Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

wedel

Pewnie stara bieda, jedni się zdradzają, drudzy piją, a jeszcze inni wciągają, Sasza kary wlepia, a polaczki liżą mu dvpę hehe

Coś tu pusto i smętno ostatnio. Nic się nie dzieje na Weidemarku?

knd

Zioło jeszcze pracuję, czy Kapsel dalej go niańczy? :D

to ja

Aspekt zmienil nazwe na SDZ ktory przyjmuje na niemieckich warunkach -ale biuro jest nadal w Sogel w ktorym pracuje Monika (usunięte przez administratora) i Artur tel.(usunięte przez administratora-tylko tu w tym biurze bardzo ciezko jest cokolwiek zalatwic,(usunięte przez administratorasię na niczym nie zna,nic nie wie,wiec nie rozumie po co ona tam siedzi i bierze kase za nic nie robienie a ludzie tak ciezko musza na nia zapieprzac zeby vmogl ja utrzymac,oni szybko przyjmuja do pracy ale potem co kolwiek zalatwic,odzyskac to sie wtedy wypinaja na ludzi-najlepiej to harowac nic nie gadac nic nie rzadac i za marne grosze to jest firma na niemieckich warunkach!!!-nie placa za nocki za nadgodziny za soboty nie ma nic gola stawka smieszne umowy itd.

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

mamlas

Pozdrowienia ze slonecznej ukrainy dla fachowcow z boczkow:-))))))))))))))) wesolego jajka-))))))))

Mamlas

Jest zap..... ale dajemy rade:-)))))))))))))))) pozdro dlaa fachowcow z boczkow-((((((((((((

Szwagier

Siemanko czlowiei czzy ktos ma moze kontakt do biuraaa do moniki?alo adres bbiura aspectu w sogel?bo potrzeuje papiery zza okres ktory przepracowalem do kindergelgu a tu babka mi powiedziala ze firma juz nie istnieje w glogowi fest pozdrowienia dla ciezko pracujacych.

zzz

nie polecam zadnej firmy w Weidemarku-wyzysk i nic wiecej-rumuni i wegrzy wiecej zarabiaja od polakow i maja szacunek a polacy jak bezpanskie psy,nie ma sie kto za to wziac-jak zadzwonisz o prace to pieknie mowia,ze na niemieckich warunkach i wogole super,ale jak przyjedziesz to dopiero wychodza kwiaty takie ze oh,zreszta jak nie wierzycie to jedzcie ale strata czasu,kasy a nerwy???ludzie zmieniala sie tu jak mrowki,odchodza,przychodza,totalny (usunięte przez administratora) a szefostwo ma na ludzi wy.....e!!!!

róża

czy zna ktoś karola ktory tam pracuje? moze cos ciekawego sie o nim dowiem? ile można obecnie tam zarobić?rozumiem ze stawke płaca godzinowa?

Niech każdy patrzy na siebie i nikogo nie osądza. Z was wszystkich dobrzy mężowie i żony ale w domu w Polsce a tu każdy z Was ma kogoś na boku! Taka jest prawda tylko że troszkę boli.

Tego chyba nie wie nikt :-)

Ciekawska

Czy zna ktos imiona i nazwiska naszego szefostwa??? Bardzo prosze o pomoc!!

xxxx
@Ciekawska

no to dobrze ze wrocil lepiej puzno niz wcale co nie! a ta jego zonusia to nawet nawet ja bym nie zamienil na tego hipcia

nasza była majstrowa porzucona przez pana g po tym jak postanowil wrocic na łono rodziny

xxx

a o kim mowa kto to gruba??

smutny
@xxx

jak przyjedziesz tu do pracy i przyjdziesz do biura to bedziesz wiedzial kto to!!!

On

A gdzie Kapsel? Coś ostatnio go nie widać .

róża

czy zna ktos kolesia o ksywie warszawiak wysoki szczuply? Ile obecnie wynosi stawka za godzine i ile godzin max mozna przepracowac/

ad

czy wybiera się ktoś do pracy w SOGEL po niedzieli 09-03- 2014 kontakt; (usunięte przez administratora)

xxx

a co go niby tak zmieniło bo żadnych zmian u niego nie widać

xxx

Sciema juz dal sobie spokuj! No no a co go tak zmienilo

mala

Czy ktos mi powie jakie sa zarobki , poniewarz wybieram sie do pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark