Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

dis

Zastanawiam się nad wyjazdem do valluhn .Jest tam ktoś teraz ?

@dis

no tak się składa, że jestem

@hemson

To odpowiesz mi na kilka pytań?

@hemson

Właściwie to najbardziej mnie ciekawi jakie są warunki mieszkaniowe. Wiesz, żeby było tak normalnie, czysto i w podstawowo wyposażone

@dis

jest spoko, nie ma szału, hotel all inclusive to to nie jest, ale nie ma źle, jak na moje standardy spoko, ale czy tobie siądzie to już nie wiem

@hemson

No to nie pytałem czy jest wysokiej jakości standard tylko czy podstawowo wyposażone w to co potrzebne

A ile osób w pokojach?

tak

to już różnie, u mnie 2

Był ktoś w Rostock?

był, a co potrzebujesz?

@faloon

Jak było? Jakie warunki i zakwaterowanie? Czy cos powinienem wiedzieć wcześniej, na coś przygotować?

Będę wdzieczny za odpowiedz

@woohoo

nienajgorzej, wiesz robota nie wczasy, ale warunki raczej dobre i pracy i mieszkania

@woohoo

Grunt, że trafiłem na spoko ludzi w pokoju, że nie robili problemów

Agnieszka
@faloon

A w ile osób mieszkacie?

@Agnieszka

Mnie nie ma tam już

tinton

Czy w Polsce firma zapewnia też zakwaterowanie czy tylko jak się wyjeżdża do Niemiec?

@tinton

I jeśli tak to jakie są warunki też powiedzcie.

krie
@tinton

w ofertach, z tego co widzę, to zakwaterowanie jest wymienione

@krie

Musiałem przeoczyć, dzięki

krie
@tinton

spoko, a o warunkach też się chętnie coś dowiem

Normand

W Daszynie ktoś robił? Opłaca się? I jeszcze jak w ofercie jest pakowacz i rozbiór drobiu to mam rozumieć, że to dwa stanowiska są tak?

Tak, 2 stanowiska.

@lukka

Na pakowaniu jak jest? Warunki w porządku są?

@Normand

Byłem już chwilę temu, ale uważam, że były w porządku. Miałem stały kontakt z koordynatorem, więc wszystko zawsze można było sprawnie załatwić

@lukka

A to ciężka praca przy tym?

@Normand

Nic ponad siły. Nie jest jakoś lekko, ale do ogarnięcia

@lukka

To dobrze wygląda w takim razie

@Normand

Planujesz się tam zatrudnić?

@lukka

Inaczej bym nie pytał, a to mnie jakoś najbardziej zainteresowało

No tak, logiczne

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pytanko

a jakie umowy obowiązują?

Dero
@pytanko

Byłem w Britz i dostałem umowę o pracę na niemieckich warunkach. Może w ogłoszeniu będzie info o tym jakie umowy dają? Ale podejrzewam, że na tej samej zasadzie co u mnie

Radek
@pytanko

Ale składasz na Polskę czy za granicę chcesz jechać?

@Radek

wolałbym za granicę. tam są raczej lepsze perspektywy jeśli chodzi o zarobki

Radek
@pytanko

Masz już lokalizację wybraną?

@Radek

myślałem do Rostock na pakowanie, jak tak czytałem to w porządku się wydaje tyle, że od marca najlepiej, póki co jeszcze muszę być w Polsce. więc nie spieszę się bardzo, wolę wszystko się dowiedzieć najpierw.

bywalec
@pytanko

To jest tam w ogłoszeniu na Rostock, że uopa dostaniesz tylko na niemieckich warunkach a nie pl

@bywalec

okej

niko23
@bywalec

a dużo się te umowy różnią? chcę pracować i słyszałem że praca w porządku ale nigdy nie byłem za granicą i nie wiem jak te wszystkie papierkowe sprawy się ogarnia... jak coś to bym jechał dopiero w okolicach maja także jak ktoś odpowie to byłbym wdzięczny.

Czester
@niko23

Nie martw się papierkami, firma cię pokieruje co i jak i udzieli stosownych informacji

niko23
@Czester

aha czyli to jakoś mi wypiszą czy powiedzą i sobię zapiszę co mam kiedy i gdzie załatwić tak? to dobrze.

kimi
@niko23

jasne, a zawsze jak czegoś jesteś niepewny to dopytuj

skoniu

Cześć.Pracuje koś w Britz na rozbiorzę.?

GrzŚ
@skoniu

a masz jakieś konkretne pytania odnośnie tego?

skoniu
@GrzŚ

Tak. Ale raczej prywatna rozmowa. Jezeli możesz skontaktuj się ze mną na sla.sko małpa wp.pl

Kkk

Witam czy wybiera sie ktos tam do pracy na produkcje szaszlykow

Serafin
@Kkk

Hej, właśnie też się wybieram razem z partnerką :) ale nas akurat ściągają znajomi, którzy w tamtym roku już byli na sezonie i w tym roku jedziemy w 4 :)

dd
@Kkk

Byłam w zeszłym roku i wybieram się w tym roku. Dużo godzin, fajne wypłaty

Mat
@dd

A gdzie to konkretnie jest? I jak z zakwaterowaniem?

Natka
@Kkk

Właśnie sporo opinii dobrych słyszałam o szaszłykach, wie ktoś czy przyjmują tam obecnie?

Mat
@Natka

Ja właśnie chyba widziałem coś na ich stronie, ale teraz nie sprawdzę, bo mi nie działa

@Natka

chodzi ci o Buckeburg? Widziałem że w styczniu wywiesili ogłoszenie więc najlepiej zadzwoń po prostu.

Natka

dziękuję

Natalia
@Kkk

Zastanawiam się na razie śledzę opinie

@Natalia

Co cie jeszcze zastanawia?

@bazyliszek

Co oprócz tych wyróżnionych w ogłoszeniu rzeczy warto ze sobą zabrć? Możesz mi podpowiedzieć?

@Temo

U mnie się sprawdzają termoaktywki, wygodne i trzymają ciepło

@Temo

Też ci wszystko powiedzą jak myślę

@bazyliszek

O widzisz, to dobry pomysł. A jakieś okrycia głowy mogą być czy coś?

@bazyliszek

Tak pytam bo różne są te obostrzenia na zakładach jeśli chodzi o ubranie.

Olgierd
@Serafin

To chyba Was bardzo nie lubią ????????

paypo
@Olgierd

Niby czemu? Skoro byli zadowoleni i teraz jada jeszcze raz, tylko w większym składzie...

Ciekawy

Witam pracuje ktoś w Eberswalde na rozbiorze jak z pieniędzmi godzinami i jak z zakwaterowaniem? Jakie tempo pracy?

Roma
@Ciekawy

Dla mnie na rozbiorze tempo spore ale do wyrobienia. Warunki mi odpowiadają

pixel
@Roma

na ile się tam jedzie, są jakieś określone terminy, np minimalny czas albo coś? tak przeglądam tutaj co ludzie piszą i był bym zainteresowany

gornu
@pixel

to się jedzie chyba na dłuższy czas, tak zakładam, bo inaczej byłoby coś, że praca tymczasowa

Taco

Orientuje się ktoś czy przyjmują jeszcze na Konnern?

@Taco

Jeszcze jakby ktoś był i powiedział jak tam jest

$
@Taco

jeśli jest oferta to pewnie przyjmują

$
@Taco

zależy co chcesz wiedzieć, bo tam jest potrzebują na kilka stanowisk

@$

Bardziej chodzi o to jak wygląda zakwaterowanie an tej lokalizacji i tego typu warunki, bo jak to wygląda w samej pracy to jestem sobie w stanie wyobrazić

@$

Tak myślałem, ale wolałem się upewnić

Temo

Pracuje ktoś w Grunheide? Możecie powiedzieć jak tam jest?

Malina

Witam, jedzie ktoś albo był w Weissenfels na mroźni? Jakie warunki zakwaterowania i finansowe (czy są godziny) i na ile maksymalnie można tam pojechać?

A
@Malina

Trzeba się ciepło ubrać ale praca nie jest bardzo ciężka jak dla mnie. Zwłaszcza, że nie ma nocek, co dla mnie było ważne jak wybierałem. Zakwaterowanie takie normalne ja wiem, co trzeba to jest.

nick
@A

jakieś tipy co na siebie założyć, żeby było optymalnie ciepło?

wędrownik
@nick

na mroźni nie byłem, ale wydaje mi się, że odzież termiczna przyda się w takiej sytuacji

nick
@wędrownik

a może ktoś inny stąd był i opowie realnie jak to wygląda? nie wiem na co się ewentualnie nastawić

taki tam
@nick

Na mroźnie, nie wiem jak to jeszcze bardziej można wyjaśnić. Trzeba się ciepło ubrać, na pewno wszystko ci powiedzą wcześniej. A jakby nie w co wątpię to zapytaj jak się odezwą do Ciebie.

Camel

W tym formularzu rekrutacyjnym można tylko załączyć CV, czy trzeba wypełniać te wszystkie pola o dotychczasowym doświadczeniu itd?

@Camel

Dobra, już nieważne, kliknąłem wyślij i poszło bez wypełniania innych pól poza danymi osobowymi i cefłką w załączeniu.

nikoś
@Camel

Ważne, żeby mieli informacje o Tobie jakieś. Ale gratuluje że sobie poradziłeś sam hehe

@nikoś

Dzięki, dzięki, duma mnie rozpiera ;)

Była pracowniczka

Widzę że nie tylko ja mam z tym problem :-)

jagoda

Pan to się wypowiada na każdy temat, ciekawe czy wgl pracowałeś :D ja byłam w Buckeburgu i nie miałam zastrzeżeń, widzę, że na kimś trzeba psy wieszać. Znam wiele osób, które pracują do dziś w firmie i nie mają problemów z paskami i innymi rzeczami. PZDR

Mała

Bo to masakra z nimi miałam wypadek w pracy karetka zabrała a ja mam płacić za to wszystko jak miałam ubezpieczenie

Janek

Praca w Buckeburg - umowa na niemieckich warunkach. Tzn czego powinienem się spodziewać?

Rembol
@Janek

tzn o co konkretnie pytasz? o pracę o umowę o stanowisko o ludzi?? konkrety.

@Rembol

To w sumie też ale najbardziej mi chodzi jakie warunki na tej umowie są, czym to się różni itd.

Rembol
@Janek

jak chcesz mieć dokładne informacje na temat niemieckiej umowy o pracę to po prostu przeczytaj w googlu. ale nie rożni się tak bardzo od naszej polskiej

@Rembol

Niewiele rozjaśniłeś, ale skoro niewiele się różni to raczej spoko. W sumie to ważne, żeby nie było zaskoczki, że jest coś zupełnie inaczej

@Janek

No bo w sumie po co ma kopiowac info, skoro można znaleźć wszystko w necie

Ari

Czy osoba, która nie ma dużego doświadczenia w pracy z mięsem ma szansę na zatrudnienie czy raczej celują tylko w doświadczone osoby?

Lokalizacja obojętna, jak coś

fifi
@Ari

Ja się zatrudniałam bez doświadczenia i nie było problemów bo taki gość mi pokazał co mam robić i po prostu wystarczyło nabyć w prawy żeby coraz szybciej robić i lepiej. Także jak nie masz to smiało możesz. Ale też od razu mówie że nie byłam na wszystkich projektach, popatrz sobie najlepiej po tych ogłoszeniach to tam powinno być napisane jak chcą kogoś z doświadczeniem.

