Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

lili

a czy ktos wie co sie dzieje z TOMIM???

iga

hej, mam pytanie czy ktoś z was może nie otrzymał też wypłaty za październik z aspectu???

no też słyszałem,podobno na myjke potrzebują

dajcie spokój,piszecie w kółko o tych dziwkach.dziwka ta,dziwka tamta,ale nikt nie ma odwagi powiedzieć im to prosto w oczy.jak macie okazje to slinicie sie przy nich i liżecie im (usunięte przez administratora) e.nie trafiło na was to piszecie.wiem byłem tam i widziałem co sie dzieje.Nie mają wstydu ale cóz jak nie umieją osiągnąc nic rękami.One nic nie tracą,powinni zastaniwic sie ci co już przez nich stracili rodziny.Pamietajcie jak już jednemu daliscie serce nie dawaj innym (usunięte przez administratora) y.Ale to nie w tym przypadku

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

los

łysy [usunięte przez moderatora]wraca z pauzy?

młody

na lathen tez chyba jest ciekawie wiecie cos na ten temat ???

ewelinchen

Szkoda tylko ze Ole z biura wyrzucili bo ona jeszcze to jakos wszystko uporzadkowala a teraz to bedzie dopiero balagan ...

oooooo

ta imprezy są.... raz w roku kirmes ;)

ONA

gdyby tamten nie zrezygnował bo by dalej łaził w fryzurce bez kasku, on wie komu i gdzie palec trzymać....

onnn

więc napisze mi ktoś czy są imprezy w Sogel??

xxx 2

W koncu moj mistrzu zostal majstrem, zawsze w niego wierzylem i sie nie zawiodlem, dostal juz nawet swoj helmofon tylko fryzure musial zmienic. Powodzenia kolego J. niech moc bedzie z toba.

onnnn

słyszałem że są imprezy w Sogel to prawda?

dorobkiewicz

mistrzu przyjezdzaj do polski, pomidory trzeba pozbierac bo splesnieja ... a nie glupoty ci w glowie ....

ona

a co chcesz wiedziec dokładnie zarobki? są od ok 6e do prawie 9,10 jakoś tak zalezy od stanowiska pracy.najmniej mają pomocnicy wiecej rzeznicy na nożu.są 1 i 2 zmiany tydzien tak tydzień tak, są hotele pracownicze wypełnione po brzegi z tego co wiem jest ich kilka gdzieś cię zakwaterują jak pojedziesz. odciagają miesiecznie po ok 75e za holet i zalezy od wysokosci wypłaty podatek co miesiac odciagają. praca zaczyna sie od 2 w nocy czyli 1 zmiana , 2 zmiana 10.30 do x....zalezy ile jest świnek ile jest pracy.wystarczy???

nowy

dorobkiewiczu widzę ,że zebrało Ci się na żarty.... Szukam kogoś poważnego,kto mógłby mi szczerze odpowiedzieć co sie tam dzieje bo pan Artur z Sogel był jakis dziwny,trudno było z nim sie dogadać jeśli idzie o konkrety. Pozdrawiam.

dorobkiewicz

...zarobek - dwa tysiace Euro na reke, stoisz przy tasmie i prawie nic nie musisz robic, zakwaterowanie - willa z widokiem na piekne jezioro, urlopy - jezdzisz kiedy chcesz, firma wozi cie do domu i spowrotem, Zyc nie umierac...

nowy

Ponownie wznawiam prośbę napiszcie coś więcej o warunkach pracy i płacy.Jak to wychodzi na miesiąc .mam chęci do pracy, 2-wa miechy siedzę na bezrobociu po 27-u latach zwolnili mnie.Szlag mnie trafia. Pozdrawiam Dariusz.

ona

musisz sam jechać, bo tego wszystkiego nieda się od tak napisać. różnie bywało raz lepiej, raz gorzej ale teraz wymyślają na niekorzyść oczywiście podatki it (usunięte przez administratora) . ciekawa jestem czy to naprawde się zwróci wątpie.pozdrawiam

nowy

Chętnie porozmawiam na temat pracy w Sogel.Wybieram się ,chciałbym informacje z \\\"pierwszej\\\" ręki. Pozdrawiam. darski1964@o2.pl

GOŚĆ

MIESZKAMY 2 NA 2 JAK W WIĘZIENIU KOLEGO

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark