Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Pablo

Pracowałem z tą firmą i nie zgodzę się z tyloma złymi opiniami, jasne, ilu ludzi tyle opinii, ale ludzie złoci, weźcie się za robotę, a nie za biadolenie. też czasem coś się nie zgadzało z wypłatą, ale nie miałem nigdy problemu w Buckeburgu, żeby się dogadać i uregulować ewentualną pomyłkę. Ja robiłem swoje i nie narzekałem ani na biuro, ani na prace. Chętnie pojadę znowu. Pozdrawiam

@Pablo

dokładnie kolego, da się? da się. ale niektórych to chyba roboty nie nauczono, wiadomo, że łatwiej pracować japą niż łapą i narzekać, zamiast zająć się robotą

Pablo
@coo

da sie, da sie tylko trzeba chcieć pracować, a nie zdziwiać o wszystko ;)

@Pablo

prawda. pozdrawiam cię serdecznie.

@coo

Tak tak pracować i o wypłate nie pytać ????

@Młody

nie dorabiaj rybie uszu nikt o niczym takim nie mówi więc po co to tak gadać?

Uber
@Młody

Takie gadanie jakby się za darmo tutaj pracowało, a jak chce się dobrze zarabiać to trzeba też dobrze pracować bo nie ma nic za darmo

coo

matko jedyna w życiu bym nie pomyślał, że osoby, które się piszą na pracę fizyczną za granicą to takie ptysie miętowe, którym rąbek u spódnicy przeszkadza, za mało pracujecie i wam (usunięte przez administratora) do głowy wpadają jak pisanie swoich żali i trenów na goworku, naprawdę nic lepszego do roboty nie macie?? w trakcie pracy takie pierniczycie kocopoły, czy po pracy zamiast odpoczywać zaprzątacie sobie łby pie.rdolami? trzeba zapier*alać i to wie każdy kto podejmuje taką pracę, a jak ktoś jest zbyt delikatny czy leniwy to nie uderza w taką branżę, to chyba logiczne?? a jak wyjdzie jakaś pomyłka z biura to zamiast z nimi sprawy rozwiązywać to od razu buczeć na gw, że oszukujo no matko święta co się z tym światem porobiło to ja nie wiem

eh
@coo

tez mnie smieszy to plakanie na goworku ze cos jest nie tak albo ze biuro nie odbiera albo cos tam. tak jakby ta strona miala magiczna moc rozwiazywania wszystkich naszych problemow w swiecie rzeczywistym no fajnie by bylo fajnie

damian
@eh

Bo wiek wcale nie jest wyznacznikiem dojrzałości

Kubik
@damian

a szkoda szkoda, na pewno by niektórym było łatwiej w życiu :D

Rafał

Sam się przejechałem na tej agencji pracowalwm w Rostoku za 200 godzin otrzymałem 1000euro netto wyplaty jak i w Buckeburgu też pracowalem otrzymałem taka sama wyplate.

KKHH

Nie wiem czy ja miałem do czynienia z innymi babeczkami ale jak mi się nie zgadzało (ale nie o niewiadomo ile tylko jakieś groszowe sprawy) na drugi dzień miałem odpowiedź, rozpatrzenie pozytywne swojej prośby o uregulowanie

KKHH

Młody Młody pomóż sam sobie na początek. Jolka ja mówię w swoim imieniu a nie że komuś brakowało 500 jurków czy nie brakowało albo słyszałem czy nie słyszałem, mówię że mi brakowało groszowych i wyjaśnione zostało wszystko na dniach. Z całym szacunkiem ale opinie zasłyszane i powoływanie się na cały lud jest średnio wiarygodne i miarodajne niech się każdy wypowiada o swoich przygodach. Przy czym Jolka nie mówię, że kłamiesz czy coś w tym stylu to raczej ogólny apel

@KKHH

To nie jest powoływanie się widziałam przelewy na konto na własne oczy i zdjęcia godz pracy z czytników. Fakt jest taki że odciągaja za te nędzne kwatery z kwoty netto która nie przekracza 1200 e co jest w Niemczech niedozwolone zgodzę się że może niektórym pracownikom płacą co im się należy ale jest ich garstka. Panie z biura informują przy podpisaniu umowy że ludzie będą zarabiać najmniej 1200 na rękę po odciagnieciu mieszkania i dojazdu do pracy jest to ewidentne wprowadzanie ludzi w błąd. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam wszystkich zbierających dowody od rekrutacji po koniec współpracy z tą agencją.

nono
@Jolka

najwidoczniej nie jest ich garstka skoro pracownicy nadal są, trochę na wyrost to co mówisz, nie generalizuj

@nono

Owszem są ale co miesiąc nowi więc o czymś to świadczy!!! Nie wiem zkad twoja obrona w stronę tej agencji skoro w niej nie pracujesz? A nie ciekawi Cię dlaczego pracodawca nie wypowiedział się ani razu na tej stronie?

Kolka nie Jolka
@Jolka

Ja co roku jeżdże na miesiąc bo zbieram na wakacje a pozniej na nie jade, tak robi od cholery osób. Większość osób wybiera stałe zatrudnienie a nie wyjazdy. Wyjazdy raczej jako uzupełnienie. Oczywiście są też tacy, którzy według tego schematu projektują sobie życie ale niewielki to odsetek za to "mojego przypadku" jest od groma.Większość osób jakie poznałem dokładnie ten model wyznają. Odpowiadając na Twoje kolejne pytanie dlaczego pracodawca sie tu nie wypowiada, hm nie wiem czy wiesz jaką renomę ma ten serwis więc obstawiam że z szacunku do siebie tu nie zabierają głosu. Są osoby w biurze którym możesz zgłosić swoje uwagi. Ale nie okłamujmy się, nikt tu nie pisze żeby poprawić sytuacje tylko żeby się wygadać.

@Kolka nie Jolka

Jak byś miesiąc pracował to góra 500€by Ci zostało hehe super wakacje chyba pod gruszą ????

@Kolka nie Jolka

Właśnie o to chodzi że te biuro to to jakaś fikcja jest tam nic zgłosić nie można bo dziewczyna która tam niby siedzi nie odbiera tel. Samo biuro jest na wiosce wiele kilometrów oddalone celowo od kwater gdzie mieszkają pracownicy bez aut i internetu tam kontakt jest zerowy rozumiesz. Tu ludzie nie przyjeżdżają na Mc tak jak Ty tylko na sezon lub dłużej bo chcą zarobić nie tylko na wakacje. Skoro pracujesz tu tylko jeden miesiąc w roku to raczej nie wiesz co tu się dzieje z miesiąca na miesiąc. Większość opinii negatywnych jest tu prawda i każdy kto zatrudni się przez tą agencje sam się o tym przekona ponieważ zakłady mięsne kończą kadencję z takimi agencjami do końca roku. Więc takie agencje zrobią wszystko aby zarobić jak najwięcej kasy przez ten czas.

Harry
@Jolka

a kim Ty jesteś żeby mówić ile potrzeba czasu na to żeby poznać firmę i móc ją ocenić według własnych kryteriów??

Maciej

Branża spożywcza - robota fizyczna. Nie każdy ma doświadczenia. Jestem bez doświadczenia, ale praca spoko. Nie oczekiwałem od roboty niewiadomo czego. Sobie daję jakoś rade, dlatego nie narzekam. No ale wiem ze to roznie bywa... Negatywy zawsze będą

Abs
@Maciej

Podpisuje się pod tym co mówisz całkowicie, ludzie zawsze znajdą jakiś powód do narzekań i zawsze będzie coś co im nie odpowiada. Każdy z nas oczekuje po robocie czegoś innego, innej pracy jest nauczony, inne ma doświadczenia, więc ciężko porównywać swoje opinie i przekonywać do nich drugą stronę. Najlepiej to robić swoje i tyle

@Abs

nie wiem o czym mowicie bo nie przegladalem calego profilu bo mi sie po prostu nie chce ale ja uwazam ze spoko robota i spoko firma nie oszukuja tak jak moj poprzedni pracodawca a wtedy to dopiero bylo (usunięte przez administratora) tutaj jest spoko

To zależy w jakim mieście w jakim zakladzie

@Paweł

no to wiadomo, że nie na każdej lokalizacji będzie tak samo różnie można trafić, różna robota, różni ludzie, jest wiele czynników wpływających na ocenę

Ksu
@Paweł

Wiele zależy od ludzi :)

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Luzia

Cześć i czołem.(usunięte przez administratora) W Eberswalde pracowałam rok, później przeniosłam się z tą firmą do Rostocku, gdzie zabawiłam 4 miesiące, bo z powodu ciężkiej pracy po 14h nie wytrzymał mi kręgosłup. Wracając do Eberswalde,(usunięte przez administratora) Sama atmosfera dość przyjemna między pracownikami z którymi stoi się przy maszynie. Każda kobieta musi dźwigać 20kg skrzynki z mięsem, oczywiście zdarzają się dżentelmeni, którzy skrzynkę podadzą. Pracuje się po 12h. Jeśli chodzi o wypłatę, to owszem, zawsze na czas, ale za takie pieniądze można pracować tylko wtedy kiedy naprawdę ma się nóż na gardle i nie stać na nic więcej. Jeśli chodzi o zwolnienia chorobowe to różnie bywa, moja koleżanka została zwolniona, bo uznano, że nie chce się jej robić. Powiem tak, jestem osobą nauczoną pracy, lubiłam tą pracę ze względu na ludzi, z którymi miałam przyjemność pracować, nie mogę zarzucić sobie lenistwa. Praca to praca, kiedy trzeba trzymać szybkie tempo, które narzuca maszyna to się je trzyma :) ale jak wcześniej wspomniałam, jeśli ktoś chce pracować to polecam znaleźć pracę w takiej firmie, w której połowy waszej wypłaty nie przywłaszczy sobie firma. Pozdrawiam

Nid
@Luzia

W takim razie załóż swoją działalność :) a warunki chyba lekko podkoloryzowałaś

Leszek

siemano. zastanawiam sie nad wyjazdem za granice z ta firma. bylem juz kilka razy z innymi takze zadna robota mi nie straszna a o tej slyszalem troche dobrego wiec pomyslalem sobie po prostu ze sprobuje. wielokrotnie sie spotykalem z sytuacja ze wymagali zeby miec swoje auto na wyjazd i pytanie teraz takie czy tutaj tez tak jest?

Karolina &
@Leszek

Daj sobie spokój na dojazd do pracy jedziesz 2 godz przed pracą a po pracy musisz codziennie dzwonić żeby ktoś Cię odwiózł na kwaterę. (usunięte przez administratora)

@Karolina &

nie o to pytałem, nie obchodzą mnie opinie bo tych jest pełny cały profil a ja słyszałem swoje z zaufanego źródła, pytałem o konkret i proszę o odpowiedź a nie autobiografie

Leszek

To już sam zweryfikuje, czy mnie oszukają, a znam opinie ludzi zadowolonych, których nikt nie oszukiwał więc nie wiem skąd taka opinia i nie wnikam w to, ale dzięki za odpowiedź odnośnie transportu.

Uuuu

Jak tam w Kutnie na rozbiorze jest jak płacą??

Iwan
@Uuuu

a tam jest robota cały czas czy teraz pojawiła się na Kutno jakaś oferta?? bo może coś mnie ominęło?

odp
@Iwan

jest na Niemcy cały czas, ale pojawiła się też właśnie na Kutno i Sierakowo w Polsce, na ich stronie są oferty

Iwan
@odp

a to wielkie dzięki, muszę uważniej przejrzeć oferty

olo

ile tu malkontentów o panie, weźcie się do roboty lepiej

olo

ja pracuję i nie narzekam na prawo i lewo

@olo

e, gdzie jest kom pomiedzy moimi kom?

Nowik
@olo

no znika!! wszystko znika, nie da się nic pisać bo usuwają jak leci i potem jest rozmowa jak ktoś pisze sam ze sobą i nie wiadomo nawet o co chodzi..

Adek

Dzień dobry, wraz z chłopakiem zdecydowaliśmy się na wyjazd do Karlsruhe na pakowanie kiełbasy. Proszę bardzo o opinie tej pracy zastanawia mnie czy opłaca się jechać bo widzę że zdanie są podzielone. Serdecznie pozdrawiam

@Adek

Szczerze odradzam praca bardzo ciężka obiecują pakowanie a jest produkcja marne pieniądze (jak wsystko odliczą to (usunięte przez administratora)na godzine jak chcesz się zwolnić to nawet (usunięte przez administratora) na godzinę nie wyjdzie . (usunięte przez administratora)

@Młody

Ja tam niewiem czemu się oszukali może nie pracowałeś tylko myślałeś że jak będziesz siedział na (usunięte przez administratora) I patrzył w sufit A oni będą ci płacić, inni co tam są I byli se chwalą ta firmę

@Młody

to ciekawe bo ja pojechałam na pakowanie i faktycznie było pakowanie

Enej
@aś

Ja też byłem swego czasu z tą firmą i nie oszukali mnie w żaden sposób, wszystko było tak jak miało być od początku..

Zuzia12
@Młody

Skoro inni chwalą to dlaczego starzy pracownicy uciekają z stamtąd tam jest taki przemiał ludzi ze po tygodniu ty już się gubisz

Prokurator

Nie wiem ale czasami mam wrażenie,że na tej stronie piszą ludzie którzy tak naprawdę niczego się nie dorobili, bo są leniwi.Obarczają firmę za swoje niepowodzenia.A tak naprawdę wystarczy naprawdę trochę popracować,solidnie i nie tak żeby kisty czy maszny podpierać a napewno każdy koordynator czy brygadzista to doceni.Wszyscy tacy pokrzywdzeni jesteście,tylko litować się nad wami.Żenada!!!A tak po za tym kolego,koleżanko trochę gramatyka się kłania....

@Prokurator

Ty widać że intensywnie pracujesz skoro masz czas na pisanie . Pewnie przerwe dodatkową z biura dostałeś na komentarz .

@Młody

Muszę Cię zmartwić,bo akurat jestem po pracy i nie pracuję w biurze.Chciałam również zaznaczyć,że wypowiadam się kulturalnie i nie obrażam nikogo,życzę sobie tak samo w drugą stronę.Wiem po prostu jaka dzisiaj jest młodzież,u nas Ci młodzi ludzie przychodzą w jeden dzień a następnego dnia już się nie pojawiają.....

@Prokurator

Z tego co pamiętam jesteś po studiach pedagogicznych i kręcisz parówki na 15 i masz największą rotacje pracowników . Więc jaki nauczyciel z Ciebie ?

@Prokurator

Poza wszystkim to 8.25 to możesz w tym kołchozie na przerwie a nie po pracy ???? więc po co oszukujesz ludzi pracuj jak ci dobrze .

HeroHere
@Prokurator

nie przejmuj sie, oni się do każdego doczepią...dobrze powiedziałeś.

Bolo
@HeroHere

Jak wszędzie.. nie rozumiem tego wciskania swojej racji innym jakby już nikt nie miał prawa do posiadania własnego zdania.. tragedia

@Bolo

no właśnie,napiałam co ja myśle o młodzieży to jakiś @Młody pisze że jestem facetem po studiach.Naprawdę niedługo to mi płeć zmienią na tym forum.

Bolo
@Prokurator

Spokojnie, przecież oni wiedzą wszystko o tobie lepiej niż ty sama, klasyk :)

Kobik
@Bolo

Dlatego jest potrzebne jak najwięcej kulturalnych głosów, które chcą prowadzić normalną dyskusję i wypowiedzieć swoją opinię,(usunięte przez administratora). Z własnego doświadczenia wiem, że Ci którzy mogą coś dobrego powiedzieć na firmę to po prostu nie piszą, bo nie czują takiej potrzeby.. potrzeba zwykle się pojawia jak im coś nie pasuje, to nagle są chęci do wypisywania na forum.. stąd to się właśnie bierze.

Daria

Pracuje w Eberswalde meat. Czy praca jest ciezka? Moim zdaniem to nie jest praca fizyczna ale wiele osob koloryzuje negatywy tej pracy. Dowiedzialam się na produkcji z wlasniego doświadczenia że ludzie poprostu nie są nauczeni ptacy. Chcesz zarobić to jedz. Polecam ludziom ktorzy naprawde potrafia pracowac a nie narzekają i patrzą że ktos inny zrobi coś dla nich. Wygodnym ludziom odradzam. A co do zakwaterowania są 3 miejsca. W pierwszech hotelu jest ok. Pralka na 3'pokoje i 3 lodowki. Laziekna zadbana bez grzyba. Klatka troche przeraza ale nie smierdzie. Drugi hotel to jest hotel sezonowy. Warunki seietne tylko 1 wada-beak pralki. 3 wersja zakwaterowania to domki ja nazywam je dla zwolennikow impres. Bus do pracy i domu jest podstawiana gdy skonczysz prace. Ty konczysz o 14.30 inni o 15.30 i nie czekasz godzine na innych. Bus będzie w tych godz. A jak skonczysz wczesniej to dzeonia na busa. Ja najdzuzej czekalam 5 min

Karlos
@Daria

fajna merytoryczna opinia, można się z niej w końcu czegoś sensownego dowiedzieć, dzieki!

Maniusia
@Daria

Dźwignie cała zmianę skrzynek z mięsem to nie praca fizyczna? To co nią jest?

@Maniusia

(usunięte przez administratora) z biura bo zwykły pracownik to 20ton dziennie musi przerobić za całe 7€ na godzinę hehe dramat !!!!!

@Młody

no oczywiście wszyscy są z biura, tak najlepiej powiedzieć ;p

@Kaj

A tobie jak się pracuje i jak długo na jakim dziale ?

@Młody

Aktualnie akurat nie pracuje, także pudło ;)

@Kaj

To po co wogule zabierasz głos jak nie wiesz jak jest na miejscu ?

@Młody

Bo mam do tego święte prawo, to, że w tej chwili mnie tam nie ma, nie znaczy, że nie mam doświadczenia w temacie, swoje wiem i będę się wypowiadać.

Mick
@Młody

Co za brak kultury. To teraz będziesz mówił komu wolno się wypowiadać a komu nie? Jeżeli ktoś szuka dopiero tutaj pracy to nie może się o nic zapytać? Jeśli ktoś był jakiś czas temu na wyjeździe i wrócił już to też nie może się odezwać? co się dzieje z tym światem to ja nie ogarniam

Mick

Najpierw się ortografii naucz a potem pisz i pouczaj innych, bo to chyba Ty masz problem z czytaniem. Wyraźnie napisałeś "po co się wypowiadasz jak nie ma Cię na miejscu" - po to się wypowiada bo ma do tego prawo ;)

Green

Słuchajcie są ofert, jedna jest na dolnośląskie na pracownika produkcyjnego, a druga na Niemcy i to można bez doświadczenia

Green

Nie wiem, na razie tylko wyszukałem oferty, ale niewykluczone

Magnet
@Green

jak bez doświadczenia to może trzeba faktycznie korzystać póki coś jest, bo potem róznie może być

@Green

Oba bez dośw czy tylko to na Niemcy?

Que
@ubu

jak patrzyłem na oferty to nie pisało nic o tym, ale mogłem coś przoeczyc

@ubu

Mi się wydawało, że tylko na Niemcy, ale głowy nie dam

nooo okej dzięki bardzo

@ubu

Luz, jak mi się rzuci w oczy jeszcze raz gdzieś, to uaktualnię info

@Green

teraz to i ja będę śledził sprawę, skoro może się coś pojawić

Menago
@ubu

i jak tam ktoś sie na coś zdecydował czy jeszcze czekacie na jakieś nowe oferty?

@Menago

jeszcze się nie zdecydowałem, ale raczej będę się wybierał, zobaczymy

Menago
@ubu

na jaką robotę jak mogę zapytać?

Xyz
@Green

Bo tam teraz sami ludzie bez doświadczenia jak im się masowo zwalniają to kogoś musza przyjmować, w biurze naobiecują cudów na kiju a w rzeczywistości siąść i płakać. 70% Twoich zarobionych ciężko pieniędzy przejmuje pośrednik, zero dodatków jakichkolwiek już nie wspominając o dodatku nocnym. Hotele od tragicznych po średnie a odciągają jak za luksus jakiś

worker

Co to za afera w Buckeburgu? Dlaczego zwolnili niebieskich z SB?

Spejsi
@worker

Zamontowali ukryte kamery i przyłapali parę osób na kradzieży. Niewiem czy akurat niebiescy wynosili ale pomarańczowych z całej szteli wywalali

Xyz
@Spejsi

Bo niebiescy niby tacy święci ? Tak samo ładowali równo, za darmo nie wylecieli ;)

Młody

Nie ważne gdzie meat pros to (usunięte przez administratora)pośrednik który zabierze 70procent twojej pensji.????

pyt

gdzie wy te oferty na te wszystkie wyjazdy wynajdujecie

he
@pyt

no w Internecie mój drogi, w Internecie!

Don
@pyt

na swojej stronie najczęściej mają oferty, jest też profil na pracuj.pl ale tam rzadziej coś się pokazuje

Krk

Pracuje ktoś na produkcji przy mięsie? Dziś doszło jakieś ogłoszenie. Ale nie znam tej firmy. Ktoś coś się wypowie?

Geralt
@Krk

gdzie doszło to ogłoszenie? bo nie widzę, ale może coś źle patrzę

@Geralt

Na olx. A wiesz coś o tej pracy? Warto? Pracowałeś tam?

@Krk

Siema, ja pracuje właśnie w Buckeburgu. I ogólnie mogę powiedzieć tyle, że jeżeli chodzi o robotę to zależy na który dział trafisz. Jak na dział typowo grillowy to nawet nie tak źle jakieś tam szaszłyki można robić, na Hackfleisch typowo z surowym mięsem, pre pack też ponoć spoko robota, bo owijasz gotowe plasterki szynki gumką i tyle. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to jest porażka, zaopatrz się w garnki, pościel i internet w telefonie. Zważając na to że koszt chaty 200-250e to się nie opłaca.

Hippo
@Nicky

A to można sobie wybrać, na który dział się chce, czy gdzie cię z góry przypiszą, tam pracujesz?

@Nicky

Aha. A Ty na jakim dziale robisz? W ilu mieszkacie? Ile Ci na czysto wychodzi po odjeciu za wszystko? Daleko do roboty? Km? Może kiedyś dojadę. Póki co decyduje się na Francję. Zbiór melona. Fajne pieniądze. I podoba mi się klimat we Francji itp.

Czarny
@Nicky

Tez pracuje w Buckeburg mieszkania porażka tylko odpowiedz sobie dlaczego ?! Ludzie takie warunki robią .Pamietam jak jakiś czas temu otworzyli nowy hotel meble wszystkie nowe a po 2 tygodniach nie było na czym spać bo nikt nie szanuje nie jego nie musi dbać prosta sprawa. Pościele musieliby kupować co tydzień bo stałe wszystko zniszczone Przyjeżdzają nowi wymagają (usunięte przez administratora) wie czego a wyjeżdżając zostawiają pleśń w lodówkach albo potrafią lodówki zabrać ze sobą. Także takie coś się wynosi z domu i się nie wytępi . Ja pracuje już 4 rok wiele widziałem ale ogólnie spoko kasa na czas . Pozdro

@Hippo

Samemu wybrać nie możesz, w zależności od zapotrzebowania na działy, przypisuje koordynatorka

@Krk

Ja akurat na fajny dział trafiłam/em. Ale czasami też przechodzę wspomoc na inny. Mieszkanie hm w zależności jak duże jest, tyle osób :) wgl to wszystko jest zależne, każdy dział pracuje inaczej, jedni nocki, drudzy dniowki, a trzeci na zmianę nocki/dniowki. Dlatego wypłata też jest różna. Do pracy daleko nie jest może z max 8km. Zbiór melona? Jeszcze nie słyszałam :D

@Czarny

No niby tak :/ dużo było, a nie ma :( doskonale wiem jak robią ludziska.. Ale skoro płaci się 200e za kwatere to pewne standardy powinny być.. Nie uważasz?

@Czarny

Witam.Mam jechsc do pracy w Eberswalde mam zabrac kołdrę i garnek.Ile po odliczeniu zostaje na rękę.

Do Pracy

Hej, 20stego wyjeżdżam z Polski do Karlsruhe,czy może ktoś też się tam wybiera do pracy?.

Dominik
@Do Pracy

a z jakiego miasta jedziesz?

Maniusia

Hej wszystkim. Byłam z tą firmą w Eberswalde i szczerze odradzam. Praca jak dla kobiety jest bardzo ciężka. Cały dzień stałam na pakowaniu i musiałam przerzucić kilka palet skrzynek z mięsem. Skrzynki po jakieś 20kg A są i cięższe. Jak nie z nad głowy to z podłogi ( wiadomo słupki). Godziny pracy właściwie nienormowane. Dzień wcześniej powiedzą że w sobotę będzie praca do 17 A w trakcie się okazuje, że jednak nie i siedzisz do 23. Po zapytaniu brygadzisty o której skończymy otrzymujemy odpowiedź "Jak skonczymy". Bardzo profesjonalna odpowiedź. Na koniec miesiąca trzeba podpisać papier, że pracowało się 40h tygodniowo czyli zwyczajnie poswiadczyc nieprawde. To wszystko za najniższą krajową. Fakt, praca nie wymaga jakiś szczególnych umiejętności ale trzeba być szybkim i bardzo silnym fizycznie. Jeśli chodzi o kwatery to są paskudne i śmierdzi ale to już wina osób je zamieszkujących. Cena za nie jest mi nieznaną gdyż jedni mówią 200 A inni 250€. Jest duża rotacja i braki pracownicze co skutkuje większą ilością pracy. Ja odpuściłam ta pracę i nie żałuję. Pozdrawiam :)

aśka

praca marzeń to moze nie jest, ale polecam

rzepak
@aśka

masz na myśli jakąś konkretną lokalizacje???

aśka
@rzepak

w kilku miejscach z nimi byłam i ogólnie wszędzie podobne warunki, ogólnie o firmie mówię

on

czy ktos pracuje w Konnern prosze o opiie czy warto i jak z zakwaterowaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.