Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Sam

Jednak nie ma co się sugerować komentarzami, człowiek tylko się stresuje niepotrzebnie.

Gasior
@Sam

popieram, gdybym czytał wszystko o firmach i brał to do serca to do zadnej pracy bym nie poszedł, wszędzie tylko przekrzykiwanie się w myśl zasady “moja prawda jest mojsza niż twojsza”. A do tej roboty osobiscie zażaleń nie mam (chociaz pewnie zaraz mi ktos sprobuje wmowic, ze mam)

Oi

Właśnie wróciłem z wyjazdu (mojego pierwszego) i mogę polecić jakby ktoś się zastanawiał czy jechać czy nie

Jalka
@Oi

Przymierzam sie do wyjazdu ale dopiero w okolicy wakacji wiec niby mam jeszcze chwile ale chcialabym zrobic research po rynku bo wlasnie nigdy nie pracowalam za granica i troche sie boje jakbys w wolnej chwili cos opowiedzial, jakies wskazowki, rady, odczucia

mana
@Jalka

Z moich wczesniejszych dosiawdczen moge ci powiedziec ze na poczatku moze byc ciezko ale sie nie zniechecaj bo praca jak praca i wystarczy robic swojaa robote i nikt sie nie bedzie czepial, sprobuj z kims nawiazac kontakt moze jeszcze przed wyjazdem bo zawsze jakos razniej i zleci zanim sie zorientujesz..

Jalka
@mana

Dzięki Mana

lato

Ogólnie to coś Ci się chyba pomieszało, Pani Agnieszka i Ania pracują bez zarzutów obydwie wiedzą co robią i są super miłe. Kiedyś fakt miałem wypadek w pracy ale to głupota z mojej winy, połamany palec niby nic ale na troche mnie unieruchomiło, poskładali mnie jak złoto raz dwa co prawda wróciłem do Polski wtedy bo jaki sens siedzieć tam i nie pracować ale jak tylko sie zrosłem to od razu wracam i kolejny raz bez problemów...

Jan Kowalski

Na twoim miejscu zostawiłbym poziom j. niemieckiego p. agnieszki w spokoju, a zajął się swoimi umiejętnościami czytania ze zrozumieniem. Najlepiej jeszcze przed podpisaniem następnej umowy, to oszczędzi ci trochę frustracji i rozczarowań.

Miki

(usunięte przez administratora)Gdyby nie ta atmosfera która tam panuje .Dalej bym pracował.I mam nadzieje ze dostane dziś wypłatę za godziny które tam przepracowalem.

Lolo
@Miki

Witam, a można się dowiedzieć jakie zarobki ile brutto na h

Wiertareczka
@Lolo

Co do zarobków to wiecej niż 900 e nie zarobi sie

LEMUR
@Miki

Jeśli chcesz zobaczyć admosfere zapisz się do ETS gliwice,(usunięte przez administratora)Po tych waszych głupotach mam ochotę się tam przejechać ,bo jak sam nie sprawdzisz nie będziesz wiedział. Nie możesz jeden z drugim obrażać kogoś lub firmę bo ci nie wyszło a ,praca byłaza ciężka ,trzeba było w domu zostać i puszki zbierać.na przyszłość zapamiętaj ;Jaka praca taka płaca " Ja chcę się zatrudnić Niemiecki znam i wiem że będzie dobrze.

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Ciężka praca ale tego można sie spodziewac... wypłata w porzadku i na czas, byłem w Britz, tam podobno najlepiej. Ludzie ok dobrze mi sie trafiło

Pol
@Tomek

agencja spoko tylko o tych ludzi chodzi, ruletka na kogo wypadnie jak normalni to ok

@Pol

No loteria totalna ale trzeba sie powstrzymac od oceniania firmy przez pryzmat tych niektorych... Co do pracy nie mam zastrzezeń

ucieszony

Polecam bo zarobilem na wycieczke marzen po to pojechalem wszystko sie zgadza i sie ciesze:)

Sońka

Pleciesz trzy po trzy. Co do odzywania się to z całym szacunkiem ale jak przyjeżdżają ludzie żeby sobie pogadać, a ty pracujesz za dwoje to sama mam ochotę wywalić i odesłać do Pl.

Darek

Pracuję w firmie Meat Pros od kilku lat i mam zupełnie inne doświadczenia. Firma wywiązuje się z ustaleń, wypłaty są zawsze w terminie. Pracuję w nowoczesny zakładzie, na nowoczesnych maszynach produkcyjnych. Wiadomo jak jest w zakładach produkcyjny raz pracy jest więcej raz mniej wszystko uzależnione jest od ilości zamówień, od sezonu itp.

musi być nick

życiu jak długo jeżdże problemów nie miałem z wypłatą

Felix

Czy może ktoś sie wypowiedzieć w które miejsce najlepiej jechać?

Borys
@Felix

Britz

kinga

ja jezdziłam w konkretnym celu - zarobić, więc opcja nadgodzin była dla mnie bardzo na plus. Na studiach żeby dorobić w semestrze praca w gastronomii i pracowane po 10 -12godz za 10zł i powiedzmy sobie szczerze że nie formalnie więc spiąć tyłek i pojechać w czasie wakacji dorobić to nie było jakieś wow że trzeba pracować a przynajmniej człowiek czuł po stanie konta po co to

Kral

Beatka nie ma opcji "odpowiedz" więc jakbyś mogła sprecyzować pytanie, jakie informacje cie najbardziej interesują to postaram ci się odpowiedzieć na wszystko

@Kral

Jeśli @Beata nie doprecyzuje, co dokładnie chciałaby wiedzieć na temat współpracy z Meat-Pros, to może ja to zrobię w takim razie. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać podejmując pracę w tym miejscu? Czy warunki zakwaterowania są satysfakcjonujące i czy w ogóle zapewnia je firma?

@Karolina

Karolina wynagrodzenie zależy od ilości przepracowanych godzin. Osobiście jeżdżę z nastawieniem, że chcę jak najwięcej zarobić więc im więcej tym lepiej. Niektórym się podobają innym nie nadgodziny ja jestem w gronie tych, którym się podobają, szczególnie, że alternatywą dla mnie jest siedzenie na mieszkaniu i przeglądaniu internetu więc wybór wydaje mi się być oczywisty. Co do mieszkania to wieloosobowe, ale mają wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty. Reszta zależy od współlokatorów i od nas

Kral

jechalem juz z meat prosa i wybieram sie znowu

Beata
@Kral

Czesc a przy czym byles w tej firmy?jakie warunki itd. Napisz jak mozesz beatka19073@wp.pl

Dawid

W ofertach jedynymi wymogami są zaangażowania, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy i byłoby na tyle. Najwyraźniej i to za dużo.

Majka

Bezpieczeństwo przede wszystkim, pierwszy raz wyjechałam w wieku 20 lat dorobić w wakacje, stresowałam się strasznie. Szczególnie jako młoda kobieta miałam prawo się niepokoić, na szczęście wszystko było w porządku, wróciłam cała i zdrowa i mogę polecić

Tym
@Majka

za pierwszym razem zawsze jest stres,chyba tylko ludzie głupi się nie boją, bo nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa ale do rzeczy, faktem jest, że trzeba na siebie uważać jak wszędzie ale wyjazdy od nich ogólnie są bezpieczne. Ubezpieczenie jest, koordynator w razie czego też pomoże. Przynajmniej ja nie miałem problemów. To jest sytuacja sprzed kilku lat więc żadna świeża ale połamałem się trochę (przewróciłem się niefortunnie) stres jak nie wiem, noga boli, języka nie znam, nie wiem co to będzie, jeszcze troche dzieciak byłem ale się mną zajęli, pomogli ogarnąć wszystko, wróciłem do kraju pozrastałem się i wróciłem do wyjazdów

Dyzio

2 stycznia mam przyjechac do konnern do pracy. Czy ktos mi powie jak tam jest naprawdę,bo niewiem czy jechac czy nie.

@Dyzio

Nie.

kajtek

rotacja zawsze jest na tego typu wyjazdach, ludzie czesto wyjezdzaja jednorazowo albo tymczasowo, jaki jest odsetek ludzi ktorzy planuja do konca zycia jezdzic na parowki do niemiec? badzmy realistami

Loki
@kajtek

A ja się dziwię, od małolata na pytanie co chcę robić jak będę duży mówiłem "wyjeżdżać na Wurst do Deutschland" (mały byłem, więc kiepsko sklejałem zdania) ale zawsze tak odpowiadałem, po osiągnięciu odpowiedniego wieku pojechałem i jeżdże do dziś (20lat) i tak! dziwi mnie taka rotacja. Ja się pytam dlateczego ?! PS. poważnie wyjechałem od nich parę razy i było na tyle w porządku, że nie skończyło się na jednym razie, ale robiłem z ludźmi, przeważnie młodymi, którzy od razu mówili, że potrzebują na szybko dorobić bo brakuje im do czegoś

@Loki

Rozumiem, że wyjeżdżałeś do pracy właśnie do Meat-Pros, tak? Skoro regularnie pracowałeś w tym miejscu to może mógłbyś napisać, czy na przestrzeni tego czasu, który spędziłeś w firmie, następowały jakieś zmiany? Jak oceniasz zakwaterowanie przez pracodawcę?

Ktoś

Masakra. (usunięte przez administratora) I nikt nie odbierający telefonu.....

To jest prawda pracowałem w tym (usunięte przez administratora)

JOZIN Z BAZIN

ale w jakiej miejscowosci byles Pracownik napisz zeby ludzie wiedzieli bo firma ma kilka placowek i nie wkladaj wszystkich do jednego wora są kierownicy ludzie np. w buckeburg freienbrink worshtadt britz i sa inni jak w karsruhe konnern wiec podawajci miejscowosci

rrrr

a ja polecam, zarobiłęm wystarczojaco tzn dokladnie tyle na ile sie umawiałem, mieszkanie tez bylo przyzwoite, a z kilkoma ludzmi ktorych poznalem wlasnie na wyjezdzie do dzisiaj utrzymuje kontakt pozdro

sandacz

niektóre komentarze aż w oczy kłują.. Nikt normalny nie powinien być zaskoczony.jak się ktoś decyduje na wyjazd z jakiejkolwiek firmy to zakładam, że jest świadomy, że praca wyjazdowa jest specyficzna dlatego wyjeżdżają ludzie pełnoletni, niby dorośli i samodzielni, ale trafiłem tutaj i w sumie można odnieść zupełnie inne wrażenie. Nie jest łatwo zdyscyplinować grupę ludzi. Jeśli chodzi o sam wyjazd: zakwaterowanie, umowa, ubezpieczenie jest. Praca nie jest lekka ale też nie kamieniołom. Kto był ma swoje zdanie i jego decyzja czy pojedzie jeszczze czy nie. Mnie interesowało za pierwszym razem bezpieczenstwo i mogę polecić wyjazdy ale trzeba być robotnym a wyjazdy są bezpieczne

Suarez
@sandacz

Na pytanie sąsiada czym się zajmują zawodowo mówią, że pracują jako kierownicy w niemczech i powtarzają to tak długo aż sami zaczynają w to wierzyć i stąd się bierze rozczarowanie większości, że niestety ale chyba nie

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.