Opinie o Synoptis Pharma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Synoptis Pharma Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synoptis Pharma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synoptis Pharma Sp. z o.o. w Warszawa

Mario

Kilka info, bo poznałem ostatnio pm-a w kolejce, miły niezestresowany uśmiechnięty chłopak, wiec wszedłem obcymac opinie i.nie wierze w to co czytam Pensja ok 5netto Benefity, luxmed, benefitsystem itd. Auta focusy kombi z możliwością użytkowania prv Linie do promocji Okulistyka i Urologia

@Priv

Rzeczywistość jest taka, że zarobki 5 tys netto mało kto ma - chyba tylko ludzie, którzy przychodzą z Warszawy. 5 tys brutto to już bardziej realna stawka dla "szaraka", nawet jeśli masz doświadczenie. @Izabela - widzę, że bardzo kochasz swoją pracę, gratuluję. Mam nadzieję, że Ciebie traktują sprawiedliwie i masz bufor, który chroni Cię przed "Warszawską górą".

Agacia Nowy wpis

Witam, skąd takie informacje, że nowi handlowcy otrzymają więcej? tak przynajmniej niedawno ktoś napisał, ja szukam pracy jako Specjalista ds. Zapewnienia i Kontroli Jakości i widziałam właśnie takie dawniejsze ogłoszenie. Czy w tym przypadku również można liczyć na jakaś wyższa stawkę na początku?

Izabela

Do dziś przedstawiciele mają auta bez gpsa? Przykuło to moją uwagę w ostatniej w opinii na temat pracy na tym stanowisku. Mimo Wszystko pisali chyba o dobrych zarobkach. Przybliżyłby ktoś w takim razie bieżące? Ile maksymalnie wyciągnie przedstawiciel i ilu ich obecnie firma zatrudnia?

MM Nowy wpis
@Izabela

Tak, nie mam GPS do dziś i pensja to 5000 netto plus premia . Niestety nowi pracownicy dostają jeszcze większą podstawę niż starzy , co jest bardzo nie w porządku

5,000 netto kiedyś było mało co osiągalne? Nie wiem na których stanowiskach było możliwe, ale jak sytuacja względem zarobków może wyglądać teraz po ewentualnych podwyżkach? Czy w tym roku już jakieś miały miejsce?

Mario

Honorata
@Mario

ale ta pensja to na jakimś konkretnym stanowisku pracy ??

Max
@Honorata

Przedstawiciel medyczny promocja tylko oko i uro, tez rozmawiałem z pm em bardzo zadowolony, brak GPS normalne zaufanie do pracownika i maja dzień biurowy do do pomyślenia w tych molochach...

Priv
@Mario

Znajomi mówią, że płacą nawet więcej jak ktoś ma doświadczenie, ale marketing ponoć bardzo słaby i brak narzędzi do pracy. Preparaty do promocji to straszne starocie

@Priv

brak narzędzi? a jakich tak właściwie się spodziewasz? też piszesz o tym marketingu, że podobno słaby. to jaki tak w sumie ostatecznie jest? co w działania marketingowe tu wchodzi ostatecznie?

PM Nowy wpis
@Priv

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Synoptis Pharma Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
PM

Unikajcie jak ognia!!! W pracy (usunięte przez administratora), bardzo niska kasa (mocno nierynkowa), zero wsparcia. Generalnie w firmie podstawową wartością jest wyzysk. Na bazie doświadczenia (bardzo przykrego) mogę ze szczerego serca odradzić każdemu pracę w Synoptis Pharma.

@PM

Piszesz w tej całej opinii o zerowym wsparciu. W jakich konkretnych sytuacjach byłoby ono konieczne? Z jakimi problemami podczas pracy się spotkałeś?

@Izabela

Cóż.. przede wszystkim jak już zrzuca się obowiązki zarządcze to jednak warto byłoby "ze swojego poziomu" chociaż poprzeć decyzję podczas większego spotkania. To, że w pracy czasami występują problemy, to rzecz naturalna. Czasami temat jest bardziej skomplikowany i wówczas dobrze byłoby mieć wsparcie przełożonego, który pomoże wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. W Synoptis Pharma jest tak, że nikt nie pomoże rozwiązać problemu, tylko zrzuca całą winę na pracownika i wymaga pod rygorem kary (serio), że pracownik sam wszystko ogarnie. Czy więcej trzeba mówić? A pytania o (usunięte przez administratora) nie ma? :) W całej grupie to już chyba stało się standardem pracy.

Max

Rozmawiałem z przedstawicielem z tej firmy auta bez gpsa zaufanie i szacunek do pracowników na bardzo wysokim poziomie, powiedział że mają dzień biurowy na rozliczanie dokumentów, mówił że jest to mala firma ale bardzo się rozwija w wielu dziedzinach wspomnial że przepaść miedzy zgniłym korpo typu Adamem, Polpharma, Teva itd. Jedziesz robisz swoje dostajesz premie i wszystko jest tak jak powinno być...

Franek

Produkt rakotwórczy. Szczegóły dotyczące produktu: Producent: Synoptis Phama Sp. z o. o., ul. Krakowiaków 65, 02-255 Warszawa Zobacz film: "Prof. Zajkowska o twindemii" Produkt: Herbatka dla odchudzających się APTEO,

Urszula
@Franek

Byłoby fajnie gdybyś powiedział co ten post ma na celu. Rozumiem że wiedzę czerpałeś z YouTube z tych filmików z żółtymi napisami? Wiesz, na tym forum ludzie chcieliby się dowiedzieć czegoś o warunkach zatrudnienia, masz jakieś rzetelne informacje dotyczące tego tematu?

Aga

Jestem pod wrażeniem mega profesjonalnego procesu przyjmowania nowego pracownika - HR pierwsza klasa :)

Lidia
@Aga

Możesz opowiedzieć coś więcej o tym procesie? Jak dokładnie przebiegał? Ta opinia mało mówi,.

Ola

Ile przedstawicieli pracuje w firmie, z czym pracujecie(jakie leki) i do jakich specjalizacji chodzicie?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Synoptis Pharma Sp. z o.o.?

Pos

Ile by nie było licz się z mobingiem i nierealnymi celami. Nikt tu nie robi planu.

Klient

Przedstawiciel medyczny tutaj to mięso armatnie. Neuca jest zaszczepiona, nawet ludzie z biura są na HomeOffice, ale dla kierownictwa Synoptisu covid chyba nie istnieje, bo zwiększają ilość wizyt dziennych i straszą zwolnieniem za brak cyfry, chociaż pmów nie zgłosili do szczepienia. Ludzie się boją. Zła atmosfera. Człowiek i jego zdrowie się nie liczy, tylko wynik za wszelką cenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Synoptis Pharma Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Synoptis Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synoptis Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synoptis Pharma Sp. z o.o.?

Synoptis Pharma Sp. z o.o.