Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

messi

Sam szukam tu pracy na terenie holandii i jestem w polsce i pytam sie kogos kto tu pracuje jak z jezykiem czy jest ze da sie wyjechac ja znam tak sobie ,wiecej niz podstawe , byłem juz na takich pracach jak na pakowaniu , miesa itd w storteboom na pakowaniu miesa i na vionie ale niby jezyk trzeba było znac a na miejscu tylko troszke, wiadomo jak zna sie jezyk to jest łatwiej ale da sie wyjechac jak znam jezyk tak srednio?

Szyszka

Witam Jedzie ktoś na pakowanie warzyw i owoców do Ridderkerk?

Witam, jedzie ktoś z euro worku do zwaajig na produkcję ?? W sob lub niedzielę ? Proszę o kontakt Elyon1993@interia.pl lub facebook.com/katarzyna.zurakowska

wah

witam. jedzie ktos w czwartek z euro worku do Grondmolen 13 Barendrecht do Ikei pomoc kuchenna??

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
lol

Zauważyłem, że cisza nastała... dopóki nie wyjedziesz, sam się nie przekonasz.

freak

Czy ktoś mógłby napisać, po co agencjom skan dowodu? Nie baliście się wysłać przed zatrudnieniem? Raz się złamałem i wysłałem, teraz się boję konsekwencji.

alojz
@freak

Dawanie agencjom skanu dowodu to samobojstwo ktore sie moze skonczyc klopotami do konca zycia.Rownie dobrze powies skan dowodu na przystankach ten sam efekt. OSTRZEGAM przed wysylaniem skanu dowodu...!!!!!!!!!!

Para.

My jednak nie jedziemy z Eurowork. Jedziemy Do Holandi na Order Picker . Wyjazd w niedziele w pon w Holandi 3 dni szkolenia i zaczynamy prace. Pozdrawiamy

A

jakby do Was zadzwonili z ostateczną decyzją to dajcie znać! :) a Ty kandydacie jedziesz sam czy z dziewczyną?

kandydat

heh, właśnie dzisiaj miałem dostać ostateczną decyzję co do wyjazdu. specjalnie wcześniej wstałem, że jakby co to na zakupy szybko wyskoczę. a już za chwilę 15.00 i nic. dobrze, że jeszcze biletu nie zamówiłem na busa...

A

my tak samo czekamy na odpowiedź pracodawcy .. ciekawe czy ten cały pracodawca wybierze tylko jedną pare czy więcej osób? denerwuje mnie to czekanie.

Wwa

Witam. Czy komuś kto ma jechać do Zaandam odpowiedziala juz agencja na 100%? bo ja narazie jestem po umowie wstepnej i rozmowie, kazali czekać na odpowiedź pracodawcy, czy komuś z was juz odpowiedzieli? i kiedy mieliscie rozmowę kwalifikacyjną? Pozdrawiam

Para.

Czarnula Witaj my mamy takie pytanie czy wy z chłopakiem zgłaszaliście się razem czy każdy z was z osobna ? Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

kandydat

to jest temat z 2008 roku. to moja pierwsza praca, dla mnie najważniejsze, że większość rzeczy to oni załatwili (mieszkanie, pracę...). jadę na miesiąc z opcją przedłużenia umowy. łatwo nie będzie, szczególnie, że posługuję się językiem angielskim (nie holenderskim). warunki mieszkalne? mam to gdzieś, ma być po prostu ciepło, kuchnia i łazienka (nie marzę o hotelach 5-cio gwiazdkowych)... pozdrawiam.

Para.

Właśnie my się najbardziej martwimy warunkami jeżeli chodzi o mieszkanie. Dzięki za odpowiedz!

czarnula

to tak moj chłopak rusza z Katowic ja wyjątkowo z Wielkopolski ruszam spotkam sie z moim facetem na miejscu ja jade busem do samego zaandam jesli chodzi o aplikacje to aplikowalam bezposrednio z strony euro work oczywiscie ze napisze jakie sa warunki jak sie nie zobaczy to sie nie przekonam jak tam jest naprawde jesli chodzi o mieszkania :-) pozdrawiam goraco

Para.

Cześć ja i mój chłopak tez planujemy wyjazd. Mamy do was pytania? jak aplikowaliście do ich biura czy najpierw telefonicznie czy przez stronę? Zastanawiamy się nad ta agencją dlatego, że czytaliśmy różne opinie na ten temat. Proszę o odpowiedz.

kandydat

tak, Zaandam (albo Zaanstad), pakowanie mięsa. na forum pisali, że praca nie jest ciężka, tylko monotonna. chyba inaczej nie może być skoro musisz stać przy taśmie i pakować mięso do pudełek. a tak w ogóle to jak czym wy dojeżdżacie do Holandii? ja np. planuje busem do Amsterdamu i pociągiem do Zaandam, pociąg kursuje co kilkanaście minut (korzystałem z portalu 9292[dot]nl)

sebgub
@kandydat

A skąd jedziesz?

blister555@wp.pl

Hej, jesteśmy w trakcie wysyłania CV oraz załatwiania dokumentów... również planujemy wyjazd w parze, ale nieco później... Czy jak już będziecie na miejscu możecie coś napisać o warunkach mieszkaniowych, pracy, ogólnej atmosferze i tego typu rzeczach? Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek informacje. Możecie pisać na maila albo bezpośrednio na stronie...Dziękujemy i życzymy powodzenia!

czarnula

stanowisko pakowanie żywnosci ale chodzi o mieso jestem ciekawa co nas tam czeka to milo ze jakas para jedzie wiec widzimy sie w Poniedziałek pozdrawiam gorąco :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work