weidemark

Jarocin

Opinie o weidemark

Ol 2017-01-02 15:55
Ale po co sobie ręce budzić tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Zlo wróci i do niego i do niej
Zresztą on nie pierwszy i nie ostatni
Szkoda tylko że zmarnował sobie życie
123 2017-01-06 16:47
Jaka" Pani Agnieszka" chyba scierwo co zbiera informacje o kazdym a pozniej podaje dalej ale z upiepszona historia. Najpierw naslucha sie plot a poznej dodaje swoje trzy grosze i powtarza. A z bagnem Weidemarku ma tyle wspolnego, ze wszystkie baby do niej chodza, spowiadaja sie jak u ksiedza a ona potem wszystko to rozglasza po Sögel.
Kolega 2017-01-06 17:56
Jaka pani Agnieszka ?Kawal k ... rwy i plociucha. Do Pani to jej bardzo daleko :-)
Bogini 2017-01-06 18:45
A co wy dziewczyny siadacie na nią. Majsterk wam się skończy do plotowania toteraz kto inny. Może to zwykła zazdrość ze komuś w życiu się udaje a ktoś zostanie z niczym! !!!. A w kolejce kto następny? ??? Żal mi was. Lepiej zajmijcie sie swoimi dziećmi i facetami bo następni spiedola do rumunki! !!!!!!
Bohater 2017-01-06 19:30
Z jakie was szmaty! !!!!! Pierdolniete kobiety które nie mają co robić tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kogoś. Napiszcie która ostatnio z was patrzala w lusterko chyba żadna! !!!! Takie jak wy to tylko użyć można jako szmate do podłogi! !!!!!!
Hahaha 2017-01-07 22:35
To znaczy gdzie? Te zdjęcia są? I z kim już nie z majstrem?
D 2017-01-08 11:43
Na fejsie
Idol 2017-01-11 18:35
A co i Pasieki ? Slyszalem ze wrocil
Nick 2017-01-18 16:01
Haha tez slyszalam ze wrocil do niej ciekawe kiedy ja walnie po rogach kolejny raz chyba ze juz to zrobil bedzie znowu wielka rozpacz
Idol 2017-01-19 19:34
Najlepiej odwrucic uwage od siebie. A ktory z was jest swiety ? Majster co posuwa rumunke i rodzine dla tego scierwa zostawil ? Jego przyjaciel co pewnie dzieci wlasnych na oczy nie widzial ( moze i dobrze dla nich), Poznaniak co ru cha wszystko co sie rusza, podobnie Karamba. City moze autorytetem jest Blad ? Troche krytyki wobei siebie i wtedy mozecie innych uczyc jak zyc.
Obserwator 2017-01-19 23:55
Widzieliście kto dzisisjdzisiaj polecial za rumunka zeby jej zlozyc życzenia ciekawe tylko dlaczego tak w ukryciu te całusy byly może już majster sie jej znudził. Było do przewidzenia.
Stachu 2017-01-20 21:52
A może popiszcie sobie o tym że Weidemark upie-rdolił wszędzie ludzi i nadal to robią, a roboty dokładają... Co kogo obchodzi życie innych, nie macie własnego życia? Ludzie ogarnijcie sie Polak, Polakowi tak pod górkę robi.
Widz 2017-01-21 10:08
Dokladnie
Ciekawe czy doloza kasy
Robic trzeba wiecej placa mniej i do tego coraz pozniej szynke odebrali smieci trzeba robic coraz gorzej a majstrowie patrza tylko gdzie tu wsadzic
Przemek 2017-01-22 03:07
Może coś jest w tym co piszesz :D:D hahaha Tylko napisz kim jesteś :D Z anonima to ja każdemu mogę grozić :)
Wstyd!!!!!! 2017-02-01 00:47
No gratuluje tym zdjęciem osiągnąłes szczyt idiotyzmu. Nie masz za grosz honoru człowieku. Gdzie się podział ten majster z którego można było brać przykład??? Czy oprócz rodziny wysłałeś też do polski rozum, kulturę i gust ?? Wstyd i żenada!!!! Z dnem się zadałeś i dnem się stales!!!
