Opinie o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medlab Products Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Medlab Products Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Ruda

Pracowałam TYLKO "miesiąc" ... powiem jedno, zarząd który niema wpływu na nic, raczej figuranci, prezes nie omylny zna sie na wszystkim ... (oczywiście to bzdury, zapożycza teksty innych) ..... wymagania jak by się nie wiadomo gdzie pracowało za 1600zł... ogólnie firma smiech na sali.. absurd goni absurd...

Były

Toś się wypowiedział;)

Również były pracownik

No znowu Prezesowa-Blondynka W Stanie Umysłu sie odezwała. Piszesz tak, że od razu widać kto to. No zlituj się i wymyśl coś oryginalnego. Nie potrafisz?

szatyn

Blondi to stan umysłu. Nie ma nic wspólnego z kolorem włosów.

Firma Medlab Products Sp. zo.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik do Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta w firmie z branży laboratoryjnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
muska

Zgadzam się z Roztropką w 100%, dzięki za wpis. Tez pracowalam w tym samym dziale i mam podobne odczucia a najgorsze doświadczenie to odmeldowywanie się i proszenie o wyjście po godzinach pracy. Nigdy nie zapomnę sytuacji kiedy musialam siedzieć prawie godzinę dlużej w pracy bo Pani Dyrektor nie miala czasu mnie przyjąć abym mogla się odmeldowac. Wyszlam wtedy zniecierpliwiona, następnego dnia oczywiscie dostalam upomnienie. Takich absurdow w Medlabie jest dużo. Plusem jest to, ze pracujac wczesniej w Medlabie doceniam teraz swojego obecnego pracodawcę.

Bożena_real

Witam, pracowałam w Raszynie "X" lat temu i z doświadczenia wiem że nigdzie nie jest różowo, wszędzie pojawiają się konflikty etc., ale trzeba dać duży plus dają normalne umowy o pracę a nie śmieciówki z czym spotkałam się wiele razy.

ale
@Bożena_real

... no tak i płacą w terminie, i właśnie z tego powinniśmy się cieszyć, bo nie wiemy jak jest na rynku pracy, znam ten tekst. Żona Pana prezesa tak dopinguje do pracy

@ale

To ona też mądrąścią nie grzeszy. Ta blond główka nie potrafi znaleźć innych argumentów ? W szkole nie nauczyli, to mąż nauczył.

aaa
@Również były pracownik

blond? Pani Prezesowa chyba jest brunetką?

Również były pracownik

Prezes, uspokój się, bo wstydu sobie tylko robisz. Myślisz, że jak Ci inteligencji brakuje to innym też. Myślisz czasami? Przecież to od razu widać, po sformułowaniach,że to nie pisał pracownik. Zabawa w agenta Ci nie wychodzi. Ubaw po pachy. Wszyscy wiemy, że jesteś durny i prowadzisz durnie to badziewie. Żadne twoje opluwania innych tu nic nie pomogą, Ty sam jest wstrętnym indywiduum i to przez małe litery, bo tym też trzeba umieć być. Uspokój się, bo w końcu będziesz miał zawał. My tu jesteśmy od pisania.

XXX!@#

Przecież proszę Państwa to jest żenujące. „Znajoma z pracy” to jakiś schizofrenik/schizofreniczka, wcześniej występował, jako „były pracownik” oraz „wciąż aktualny pracownik”. Ta osoba, robi wciąż te same błędy, nagminnie używając pewnych słów typu „lewusy”. Swój niedobór słownictwa, rekompensuje ciągłym obrażaniem ludzi. Pewnie większość wie o kogo chodzi, ale trudno się dziwić, jak ktoś był tak niewychowany w kontakcie bezpośrednim, nawet w stosunku do kobiet, to trudno oczekiwać, że schowany za wieloma nickami będzie bardziej kulturalny. Można wiele wybaczyć, ze względu na nadmiar stresu oraz podeszły wiek, ale nie ma usprawiedliwienia dla zwykłego prostactwa i tchórzostwa w postaci obrażania kobiet pod fake-owym nickiem. Po tej osobie spodziewałam się dużo więcej , bo mimo wszystko można było się od niej wiele nauczyć. Mimo niezbyt miłych doświadczeń, lat spędzonych w Medlabie nie żałuję.

buuu

To już staje się standardem; wylać pomyje na osoby, które ośmielają się skrytykować Medlab, żałosne

Czarek
@buuu

Dokładnie (usunięte przez administratora)

lukier

dlatego zdziwiło mnie pytanie. Laptop, telefon i auto dają- to chyba jasne. jeśli chodzi o szczegóły to laptop-lenovo, telefon-Samsung, auto-skoda.

lukier

a o co konkretnie pytasz alik?

... 2 z groszami

Porada

Nagrał i poszedł do sądu..., nie wiemy z czym poszedł i co nagrał. Jeżeli faktycznie ktoś z Was ma problem i nie wie co z nim zrobić piszcie na skrzynkę sk.info@onet.eu - tu czyta Wasze wpisy pracodawca, zapewne niektóre z nich są jego działalnością twórczą - pamiętajcie również, że dopóki pracujecie ciężko jest podejmować kroki prawne z uwagi na ryzyko utraty pracy - rynek jest ciężki, więc doradzam na formułowanie roszczeń, gdy macie już nowe zatrudnienie. Ale czas, w którym świadczycie pracę i pracodawca narusza Wasze prawa powinniście poświęcić na zbieranie na tę okoliczność materiału dowodowego i sprecyzowanie podstawy roszczenia - w tym Wam mogę pomóc. Zastrzegam, że czasami możne nie być podstawy bo nasze odczucia będą subiektywne - to co dla nas krzywdzące - nie musi być niezgodne z prawem.

Porada

Zależy z czym Pan poszedł do sądu i co nagrał. Gdybym miała komuś doradzać - ludzie najczęściej używają sformułowania ,,mobbing'', proszę pamiętać, że treść przesłanek jakie muszą zostać spełnione do tego by sąd uznał dane zachowania za mobbing jest bardzo trudno osiągalna - długotrwałe (przyjmuje się 6 m-cy), z utratą zdrowia (za którą to utratę pracodawca wypłaca odszkodowanie), kolejno pracownik winien złożyć sam wypowiedzenie w trybie art 55 par 1 (1) - samo odszkodowanie to tylko 3 m-ce. Sam proces trudny - szumnie się o tym mówi, gorzej to wygląda przed sądem. Dlatego zawsze sugeruję by działania pracodawcy, które w naszym odczuciu naruszają dobra osobiste kierować na drogę sądową z art 11 (1) naruszenia dóbr osobistych (dobra - odesłanie do kodeksu cywilnego art 23 - niemajątkowe, fizyczne i psychiczne), tu sprawa przebiega w zakresie prawa pracy choć roszczenie kształtuje prawo cywilne - co ma odzwierciedlenie w wysokości odszkodowania. Skutkiem naruszenia naszych dóbr osobistych może być np. rozstrój zdrowia. Przy obu sytuacjach ważne jest by się leczyć, wykazać przed sądem dokumentację, która poświadczy owy rozstrój zdrowia. Proszę pamiętać - ludzie czasami się spinają, nakręcają czują się pokrzywdzeni ale po rozmowie z prawnikiem okazuje się, że więcej jest pretensji niż faktycznej złej woli pracodawcy. Dla Państwa podstawą do wysnuwania roszczeń powinny być: analiza regulaminu pracy, regulaminu wynagradzania - które zaraz po kp, umowie o pracę stanowią źródło prawa pracy - i ewentualne oparcie roszczeń (po dopasowaniu zachowań pracodawcy) na prawie. Przykład - koleżanka na tym samym stanowisku zarabia więcej, gdyż jest zatrudniona na czas nieokreślony - osoba zarabiająca mniej ma umowę na czas określony - panie wykonują pracę tę samą bądź tej samej wartości - gdy regulamin nie przewiduje lepszej gaży dla osoby z wyższym stażem, który np posiada Pani z wyższym wynagrodzeniem - Pani z umową na czas określony ma podstawę prawną roszczenia o odszkodowanie z tytułu nierównego traktowania w wynagrodzeniu. Itd...

kinkong

Mega dziwne miejsce i dziwny Zarząd. Czas w tej firmie zatrzymał się w mojej opinii- tak jak była zarządzana 25 lat temu, tak jest zarządzana obecnie. Nawet warunki socjalne są sprzed 25 lat. Praca w Medlab była ciekawy doświadczeniem i cieszę się, że tu pracowałem, dzięki temu z dużą wdzięcznością wspominałem swoich poprzednich pracodawców. Zgadzam się ze wcześniejszymi wypowiedziami - to świat z filmów Bareji, pełen absurdów, zupełnie niezrozumiałych dla normalnie myślących osób sytuacji. Płace marne. Ale pracowałem z fajnymi ludźmi, co jest niewątpliwym atutem tego miejsca - szkoda, że dla Zarządu zupełnie nie mającym znaczenia.

ewa

jak inaczej nazwać harówę za grosze?

ewa

nie rozumiem dlaczego określenie (usunięte przez administratora) zostało usunięte przez admina jako słowo niecenzuralne

ewa

(usunięte przez administratora) - niskie zarobki a wymagania baaardzo duże,o kawie czy herbacie firmowej można tylko pomarzyć

ale
@ewa

ewa, ... a "klara" widziała w tym biznesie wielką forsę :),

Anioł nie Miś

"Podstawowe zasady higieny są takie, że jak się wchodzi, to się puka..." Gdy świat Barei miesza się z Paragrafem 22 nie wiadomo czy większy jest poziom absurdu i groteski czy wielkość rozdętego Ego:)

Boże, jakie to szczęście że ta firemka jest już tylko wspomnieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Medlab Products Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medlab Products Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medlab Products Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Medlab Products Sp. zo.o.