Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Kondziu

Polecacie Meat - Prosa ogólnie czy nie? bo nie wiem czy jechać czy nie jechać

pan
@Kondziu

ja ogólnie polecam. Nic im nie mam do zarzucenia chociaż wiadomo ile ludzi tyle opinii i ktos moze powiedziec ze nie mam racji a ktos inni poklepie mnie po ramieniu. ale nie dbam o to. mówię o sobie, mi jest dobrze, dobrze zarabiam, dobry jest kontakt ze wszystkimi, mi odpowiada

:D
@pan

a tu się zgadzam. wiadomo różnie ludzie gadają, ja jestem juz od paru miesięcy i źle nie jest, lekko też nie, ale to było w sumie wiadome

Tiny

praca jest w środku czy na zewnątrz bo widziałem różne głosy

heh
@Tiny

myślałem, że "słyszenie głosów" jest już dziwne ale ich widzenie to wyższy level hehe

:D
@heh

trzeba osiągnąć odpowiedni poziom na takie doznania

Meat pros zatrudnia tylko pracowników tymczasowych czy można również zaczepić się tam na stałe?

Sternik

zatrudnia i tak i tak, jeśli chcesz zostać na stałe to jak najbardziej jest taka opcja. ale to też zależy jak i gdzie pracujesz

@Sternik

Czyli nie na wszystkich lokalizacjach zatrudniają na stałą umowę?

@?

nie wiem jak jest na wszystkich lokalizacjach bo nie byłem na każdej. Bylem na jednej i nadal tam jestem. tutaj można zatrudniać się i na umowę na stałe i tymczasowo, czy jest tak wszędzie? nie wiem . pewnie trzeba pytać w biurze pogadać jaki się ma cel wyjazdu i wtedy coś ustalać

@?

wybrałeś sobie chociaż już jakąś lokalizację konkretną?

Peso

Jeśli bym chciał na pakowacza iść to lepiej do Polski czy do Niemiec?

olo
@Peso

sam musisz ogarnąć swoje za i przeciw...jak wolisz. Ja wolę za granicą, lepszy hajs

Peso
@olo

No właśnie o takie aspekty między innymi mi chodziło jak hajs gdzie się bardziej opłaca i jak z ciężkością roboty

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca

Britty
@Ifgj

A ja polecam..

@Ifgj

praca jak praca, ja jestem i jest normalnie spoko

lola
@ig

A jest ciężko fizycznie?

@lola

trochę zawsze jest ale miewałem już dużo cięższe prace, wiec tutaj dla mnie ok

lola
@ig

Dzięki myślisz, że kobieta da sobie radę na spokojnie?

nie widzę przeciwskazań

Kiz
@lola

Jeśli tylko kobieta ma chęć i krzepe do pracy no to czemu nie? Poradzi sobie na pewno, ale no tak jak mówię jesli faktycznie chce tej pracy

Róża

Podobno szukają do biura w Bielsku. W jakich godzinach się tam pracuje?

@Róża

Skąd taka informacja? bo nie było takiej oferty pracy na stronie meat prosa?

Róża
@?

Na innej stronie z ofertami, jober

@Róża

Nie znałem wcześniej takiej strony, ale faktycznie widzę pełno ofert teraz

Melania

Biuro pracuje od 7 do 15/ 8 do 16

Enia
@Melania

można sobie wybrać na którą się pracuje czy to jest zalezne od stanowiska????

Melania
@Enia

Nie wiem, przepisałam info z ogłoszenia, nie pracowałam w biurze.

Enia
@Melania

a to sorry, brzmiało jakbyś była zorientowana od wewnątrz.

Jerry

Chciałbym rozpocząć pracę, ale w Polsce, jest taka szansa? niekoniecznie chce wyjeżdzać za granicę a pracy potrzebuje

lemur
@Jerry

tak, jest szansa, poszukaj czy są oferty, czasami wpadają do pl, najczęściej do Kutna

@lemur

okej, to w takim razie posprawdzam, dzięki za informację, naprawdę potrzeba mi pracy

elka
@Jerry

proszę zadzwonić na biuro do Meat pros oni tam przełączą na rekrutacje i się wszystkiego dowiesz :)

@elka

super tak zrobię, dzięki!

