Opinie o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medlab Products Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Medlab Products Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

BOBBER

Mobbing??? Jaki Mobbing - zwyczajny op....dol!!! Uuuuu jakieś cieniutkie te wymagania teraz w ogłoszeniach. Dobrze, że w ogłoszeniu Firma zaznaczyła, że proponuje umowę o pracę w oparciu o kodeks pracy, bo jeszcze można by pomyśleć, że w oparciu o kodeks karny.

@BOBBER

Dobre hahahah

W pracy najważniejsi są ludzie, a w Medlabie pracownicy przynajmniej za moich czasów (a czytam, że teraz i też) byli sobie życzliwi. Nie ma tu wyścigu szczurów jak w innych korporacjach może dlatego, że wszyscy jadą na jednym wózku. Tak naprawdę nie ma tu ścieżki kariery. Właściciele wiadomo, że dbają o swoją firmę i nie ma co się im dziwić. Zaletą pracy w tej firmie jest możliwość zdobycia naprawdę porządnego doświadczenia,jeśli komuś zależy, które później może zaprocentować. Prawdą jest natomiast to, że nie dba się o pracowników z dłuższym stażem, którzy na nieszczęście firmy wcześniej, czy później odchodzą.

Nie w taki sposób jakiego się oczekuje (chodzi mi o lepsze warunki zatrudnienia - awans lub podwyżka)

Również były pracownik

To nieprawda. W Medlabie nigdy pracownicy nei byli dla siebie życzliwi. Dzięki prezesom, którzy zawsze wszystko robili, żeby pracowników skłócić, np. przez napuszczanie ich na siebie. W Medlabie nie dba się o nikogo. Taka firma. Obrzydlistwo.

@Również były pracownik

Dokładnie tak! Tam nie ma relacji banda mrukow swoj do swego ciągnie. Nie ma spotkań imprez integracyjnych nic. Nie mozesz nawet porozmawiać z kimś innych nie badać zaraz pytanym o czym rozmawiałeś. Dramat

Pracownik olk

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy żona prezesa nadal pisze piórem z zielonym atramentem, zabraniając jednoczenie używania tego koloru innym osobom?

Tak:-)

Również były pracownik

To ci dopiero foch!

Takkkkkk hahahaha

była

Możliwość rozwoju jest- bardzo rozwijasz swój poziom stresu:) A tak poza tym to nauczysz się tego i owego jak jesteś zaraz po studiach. etapy różnie, zawsze rozmowa z kimś z zarządu i poza tym że musisz się spodobać, to jeszcze mieć odpowiednie wymagania finansowe:) Mam pytanie do obecnych pracowników- czy jeden z prezesów nadal ma problemy z higieną?

@była

Taaaaakkkkkk. Hahaha

Firma Medlab Products Sp. zo.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik do Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta w firmie z branży laboratoryjnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
pracowałam w medlab

tak tak, zarobki na start ok. 1600 netto. Szału ni ma. Mnóstwo młodych ludzi, bo przychodzą po studiach. I szybko uciekają, po 3 miesiącach, pół roku, roku. Z kim się nie rozmawia to każdy z tej firmy szuka pracy. No są perełki z zacięciem pracujące kilka lat, podziwiam. A prezes... Szkoda gadać na cały zarząd, prezes, żona prezesa i szwagier (czy jakoś tak). Tak sobie zarządzają przez strach, nerwy towarzyszą na każdym kroku, począwszy od tego, że rozlejesz na wykładzinę kawę idąc z kuchni, która jest piętro niżej (bo - uwaga - czajnik elektryczny znajduje się na piętrze, ale nie wolno z niego korzystać, bo to czajnik, w którym wolno gotować wodę wybrańcom), a skończywszy na tym, że nie możesz wysłać przetargu, bo np prezes przyjedzie sobie do pracy na 12 i zanim zabierze się do podpisania, to jeszcze musi zrobić mnóstwo innych "ważnych" rzeczy. Ale to nie jest tak, że od razu przetarg jest gotowy, prezes oddaje poprawki, zmienia ceny o grosz (w jednej pozycji obniża, a w drugiej podwyższa) i trzeba poprawiać dokumenty, od nowa do podpisu do prezesa. Pracując w takim stresie łatwo o pomyłkę, nawet w drobnych rzeczach... Omyłki rachunkowe zdarzają się, a prezes karze się z każdej pisemnie tłumaczyć. Podsumowując - omijać firmę szerokim łukiem. A jak nie masz wyjścia - idź, naucz się jak najwięcej i od pierwszego dnia wysyłaj cv gdzie indziej.

@pracowałam w medlab

Dokładnie tak wszystko prawda

kandydat

szukają osoby do logistyki i zaopatrzenia. Czy warto składać ofertę ?

Anka z MLP
@kandydat

Pewnie, i tak nic nie ryzykujesz.

@Anka z MLP

Najlepsze jest to ze komenty pozytywne piszą same bałwany z zarządu hahahahahahah

Lolek

Ja też myślałem o pracy w tej firmie ale po tych opiniach rezygnuję.

Kaska z MLP
@Lolek

I słusznie. Jak wierzysz w te bzdury tutaj to się nie nadajesz.

@Kaska z MLP

Śmieszna jesteś. Jeszcze nigdy nie widziałem w 100% tyle prawdy w tych komentarzach !!! 1000000000000000%%%%%%%%%

Dominika

@dymitryj Jakie jest Twoje zdanie na temat pracy dla firmy Medlab Products? Z Twojego wpisu nie wynika wprost, czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Medlab Products. Czy mógłbyś napisać na przykład na jakie wynagrodzenie można liczyć i czy trudno dostać się do tej firmy? @Irek Czy zgadzasz się z opiniami zamieszczonymi o firmie Medlab Products?

Zosia samosia
@Dominika

W mlp w biurze zarabiałam w granicach 1700zl pln netto. Praca monotonna, mało ciekawa, nie rozwijająca. Wszystkie obowiązki blokowane przez Pania przelozona, która nie potrafila ani kierować ludzmi ani delegować obowiązków, przez co praca była bezsensowna. Człowiek się narobił a i tak guzik z tego był bo wszystko ładowało w szufladzie. Czy poszłabym raz jeszcze do tej pracy- tak! Na początek kariery zawodowej jest to dobra szkoła życia. Wyniosłam wiele rzeczy i wiem ile znaczy przełożony który odpowiednio kieruje swoim zespołem i stoi za swoimi pracownikami murem.

@Zosia samosia

Chyba to była dobra praca w 1994 na początek dla gowniarza po liceum. Tyle. Reszta prawda. Praca bezsensowna. Głupia monotonna. Długopis i papier jest głównym narzędziem pracy.

Jak wyglada praca w kontroli jakosci? Jak zarobki?

Stiepan
@Kandydat

Slabo. Ludzie uciekli teraz rzadzi tam ukraina. Jak jest gdzies ukraina to domysl sie jakie sa zarobki

@Stiepan

Ukrainą zaraz będzie wszędzie tylko do emerytury kilka osób się doczołga a zreszta później to już to zamkną bo to chyli się ku upadkowi.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Aen
@Zainteresowany

Jak chcesz aplikować, to po okresie upałów w firmie w której nie ma klimy....kto pracował/pracuje ten wiem o czym mowa.

@Zainteresowany

Tak 24 h/365 na rok

cichociemny

Nie polecam firmy, panują tam stare zasady takie jak właściciele, zero składu i ladu. Pensje głosowe i donosiciele, którzy tylko wesza,aby mieć parę groszy wiecej.

@cichociemny

Starocie ze zalatuje w całym Raszynie.

byly prac.

Zgadzam sie z negatywnymi opiniami na temat tej firmy i osob zarzadzajacych, a takze niektorych pracownikow, tych z ukladami. Pracowalam tam kilka lat temu i po przejrzeniu wczesniejszych opinii, widze, ze nic sie tam nie zmienilo. Mozna sie posmiac z panujacych w Medlab absurdow i glupoty, ale pracujacym tam nie zazdroszcze. Ci, co moga, uciekaja do innej pracy albo na zwolnienia, pozostali zostaja z koniecznosci i sie podlizuja, donosza albo cierpia albo maja dobre uklady, jak vice, sekretarka, czy wczesniej pani Kasia z kadr. W Medlab czas sie zatrzymal na PRL-u. Panowaly tam rzady absolutne, jak ktos wczesniej napisal "najwyzszego" i nikt inny nie mial prawa glosu. Dla niego ludzie byli nikim. Uwielbial pastwic sie nad ludzmi. Te pozytywne glosy pisze zapewne on sam lub jego klakierzy. Juz od momentu rekrutacji jest to wszystko widoczne, caly ten medlabowski PRL oraz brak szacunku do czlowieka. Ludzie podejmuja tam prace, bo nie maja w danym momencie wyjscia, z koniecznosci, dlatego tak duza rotacja pracownikow i tak duzo negatywnych opinii, ktorych liczba mowi sama za siebie. Jak pracuja to siedza cicho, potem musza odreagowac to milczenie w opiniach, bo rzadko zdarza sie osoba odwazna, ktora powiedziala otwarcie prezesowi, ze nie ma racji, ze sie z nim nie zgadza. A prezes i jego klakierzy beda dalej mowic, ze ci, co pisza negatywne opinie, to byli niekompetentni pracownicy i zostali zwolnieni, co, oczywiscie, w wiekszosci przypadkow, jest nieprawda, o czym, my, byli pracownicy firmy Medlab Products, dobrze wiemy. Az dziwne, ze tyle negatywnych opinii nie dalo im do myslenia.

@byly prac.

Dokładnie wszystko prawda !!

@byly prac.

Nie dało i nie da do myślenia bo trzeba by było wyjac mózg i zastąpić go nowym aby dało coś do myślenia. Ten system się zmieni dopiero jak żelazna kurtyna, mór Belinski i PRL - zemrze wszystko lub walnie bomba atomowa to wtedy się zmieni. Żałośni ludzie serio żałośni do granic : prezesostwa , prawdziwych dużych pieniędzy i intelektu to oni nie oglądali nawet w telewizji!

@byly prac.

Jest taka osoba.Jest już gnębiona i inwigilowana i zgłaszana. Odważyła się zachorować i uciec. Odważyła się wyrażać swoje zdanie i niezadowolenie wiec się cichcem zamieściło ogłoszenie o prace na jej miejsce rozpowiadając kłamstwa ze była poinformowana. Całe szczęście jest naprawdę chora wyczerpana psychicznie zniszczona mobbingiem i życiem wiec mogą jej naskoczyć.

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać???

Bez przesady
@Karolina

Jestem obecnym pracownikiem firmy, nie mam nic z tego, że firmy będę bronić choć tak to pewnie zostanie odebrane. Większość komentarzy to bzdury, a już zachorowania na raka to wierutne kłamstwo. Zarobki p. Edyty też z palca wyssane i ciekawe skąd ktoś wie o wysokości skoro obowiązuje tajemnica wynagrodzeń. Jak w każdej firmie obowiązują procedury, zasady do których trzeba się stosować które na początku mogą wydawać się dziwne, ale po dłuższym stosowaniu okazują się bardzo sensowne. Jeśli ktoś chce zarobić to jest to możliwe tylko należy się starać. Przybyło pracowników z Ukrainy bo im zależy i całkiem dobrze się mają. Firma prowadzi pomiary stężeń/natężeń na produkcji, pracownicy są kierowani do lekarza medycyny pracy który nie stawia stempla tylko dlatego że ma zapłacone (jak to w wielu innych firmach ma miejsce). Mam nadzieję że czytający komentarze dzielą je przez pół, potem przez cztery i dopiero wyciągają wnioski. P.S. A w firmie mamy całkiem ciepło ;)