Lupin
@Ari

nie trzeba było nigdy mieć koniecznie wymaganego doświadczenia w pracy z mięsem z tego co sie orientuje

Lupin
@Ari

wysyłaj cv albo najlepiej to po prostu zadzwoń i potem doślesz cv

P.
@Ari

No na te wymagające umiejętności (np. rozbiór) to tak, ale na takie pakowanie, wydaje mi się, że już niekoniecznie

@P.

A wie ktoś gdzie jest jakieś sensowne miejsce na pakowaniu?

@Ari

czemu nie zadzwonisz po prostu do biura meat prosa i nie zapytasz o wolne miejsca i terminy wyjazdów?

@Kajko

Bo wpierw chce poznać wasze opinie, to chyba logiczne nie? Poczytałem trochę i widzę, że jest w miare spoko, teraz tylko pytanie gdzie. Chodzi mi o to, żeby ktoś wspomniał o jakiejś lokacji w której był i która dla niego była ok.

@Ari

ja jestem w Rostock i jest git. nie wiem co jeszcze chcesz więcej wiedzieć

erix
@Kajko

a jak tam z zakwaterowaniem? ujdzie?

@erix

Warunki są w porządku. wiadomo do hotelu to tutaj daleko, ale na tyle żeby odpocząć po robocie, przespać się umyć, zrobić jedzenie to jest ok

A n t o n
@erix

Najważniejsze żeby ludzie po sobie sprzątali. Jak tu się dogadasz to reszta jest git.

@A n t o n

A no to już indywidualna kwestia zależy na kogo się trafi bo ludzie są różni i nitk nie jest w stanie tego przewidzieć jak będzie. ale wszystko do dogadania

Borys

Praca w rostock na produkcji wersja dla robotów pobudka o 4-15 wyjazd 4-30 praca od 6 rano do I tu stawiam znak zapytania? do oporu 19 może 20 masakra

Soda Pop

Pracowałem tu, ale dostałem lepszą ofertę. Mimo to, dobrze wspominam przepracowany czas, to serio dobry pracodawca

Ambaras
@Soda Pop

W biurze, czy na projekcie?

@Ambaras

Raczej już ci nie odpowie, tak mysle. Ja na projekcie robie to mogę ci powiedzieć że też spoko.

Ambaras
@Rommie

A na jakim, jesli mogę zapytac?

@Ambaras

Na kiełbasach w Konnern. Praca nie zbyt ciężka chociaż ręce na początku bolą i zimno ale idzie przywyknąć. Pieniądze uczciwe to sie robi.

grzańcadaj
@Rommie

Wypłaty co miesiąc czy w tygodniówkach?

@Rommie

Na ile zmian i w jakich godz się tam robi?

@grzańcadaj

I jakie obowiązki na tych kiełbach?

@Lelo

Ja zakręcam kiełbasy, nic trudnego.

rada
@Lelo

wiesz równie dobrze to możesz zadzwonić do biura i wypytać o wszystko co potrzebujesz wiedzieć

@rada

To ja wiem nie musisz mi mówić

@rada

Chciałem wpierw tutaj zobaczyć jak to wygląda i jakoś się nastawić.

Snowflake

ja bardzo szanuję naszego pracodawcę. nikt tak nie doceni pracy jak osoba, która otarła się o bezrobocie. coś o tym wiem.

coelho
@Snowflake

nie bez powodu sie mówi ze ktos docenia jak traci ;)

