Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Chuckles

Poznałem tutaj tak wiele świetnych osób że już samo to sprawia że chce mi się chodzić do pracy

Mads
@Chuckles

a gdzie sie dokładnie wybrałeś do pracy? może sie podzielisz jakimś doświadczeniem albo coś polecisz co sie u ciebie sprawdziło

Chuckles
@Mads

Byłem na pakowaniu w Rostock. Praca nie jest bardzo ciężka, jak kiedyś na produkcji siedziało się na pakowaniu to nic nowego. Wszystko mi pokazali, poznałem właśnie polaków którzy już tam wcześniej byli więc mi powiedzieli co do czego i tak dalej. Popołudniowe zmiany trochę wybijają z rytmu dnia ale za to weekendy są wolne więc można się gdzieś przejść a okolice są bardzo ładne, troche jak Gdańsk i ogólnie pomorze.

multi
@Chuckles

Jak w Rostock zakwaterowanie? W ile osób się mieszka na pokoju? Wiem że trochę już mineło czasu, ale może ktoś inny też był i mógłby mi coś powiedzieć czy jest okej. Nie oczekuję jakichś nie wiadomo jak wspaniałych warunków, ale też jednak chce na dłużej pojechać, więc też w miarę musi być normalnie.

Ford
@multi

jak jeżdżę już któryś raz tak i sie nie zwiodłem, a zakwaterowani na poziomie na dziwaków też nie trafiłem za bardzo ale tez nie jestem jakiś konfliktowy i staram sie dogadać nawet jak nie nadajemy na tych samych falach

Prince

Pracę swoją trzeba doceniać, bo nigdy nie wiadomo jakby było gdzie indziej ;) ja jestem zadowolony.

Wiktos
@Prince

to wcale nieprawda, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ja jakoś nie mysle w ten sposób

Ilos

jak ktoś sie decyduje na podjęcie pracy to firma zapewnia jakiś sprzęt do pracy?

OCB
@Ilos

Ale o co Ci chodzi, sprzęt do pakowania? Czy do wykrawania? Bo trochę dziwne pytanie tak szczerze...

Pat
@Ilos

Jeśli masz na myśli ubrania robocze to zapewniają. I buty też, także o swoje się nie martw. Przynajmniej ja dostałem i koledzy więc raczej standard. Możesz też zawsze dopytać przed wyjazdem jak cos, to oni tam ci powiedzą co trzeba.

Ilos
@Pat

nie chodzi mi o ubranie bo to standard, pytam raczej o sprzęt dla rzeźników czy jest wszystko zapewnione na jakimś przyzwoitym poziomie?

Pat
@Ilos

Czyli jednak, no chyba normalne, że muszą to zapewniać, żebyś mógł robić swoje. Z tym nie widziałem, żeby był problem.

Pebbles

czasy są trudne, trzeba się cieszyć, ze mamy stabilną pracę.

Kollo
@Pebbles

stabilną, czyli rozumiem, że na umowe o prace można liczyć?

@Kollo

tak, jest

@Kollo

a jakbyś byl w Niemczech to też jest tylko wiadomo, że na niemieckich warunkach wszytsko

@Wici

i spoko w Niemczech? był ktoś może?

@kolano

ja właśnie byłem i jak ci pasuje robota to do niczego innego nie ma co sie przyczepić, mialem zakwaterowanie, ubezpieczenie i caly sprzęt potrzebny do pracy

@Wici

zakwaterowanie w znośnym stanie? zalezy mi tylko na tym, żeby spokojnie można bylo spać i zjeść i żeby nic mi nagle nie wyleciało spod łóżka hah

Peaky
@kolano

Jak nie zostawiasz bałaganu to nic spod łóżka nie wychodzi, spoko akurat z warunkami jest jak dla mnie. Nastawiałem się na wszystko i raczej miłe zaskoczenie.

@Peaky

ej ej aż takiam bałaganiarzem nie jestem nawet jak na typowego faceta

Peaky
@kolano

Przecież nic o Tobie nie powiedziałem osobiście. Tylko chciałem zaznaczyć, że jak się sprząta to jest okej i tyle.

@Peaky

heh spoczko, to bylo bardziej w formie żartu

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Commando

Jak się ciężko i sumiennie pracuje, to można spokojnie zagrzać miejsca na lata.

@Commando

Ciężko?? Mało przekonująco to teraz brzmi :/ To co Wam tam każą robić?

kolo
@Karolina

Praca fizyczna jest specyficzna, nie każdy się nadaję ale ja np. jestem przyzwyczajony i nie mogę powiedzieć żeby było jakoś bardzo ciężko tak w porównaniu do innych moich prac.

Przemysław
@kolo

I czym się zajmowałeś jak jeździłeś przez tę agencję? To jakieś zbiory, produkcja czy co?

kolo
@Przemysław

Tak, zbiory mięsa. A tak serio, no to robiłem na pakowaniu w Britzu. Warunki dobre, swoje zarobiłem.

proste
@Karolina

czego sie czepiasz? praca fizyczna nigdy nie jest lekka nieistotne gdzie sie robi, ale jak ktoś jest zdecydowany i nie jęczy non stop, ze go boli albo mu sie nie chce to zarabia, proste

Cobra

wiem,że niektórzy byli pracownicy pewnie sie rzucają o to, że szefostwo było wymagające. a jakie niby miało być? to dobrze, że czegoś oczekują, bo znaczy że im zależy żeby wszystko było na jak najwyższym poziomie. miałam okazję poznać właścicieli i to są bardzo porządni ludzie, zaangażowani całym serduchem w te firme i podchodzą z szacunkiem do swoich pracowników. doświadczyłam tego, to wiem.

Nao
@Cobra

tak nawet logicznie myśląc, każdy szef musi trzymać dyscyplinę, bo inaczej pracownicy robili by co chcieli a firma by nie przetrwała, a to że wymaga to też chyba oczywiste, że oczekuje wyników

......

Witam w Leshno czy pracujesz dla kogoś i co się dzieje? Jaka to praca? Godziny?

Lira
@......

To agencja pracy, która wysyła do pracy (może być w Polsce albo w Niemczech), a praca jest z wyrobami mięsnymi.

Judge

ja już pracuję tu od dłuższego czasu i i nie mam powodu do narzekania

Przemysław
@Judge

Ile czasu już tu spędziłeś? Absolutnie wszystko ci odpowiada? Zarobki, atmosfera i każdy inny aspekt pracy? Aż ciężko uwierzyć, rzadko się tacy pracownicy trafiają. ;)

Lana
@Judge

szybko idzie się wdrożyć we wszystko i chyba najlepsze jest to, że ktoś zawsze podejdzie i wytłumaczy jeżeli będzie taka potrzeba.

Filipzkonopii
@Przemysław

Ciężko chyba powiedzieć o pracy, że wszystko w niej odpowiada, bywają dobre i złe strony. Z dobrych to na pewno właśnie fajni ludzie i tu się zgadzam jak najbardziej

Executioner

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ludzie mówią i narzekają i się ich nie zmieni. Niech każdy popatrzy na siebie i zada sobie pytanie czy jestem w porządku wobec siebie i innych a potem niech wyciągnie kamienie i zacznie rzucać w swoich kolegów, przełożonych i właścicieli. Życie zawsze daje nam wybór. Szanujmy to co mamy.

Patoludzik

Czy można liczyć początkowo na jakąś pomoc od strony starszych stażem?

@Patoludzik

Mi to się wydaje, że pomoc na początku to powinien zapewnić pracodawca i po prostu pracownika przeszkolić. Pracownicy zwykli to nie mają czasu często pewnie. Mają swoją robotę, a nie pochylać się nad nowymi.

Goofy

Komfort pracy jest dla mnie najważniejszy a ta firma mi to zapewnia

Wuz
@Goofy

a co to znaczy dla ciebie komfort pracy, jkabys mogl troche rozwinac?

Ej
@Wuz

to chyba dosyć jasne, po prostu człowiek sie dobrze czuje w pracy jak jest spoko atmosfera i warunki

Rambo
@Goofy

Matko jak słodko XD. Ja np. na początku miałem trudny start, musiałem się nauczyc ale poradziłem sobie i teraz już z górki. Stabilna praca, w porzadku ludzie

Spark

jak się ubrać na rozmowę do was, pełny gajer, czy semi-elegant wystarczy?

Lover Doll

jest gdzie zaparkować?

Unstoppable

Jak oceniacie kontakty na linii pracownik-przełożony?

nail
@Unstoppable

pewnie na każdym projekcie inaczej to wygląda

Kiero

Jakie benefity obowiązują w firmie?

Ogry

Atmosfera w pracy jest bardzo sympatyczna. Każdy po prostu robi to co do niego należy. Nie ma nacisków ze strony szefostwa i wszyscy traktujemy się tutaj z szacunkiem.

Rol
@Ogry

A jakie ogólnie tempo pracy?

maciej
@Rol

dość szybkie, nie ma opieprzania ogólnie, ale do wyrobienia

Rol
@maciej

Rozumiem, dzieki

Szef kuchni

nie jest źle. widac ze maja na wzgledzie dobro swoich pracowników.

Siren

Każdy czasem narzeka, nawet ja. Ale to nie zmienia faktu, ze firma jest dobra, po prostu każdy ma czasem dość, ale to przechodzi.

green
@Siren

ktoś kto szuka miejsca idealnego nie żyje w realnym świecie, a chyba najwyższy czas wyrosnąć z dziecięcego świata fantazji

Lover Doll

Firma jak firma, kwiatów nie sypią przede mną jak wchodzę ale kurde znowu też nie ma co psów wieszać.

lord
@Lover Doll

zgadzam sie

@Lover Doll

A ja bym chciał. Raz na jakiś czas kwiatem rzucić. Firmy by to nie zabolało a mi byłoby miło..

Robo Bobo

Witam Was. W tej firmie już od dobrych kilku lat pracuje mój znajomy i wiem, że jest firmą na dobrym poziomie. Dla chętnych polecam ich oferty pracy ;)

Gumi
@Robo Bobo

to czemu znajomy sam nie napisze jakiejś opinii tykko ty piszesz za niego? chyba że też masz w planach się przyjąć

Robo Bobo
@Gumi

Piszę w swoim imieniu, nie w jego.

Pollan
@Robo Bobo

o, więc moze się znamy z twoim znajomym, bo ja tez zagrzałem tam miejsca na nieco dłużej i popieram w pełni, że nie ma sie do czego przyczepić, choćby sie chcialo

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.