Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

Olek

przeglądam tak sobie te opinie o tym biurze i innych i stwerdzam że nasz naród w większości to same nieroby siedzace przy kompie i narzekające na wszytkich wokól. popatrzcie ludzie na siebie do cholery. Jezeli ktos twerdzi że wszystkie biura to [usunięte przez moderatora] to ma coś zdrowo z łbem nie tak. Jeżeli chodzi o euro work- byłem od nich w Niemczech jako elektryki WSZYSTKO, powtarzam WSZYSTKO było tak jak w umowie. a jeżeli h....się nie chce robić to zawsze będzie mówić że to (usunięte przez administratora)

bUira i ich istnienie

Takie biura nadal istnieja dzieki naiwnym ludzią naprawde to jest tak ze najczesciej ludzie nie maja wyboru i pracuja za takie pieniedze i w takich warunkach jakie są bo rodzina musi jeść a w pl pracy nie ma wiec lepiej zeby mieli choc 250 eur miesiecznie wysłane od mamy lub taty ,wiele z tych biur juz zamknieto własnie dzieki ludzia i ich odwadze,ale sporo jeszce oszustów zostało na rynku,albo zmieniaja one nazwy albo na baszczela wysyłają ludzi na pewną nedze,ludzi mieszkaja w zawszonyk kempingach i to zima jak to np jest w firmie T&S group sprawdcie sobie na youtube,kolejne firmy to OTTO,WORK TODEY,WORK SUPORT,ALLWORKS INTERNATIONAL,i wielel wiele innych,warunki mieszkaniowe nieludzkie a kosmiczne opłaty tygodniowe,te biura najczesciej szukaja ludzi bezdoswiadczenia,takich krórzy nigdy niebyli w nl ,którzy nieznaą prawa holederskiego ,sa poprostu łatwiejszymi ofiarami które niestawiaja oporów i to co im sie powie to w to wierza,jeśli juz chcecie pracowac w nl w miare na uczciwych warunkach musicie szukac pracy po przez holenderskie biura takie jak startpeopel na holenderskich warunkach za normalne pieniadze a nie jak to pisza niektóre npolskie biura ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE,smiech i wstyd, a nie polski,tam gdzie polak macza paluchy to wiedzcie ze zawsze jest oszustwo i (usunięte przez administratora) stwo,polak chciwy i przebiegly wiec kombinuje jak może na beszcelnego oszukuje polskich pracowników,polskie biura czesto nie wypłacaja urlopowego,albo nie wydaja jarografów a w rezultacie rozliczaja sie z podatku w waszym imieniu by dostac zwrot podatku,a srednia kwota za przepracowany rok to ok 1000euro na czysto,mało tego na kazdym solarisie sa niby pomyłki i zawsze brakuje opieniedzy,jak sie upomnisz to może oddadza jak nie to zawsze beda oszukiwac o te kilka lub kilkadziesiat euro,wymyslaja kary za byle co żeby nabic dodatkowo kieszen danej firmy,mogła bym wymieniacc tysiace doswiadczeń jakich doświadczyłam przez ostatnie 5 lat pracy w nl ,wkońcu zmądrzalam i zatrudniłam się besposrednio przez holenderskie biuro i jestem zadowolona no ale do tego potrzeba znac jezyk,lecz warto bo rórznica jest diametralna,w kazdym biurze z polski oszukuja w jednym mniej w drugim wiecej ale zawsze pamietajcie,zawsze można sprawdzic spis czarnej listy biur posrednictwa pracy ,lecz czesto zmieniaja one nazwy ze wzgledu na swoje oszustwa ,bo nikt niechce z nimi współpracowacć,życze wszystkim powodzenia w szukaniu pracy i omijania tych najwiekrzych obozów pracy m innymi euro work ,pozdrawiam

szukajacy
@bUira i ich istnienie

to powiedz mi po co mam pracowac przez takie biura? czy nie moge albo nie umie sobie sam zalesc pracy???bo ja zupelnie teog nie rozumiem

romario

akurat eurowork to puki co jedyne biuro ktore mnie nie zrobilo w [usunięte przez moderatora] czekalem na oferte 3 miesiace obiecywali ze mnei wysla, w co nie wierzylem,ale jak juz dostali oferte bez jezyka to pojechalem i sie nie zawiodlem!!!!!jak ktos jedzie po to zeby cpac i przychodzi do pracy pod wplywem to czego sie moze spodziewac???a turasow czlowieku to sobie poszukaj w swoim kiblu bo ja tam nie widzialem rzadnego!!! sa rozne nacje ale ta sie praca nie kala!!

ottis

dostałem ofertę świąteczna dla par. Zwykle biura nie chcą brać par tylko pojedyncze osoby a tu się dało jako para !!!. SUPER bo nie musimy sie rozdzielac w koncu. Pokój razem , praca razem , także my się zdecydowaliśmy. Byliśmy w biurze i wszystko nam wyjaśnili ze szczegółami. Nie boimy się bo holenderskie biuro to jedno z większych i sprawdzonych w Holandii, wiec raczej nie powinno być problemów . Takie firmy sobie na to nie pozwolą przecież. Opinie w necie jak opinie w necie,kto czyta ten wie, ze nie ma firmy o której się znajdzie pozytywne... A szkoda , bo skoro te firmy istnieją to muszą mieć zadowolonych pracowników . Tylko , że tacy już pewnie nie piszą na forach

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
jarek1299

Creyfs polecam pracowalem w magazynach alberta h i bylo ok ,mieszkania dojazdy wyplaty wszystko jak trzeba

oLA K

Byłam z euro workiem w 2011 r w Ikea, jestem bardzo zadwolona. Czy nie wiecie przez przypadek czy mają na święta znów ofertę do Ikea?

