Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

Ż

to i tak dobrze bo mój były potrafił pracować 24 h

kura

A moj mi powiedział,ze o 17. ha! dobry jest!

zzzzzzzzz

o 13

kura

o której dzisiaj skończyliście prace?

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

Asia

Nie sprawdzaj bo i tak wszystko zależy od niego i jego uczciwości

pika

Asia - 2012-05-19 08:14:19 właśnie o tym pisałam wcześniej, przestrzegając że nie wszystko jest prawdą co piszą, tu mamy przykład jeszcze najpierw podpisała się jako kolega a póżniej jako Aga to jak pisała te bzdury mogła też podpisać się jako Aga a nie wymyśliła nik wszyscy anonimowi są cwani, co z tego że przeprosiła. Na co to komu skoro kogoś skrzywdziła. Dziewczyny zastanówcie się czasami czytając o swoich połówkach czy to na pewno jest prawda bo może komuś się nudzi .Nie bronię nikogo ale czasami warto sprawdzić.jak sparwdzić czy moj chłopak ma tam kogoś? nie da sie,wiec to co tu pisza jest w 80 % wiarygodne.

fredi

i znowu wekkend

Oliwia

Ja czytając wasze posty ma mętlik w głowie i mój o tym doskonale wie. jeżeli macie zamiar niszczyć komuś życie to zacznijcie od własnego życia!

mambo

ta nie jednemu probowali ulozyc zycie

żona

Kolego,nie chodzi o jakiegoś tam pasieke tylko o mojego byłego męza,tak że nie myl pojęc.Pozdrawiam.

Oliwia

prawie była żona - 2012-05-17 12:40:36 Lila popieram dość siedzenia i myślenia co oni tam robią a z tego co wiemy do pięt nam nie dorastają bo jak nie ruda to brzydka, gruba i rozklapciała (usunięte przez administratora) ,której na nic więcej nie stać tylko na żonatego faceta . Normalna dziewczyna ceniąca siebie wolna ,za zajętych się nie bierze ale jak swędzi to wszystko dobre bo znowu wolny szanujący się facet szmaty nie weżmie tylko ktoś kto upaść niżej już nie może.Masz rację, normalna,szanująca i ceniąca sie dziewczyna nie bierze się za zajętego mężczyznę. Oraz szanujący się mężczyzna, który jest w związku nie powinien brać jakiejkolwiek dziewczyny tam, ponieważ w domu czeka na niego kochająca rodzina. Co do kobiet tam, widziałam tylko pare, które mieszkają na pewnym hotelu, jak dla mnie to były to normalne kobiety, takie jak ja czy Ty. Nie wiem jakie są gdzie indziej i raczej nie chce wiedzieć. Kobiety zacznijcie się szanować!

prawie była żona

lila

Dzisiaj macie kochani mężowie, narzeczeni, chłopacy wolne, wykorzystajcie ten czas ze swoimi pięknymi paniami z pracy. a my wasze żony, narzeczone, dziewczyny tez w końcu zaczniemy korzystac z życia!

Asia

W takim razie jestem ciekawa co mój chłopak tam wyprawia!

ace of bace

Pauperyzacja Waszej mentalności nie obliguje do dalszej merytorycznej konwersacji a Wami,reasumując powyższe dochodze do konkluzji ,która ewidentnie weryfikuje nasze antycypacje.

zona

tak piszcie moze i jeszcze czegos sie dowiem

jolka

ona - 2012-05-16 18:11:39 brak słów na nie których .....poprostu masakra!!!jak cos o kims wiesz to pisz.

ona

brak słów na nie których .....poprostu masakra!!!

MM

popieram..lepiej doweidziec sie prawdy predzej niz pozniej bo ja sie mowi lepsza najgorsza prawda niz klamstwo!!

lila

ala ala - 2012-05-15 19:31:01 Rozumiem i współczuję ale też pracuję na tym zakładzie i uwierz ,że czasami ktoś wymyśla potworne głupoty żeby komuś zaszkodzić o forum nie będę się wypowiadać . Po różnych weekendach , wyjazdach są zawsze nowe wiadomości niekoniecznie prawdziwe chodzi o to żeby tylko się coś działo a nikt nie myśli co dzieje się z tym dalej plotkę bardzo szybko można rozpuścić ale jeśli jest to nieprawda bardzo ciężko odkręcić i wiele osób tego doświadczyło. Tu wiedzie prym zazdrość. Są też nieuczciwi ludzie co prowadzą podwójne życie zarówno ze strony mężczyzn jak i kobiet ale nie mnie ich oceniać.jak dla mnie to można pisac smiało kto i z kim, niech inne zony przejrzą na oczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark