Opinie o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medlab Products Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Medlab Products Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Qrka

Przestańcie tu wypisywać bzdury !!!. Pracowałam tam kilka lat temu i każe miejsce pracy ma swoje zarówno plusy jak i minusy, nigdzie nie jest doskonale...... . Płacili jak płacili , może nie były to kokosy, ale każdy wiedział na co się pisze i faktem jest ,że szanowali kodeks pracy czego nie można powiedzieć o wszystkich firmach.

....
@Qrka

Szanowali ??? Limitowany papier w toalecie ... brak warunków do pracy - prośby o wstawienie dodatkowego wentylatora skwitowana - w głowach wam sie poprzewracało , "wiadra pomyj" wylewane na pracownika, pretensje , awantury, układy , układziki, knucie - kogo i jak zwolnić , fochy p. Prezes - teraz nie można wejśc do pokoju bo p. Prezes jest obrażona ...., najprostsza sprawa ciagnie się godzinami- nie można podpisac teraz, bo taca ze zdrową żywnością ważniejsza.... Ważne żeby na liście przyjścia i wyjścia był podpis pracownika i każdorazowe podanie o wcześniejsze wyjście z pracy , na zewnatrz ładny lsniący cukiereczek - jak Pandora , a w srodku smierdzące jajo ,,,, polecam - co kto woli

Królowa Denarów

Czy prezes i pozostała "góra" pisze komentarze....mocno wątpliwe, maja inne priorytety i zwyczajnie nie przejmują się opiniami. Zwyczajnie jednym pasuje MLP a innym nie, nie pasuje to szukają innej pracy i ją raz dwa znajdują, jedyną przeszkodą jest zachowanie okresu wypowiedzenia. Prawda jest taka, że sami pracownicy wypowiadają umowy a gdyby zarząd uważał ich za tak "beznadziejnych" to bez mrugnięcia okiem zgadzałby się na skrócenie tego okresu, niestety tak nie jest, co świadczy zupełnie o czym innym.

Paprotki i żonkile

Janusze biznesu krótko i na temat..... .

90-te lata

Kto chce się przenieść w przeszłość do lat 90-tych to zapraszamy do przeżycia dreszczyku emocji, tylko właściciele muszą zrozumieć jedno, że skończyły się czasy pracy za miskę ryżu bo to nie wczesne lata 90-te.

Firma Medlab Products Sp. zo.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik do Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta w firmie z branży laboratoryjnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Smiechnasali

Poszukują pracowników na wszystkie możliwe stanowiska, bo wszyscy uciekają. Nikt nie chce pracować za te marne pieniądze i bądźmy szczerzy - płaca nie wzrasta wraz z doświadczeniem. Za to wymagania stale wzrastają. Brak szacunku dla pracowników, o klientach nie wspomnę. Lepiej omijać szerokim łukiem i szukać lepszej pracy, po zwykłej rozmowie kwalifikacyjnej można poznać firmę!!

Była
@Smiechnasali

Słuszna prawda

Może pracownik

Podobno poszukiwany jest pracownik do magazynu? Jak wygląda praca na magazynie, bo szczerze mówiąc czytając te wszystkie wpisy nie wygląda to za dobrze.

Spoko

Śledzik będzie:-) Chyba.

....
@Spoko

Śledzik. ... i 6 widelczykow ;)

df

tak to prawda chyba faktycznie najwięcej osób to chce jednak pracować kiedy ma zaoferowaną umowa o pracę przynjamniej z tych osób co ja osobiście znam

Również były pracownik

Skoro robi tu wpisy, na niektóe odpowiada, to znaczy, że czyta.

ae

Taka że przedstawiciele maja dosyć dostawania OPR-u od klientów za braki towarów i wysyłanie do zamówienia miliona faktur

ae

Również były pracownik

O tym, że to znowu wpis prezesunia albo jego żonki.

Lola-Ebola

Dla mnie brakuje tylko małpy na rowerze która sprzedaje bilety do tego kabaretu. Braki w towarze miazga !!!.

Celeb

A kto pyta? Prezes? Wystarczy przeczytać to forum, bo już wszystko zostało powiedziane.

Celeb

Nie ma żadnych pozytywów. Opinie są prawdziwe, oczywiście nie te pisane przez prezesa albo jego żonkę, he, he. Tak, to ciekawe, że Państwo właściciele czytają i nie daje im to do myślenia. Pieniądze oferują żałosne, warunki pracy nie lepsze, lepiej trzymać się z daleka, no chyba żeby zaczepić się na chwilę jak się nie ma akurat pracy, na przeczekanie zanim nie znajdzie się dobrej oferty. Ale starej solidnej pracy nie warto zmieniać na to coś.

Produkcja

Oddziały hahaahhahah ..... no PREZES teraz to dowaliłeś.... jeżeli za oddział robi przedstawiciel handlowy w osobie ilości szt. 1 .. to gratuluje .... niema co bajek pisać tylko poprawić 1.warunki pracy 2. Zatrudniać kompetentnych ludzi 3. Zmienic organizację firmy etc. Niestety wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.. dodam jeszcze ze w żadnej firmie niewidziałem takiej rotacji... ale w sumie się nie dziwie...

Również były pracownik

Jakie to smutne. I prezes czyta i nic.

Ruda

hahah premie ....ahahahha napewno prezesie

Rownież była

Haha w medlabie premie....dobre sobie.....

Rownież była

Haha w medlabie premie....dobre sobie.....

Również była (zatrudniona oczywiście mam na myśli)

A skąd ty wiesz, że premii nie dostała i co sobą reprezentowała? Chyba znowu Blondynka W Stanie Umysłu się odezwała. Albo Prezes Blondyn.

Zostaw merytoryczną opinię o Medlab Products Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medlab Products Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medlab Products Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Medlab Products Sp. zo.o.