Henryk
@Jerry

Jak będziesz miał jakieś informacje czy przyjmują chętnie do pracy itd to daj proszę znać

tomek
@Henryk

jak chcesz też pracy i wiedzy jak to przebiega to też zadzwoń przeciez to cie jeszcze do niczego nie zobowiazuje a bedziesz wiedzial od razu a nie czekał czy ktos Ci napisze albo nie

tomek
@Henryk

oczywiscie to tylko sugestia zrobisz jak bedziesz uważal

stella

pracowałam z nimi i było całkiem wporzo, trochę szło się urobić po łokcie, ale finalnie hajs się zgadzał i nie żałuje

Sorry
@stella

a za granicą pracowałaś czy w Polsce?

@Sorry

za granicą

Sorry
@stella

początki byłī ciężkie? w sensie dla kobiety? bo mi jako facetowi bywało trudno muszę przyznać, ale warto było pienieżnie jak najbardziej

@Sorry

początki zawsze są trudniejsze, ale ja już nie takie rzeczy robilam i żadna praca mi nie straszna :)

Wiktor

Dużo osób z Ukrainy tam pracuje?

tom
@Wiktor

jakie to właściwie ma znaczenie??

@tom

dokładnie to samo sobie pomyślałem czytając to. jak to ludzie uwielbiają patrzeć innym na ręce zamiast na swoje

Oburzona

Z Firma KB Pros ciężko się skontaktować. Czekam na Abrechnung za sierpień 2020 już 3 miesiące. Dzwoniłam do nich i pisałam co dzień maila. Obiecali że mi wyślą z dnia na dzień, potem zablokowali mnie na tel nie mogłam się dodzwonić. Zawsze mi wysyłali Abrechnung co miesiąc a teraz tego ostatniego nie mogą już 3 miesiące mi wysłać, dlaczego? Czyżby mi potrącili za hotel pracowniczy z czego nie powinni bo nie ma tego na umowie tylko mówią że potracaja 300 Euro jednorazowo i teraz nie chcą mi pokazać Abrechnungu żeby nie było że się nie zgadza wypłata? To jest bardzo niekompepentne że strony tej Firmy i nie tylko ale nie będę o tym pisać bo już tam nie pracuje. Zależy mi tylko na Abrechnungu.

roofie

Czy do Polski też teraz przyjmują?

Bowary
@roofie

chyba tak wydaje mi sie ze widzialem oferte i na Polske i na zagranice

@Bowary

O, to super. Jesteś w stanie mnie poinformować gdzie?

Bowary
@roofie

wpisałem meat pros praca i tam gdzieś wyskakuje chyba na ich stronie

@Bowary

Tak, zgadza się, oferty są na ich stronie. wielkie dzięki

Gedz

Czy żeby zatrudnić się w Meat Prosie trzeba jechać do Bielska?

odp
@Gedz

Eee no nie raczej, telefonicznie też możesz i mailowo wszystko pozałatwiać, przynajmniej jeśli chodzi o pracę za granicą

odp
@Gedz

no bo tak właściwie jaka praca Cię interesuje?

ewa

Chce Pan pracować w Pl czy za granicą na rozbiorze?

@ewa

Chodziło mi o pracę za granicą

ewa
@Gedz

przyjmują aktualnie do Britz, Valluhn i Heiligenstadt, proszę zadzwonić na nr podany na ich stronie :)

Młody
@Gedz

Omijaj cie tę firmę meat pros to (usunięte przez administratora) jak już podpiszesz umowę to zapomnij że gdzieś się dodzwonisz zero rozliczeń miesięcznych zero ubezpieczenia zero wsparcia od koordynatora pozdro dla (usunięte przez administratora) a pensja 6€ na godzine. Jak się zwolnisz to dwa tygodnie pracy po 11 h dziennie to zero wypłaty to kara na rozliczeniu będzie jako zaliczka której nigdy nie widziałem. (usunięte przez administratora)

@ewa

dzięki sprawdzę sobie. a za dalsze wspaniale rady dziękuję, ale sam zadecyduję gdzie będę pracować ;p

Bonton
@Gedz

A teraz jakoś wyjeżdżasz czy dopiero sprawdzasz opcje?

Weronika

Zgadzam się!!!

B

Zgadzam się

turli

jedziesz zeby zarobic czy popracowac 8h i bajlando?

Byly pracownik

Pracowałam kilka miesięcy w Rostock. Nigdy moja pensja nie przekroczyła 1000 euro. A dla nowo przyjętych bez koneksji nie ma ani godzin ani normalnej stawki. Praca często po 5, 6 godz. Później wypad do domu. Nadgodziny tylko dla nielicznych. A że o paski wypłat nie można się doprosić nikt nie zna ani swojej prawdziwej stawki, ani za co i ile są potrącenia.

Aktualny
@Byly pracownik

Szczerze zostałem przyjęty bez żadnych koneksji i nadgodziny czasami mi wpadły ale czasami (wyjeżdżam od nich regularnie) to jedna kwestia, tłumaczenie różnicy między stawką brutto a netto sobie daruje, ale na logike zarabiasz +/- 4k za prace która nie jest ciężka a skoro piszesz że pracowałeś po 5-6h to tym bardziej gdzie w polsce zarobisz tyle za tyle pracy?

Byly pracownik
@Aktualny

Proszę Cię. Za ponad 190 godz pensja 1020 euro. I gwarantuje praca nie była lekka. Więcej nie udało mi się zarobić.

Noriaki

to ja bym rozwazyl byc lizusem i miec korzyści, a nie strzepić się w internecie i nie miec z tego nic

Sebo
@Weronika

Zgadza się

Jak początki w robocie? Pomagają czy raczej trzeba samemu się wykazać

Młody

Nikt Ci nie pomoże sam musisz wszystko ogarniać i tylko pośpiech i darcie (usunięte przez administratora)szczerze odradzam jeszcze za tak marne grosze

Forti

Zgadzam się że trzeba być ogarniętym i robotnym, umieć się wykazać i pokazać przede wszystkim że jest sie samodzielnym pracownikiem. nie osobą nad którą trzeba stać i jej pilnować. Czy to źle? Zależy dla kogo. Bo jeśli wyjeżdżają do pracy młodziaki co myślą że zwojują świat, a jak przychodzi co do czego to nie dadzą rady i chcą pomocy no to sobie faktycznie nie poradzą. Ale jeśli jedzie osoba która już potrafi ciężko pracować i przede wszystkim chce jej sie to ja nie widze zadnego problemu. To nie przedszkole żeby za rękę prowadzić

Git
@Młody

Jakie są warunki w Kutnie

....
@Git

Zależy o który zakład w Kutnie chodzi. K2 Spoko trzeba swoje dopiero..... Ale ciężko nie jest. Zarobki jak na tą okolicę normalne szału nie ma ale tragedii też nie

Redo
@....

O, nawet nie wiedziałem, że w Kutnie to więcej niż jeden zakład, na którym można pracować z MP jest. Dobrze wiedzieć

Tara

Jak wygląda rekrutacja? Są jakieś poszczególne etapy, czy raczej szybka akcja?

Maniek

to nawet bez spotkania tylko zaraz zaczyna się robote? :D w sensie wszystko da się załatwić telefonicznie

erk
@Maniek

No tak to u mnie wyglądało, ciężko, żeby osoby z całej Polski przyjeżdżały do biura na rekrutację :)

Maniek
@erk

eee no to klasa. dzięki ;)

Cxxx
@Tara

Szybka akcja, przyjmują kogo się da bo niektórzy zjeżdżają po paru godzinach lub pierwszej wypłacie a teraz to już jest takie (usunięte przez administratora) ze się w głowie nie mieści

praca

są teraz jakieś otwarte rekrutacje?

Roko
@praca

no trzeba by poszukać ofert po internecie no to będzie odpowiedź ;d

@Roko

myślałem, że może ktoś z wewnątrz powie ale poszukam równolegle też, ciężko mi było znaleźć jak patrzyłem ostatnio

Duke

ja znalazłem na ich stronie dwie oferty na różne lokalizacje i w Polsce i za granicą także radzę sobie tam zerknąć

@Duke

bardzo wam dziękuję, musiało mi umknąć...jeszcze raz dzięki :)

Duke
@praca

spokoo po coś się tu wchodzi nieee i żeby poszukać informacji i ich udzielić jak sie coś wie

Anka
@Duke

Dostałam propozycje pracy na Produkcji wędlin, co mnie zaskoczyło to formularz zgłoszeniowy. Miałam go wypełnić i zrobić skany wszystkie dokumentów, typ; konto bankowe, akty itp. I posłać e-mail. Biuro w Polsce jak i w Niemczech daje dużo do myślenia. Przed podjęciem pracy sprawdzacie dokładnie wszystkie Dane Firmy, Ja pracy nie podjęłam, bo mama obawy czy ta firma rzeczywiście istnieje pod wskazanym Adresem. Pani od rekrutacji do teraz się nie odezwała.

Ada
@Anka

Istnieje, nie jest to żaden wałek, wyjeżdżałam z nimi 3 razy, dokumentów potrzebują jak każda firma wysyłająca za granicę. Ale no jak uważasz, niektórzy wolą być przezorni i nic w tym złego nie ma

lel
@Anka

jak może nie istnieć co za bzdurne teorie tutaj padają hahahah :D jak pracuje właśnie za granicą to co? nie istnieje? :D

Saraaaaa123
@Anka

To skoro nie powysyłałaś dokumentów, to po co Pani od rekrutacji miałaby się odzywać? Nie chcesz, to nie, przecież nie będą się konkretnie o Ciebie upraszać

lel
@Saraaaaa123

a to też prawda

?

Jakie lokalizacje proponuje Meat-Pros?

Za granicą to są Britz, Buckeburg, Konnern, Rheinstetten, Rostock

@Marines

No to jest kilka do wyboru. Chyba że to firma wybiera gdzie się pojedzie?

@?

Nie no, raczej nie ma tak, że rekrutacja na wszystkie jest w tym samym momencie, więc w dużej mierze to od tego zależy, ale aplikujesz zazwyczaj na konkretną ofertę do konkretnej lokalizacji

@Marines

A no właśnie o to mi chodziło, czy oferty są osobno, czy idziesz a oni Ci daja to co mają i wysyłają. Dzieki za to

@?

Spoczko. Może tak jak mówisz też się zdarza, tego nie wiem, ale no ja tak nie miałem i inne osoby, które znam też, więc raczej nie

@Marines

Jak to wszystko ogarnę i posprawdzam to dam coś znać jak też nie zapomnę

Eff12

Witam, za niedługo mam jechać z chłopakiem do Buckeburgu do pracy przy pakowaniu. Mamy zabrać pościel sztućce itp. do pokoju. Mówili ze 1400-1600 euro wyjdzie netto po opłaceniu mieszkania. Jedziemy swoim samochodem. Czy opłaca nam sie jechac tam?

Zawiedziony
@Eff12

(usunięte przez administratora)Siedzisz w pokoju max 2 osobowym w 3 - 4 osoby i kazda z osob placi (usunięte przez administratora)e.(usunięte przez administratora).Szczerze nie polecam

Zuzia12
@Eff12

Odpuscie sobie warunki zależy gdzie traficie Niby koordynatorzy na pierwszym spotkaniu są boscy później możesz zapomnieć że w czym kolejek ci pomogą jeśli pracujesz na nóżkach zapomnij o dodatkach netto możesz zarobić 5.70 lub 6.30 zależy na jaki dział trafisz (usunięte przez administratora)

Pakowaczka
@Eff12

1400-1600netto po oplaceniu mieszkania? gdzie tak mowili? bo brzmi niewiarygodnie!

mirek

1400 to dostaniesz,ale za 220 godzin pracy

Jak relacje z koordynatorami? jest ok?

Pudo

Jak dla mnie spoko, każdy pracownik ma kontakt z koordynatorem jeśli tego potrzebuje i tego kontaktu faktycznie chce

AB

Tak

ciekawy
@Pudo

długo już pracujesz czy jesteś nowym pracownikiem?

Pudo
@ciekawy

A to ma jakieś znaczenie? Trochę już pracuję.

ciekawy
@Pudo

nie ma jakiegoś konkretnego znaczenia.. pytam z ciekawości, bo zastanawia mnie jakie są staże pracy w firmie

Toper

Ja pracuję dłużej niż 3 miesiące i nie życzę sobie żeby ktoś taki jak Ty, kto nie zna mnie ani mojej sytuacji mnie obrażał anonimowo w internecie ;) osiagnąłeś kolego bardzo niski poziom nic tylko pogratulować

Toper

Nie, to nie realna opinia, to nieobiektywne wypociny, które obrażają innych

boi

To było pracować a nie palić jana, to nikt by cię nie zwolnił

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.