Ja mam tylko dobry humor
@Karolina

Plusów jest wiele. - pensja wypłacana w terminie - wspaniały prezes - atmosfera w pracy jest bardzo rodzinna - warunki pracy bardzo dobre - wsparcie kadry kierowniczej - szeroki zakres funduszu socjalnego - bony na święta - paczki dla dzieci Kochani doceńmy to wszystko! Jestem dumny ze mam mozliwosc pracowac w polskim zakładzie przemysłu plastikowego. Zarty sie mnie trzymaj... Byłem tam 3 miesiace... Załoze sie ze jak czytal ten wpis Trojanoski to na poczatku obrusł w pierze.

lol
@Ja mam tylko dobry humor

to jakiś żart jakie premie,bony na święta, świetna atmosfera to jakieś bajki rzeczywistość jest zupełnie inna

zuz
@Bez przesady

dodaj - to ja Wacław Jarząbek

@Bez przesady

Dobre sobie !! Proszę nie wykorzystywać tego imienia aby zamieszczac ten wyssany z paląca opis!! Spójrzcie jakie (usunięte przez administratora) aby podszywać się pod pracownika daja swoje wpisy! Bzdura!!!!!

@Ja mam tylko dobry humor

100 % prawda. Pozytywne komentarze piszą tylko ci z zarządu. Bo pozytywów nie ma i nigdy nie będzie !!! Mało tego podszywają swoje pozytywne wpisu pod pracowników którzy w momencie wpisu pracowali to jest skandal! Wiem ze wszystkie nagatywne wpisu to sama esencja prawdy! Ta firma to jedno wielkie dziadostwo!!!

@Karolina

Ciekawe jakim pracownikiem haha.... nie znam takiego zwłaszcza patrząc na datę ... żenujące jest ze próbujecie podszyć się pod pracownika zamieszczając komentarze. Żaden ale to żaden pracownik nie napisze o was nic dobrego NIC NIGDY!!!

Gertruda

Miałam iść do Was do pracy ale podobno dużo ludzi choruje tam na raka od tego pyłu na produkcji. Cały Raszyn i tym mówi. Dowiedziałam się w przychodni

Yolanda
@Gertruda

A ja idę, a "podobno" jutro ma być +35 i lazur nieba. Niestety ale nowotwory wynikają z czegoś innego...

Yolanda
@Gertruda

Nie wiem czy Pani jest prosta czy nie i skąd pochodzi może właśnie spod Kielc ale wiem o co chodzi, po co wypisujesz bzdury o pyle którego nie ma i raku ?, co chcesz się odegrać za coś wypisując bzdury w internecie?, za co Ci podziękowano ? może za udawanie że pracujesz?.

Były
@Yolanda

Yolando, prezesowo, tak się teraz nazwałaś? Ale rozumek został ten sam. Niestety.

Również były
@Były

Zgadza się, rozumek sie nie zmienił.

@Yolanda

Po co wypisujesz bzdury Yolando? Weź się do roboty zamiast udawać, że pracujesz. Bo zarząd ci podziękuje i będzie tak jak z innymi.

@Czerwony Kapturek

Haha... w tej „ firmie” to ludzie dziękują za współpracę a nie „ zarząd” ....

@Gertruda

Chorują tez na nerwice i problemy natury psychicznej bo to kołchoz i dom wariatów.

Dorota

Szukają do działu Obsługi Klienta, czy warto iść, jakie stawki na początek ?.

Lewus
@Dorota

Zaproponuj 1600 netto to może dadzą. Tylko lepiej zapisz co prezes powiedział i obiecał na rozmowie, albo lepiej nagraj. Bo potem on ma co innego zanotowane.

Częstochowa Osobowa
@Dorota

Warto iść, w dziale pracują super dziewczyny, świetne koleżanki, można by rzec nieomal do rany przyłóż. Przypuszczam, że coś koło 2 -ch na okres próbny teraz mogą dawać. Jak się dogadasz na rozmowie tak będzie, a nie jak napisał osobnik powyżej że trzeba iść z dyktafonem. Nie ma tu tzw. wyścigu szczurów, każdy robi co do niego należy i tyle.

Łagiewniki
@Częstochowa Osobowa

szczególnie ta mała do reklamacji, do rany przyłożyć i położyć się w grobie

Warszawa Zachodnia
@Łagiewniki

Uderz w stół nożyce się odezwą, czyżby pan mający najwięcej do powiedzenia ?.

Dżesika
@Częstochowa Osobowa

2000 to chyba brutto ????

Andżelika i Brajan
@Dżesika

NETTO, brutto to już nie ma takiej stawki

@Częstochowa Osobowa

Dadzą -haha... mało tego odejmą mówiąc ze firma ma kłopoty ! Lub wynajdą milion rzeczy z których się niby nie wywiązałes aby ci nie dać lub odjąć!

@Dorota

Na początek ma koniec nawet za 1000 lat! Nędza bida (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Obieca więcej ale nigdy mu jakiś nie wyjdzie to jego taktyka.

Jarek

Są różne zdania na temat firmy. Medlab Products to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Ziuta
@Jarek

Dobry......hmmmm być może jeżeli ktoś oczekuje podstawowych warunków to tak. Ale porównując oferowane płace na rynku i oferowane dodatki to słabiutko to wygląda, nie ma nawet podstawowego pakietu medycznego, a teraz to żaden "rarytas". Ps. pracować z zaangażowaniem należny zawsze i wszędzie oby tylko było to odpowiednio doceniane.

AA
@Ziuta

Niewiele do szczęścia Ci potrzeba, pakiet medyczny itp. Dobre....!!!! Pracowałam i wiem że dobrych pracowników w tej firmie doceniano

@AA

Doceniano....nie rozśmieszaj, kiedy pracowałaś/eś ?..... . Wynika z tego, że już nie pracujesz w Medlabie, czy w nowej firmie masz jakiekolwiek tzw. benefity a w lato pracujesz w pomieszczeniach w których jest ponad +30 stopni ?, jeżeli nie to może wracaj tam gdzie byłaś doceniana. A co do pakietu medycznego jest to taka podstawa, która nie daje szczęścia a jest dziś standardem.

AA
@Ewa

Aha... Ten standard odczuwam już od 4 lat. Teraz rozumiem Twoje pod-irytowanie. Zatem "delektuj się" klimatyzacją i benefitami u nowego pracodawcy.

@AA

I pewnie, inne życie, inny normalny świat :)

a to dobre

Tak doceniano, 50zł podwyżki

Mietek
@Jarek

Ja se chwale. Zawsze wypic mozna i prezes wymaga aby robote zrobic a toze pije to on jedyny mnie rozumie

@Jarek

żona tam pracowała parę lat temu, dno i metr mułu. Nie trzeba komentować wystarczy śledzić ogłoszenia rekrutacyjne jeśli jest tak super do dlaczego ciągle szukają na te same stanowiska? normalny człowiek z samooceną powyżej 0 tam nie wytrzyma miesiąca

@AA

Niedoceniano. No chyba, że zarząd sam siebie doceniał.

@AA

AA jak anonimowy alkoholik?

@Czerwony Kapturek

Widzę, że Wasza dyskusja zeszła na trochę niewłaściwie tory, dlatego przerwę ją Wam na moment. Obiło mi się o uszy, iż Medlab Products zatrudni teraz Przedstawicieli Medyczno-Handlowych. Z ciekawości weszłam na stronę firmy i faktycznie - firma właśnie prowadzi rekrutację na to i inne stanowiska: http://www.medlab-products.com.pl/index.php?id=582 Chcę Was w związku z tym zapytać, czy nowy pracownik może liczyć ze strony tego pracodawcy na szkolenia, mające na celu przygotowanie do późniejszych obowiązków?

Maria Skłodowska
@AA

Niedoceniano. Nigdy. AA jak Anonimowy Alkoholik?

@Jarek

Śmieszny jesteś gościu mam za sobą 18 lat stażu po korporacjach i firmach na stanowiskach dość wysokich i wszędzie pracuje tak samo rzetelnie i dobrze jednak nie jestem idiota który będzie wpisywał do zeszytu i drukował emaile lub zatrzymywał koperty od listów i wpisywał numery listów przewozowych! Nie jestem baranem po prostu ! Zreszta od dawna standardem są pakiety medyczny czy chociażby ludzie — herbata! Nie miesiąc o premiach planach prowizyjnych! Wiem ze zatrzymałeś się w PRLu wiec stad taki durny wpis jesteś po prostu pół mózgiem.

@pracownik

Dokładnie dobrze powiedziane hahaha.... non stop rekrutacja bo ludzie uciekają po góra kilku miesiącach a przy ścisłej współpracy z zarządem to po miesiącu. Ciekawy jest również fakt ze ogłoszenia się wrzuca przy niewiedzy pracownika chce się zdążyć przed jego odejściem haha... donosi się tez do ZUS po 3 dniach zwolnienia chorobowego ! Żal. Pl najważniejsza wygrana to nie pracować w tym PRLu i nie patrzeć na wasze r...

@Ewa

Dokładnie inny świat ! Normalny świat! Nie pajęczyny kurz i PRL! Z takim syfem to nigdy jeszcze się nie spotkałem! Oni żyją jak w jakiejś bance mydlanej to jak teatrzyk jednego aktora. Nawet nie wiadomo czy się śmiać czy płakać! Czeski film.

pracowałem w tej "firmie" jakiś czas temu ale wiem jedno - nie warto tam wchodzić. Strata czasu. Jeśli już się dać (usunięte przez administratora) to lepiej w jakimś większym koncernie ale nie w tej spółce rodzinnej, w której na każdym kroku się oszczędza. Wiceprezes sprawdza, co kto drukuje. Regulamin socjalnego jest tak fajny, że aby coś dostać trzeba tam pracować kilka lat. A średnia stażu to kilka miesięcy :) Czas pracy z sekundnikiem na ręku, masakra!

EKa
@Marcin

Czas pracy z sekundnikiem, tu się nie zgodzę. Pracowałam tam kilka lat temu i w biurze czasami niektórzy przychodzili np. 8:15-8:20 a wpisywali się równo 8:00 dzięki temu pracowali nie równo 8 a np. 7,40. Ciekawe jak jest teraz, wprowadzili karty? :) . Ps. pozdrowienia dla...... w tym temacie hehehe miło powspominać i poczytać opinie o MLP, aż się łezka kręci. Co jak co ale o MLP będę miło myśleć !.

Artur
@EKa

Zdradzisz nam, jak dawno temu pracowałaś w Medlab Products? Może zechcesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy, jakie panowały wówczas w firmie? Pytanie może wydać Ci się błahe, jednak wiele osób na podstawie informacji byłych pracowników może ocenić zmiany, jakie zaszły w Medlab Products.

@Artur

Żadne zmiany nie zaszły od 1993 roku i nie zajdą nigdy ! Poczytajcie wpisy: Gazeta. Pl opinie z 2004/2006 roku Nic się nie zmienia bo zarząd jest tem sam i ludzie! To chora zepsuta komórka ! Uffff ze już człowiek się uwolnił )

Cichy

Planuje iść na rozmowę o przyjęcie na magazyniera ..czy warto wogóle czytając te wszystkie opinie?

JP
@Cichy

Na rozmowę można zawsze pójść, do niczego to nie zobowiązuje. Niektórzy pracują od dłuższego czasu, co też o czymś świadczy.

Bartosz
@JP

Wiesz może jakich warunków można spodziewać się na stanowisku magazyniera w firmie Medlab Products? Zgadzam się z Tobą, że warto iść na rozmowę, ponieważ do niczego ona nie zobowiązuje, jednak przed pójściem na rozmowę dobrze jest zapoznać się ze wstępnymi warunkami, które obowiązują na tym stanowisku.

@JP

Znowu Zarząd się odezwał. Można iść na rozmowę, tylko po co? Po co tracić czas?

@JP

"... inni od dłuższego czasu pracują" - tzn. jedna osoba od 24 lat? To sa ci inni?

@Cichy

Nie warto nawet zbliżać się na km!!

@Czerwony Kapturek

Tak ci inni to najważniejsza pracująca od 24 lat masakra ! I na tym koniec !

AG

Przyszłam zaraz po studiach, pracowałam 3 lata. Prezesi dali szansę bez żadnego doświadczenia i nawet w pewnym momencie sprawiali wrażenie, że docenili. Pożegnałam się wyłącznie ze względów osobistych. Można przyjść i się czegoś nauczyć, ale tylko nauczyć, bo już nie rozwinąć. Pracę w MLP, kiedy tam pracowałam dostawał każdy, a zostać można na zawsze. W pewnym momencie zaczęli być przyjmowani ludzie przypadkowi, niespełna rozumu i z ilorazem inteligencji na poziomie organizmu jednokomórkowego, czego skutkiem są te wszystkie bzdury wypisywane tu. Pensja jest jaka jest, ale gra się w otwarte karty i widzi się co się podpisuje, chyba, że jest się analfabetą. Z czasem można było wypracować sobie pozycję na przyzwoitą już kwotę, ale też tylko do pewnej granicy. Praca dobra dla młodych dziewczyn, których planem jest wysiadywanie jaj, bo jak ktoś tu już wspomniał można rodzić dzieci i ma się do czego wracać. Nie było problemu ze zwolnieniami, urlopami, wcześniejszymi wyjściami, można było się spóźnić, później ten czas odrobić; pracy było sporo, ale nie było (usunięte przez administratora). Współpraca z zarządem jak z każdym innym, pracownicy tylko w starym składzie to byli świetni ludzie (za wyjątkiem jednego z działów) - nie było sztywnej atmosfery, można było być sobą, to był duży plus.

@AG

Hahaha... spójrzcie na ten wpis widać ze głowa już nie podaje czas na emeryturkę inicjały wpisu i już wiadomo kto go robił... żałosne serio ... współpraca z rządem ... co chwila nowy pomysł i w sumie już nie wiadomo czego się w ogóle wymaga bo nie rozumie się samemu wydawanych przez siebie poleceń! Wypracować stawkę ! Znam te stawki bo znane mi są paski .. stawkę to chyba sam sobie dobra wypracowałes 8 razy większa od każdego innego pracownika. Ludzie na wysokich stanowiskach pracują u ciebie z pensjami z lat 90 tych! Wiem ze zatrzymałeś się w tych czasach samozwańczy prezesiku.

Byly pracownik

Firma rządzi największy sknera, kłamca i (usunięte przez administratora) jakiego świat widział . Stary system, głodowe śmieszne pensje, brak perspektyw na zmianę brak awansów chyba ze bezpłatne. Brak herbaty, pakietów medycznych , nie ma czegoś takiego jak bony czy paczki świąteczne czy dodatek do świat, system premiowy — plan roczny - Ten pan nawet o tym nie słyszał. Firma powinna być zamknięta! Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Medlab Products Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medlab Products Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medlab Products Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Medlab Products Sp. zo.o.