julka

Jak widze takie wpisy ,ze to super agencja itd to nóż mi sieę w kieszeni otwiera ,te pozytywne opinie to stek bzdur napisany przez pracowników biura EURO WORK ,pisza takie opionie bo inaczej nieudało by im ise nikogo naciagnąć na te ich oszustwa,zreszta niech piszą co chca a ludzie którzy wyjada z nimi za chlebem szybko odkryja bolesną prawde i mam nadzieje ze ich opiszą nie tylko na tym forum ale równiez na innych,ja i tak mysle ze niebawem euro work zmieni nazwe bo juz nikt nie bedzie chciał z nimi współpracowac,

Tito

Creyfs to jedna z najlepszych agencji w Holandii dla których pracowałem, nie zawsze są nadgodziny ale akurat w okresie świątecznym w Holandii jest dużo roboty. generalnie polecam. Ps. byłem przez euro work i uważam ze negatywne opinie które tu się pojawiły są od tych nierobów których nawet i tam nie brakowało.

Tragi

my podpisaliśmy umowę na wyjazd do Hilton meats (Zaandam) na święta. Jedziemy zobaczymy sami , chociaż mój kuzyn był w zeszłym roku od nich i sobie chwalił, mówił tylko ze stawki wiekowe były i mniej zarabiał od innych na domku bo był najmłodszy :)) ale ogólnie sobie chwalił, dlatego jedziemy.oni nas zaakceptowali bo wiedzieli że od niego jesteśmy, bo podobno mają dużo chętnych

marti

Oferta świąteczna na 3 tygodnie. Czy ktoś z Was już tak pracował z firmy Euro Work, pośrednik CREYF\'S? Czy przez okres 3 tygodni można coś zarobić? Czy są nadgodziny?

Toreno

Widzę że lojalna jola ma fobię na punkcie Turków, no cóż jak sobie pościelisz tak się wyśpisz....my pracowaliśmy w Zaandam w tyle osób przez pare miesięcy i jakoś turka tam nie spotkalismy, no chyba że się ich szuka z transparentem stojac na ulicy haha

fafo

my byliśmy w Zaandam w zesżłym roku 5 mieisęcy i było spoko, wybieramy się teraz na 3 tygodnie na ofertę świąteczną. ps.pracowaliśmy z samymi Polakami i holendrami więc nic złego nie widzieliśmy

Toreno

ja oswiadczam że nie jestem pracownikiem biura euro work , więc nie rozumiem o co tobie caman. mówię jak było., jesteśmy wszyscy zadowoleni , więc dajemy pozytywną opinię, 5 osób z moej rodziy pracowalo przez nich, i nadal bedziemy wyjeżdżać z tej firmy, więc się odwal z twoimi durnymi komentarzami

pozytywne opinie

Pozytywne opinie o euro work pisza tylko jego pracownicy,aby nie wszyscy chetni rezygnowali z ich oszustw ,zreszta ten kto czyta fora ten wie o co caman

Toreno

Połowę mojej rodziny było w Hiltonie w Zaandam przez nich w zeszłym roku, każdy jest zadowlony. Teraz też ja się wybieram z chłopakiem na te 3 tygodnie bo mają jakąś świąteczną. I nikt nie narzekał na warunki! wręcz przeciwnie. wiec zamiast narzekać to moze lepiej się wziąć do roboty i coś zarobić. My możemy tą firmą polecić jak najbardziej!!!!!!!

martita

masakra jakas jak się to czyta;D cały szkopuł w tym, że są dwa euroworki. jeden z katowic drugi ze zdzieszowic. osobiscie pracowalam w dwoch i jak czytam niektore opinie to mam wrazenie, ze wiele osob myli te biura. w tym katowickim warunki byly o wiele lepsze i nie mialam nigdy do czynienia z zadnymi turasami. bylam niedawno z nimi w rotterdamie w magazynie, dostalam tez oferte do pakowana miesa do zandam z tego samego biura na niedziele, ale nie mozeby z chlopakiem jechac teraz autem. jeydny problem to to ze na poczatku bylo ok 36 godzin, ale potem pracowlaimy juz kolo 40, zadnych problemow z zakwaterowaniem nie mialam.

qbil

ja z narzeczonym tez dzisiaj dostaliśmy tą ofertę pracy w Zaandam na pakowaniu żywności. Mówili, żeby szybko się decydować, bo oferta tylko dla 2 par. Jakby ktoś coś więcej wiedział o tej pracy czy Euro Work to napiszcie na gg [usunięte przez moderatora]

blondyna

Wyjeżdzałam do Zaandama na początku roku, teraz nie dawno wróciłam bo zostałam dłuzej niż te 6 mies, ja tam byłam zadowolona, warunki dobre, zakwaterowanie w domku, 2 osoby na pokój były, powiem tak jak ktoś jest pracowity i sumienny jak ja to ma fajnie

kriss

hej nicola,a kiedy sie zglaszalas do nich do biura?,aplikowalas na oferte czy bylas wczesniej w ich biurze ,a moze dopiero dzis odpowiedzialas na dzisiejsza oferte.pytam bo rozmawialaem z pania z biura i troche cos krecila ,wymyslala ze najpierw ci ktorzy byli u nich w biurze sa brani pod uwage i takie tam,a ty wy macie doswiadczenie w pracy w nl czy nie ?//

nikol

Witam. Dziś dostałam telefon w sprawie pracy w Zaandam, ale po przeczytaniu opinii zastanawiam się czy jechać. Była to oferta pracy dla pary więc chyba ta sama co u Cb. Jeśli miałbyś jakies informacje co do warunków itp to proszę o kotnakt albo na maila [usunięte przez moderatora] z góry dziękuję i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work