Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

ala ala

Rozumiem i współczuję ale też pracuję na tym zakładzie i uwierz ,że czasami ktoś wymyśla potworne głupoty żeby komuś zaszkodzić o forum nie będę się wypowiadać . Po różnych weekendach , wyjazdach są zawsze nowe wiadomości niekoniecznie prawdziwe chodzi o to żeby tylko się coś działo a nikt nie myśli co dzieje się z tym dalej plotkę bardzo szybko można rozpuścić ale jeśli jest to nieprawda bardzo ciężko odkręcić i wiele osób tego doświadczyło. Tu wiedzie prym zazdrość. Są też nieuczciwi ludzie co prowadzą podwójne życie zarówno ze strony mężczyzn jak i kobiet ale nie mnie ich oceniać.

lila

ala - 2012-05-15 14:06:45 ciekawa jestem co jeszcze musi się stać skoro ktoś doprowadził do rozwodu jak czytamy wpis Lili żebyście w końcu się opanowali z tymi wpisami w końcu kiedyś dojdzie do tragedii a wtedy zobaczymy czy wyrzuty sumienia Wam pozwolą żyć. Jak ma coś się wydać to prędzej lub póżniej to wyjdzie nie trzeba się w to wtrącać chyba, że szukacie sensacji.Wiesz Alicjo, ja się cieszę,ze jest to forum. W końcu przejrzałam na oczy i nie mam zamiaru być oszukiwaną przez własnego męża. Pamiętaj,że najlepsza jest najgorsza prawda niż życie w zakłamaniu. Też tam chyba pracujesz więc równie dobrze możesz to wszystko potwierdzić.Ludzie piszący to mają odwage i ich podziwiam,

lila

zona - 2012-05-15 17:52:10 ciekawe to wszystko :(Bardzo ciekawe,ale nie smuć się.

zona

ciekawe to wszystko :(

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

szerlok cholms i doktor łotson

Ja dojde kto i z kim ,przyznawać się wszyscy ale to już!!!! Lepiej szyscy sobie zróbcie badania,dobrze radze.

da (usunięte przez administratora) - 2012-05-14 20:03:18 LUDZIE MAM DO WYBORU BREMEN LUB SOGL GDZIE JEST LEPIEJ .JAK TAM Z PRACĄ I ZAROBKI.co do Bremen to kolega tam robi podobno jest dobrze ale malo godzin. Wszystko zalezy jak sie ustawisz

ala

lila

pszczółka - 2012-05-14 21:19:10 Dziewczyno nie wierz w plotki chyba ,że masz dowody bo naprawdę tutaj jeden drugiemu wilkiem są zdrady owszem ale jak nie masz twardych dowodów nie sugeruj się tym forum.wczesniej dostawalam juz sygnały. dziekuje temu kto to napisał.mąż bedzie miał niespodzianke jak wroci.

pszczółka

lila

stary - 2012-05-14 20:52:59 jaki zarobek w sogel? ja ci powiem ...bardzołatwo można zarobić rozwód w polsceja wlasnie przymierzam do tego, mam zamiar zlozyc pozew rozwodowy po tym jak przeczytalam,ze(usunięte przez administratora)i tylko przekonałam sie,ze ma tam kogoś. takie zycie!

kto chce ten zarabia wzsystko zalezy od czlowieka

stary

jaki zarobek w sogel? ja ci powiem ...bardzołatwo można zarobić rozwód w polsce

chociaz jedna osoba wie po co istnieje to forum. W sogel praca spoko zarobic tez mozna jak ktos tylko chce tylko z niektorymi ludzmi jak czytasz cos nie tak ale ci co pisza o innych to siebie chronia takze sie nie przejmuj. Jak wszedzie robic trzeba. W Bremen nie wiem , moze ktos inny cos doradzi

dachu

moim zdaniem po przeczytaniu wszystkich wpisów to wskazuje na to , że pasieka zalazł komuś za skórę,a reszta to zasłona dymna bo kto się czepia niby mimochodem rodziny , która w przepychankach na weidemarku nie ma nic wspólnego i ludzi tam pracujących. Dobrze ktoś napisał ,że tylko [usunięte przez moderatora] a nie człowiek jest do tego zdolny. Zastanówcie się na przyszłość co piszecie może już dość obelg i oszczerstw pod adresem ludzi.

Pomyślcie kto mógł to napisać ...... osoba która jest stałym pracownikiem ma dostęp do komputera bez żadnych podejrzeń że ktoś zobaczy co robi, no i komuś próbuje zaszkodzić a przy okazji dostało się innym . Może chodzi o majstrowanie a może o coś zupełnie innego..... wystarczy dobrze się rozejrzeć i pomyśleć kto na tym zyska a kto straci.... Fajnie, że jest osoba ,która się za to weżmie bo wtedy może czegoś się dowiemy. A zapewniam ,że niektóre wpisy są wyssane z palca lub podkoloryzowane,żeby kogoś wkurzyć.

kicha

A co napiszcie o [usunięte przez moderatora]?

adel

o której dzisiaj skończyła druga zmiana na szynce?

kiri

anonim - 2012-05-10 20:27:33 To [usunięte przez moderatora] jest szczesliwa ze trafila na wiernego i kochajacego meza bo tak by plakala . Pozazdroscico kim piszesz??????

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark