami, że złożyłem aplikację na pracownika produkcji i że się nie nadaję bo wymagana jest umiejętność obsługi maszyn. Oczywiście w wymaganiach nie było o tym żadnej wzmianki a i pewnie tej obsługi można nauczyć się w kilka godzin. Naprawdę, nie wiem kto rekrutuje takie niekompetentne osoby, który zamiast rekrutować potencjalnych pracowników traktują ich jako najgorsze zło. Jedna z najgorszych, jeśli nie najgorsza agencja na rynku. Mierna ocena za to, że chociaż zadzwonili, choć z drugiej strony kompletnie popsuli mi humor.
Zostaw swoją opinię o Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała