Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o. w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o. w Bielsko-biała

Polecam

Polecam firmę, dobra atmosfera pracy i wsparcie ze strony szefostwa.

Rafik
@Polecam

A na czym polega to wsparcie? Napiszesz? Bo z komentarzy zrozumiałem że nie ma premii ani benefitów to według mnie wsparcie małe. Może są szkolenia? Ty miałeś możliwość brać udział?

aktualny pracownik

Spokojna praca bez (usunięte przez administratora) i w fajnej atmosferze, pewny i stały etat jeśli jest się w porządku, można się dogadać z szefostwem a wypłata zawsze jest na czas.

Aro
@aktualny pracownik

A ile się zarabia w tej firmie?

Wrzucili do sieci rekrutacje na szlifierza. Praca 6-14 ale stawka dość niska bo bliska minimalnej. Po okresie próbnym są podwyżki? Czy to co się wynegocjuje na rekrutacji zostaje na dłużej?

aktualny pracownik

@aktualny pracownik

A jakie mniej więcej zarobki są na start? Mógłbyś podać chociaż zakres? :) Jest umowa o pracę, bo nie ukrywam, że na tym mi zależy? A to dogadać się, to co masz tutaj na myśli?

aktualny pracownik Nowy wpis

Zarobki są zależne od stanowiska pracy i kwalifikacji konkretnej osoby. Nie ma problemu z umową o pracę. Najlepiej przesłać CV bo co jakiś czas jest zapotrzebowanie na nowych pracowników i może akurat trafi się na taki moment.

Wioleta Nowy wpis
@aktualny pracownik

no a jakichś ogólnych widełek płacowych nie ma? płacą chociaż trochę więcej wszystkim pracownikom niż minimalna krajowa? chciałam aplikować, ale niestety nie widzę żadnych ofert pracy, orientujesz się czy do końca roku wznowią jeszcze jakieś rekrutacje?

Aro Nowy wpis
@aktualny pracownik

A ile się zarabia w tej firmie?

Joanna

Firma na swoje stronie miała ogłoszenie dla Lakiernika-Malarza. Pisza tam o niezbędnych narzędziach do pracy. A ja szukam info o zasadach BHP i ochronie pracownika na tym stanowisku. Wiecie jak dbają o bezpieczeństwo? Jakie są środki ochronne, odzież itd.?

Czemu nie dają ubrania roboczego? Przecież wiadomo że swoje ciuchy można przy takiej robocie zniszczyć. Ne ma też żadnego ekwiwalentu żeby coś sobie kupić samemu? W ogóle zagdywałeś szefa na ten temat?

Brudas
@Marek

Są ubrania, tylko że UŻYWANE. Nowych ci nie dadzą, bo firma jest za biedna na nową odzież roboczą.

Róża
@Brudas

Serio? Chociaż w dobrym stanie te ubrania? A co z praniem, też nie dostaje się ekwiwalentu? Tak czytam komentarze to ogólnie chyba ludzie narzekają na finanse i warunki. To może od drugiej strony, jakieś plusy widzisz pracy? Bo chyba rzadko jest tak, że tylko minusy są :D Może szanse na rozwój, awans?

Czy urlop w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Polecam

Polecam firmę, dobra atmosfera pracy i wsparcie ze strony szefostwa.

Rafik
@Polecam

Odpowiedzi

Odpowiadając na wszystkie pytania hurtem sprawa wygląda tak: firma idzie na dno już od dłuższego czasu. Pracowników traktuje się jak przedmioty- nie ten to następny a już broń Boże, żebyś był mądrzejszy od władzy. Pracownikow, których preferują to osoby, które nie mają własnego zdania oraz ich intelekt jest- przepraszam- poniżej przeciętnej. Najlepiej, żeby pracowały za trzech i o nic się nie upominały. Wynagrodzenie to najniższa krajowa a reszta jest wrzucona w premie, którą można zawsze i za byle co zabrać. Jeśli nie możesz czegoś wykonać lub się nie da czegoś zrobić- u nich nie ma takich słów. Zaraz się dowiesz jakie mają na Ciebie haki. Albo jeszcze lepiej... Nie masz rękawic do pracy? Przynieś swoje z domu. Najlepiej weź jeszcze dla kolegów. Szefostwo żyje dalej w czasach PRL-u i myśli, że ludzie stoją w kolejce do pracy. W biurze siedzi sama śmietanka towarzyska, która oprócz braku kompetencji upodabnia się do pracodawcy.

Fredro
@Odpowiedzi

Piękna opinia proszę ja dac na stronę tego czegoś jako referencje jeju że jeszcze ktoś tam robi to już muszą być szczyty robi tam ten Długowłosy

Krystyna
@Fredro

O co chodzi z tymi premiami, za co je ucinają? Skoro podstawa to najniższa krajowa to ciekawe ile z tymi premiami wam wychodzi? W ogóle to ktoś tu narzekał na majstra, podobno już nie pracuje u was, to kim jest ten Długowlosy? ;p

Leszek

Stare już ogłoszenie znalazłem do pracy w tej firmie na stanowisku operatora wózków widłowych i od tamtej pory do sieci chyba nic nie wrzucali. To co teraz samemu trzeba z CV iść tam, jak chce się aplikować? Pytam, bo ukończyłem kurs na te właśnie wózki i teraz chcę gdzieś praktyki złapać. Nie musi być od razu pełne zatrudnienie. Akceptuję też umowę zlecenie. W tym ogłoszeniu nie podali za wiele. Zna ktoś przypadki osób, że najpierw brali do pomocy i przyuczenia a później dany pracownik normalną umowę dostawał? Ja bym taką drogą chętnie poszedł.

Czy kobiety też mogą pracować w tej firmie na magazynie ? Jaka to praca jest co tam się robi ? Jaka stawka tam jest ?

wieloletni

niestety lavo się kończy na święta pracodawca jako podwykonawca otrzymał pieniążki dla oddelegowanych pracowników nie wypłacił ani złotówki coś chyba nie tak skoro to pracownicy wypracowują takie świąteczne premie a prezes zgarnia je do swojej kieszeni ale cóż kto kradnie ten pragnie karma zrobi swoje

Zofia
@wieloletni

nie zostały wypłacone oficjalne pensje czy premie świąteczne? dopytuję, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam. i przede wszystkim interesuje mnie reakcja pracowników na tę sytuację, wiadomo co dzieje się dalej?

wieloletni
@Zofia

dokładnie ani złotówki ,żadnych bonów ,dosłownie nic to świństwo i grabież ze strony lavo

DNO

Jedno wielkie dno jak ktoś chce zarobić 2400 jeździć wózkiem bez uprawnień robić sprzętami bez atestu i też robić bez umowy to jest właśnie to (usunięte przez administratora) znaczy się lavo

Chop z produkcji

Robota jak robota ale dziewczyn w ksiengowości ładniejszych nie znajdziecie!

Teresa
@Chop z produkcji

Raczej nie chodzą do pracy po to, żebyś na nie patrzył. Może właśnie lepiej powiedz coś o tej pracy, co to znaczy robota jak robota? Co tam robisz takiego, oprócz patrzenia na pracownice, hmmm?

jonny

PREZES w tym roku nie zniżył sie do tego by kobietom pracującym w chucie w WĘGIERSKIEJ GÓRCE by złożyć życzenia z okazji dnia kobiet (usunięte przez administratora) NIE PRACODAWCA

Tragiczne warunki finansowe, firma nieżetelna i niewarta uwagi. Dramat, na rozmowie rekrutacyjnej naobiecywane "gruszki ma wieżbie" a później wielkie rozczarowanie.

@Marek

Dzięki za podzielenie się opinią. "Tragiczne warunki finansowe", tzn. jakie? Najniższe minimalne wynagrodzenie? A może jest chociaż premia? Powiedz jeszcze proszę, bo wspominasz o rozmowie rekrutacyjnej w Lavo, co takiego było obiecane podczas rozmowy, co spowodowało później rozczarowanie?

Johan

Święto racjo

Hrabia MR

(Firma) na której kasę robi tylko prezes i właściciel kosztem swoich pracowników. Stawki za roboczogodzinę żenujące 11 zł/h netto za pracę w upokarzających warunkach. Sprzęt do pracy rodem z PRLu. O wszystko trzeba się prosić. Nawet o narzędzie pracy. Do spawania dostałem rękawice ogrodowe, po godzinie pracy były całe dziurawe. Jakiś pseudo-majster (syn właściciela), który etat dostał po rodzinie, choć skończył chyba tylko podstawówkę w 6 klasie powiedział mi, że jedna para rękawic przysługuje mi na dwa dni. Tarcze do szlifowania używane (koledzy powiedzieli, że to odzysk z Nemaka) - taki demobil. Praca w jakiejś piwnicy, pełnej pyłu bo obok piaskowali bez żadnych zabezpieczeń i w świetle kilku jarzyniówek. W szatni to nie była wilgoć, to była powódź. Musiałem stawać na jakiś tekturach, żeby przebrać się w ubranie robocze, które musiałem sam sobie przynieść. Po pracy o żadnej kąpieli nie było mowy bo sanitariaty wyglądały jak w muzeum obozu koncentracyjnego. Szczytem chamstwa było jak sprzątałem po sobie stanowisko pracy o godzinie 13.45, żeby opuścić ciemnię i dostałem opieprz od ww majstra (któremu odbijało się alkoholem), że w tej firmie pracujemy do 14 bo inaczej prezes "tnie po premii" - To był mój ostatni dzień w pracy. Wytrzymałem całe 4 dni. Umowy nigdy nawet na oczy nie widziałem. Ogólnie: - Brak jakiejkolwiek instrukcji stanowiskowej, - Brak szkolenia BHP, - Niekompetentny zarząd, - Brak umowy, - Nieuchwytność prezesa, kiedy chciałem porozmawiać o warunkach zatrudnienia (stawka i umowa) - Praca niezgodna z jakimikolwiek przepisami BHP, - Z alkoholizowana ekipa - znikąd żadnej pomocy, nawet nie ma kogo o nic spytać. Plusów chyba się nie dopatrzyłem... Generalnie - omijajcie Lavo na szerokość. PS zmienili teraz adres na Piekarską, ale pewnie poza adresem niewiele więcej...

bogus
@Hrabia MR

zgadzam sie z powyzsza opinia o mydlo kiedys sie musialem prosic zarobki tragiczne prezeski cie tylko zbywa lub filozofuje a majsterki i te cale kierownicy to porazka

Rbb
@Hrabia MR

A w którym roku pracowałeś?

Rbb
@Hrabia MR

To co piszesz to bzdury. Syn właściciela to był równy gość. Był dla ludzi i walczył z prezesem . Dlatego też odszedł bo miał dość.

Johan
@Rbb

Pisze racje tak wygląda to wszystko tam te opinie mówią wszystko za siebie za takie pieniądze w dzisiejszych czasach

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o.?

Lex

Tak, ale tylko na Olszówki, w jedną stronę.

Paulina
@Lex

Na pewno pracujesz w Przedsiębiorstwie Usługowo Handlowym Lavo, co świetnie by się składało, ponieważ od jakiegoś czasu szukam sprawdzonych informacji o nim. Na początek mógłbyś powiedzieć coś o systemie wynagradzania pracowników. Czy oprócz podstawy można tam liczyć na coś więcej?

brick

pozdro dla ogarniętych w tej firmie jedynie chyba ci mechanicy na warsztacie taki z długimi włosami i taki podobny do zawodnika sztuk walk a reszta z tym całym kierownictwem to echhh szkoda nawet sie wypowiadać

Jaka jest kultura pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Lex

Każdy rodzaj kultury obwiązuje w firmie Lavo.

Czy dyżury międzyświąteczne w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

J@

Nie.

Jaa

Nie.

Gienek Wasyl z Rembertowa

szkoda gadać tragedia to wystarczy pozdro dla tych "żołnierzy" z lavko

@Gienek Wasyl z Rembertowa

No właśnie niekoniecznie wystarczy... Forum Gowork.pl służy do dzielenia się swoimi wrażeniami na temat firmy, mam więc nadzieję że jednak napiszesz co sądzisz o Przedsiębiorstwie Usługowo Handlowym Lavo, czekam na Twoją odpowiedź.

gienek
@Marek

wystarczy co sadze kompletna porazka to sadze wyzysk na pracownikach

Kudlaty z faja na wierzchu

Firma bazuje na chorych uposledzonych biednych ludziach.Pracuja katorzniczo za stawki rzedu 7 zl dramat.preze slowiak i jego pan-rybka zyja z takich tragedii ludzkich.Auchwitz przy tym to wakacje na rajskiej plazy.Widzialem ten wzrok tych ludzi i zapytalem siebie dlaczego ludzie tak dalej musza zyc.

@Kudlaty z faja na wierzchu

Nie można na forum publicznym podawać danych osobowych innych osób. Obowiązuje RODO. Obecnie najniższa stawka godzinowa wynosi 14,70 zł brutto, więc nie bardzo rozumiem wysokość kwoty, którą podałeś. Możesz to wytłumaczyć?

brick
@Kudlaty z faja na wierzchu

to prawda zbywaja pracownikow jednym slowem TRAGEDIA

Były pracownik..

Św racja

Gienek Wasyl z Rembertowa
@Były pracownik..

Wszystko się zgadza co do słowa . dziwie się ze to jeszcze istnieje wyzysk place gorsze niż na Ukrainie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o. - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o.
  • Piekarska 80
    43-300 Bielsko-biała

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lavo Sp. z o.o.