Derala

Mam już za sobą pierwszą pracę za granicą w Buckeburg, więc mogę podzielić sie teraz wrażeniami. Zdecydowalam sie przyjąć za namową znajomego, a ponieważ bylam w sytuacji, gdzie troche gotówki by sie przydało to pomyślałam, że w sumie czemu nie. Pracowalam na produkcji szaszłyków i początki nie były dla mnie zbyt przyjemne, ale to nawet nie dlatego, że praca byla jakaś ciężka tylko nie bylam w ogole przyzwyczajona do pracy z miesem i jeszcze do jego zapachu, ktory jednak bylo czuć i do tego trzeba bylo przywyknąć. W pierwszych dniach naprawde myślalam, ze sie nie przekonam, ale za bardzo mi bylo już szkoda nawet samego tego wyjazdu, wiec zostalam i tak jak juz przywyklam do miesa wszędzie to zaczęlo iść coraz lepiej i coraz sprawniej, nie miałam problemów z szybszym tempem, a i coś sie pogadało jak byla chwila. Najbardziej mi zalezało na umowie i wynagrodzeniu i pod tym względem nie mam zarzutów. I wynagrodzenie dostalam takie jakie miało być i naprawdę bardzo bardzo mi sie przydało tu w Polsce, a warunki uczciwe, nie poczulam sie w żadnen sposob oszukana.a Polecam niezdecydowanym i nie ma sie czego bać, początki zazwyczaj nie są łatwe.

jagoda
@Derala

podpisuję się :)

@Derala

Hah, miałem to samo. Przez pierwszy tydzień jadłem raczej kanapki bez szynki ale potem już mi przeszło i teraz nie mam z tym problemów. Ciekawe, że organizm się tak szybko przyzwyczaja do takich rzeczy. Z tego co widziałem wśród kolegów to nie każdy miał takie przygody. Oprócz tego to też zgadzam się, praca nie jest ciężka, jest okej.

uli
@Moro

I chyba trzeba się ciepło ubrać co? idzie zmarznąć?

@uli

Musisz mieć ze sobą cieple ubrania bez tego nie przejdzie, nawet o ile dobrze pamiętam w ogłoszeniu zaznaczyli, żeby zabrać ze sobą jakieś polary, bluzy itp.

Pola
@uli

Najlepiej ubrać się na cebulkę, żeby w razie czego można było się rozebrać częściowo wtedy nie zmarzniesz. Pierwszy tydzień jest najtrudniejszy ale potem człowiek już się do tego przyzwyczaja. Ja sobie zawsze ubieram rajstopy pod spodnie jeszcze

@Pola

lepiej ubrać się za cieplo niz nie miec co z siebie zdejmować, to nie podlega nawet dyskusji trzeba byc przygotowanym, że pierwszy dzień a nawet dni są trudne, samo przyzwyczajenie do pracy w takich warunkach nie jest latwe ale jak sie myśli o tym co jest do zrobienia to jakoś idzie a potem już z górki, u mnie tak bylo

Ira
@Moro

A można mieć rękawiczki wełniane pod gumowymi (chodzi mi o jednorazowe)? Kiedyś pracowałam w chłodni to można było. robiło się coś takiego, że brało się rękawice gumowe XXL i pod nie zakładało się wełniane rękawiczki i było dużo lepiej.

mich
@Ira

a komu to zasadniczo przeszkadza, ważne tylko żebyś jedzenia rękami nie dotykała, zresztą nie wiem czy tutaj też są wymagane rękawiczki no ale z rękawiczkami to tak jakbyś po prostu miała większą ręke i tyle. Ja kiedyś miałem takie bez palców ale to przy pakowaniu i trzeba było jednak palce odkryte. powodzenia

Ws8

polar sobie dobry kup

@Ws8

Taki jeszcze dodatek może napiszę bo nie każdy wie, na jakichś lumpeksach czasami można znaleźć naprawdę porządne ubrania a nie wyda się nie wiadomo ile kasy na to.

Młoda

Mam pytanie odnośnie standardów. Czy jest lodówka na pokoju?

Luks
@Młoda

Odnośnie standardów na której lokalizacji konkretnie? Bo nie na każdej to wszystko wygląda jednakowo

były
@Młoda

Ja miałem lodówkę w ogólnodostępnej kuchni, ale nie było problemów z miejscem, każdy sobie podpisał, która półka czyja i było git.

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.