Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

ktos

taka jest prawda . macie w sogel dobrze pomimo wszystko i nie dajcie sie pozorą ze gdzie indziej jest lepiej bo nie jest

Narzekacie na sogel jezdzie do [usunięte przez administratora], tylko chcesz iść do lekarza 200 euro za *** masz wypadek za szycie przychodzi ci rachunek jedziesz na urlop odcinają ci po 1 euro ze stawki. Niema ani jednego dnia wolnego a stawki wynoszą od 5 do 8 euro. Cebula skomle i prosi ludzi z sogel żeby przyszli do niego do pracy.

W WEIDEMARKU JEST OK I CHYBA WSZYSCY Z NIECIERPLIWOSCIA CZEKAJA NA ODEJSCIE [usunięte przez administratora] :-)

nnnnnnnnnnn

zmiana tematu...co słychać w weidemarku?

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

ssssssssssss

Ruszyc trzeba inna sprawe,mianowicie to co Oni tutaj z nami wyrabiaja te smieszne umowy,oplaty za mieszkanie,zero ubezpieczenia zarowno w Polsce jak i w Niemczech.to sa wazne sprawy,ktore nalezy zalatwic.Nie wspomne o wyplatach.

asss

Firmy sa dwie,jedna gorsza od drugiej,w milexe placa troche mniej ale za to papiery w porzadku ,w aspeckcie placa dobrze ale wymyslili jakas [usunięte przez administratora] z doplata za hotel chyba im potrzeba kasy na rumonow byle nas nie wymienili

aaaa

moze mi ktos powiedziec jakie sa tam firmy terazw tym sogel polskie,, planuje tam sie wybrac ale niewiem jakie tam sa firmy dziekuje z gory

Nick ....

Widocznie za mało pracy na Weidemarku, za mało ze o takich rzeczach piszecie .....

agatkax2

Witam, szukam pracy przy mięsie. Jechaliście tam przez jakąś agencję? Mozna prosić jakiś namiar? Pozdrawiam

ONA

BO TO BEZSENSU. SKORO LEPSZA PRACA, KASA, TO PO CO SIE INTERESUJESZ WEIDEMARKIEM TYM BARDZIEJ , ŻE KRÓTKO PRACOWAŁEŚ.

miesny

Skąd możesz wiedzieć czy przypadkiem nie pracowałem w tej firmie..? Krótko bo krótko dostałem dużo lepiej płatna robotę. Pytam się z czystej ciekawości.

nowy pracownik

Witam wie ktos cos na temat pracy w malym essen na szynce bo mak tam jechac do pracy? Bardzo prosze o odpowiedz

A.

Dostaliscie juz karty podatkowe?

nowy pracownik

Witam chcialem sie dowiedziec jaktam jest wbremenbo mam jechac tam do pracy po i le godzin sie tam pracuje i ogolnie jak jest prosze o rzetelnaoadpowiedz

xxxxxxxx

Jak się nagrzeszyło to trzeba teraz za to odpokutować. Zepsucie pracowników tego zakładu sięgnęło samego dna - co niektórzy potajemnie zabawiają się z zona swojego najlepszego kolegi, podczas gdy ten jest w pracy, z drugiej strony co to za zona która zdradzi męża z jego kolega a potem jakby nigdy nic udaje ze go kocha ponad życie. Być może ten kto to pisze uświadomi innym ze praca za granica nie daje drugiego nowego życia, w którym można robić co się chce. Niech teraz wszyscy się dowiedzą co i jak. temu kto to pisze powiem ze o wielu rzeczach jeszcze nie słyszałeśas ale powodzenia jeżeli jesteś w stanie przyjąć na siebie gniew wszystkich tych których opiszesz to albo masz naprawdę wielkie jaja albo nic do stracenia.

Nick'*

Jak czytam waszych bredni to mi się chcę ...........Co was inni obchodzą niech się ........ Zajmijcie się swoimi sprawami .Zwracajcie uwagę na to w jakich warunkach pracujecie ,a co gorsza w jakich warunkach mieszkacie.Upychają was jak świnie po kilka osób w małych pokojach i to wam się podoba bo przyzwalacie na to. Warunki zajebiste za które trzeba płacić.Więżniowie mają lepiej ,a wy się zgadzacie..Zgadzajcie się to was upchną po dwudziestu .Nic dziwnego że brak wam szacunku do innych jak wy nie szanujecie siebie.

Tak jak teraz jest dobrze w sogel chyba jeszcze nie bylo.[usunięte przez administratora]

xxxx

poniewaz ona tam jest i nadal tanczy ....

bez nicku

xxxxx - 2013-02-06 21:51:10 koniec swiata, armagedon normalnie ...czemu co sie dzieje? az tak zle?

xxxxx

koniec swiata, armagedon normalnie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark