Opinie o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medlab Products Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Medlab Products Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Byly pracownik

Dramat. Nie wypłacanie należności pracownikom, procesowanie się z każdym klientem o każda złotówkę, wszechobecny terror i wykorzystywanie na każdym kroku. Firma istnieje jak w jakiejś bance mydlanej zrobili sobie państwo w państwie żyją uważając ze ktoś pracując tam powinien się w ogóle cieszyć ze dostaje pensje. Zupełnie wręcz irracjonalne. Chore towarzystwo chore zasady chore głodowe pensje. Nie polecam.

Najgorszy (usunięte przez administratora) na świecie! Zero! Nic więcej procz gołej pensji , ani pakietu medycznego ani dodatków ani nadgodzin chyba ze bezpłatne zreszta tak jak awanse. Mobing, krzyki, wyzwiska są na porządku dziennym bo firma rządzi buc i burak najgorszy na świecie mało tego taki który nigdy w życiu się nie zmieni. Trzęsie cała firma i wzbudza w ludziach strach bo tak lubi. Dokłada obowiązków, których nie było w umowie oczywiście bezpłatnie. Zero jakich kolwiek perspektyw bo w firmie króluje PRL!! Tam drukuje i zapisuje się emaile w książce nadawczej. Zapisuje się numery listów przewozowych zatrzymuje koperty listów PRL! Pajęczyny i (usunięte przez administratora) Brak nawet podstaw jak herbata dla pracownika. Procz wody w toalecie nie ma nic ponad! W stołówce co jest wyrazem nad wyraz są połamane krzesła, brak łyżeczki , szczypty soli nie ma NIC! A lodówka jest użyczona są w niej produkty zamrożone od dwóch lat przez żonę szefa. Pracownicy nie mogą trzymać w niej rzeczy bo brakuje im miejsca. W firmie w lecie panują 32 c upały a w zimie lub nawet na wiosnę ok 13 c. Masakra to mało powiedziane. Nigdy w życiu nie próbujcie tak nawet iść na próbę.

Stefan

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto szukać tu szczęścia?

Dominika

@Częstochowa Osobowa widzę, że znasz firmę Medlab Products od środka, Twoja opinia jest raczej pozytywna, czy mógłbyś napisać coś więcej? Jak traktowani są pracownicy tej firmy? Jaka jest tam atmosfera? Każda osoba, która chce pracować w tej firmie na pewno doceni taką szczerą opinię.

Firma Medlab Products Sp. zo.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik do Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta w firmie z branży laboratoryjnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zrowie wasze gardlo moje!

Pracuje tu 12 lat. Mam problem alkoholowy i wiem ze jak zapije to i tak pracy nie strace. Nikt tu nie chce przyjsc. Kiedys bylo lepiej. Dostep do alko. Dzis zamkniete pod kluczem. Czasami preses da kielicha zeby lapy sie bie rrzesly i mozna bylo robic. Jest to najlepsza praca w moim zyciu. Prezes to wspanialy czlowiek. Czasami pozyczy do wyplaty jak mi zbraknie. Moze jestem pijak ale wiem co mowie. Firma porzadna bo i napic sie mozna. Prezes tez wporzadku.

wkurzony na bzdury
@Zrowie wasze gardlo moje!

To Bzdura. NIc tu takiego niema i takiego pracownika też

Wstydz sie Trojan
@wkurzony na bzdury

Panie prezesie mietka pan nie pamieta?

Dominika

@Młoda matka, mogłabyś szerzej przedstawić swoją perspektywę? Dlaczego nie zgadasz się z opinią, że firma wspiera kobiety mające dzieci? @również mamuśka, podaj proszę więcej szczegółów na temat swojej pracy. Konkretne wpisy mogą pomóc pozostałym forumowiczom.

Dominika

@PAZBĄBinka, piszesz, że firma jest przyjazna młodym matkom, to bardzo ważny aspekt dla wielu kobiet, czy możesz przybliżyć, w jaki sposób się to objawia? Czy chodzi o elastyczne godziny pracy? Czy szkolenia wewnętrzne są często organizowane i przydatne?

Wołodia

гроші не погані. вони терплять пити алкоголь на роботі. легка робота, і ви можете переносити товар. президент Кемьняка

kandydat

szukają osoby do logistyki i zaopatrzenia. Czy warto składać ofertę ?

Neox

Ciężka praca w szkodliwych warunkach i chorej atmosferze. Wynagrodzenie minimalne, szkoda zdrowia i nerwów

Zimny bolek

Swieta juz tuz tuz na dworze zimno u prezesa cieplo. A trojanoski biega w wykreca pokretla od kaloryferow abysmy za ciepli nie mieli. W biurze mamy 18 stopni...

Zuza.

Witam ja w dniu dzisiejszym miałam jechać na rozmowę o pracę ale chyba jednak nie pojadę szkoda czasu i nerwów jak się czyta te wpisy .

Zosia
@Zuza.

Ja też miałam dziś jechać na rozmowe o pracę do Pani Edyty jednak po tym co tu czytam nie pojade, szkoda czasu. Pani mówiła że 6 wieloletnich pracownic odchodzi dlatego są przyjecia 2000 brutto umowa o prace plus premia, niestety rezygnuje :( Jak jest tyle złych komentarzy to do (usunięte przez administratora) jest, a często widzę to ogłoszenie w necie więc chyba sciema z tym że jakieś Panie na emeryture odchodzą po 20 latach pracy :( Tam gdzie jest dobrze nie ma ciągle przyjęć do pracy bo ludzie tak nie rezygnują :(

Były
@Zosia

Mądrze Pani robi.

Abcdefgh

Fakt przestrzegają przepisów prawa pracy itd., co do formalności nikt się nie może przyczepić. Jest tylko jeden zasadniczy minus KASA i nie ma co ściemniać.

Runie to jak domek z kart

Firma jak firma, bardzo mało płacą na obecne warunki rynkowe. Brak jakichkolwiek benefitów, ciężko za oferowaną pensję się utrzymać szczególnie na tzw. starcie. Ludzie powoli zaczynają się cenić i nikt już nie chce pracować za miskę zupy, tylko Państwo szefostwo nie może tego zrozumieć, być może dlatego, że żona Prezesa pochodzi z Krakowa co by wiele tłumaczyło... . Nie tędy droga, chytry dwa razy traci, nie zmienicie nastawienia, ciągle bezskutecznie będziecie szukać pracowników.

Manicure Pedicure

Zapraszamy pracowników MLP na kursy kosmetyczne oraz manicure hybrydowy. zachęcamy do przekwalifikowania i zmiany pracy na dobrze płatną a nie jak w tej reklamówce gdzie szkoleniowiec mówi do pracowników " pieniądze szczęścia nie dają" weź los w swoje ręce !.

Dominika

@trojanowski z wioski warunki pracy nie powinny być szkodliwe. Czy próbowałeś rozmawiać z pracodawcą o warunkach? Czy nie ma żadnych premii? @Zawiedziona13 czy powiesz coś o warunkach pracy w firmie Medlab Products Sp. zo.o.?

Dominika

@qwa proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie Medlab Products Sp. zo.o., które są ważne dla osób chcących się tutaj zatrudnić. @trojanoski z wioskiczy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w firmie?

trojanowski z wioski
@Dominika

Braki w ludziach. Kasy mało Robactwo na magazynie i kamienicy biurowej. Wszędzie zielony pyl przez który non stop ktoś choruje na raka. Aby sie nie rzucalo w oczy malują podłogę na zielono. Wystarczy spojrzeć na podeszfe butów po 8 godzinach pracy.. Cala zielona. Ogólnie warunki szkodliwe za 1700zl.

trojanoski z wioski

firma rodem z PRL

trojanowski and godlewski

Medlab jest najlepsza polska firma! Nie jesteście godni w niej pracować! Ja ze szwagrem ja stworzyliśmy. Będziemy płacić mało i wyciskać was jak cytryny! Przyjdziecie tu jeszcze w łaskę!

Dominika

@Słoneczna pogoda widzę, że jesteś zadowolona z pracy w Medlab Products Sp. zo.o.? Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy? @Xxx co najbardziej nie podoba Ci się pracując w tej firmie? Co byś zmienił? Dlaczego jesteś niezadowolony z pracy?

Xxx
@Dominika

MINUSY -bardzo niskie pensje -brak premii -brak dodatków -brak pakietu socjalnego - kiepskie warunki pracy -brak herbaty kawy czy tez cukru :) -nieprzyjemna i niemadra pani dyrektor handlowa -pan prezes totalny burak -pan vice prezes sypiący aluzjami seksualnymi -niedoceniają pracy nigdy -daleko - biurokracja -rotacje pracowników

Despasito
@Xxx

No co Ty. Elcia fajna była:-) Ja tam mimo wszystko ją lubiłem:-) Ileż to upokorzeń może znieść kobieta z uśmiechem na twarzy z miłości do męża...

qwa
@Despasito

z miłości do pieniążków męża

Despasito
@qwa

... no ja nie chciałem tak otwarcie.... Ale dzięki za czujność i czytanie między wierszami;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Medlab Products Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medlab Products Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medlab Products Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Medlab Products Sp. zo.o.