Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

Kolekcjoner

Ja dzwoniłem w sprawie tej pracy, kazali wysłać CV i czekać na tel. Też tak miałeś dzwonili już do Ciebie ?

hunter

Witam wybiera się ktoś na zbiór truskawek/filetowanie przez tą firme z Katowic ?

wpliszka!1

Pracowałem już w tej firmie firma jest OK SĄ NIERAZ MAŁE PROBLEMY ALE ZANACZAM MAŁE ALE TO NIE Z ICH WINY NIERAZ SAMI HOLENDZY SPRAWIAJĄ KŁOPOTY

jolo

może podzielisz się wrażeniami jak to było na początku. bo ja jadę pierwszy raz i jestem zielony. w polsce na farmie pracuje juz 5 lat ale jak to jest z tym angielskim czy farmerzy w holandii faktycznie tak naciskają na ten angielski

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
franz

rok temu wyjezdzałem na farme, dalej pracuje ale na innym zleceniu, dobre warunki i duzo godzin mam, praca wiadomo jak to na farmie poprostu fizyczna robota, ale jak sie ma pojecie i sie pracowało kiedys to dacie rade

JackOneil

Witam. Ja też się prawdopodobnie wybieram do tej pracy. Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię? Pozdrawiam

jolo

Też mam możliwość wyjazdu na farmę i mam wątpliwość co do języka ang w moim wykonaniu. Czy ktoś już był na farmie z tej firmy i jak tam....

młody94

Witam, mam oferte wyjazdu do Holandii jako pracownik fizyczny do best z firmy euro work. Praca ma polegać na zawieszaniu metalowych części na stojak, rozładunku i załadunku, był ktoś tam już? I jakie są wasze opinie?

?

Witam mam mozliwosc podjecia pracy na farmie przez firme eurowork z Katowic ale czytajac komentarze juz sam nie wiem.Co sądzicie mam jechac czy lepiej dac sobie spokój

Bo Euro Work ze Zdzieszowic i Euro Work z Katowic to 2 różne firmy- ta z Katowic pewnie też ma wyjazdy na podobnym stanowisku, w tym momencie nieaktualne. Trzeba zadzwonić do Zdzieszowic i dopytać.

Jak to jest w sobotę wystawili ofertę o prace prawie bez wymagań dziś rano dzwonie a tu oferta wygasła i trzeba znać komunikatywnie język nagle to ja pytam o co chodzi?????[usunięte przez moderatora] jak ktoś tam jedzie proszę dać znać bo ja zaczynam podejrzewać ze oni piszą sobie wymyślone oferty ze niby tacy super są

patrykkkkk1

To już sam nie wiem. Kolega siedzi za granicą juz długi czas i bardzo sobie chwali tą firme. Jedni piszą tak ,a 2 pisza zupełnie co innego...

nick

[usunięte przez moderatora], fatalna i niekompetentna obsługa w biurze, niesłowni, niepoinformowane pracownice. Nic nie jest pewne podczas wyjazdu - a nawet sam wyjazd może zostać W OSTATNIEJ CHWILI odwołany.

patrykkkkkk

Właśnie ja też słyszałem ,że można rozmawiać poprzez skype. Ale jak było u was? Wysłaliście cv i co sami zadzwonili? Bo ja wysłałem Cv i nikt do mnie nie dzownił? Jak doradzacie czy najlepiej dzwonić tam samemu i pytać się o pracę? Dyspozycyjny mogę być od 10 lipca więc dzwonić po 10 czy przed 10 ? Dziękuje za odpowiedzi !

bondzio

normalna rekrutacja jak wszędzie, co za pytanie -_- przychodzisz masz rozmowe, podpisujesz pierwszą umowę i czekasz na akceptacje holenderską

tomas

wysłałem do nich cv i czekam ! jak tam przebiegała rozmowa kwalifikacyjn a i wszystkie formalności ? wszystko OK ?

kkk

hej, jedzie ktos do holandi na produkcje do Lelystad 29.06?

aaa

Witam Czy wiedzie coś na temat wyjazdu na farme do Heathlands Road, Wokingham.Wyjazd 1 lipca. Czy ktoś już tam był i wie jak to wszystko wygląda.

Jakub

Zgadzam się otwatość to podstawa jak się już dogadasz i jestes pracowity to ciebie zechca a jak jedziesz cpac pic i sie dymac to szybko wrocisz. Jadę w środę na pomoc do ikea zobaczymy oby praca była

chcepraycy

Ludzie napiszcie coś o tej firmie jakie stawki, jak z zakwaterowaniem , jaki dojazd do pracy? I czy faktycznie obowiązkowe jest przyjazd do Katowic , bo akurat do Katowic to mam pól Polski do przejechania... Jak z pracą ? Ciężka? Da się wytrzymać? I jak faktycznie z tym językiem angielskim ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work