Opinie o Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega w Częstochowa

Joanna

Pracujesz w Biurze Rachunkowym „OMEGA”? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co możesz powiedzieć o doświadczeniach na swoim stanowisku?

@Joanna

Jedna wielka udręka. Nikomu nie polecam.

Tajemnica Nowy wpis
@!!!!!!!!!!

Dokładnie, masakra... slyszalam jak pomiata pracownica.zero szacunku. Sloma z butow. Nie ma kontroli nad niczym. (usunięte przez administratora) w papierach... masakra ze ona funkcjonuje tyle czasu...

szukam pracy

a czy ktoś mógłby wypisać jakieś zalety biura?

@szukam pracy

Nie ma żadnych zalet. Wręcz przeciwnie.

Na jakie benefity można liczyć w Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega?

!!!!!!!!!! Nowy wpis

Nie polecam. Szkoda czasu.

Ojjjjj

Nigdy nie było tam dobrej księgowej bo jak któraś była zbyt mądra to od razu zwalniala z pracy. O rabatach to można zapomnieć wręcz przeciwnie podnosila cenę za to ze nic nie robiła przy dokumentach. Każdy kto u niej pracował to wie jak ciężki z p. Marii jest przypadek. Nikomu nie polecam tego biura ani dla klientów ani pracowników.

@Ojjjjj

Potwierdzam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ojjj

niestety to biuro jak i sama właścicielka nie ma żadnych zalet tylko same wady. zarówno od strony pracownika jak i klienta współpraca była udręką.

@ojjj

To prawda.

AB

Moja Mama miała ustaloną przez Panią Wawrzyńczak stałą stawkę za rozliczenie, są to groszowe sprawy, ale nie dla samotnej emerytki. Tym razem panie pracownice nie chcą uznać ceny, którą moja Mama płaciła, jako stały od 15 lat klient, chcą o 150% wiecej. Drogie Panie księgowe, jeżeli to jest zła praca, to zawsze można ją zmienić. Niepotrzebne jest pouczanie osoby starszej o tym, że wszystko drożeje... ona wie o tym najlepiej, dlatego przychodzi z rozliczeniem za każdy grosz. Tak tracicie miejsce pracy. Naprawdę empatia się bardziej opłaca, bo klient nienaciągnięty, to klient, który wraca.

@AB

Cenę za usługi księgowe ustala właścicielka, a nie pracownice. One tylko przekazują to co ustaliła właścicielka.

pracownica

popieram poprzednia wypowiedź. Ogólnie to dramat jest w tym biurze zero odpowiedzialności przez właściciela. Cały ciężar spoczywa na pracownikach. Strasznie często zmienia się ekipa która tam pracuje. Właścicielka nigdy nie potrafi pomóc pracownikom gdy tego potrzebują. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to żenada z wielką łaską była wypłata. nigdy nikomu bym nie poleciła tego biura.

@pracownica

Nikomu nie polecam tego biura. Chyba nie ma gorszego.

ufffffffffff

To chyba wiadomo kto wypisuje tutaj takie negatywne opinie :D @ojjj może napiszesz konkretnie co jest takie bez zalet bo z Twojej wypowiedzi nic oprócz hejtu nie wynika. Fajnie byłoby dowiedzieć się o co ci tak naprawdę chodzi

były klient

Mało jest opinii na temat tego biura, ale powyższe uważam za trafne. Parę lat temu byłem klientem tego biura. Szczerze i z całym szacunkiem do właścicielki było źle. Wiecznie nie miała dla mnie czasu i nie odbierała telefonów. Ciągle pracownice mówiły, że nie może rozmawiać. Co z tego że chciały pomóc jeżeli potrzebowałem kontaktu z szefową. Poza tym nigdy nie usłyszałem pomocnej rady. Przecież każdy chce płacić jak najmniejsze podatki i w jakiś sposób się doradzić. Pracownice zmienia jak rękawiczki, wiecznie dokumenty leżą na wierzchu. Każdy może wejść i zobaczyć. Tak chyba nie powinno być. Poza tym wiecznie Zusy były podawane z opóźnieniem. Z całym szacunkiem cieszę się że prowadzę dokumenty w innym biurze.

ex

Potwierdzam, pracy ogrom, Pani Maria pochłonięta sprawami osobistymi, było podejrzenie o podsłuch w biurze, straszny bałagan, brak organizacji, ciężka atmosfera, utrudniona współpraca z firmami. Ogólnie odradzam !! Pozdrawiam

B.P.

ŹLE MI SIĘ PRACOWAŁO W TYM BIURZE. OGÓLNY BRAK ORGANIZACJI, BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI PRACODAWCY ZA FIRMĘ.PRACODAWCA ZRZUCA CAŁY CIĘŻAR OBOWIĄZKÓW NA PRACOWNIKÓW. MOJA PRACA BYŁA TAM UDRĘKĄ, MOŻE POCZĄTKOWO NIE, ALE PÓŹNIEJ DRAMAT. WYNAGRODZENIE OK, POD WARUNKIEM, ŻE CHCESZ SPĘDZAĆ CAŁY DZIEŃ W PRACY. TO BYŁO PARĘ LAT TEMU, NIE WIEM JAK JEST AKTUALNIE. ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA.

Zostaw merytoryczną opinię o Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega - Częstochowa

Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.

Maria Wawrzyńczak Biuro Rachunkowe Omega