556 2017-02-01 14:16
A co ty tak atakujesz
Bronisz majstra kurwiarza
banka 2017-02-01 15:14
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci do tego
w twoja piz*e nikt nie zagląda więc daruj sobie wpiwrdalanie sie w zycie innych bo to nie odpowiednia strona do takich glupot. czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ? nie wiesz o czym to forum ma być?
Normalni 2017-02-01 16:02
Poziom kultury osoby podpisujacej się jako banka nie pozostawia żadnych wątpliwości!!!! Takie samo dno jak rumunka i jej śmieszny, podstarzały i wyłysialy,,tatuś "
Co do jednego muszę się zgodzić. Przestańcie o tym pisać, nie ze względu na stronę czy na majstra i jego życie. Nie widzicie, że oni się tym żywią. Są tak puści i zepsuci !!!
Zróbcie to dla spokoju jego rodziny, córki i żony. Osobiście życzę im wszystkiego dobrego i nie dajcie się dziewczyny jesteście wspaniałe. Słyszeliśmy to nie raz od niego, zanim dal sie dziw.... osaczyć.
Bez odbioru :)
Rex 2017-02-08 18:37
Widać że syf co najciekawsze jest to że masz na stanie kidlaka rękawice może itp kradnie ci ktoś z szafki i dostajesz do zapłaty 200 euro za co za to że zafke każdy może otworzyć gdyż drzwiczki się da wygiąć takie tu szafeczki ktoś kradnie a pracodawca każe zapłacić zawsze ginie nowym osobom,bo nie wiedzą co jak a pracodawca zarabia bo swojego człowieka który mu skradzione przyrządy przyniesie śmiech jeb,,,,,, odmszusty
On 2017-02-28 19:49
A co tam u kapsla słuchać i o grzesku nic nie piszecie zgrzecznieli?
Rysiek 2017-03-01 21:40
Jak tam na mielonym czy ziele A pracuje
19193 2017-03-06 12:38
Kapsel jak kapsel bez zmian a ten drugi cały czas ośmiesza się i myśli że jest zajebzajebisty buja się z tym brzydactwem i spadł do jej poziomu i tyle
qwer 2017-03-10 11:23
Osmiesza sie ten kto pisze te glupoty caly czas zyjecie zyciem innych zamiast robic swoje i wypir do chalupy to tylko ploty i senscje co kogo obchodzi kto z kim i po co .Niech kazdy spozy w lustro i sam zobaczy na swoja gebe i zapyta sie sam siebie czy jestem taki kryszalowy.Nikt za czyjes grzechy do piekla nie pojdzie
Alicja 2017-03-31 11:23
Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery w firmie?
Feta 2017-04-07 06:18
Jak sobie posypiesz sciezke to napewno zrobisz kariere w firmie!!! Ha ha ha!!!
Miły 2017-04-07 12:10
Kochanica majstrow wyjechala to od razu spokojniej na forum sie zrobilo
674 2017-04-08 09:51
Możesz sobie wyrobić kariere włażąc majstrowi do łóżka. Zapytaj tej która przez robienie laski majstrowi doszła do tego. Tylko uważaj bo ona teraz ważniejsza niż sam majster
Opu 2017-04-28 00:18
Jaki spokój. Cisza zalegla na zakładzie. Aż miło pracować. Pojechali i może ją tam zostawi. Ale fure zabierze napewno.
lolo 2017-04-29 10:19
znajdzie se kolejnego rumuna dziwka ha ha ktory znowu zrobi jej bachora
Wejd 2017-04-29 13:39
No jedna wróciła inna pojechała pewnie starym pokazać swojego frajera. Wydoji go z kasy i zamieni na młodszego albo zrobi siebie brzuch i palant będzie bulil na nią i bachora
lopata 2017-04-29 21:33
to sie nabyla roza ha ha a taki mial byc raj na tej rumuni
teraz siedzi na werpeloh i wyje jak syrena bo ukochany znowu spierdolil
roza 2017-04-30 21:04
sami bag pula in mata si in mortii si in familia matii care nai loc de pula noastra!!!!!!!! lopata
kostek 2017-05-02 09:58
a ta chyba polskiego juz zapomniala a ha ha ha ha
Haha ha 2017-05-02 11:22
A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moze wam ulzy jak troche popiszecie pogadacie przy kawusi zawsze țo jakis temat do rozmowny nigdy wam sie to nie znudzi najlepiej tak o kims gadac wy swoje wiecie ja swoje wiem ale szczeze mowic zal mi was ze tylko takie zajecie ootraficie sobie znalesc
koko 2017-05-03 08:24
a kto by cie inny wziol???????
nick 2017-05-03 20:50
i kolezanka od kieliszka wam dziewczeta pomaga ratowac sytuacje;)
Alicja nie strasz bo nikt sie tu ciebie nie boi
On123 2017-05-03 21:27
A co oni w trójkącie żyją??? Że razem jeżdżą na zakupy
Kolega jojo 2017-05-04 09:33
No raczej tak chyba ze maly pogonil dode, A Paula dalej z tym rumunem?
luzak 2017-05-04 11:08
a co???? szkoda ci ze twoj rumun cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ci nie wyszlo i teraz wypisujesz tu na wszystkich pod roznymi nikami zeby tylko o tobie nie gadali? nie rob z siebie jeszcze większego gowna niz jestes
Paula 2017-05-04 11:44
Witam kolego jojo.... Widze moje zycie ciekawsze od Twojego.... Zapraszam na kawe, wiesz gdzie mieszkam. Dostaniesz informacje z pierwszej reki... Pozdrawiam... Paula:)
wazniak 2017-05-04 13:09
Paula nie przejmuj sie wiadomo ktore scierwo teraz wypisuje. bol [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze komus sie uklada a jej nie
Alicja 2017-05-04 14:20
Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat firmy weidemark, a nie na temat poszczególnych osób. Forum to nie służy do obrażania innych.
Paula 2017-05-04 21:32
Ja w cale się nie przejmuje. Nie mam kim... takie sytuacje bawia mnie i poprawiają mi humor :)
Lukasz 2017-05-05 11:47
Sory sam jestem facetem Ale jak bym miał takie myślę jak co nie którzy faceci i kobiety tu to bym że w łeb strzelił czy wy to myślicie że kobieta nie ma swojej godności i jest od razu ku
Obserwator 2017-07-04 19:06
Cisza zapadła nareszcie
Kumpel 2017-07-12 16:40
Co tam z małym i pasiece bo ucichło coś o nich
Kamień 2017-07-16 21:42
Niedlugo będzie temat czekajcie na nowości
Alicja 2017-08-16 13:18
Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się opinią na temat zatrudnienia w Weidemark? Czy poszczególne stanowiska mają jasno określoną ścieżkę kariery? Czy firma organizuje kursy/szkolenia? Często możliwość zatrudnienia jest kluczowa dla osób, które są potencjalnie zainteresowane pracą w konkretnej firmie.
Szaman 2017-08-29 13:06
Weźcie się panie i panowie za konkretną robotę a nie za oczernianie innych ludzi nie znając całej prawdy a jeśli Wam się nudzi to są krzyżówki do rozwiązywania tylko trzeba mieć do tego troszkę w główce A jednej i drugiej niestety tego brakuje !!!!!
Alicja 2017-09-14 14:54
Forumowicze! Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie dyskusje utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku.
Zostaw swoją opinię o weidemark - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie weidemark