Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

czarnula

witam ja z moim chłopakiem jedziemy pierwszy raz przez ta agencje prace mamyzaczac od poniedzialku jeszcze zostalo nam podpisanie umowy w KATOWICACH czy ktos moze powiedziec mi o pracy pzy pakowaniu miesa miejscowosc koło Amsterdamu

@czarnula

czyli widzimy się w poniedziałek? :) ja też z moim chłopakiem jedziemy pierwszy raz.

kandydat

już cztery tygodnie minęły od ostatniej opinii... jak to u nich wygląda? ogólnie jak to wygląda? jak wygląda rekrutacja? jak wygląda organizowanie wyjazdu, czy mieszkania. wszystkie informacje będą cenne. z góry dziękuję :)

@kandydat

ja wczoraj złożyłam cv i dziś już do mnie zadzwonili. przedstawili warunki pracy i przeprowadzili ze mną krótką rozmowę po angielsku w celu sprawdzenia stopnia języka. muszę im wysłać tylko cv napisane po angielsku i skan dowodu osobistego lub paszportu. pani przez telefon powiedziała, że może polecić przewoźnika do Holandii. no i trzeba pojechać do Katowic podpisać umowę wstępną. w poniedziałek wyjazd ;)

kandydat
@A

pozwolę sobie zapytać, na jakie stanowisko Pani aplikowała CV? właśnie też jestem po rozmowach wstępnych, CV w języku angielskim uzupełnione i wysłane, skany dowodu i prawa jazdy także. mieszkanie i ubezpieczenie zapewnione, tylko teraz czekać na rozmowę kwalifikacyjną. najgorsze jest załatwione. ja pierwszy raz wyjeżdżam zagranicę i zakwaterowanie na obczyźnie było dla mnie najważniejsze. transport to dość łatwo samemu zorganizować. ogólnie z Euro Work dobrze mi się współpracuje. niepokoi mnie trochę ten pośpiech ze strony pośrednictwa, jeżeli dobrze pójdzie to w poniedziałek zaczynam pracę...

@kandydat

ja też własnie powysyłałam wszystkie skany, cv po angielsku itp. to ma być praca gdzies koło Amsterdamu przy pakowaniu mięsa. i także mam zacząć od poniedziałku. a Ty na jakie stanowisko? to samo? trzeba być dobrej myśli!

Lucky Luke

Witam pracowal ktos przy zbieraniu zamowien na artykuły bo zastanawiam sie z dziewczyna nad wyjazdem do tej firmy. Mogł by ktos cos wiecej powiedziec na ten temat

Jimmy
@Lucky Luke

Jeżeli chodzi o prace w mieście Almere to jest to praca na magazynie spożywczym firmy Albert Heijn , ogólnie prace polecam. Na początku oczywiście nie jest lekko ale po pewnym czasie nawet się nie spocisz w pracy. Ja właśnie wyjechalem przez eurowork 3 miesice temu i sobie chwalę.

Lucky Luke
@Jimmy

A Jimmy powiedz mi jak jest z tym angielksim tam wymagaja go bardzo czy przymruzaja oko bo troche boje sie o dziewcczyne ze moga ja nie chciec a jesli chodzi o doswiadczenie mamy duze w zbieraniu zamowien prawie rok...

marta
@Lucky Luke

czesc ja mam niby jechac czekam n aokceptacje pracodawcy, na hale sortowanie owocow, ale z innym przewoznikiem. Byles tam juz moze to biura jakies dziwne sie wydaje takie wymagania maja

Jedzie ktoś do Rotterdamu busem Marecki Tour? W niedzielę ? :P

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
pbb

ELEKRYK Pracował lub pracuje ktos jako elektryk ? Mozna sie załapać tam na dłużej i czy warto ?

Witam, Mam pytanie do Was moi drodzy. Czy strona tej agencji to eurowork.net.pl? Opisujecie agencję z Jarocina, ja jestem z Katowic, a jako że o tej nazwie znalazłem z 10 pośrednictw, chciałbym trafić do tego, które opisujecie. Czy te biuro znajduje się w Katowicach na (usunięte przez administratora)10? pozdrawiam

paranoja
@Marek

Tak to biuro znajduje sie w Katowicach tylko adres jest Jarocina pewnie dla zmylki

mARTINO

zGHADZAM SIE! REKRUTUJA BEZ SZCZEGÓŁÓW wymajaja nie widomo czego. Szukajcie bardziej zetelnego biura

paranoja

chce sie podzielic kilkoma faktami dot rekrutacji w EuWork , aplikowalem na ślusarza za 8,5/godz, mila pani z biura na poczatek porosila ode mnie stos dokumentow wszystko co posiadacie, nie informujac petenta o szczegolach pracy gdzie jaka firama jakie miasto nic,nastepnie wyslala do mnie tzw. umowe o prace z EuWo gdzie napisano ze tak naprawde jestesmy rekrutowani do firmy rekrutujacej w niemczech zeby bylo piekniej to w tymze dokumencie napisano rowniez ze rezygnacja z umowy kosztuje 700zl na pytania co to za praca mialem sie dowiedziec po podpisaniu powyzszej umowy, gdy podpisze sie ta umowe bedzie rozmowa kwalifikacyjna kiedy to z petenta wyciaga sie wszystkie informacje oczywiscie niezbedne sa dokumeny o niekaralnosci i oswiadczenie ze sie nie jest cpunem i pijakiem bo jesli tak to kara 700zl,i wylot potem to idzie do niemca ktory decyduje jesli mu cos nie odpowiada to wylot dalej nie wiemy co i jak z praca , podalem te kilka szcegolow pokazujac bezsens i paranoje rekrutacji, dla mnie stopien rekrutacji przeznaczony byl dla stanowiska Dyr z 50.000E pensji a nie 8,5 br/godz za prace w brudzie i pyle, w koncu zostalem zostalem odrzucony z uwagi na brak referencji ,pozdrawiam i zycze powodzenia wytrwalym

magnes

a czy ktoś z was pracował na stanowisku order picker'a?

Mania

Hej, ktoś może teraz do Helmond na magazyny odzieżowe się wybiera?

roksana

witam czy ktos pracował przy dywanikach samochodowych?jakie warunki pracy i zamieszkania?dziekuje:)

Pracownica

Witam pracowałam przez euro work prawie 6 mies na magazynie Alberta praca świetna nie ma co narzekać . Sa tez wypłacalni wyplata co tygodniowa jest wypłacana co do godziny . Za kwaterunek niczego nie brakuje . Warto jechać Pozdrawiam :)

Viola

ja jadę w niedziele, zadzwonili po 5 minutach od złożenia CV

Damian

Ktoś jedzie do Best ?

amy

Hej ;) czy musze osobiście jechać do biura EURO WORK w Katowicach, żeby podpisać umowę? Czy nie ma możlwości np. aby biuro wysłało umowę mailem a ja ją wydrukowałam, podpisałam i odesłałam pocztą? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

nick31

Niezbyt kompetentna firma. Dzwoniłem, Pan jakiś taki rozkojarzony, pytam się: doszło Moje cv może pan sprawdzić, a ten: "No jak pan wysłał to na pewno doszło" tyłka się z fotela podnieść nie chce żeby zajrzeć w komputer... i oni mają nam pomagać? w Holandii na emigracji? nie ma szans... ja właśnie w ten sposób sprawdzam wiarygodność firmy. Co innego jest w EU Polska. Facetka sama do Mnie zadzwoniła i poinformowała Mnie, że Moje Cv dotarło. Uważajcie ludziska, bo możecie wkopać się w niezłe szambo :) I cóż oni mają za sposób szukania pracowników. Codziennie pojawia się dokładnie ta sama oferta, dzień w dzień. 18 maja wyjazd, hehe no tak zwolnij się z pracy, załóż konto walutowe, zrób pranie, zakupy, załatw kasę na wyjazd i najlepiej nie śpij.. a po przyjeździe do NL nawet nie zdążysz się rozpakować i do roboty!!! beznadzieja!

kasie1991

hej.odezwijcie sie jak was przyjma do Bestu,ja zlozylam swoje cv i czekam,

brzoza

witam was, w niedziele 18.05.2014 mam jechać do Holandii z Katowic jako pracownik przy zieleni czy ktoś coś wie na ten temat?

arti

hej jat to jest z Cześć wszystkim Podobnie jak inni powyżej zastanawiam się nad ofertą pracy w Holandii w miejscowości Best z biura EURO WORK, na produkcji, pakowanie mięsa na min 5 miesiecy, czy ktos był? jaka praca? co do pieniedzy wyplacaja? jak warunki mieszkalne? Proszę o informację. Z góry dziękuję

veronka

Gustavo, Patrycja dzwoniliście do nich o prace czy przez ich stronkę ? ile czekaliscie na odpowiedz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work