Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

Witam, Polecam omijać firmę szerokim łukiem. Właśnie zwolnili wielu nowych oraz wieloletnich pracowników lub nie przedłużyli umów. Widać, że firma ma poważne problemy finansowe. Zgodnie z nowym podejście tz. clear rules pracownicy nie mają szans na podwyżki, chociaż kierownicy ciagle mydlą oczy, iż podwyżki będą jednak mija 1,5 roku a podwyżek brak. Atmosfera w firmie nieprzyjemna, każdy obawia się, że zostanie zaraz zwolniony. Osoby na wyższych stanowiskach również powoli uciekali w roku 2022, po prostu wiedzieli co się dzieje…

Pytajnik

"Właśnie" to znaczy dzisiaj czy w listopadzie ubiegłego roku? Kto uciekł w 202

Nowe zwolnienia czy piszesz o tych co były na koniec listopada ?

Pracownik produkcyjny

Najlepsze w tej firmie są testy alarmy p.poż. szczególnie jak na zewnątrz PIŹDZI! Wszyscy siedzący za biurkami zawsze są poubierani mają kurteczki, czapeczki, a nawet torebeczki, po drodze jeszcze makijaż poprawiają (pewnie dokładnie wiedzą kiedy zaczną hałasować wściekłe czujki)…Za to pracownicy z produkcji wychodzą na zewnątrz ubrani jak kosmici w cieniutkie kombiznezonki i fartuszki.To jest skandal !!! I jak to się ma do słynnego przestrzegania procedur ?

Tudi

Kogoś dzisiaj (usunięte przez administratora) alarm przeciw pożarowy produkcja na dworze w krótkich rękawach a biurowi w kurtkach .a potem pretensje że ludzie na zwolnieniach.Nawet z dyrekcji w kurtce.brawo dobry przykład.

Tania siła robocza

I co taka cisza? Jeszcze nie pozwalniali nikogo przed świętami?

Juki
@Tania siła robocza

Czekają jaki będzie budżet

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Lolki

Ile Was cepy w pracy nie było? L4, lewe L4, UŻety inne gadżety... Nagle okazuje się, że przynajmniej 40% czasu pracy spędzało się na "chorobowym"... O tym już nie piszcie, że produktywność nie szła w parze z obecnością? Dyrektorzy mówili, że przy zwolnieniach będą brali to pod uwagę. Teraz płacz i lament nierobów ????

Były pracownik !!!

Najlepiej wszystkich niech zwolnią ,po co w firmie ludzie ...?Dyrektorzy zejdą żeby zakasać rękawy i robić w biurach ,na innych działach i może czasu im starczy żeby oblecieć produkcję bo ci co zostali to już szukają pracy bo firma dobrze nie rokuje i jest nie stabilna biorąc pod uwagę to co zrobili z ludźmi .Ja nie chorowałam nagminnie . Zastanawiam się tylko kto tu przyjdzie do pracy jak przeczyta opinię jak firma zachowała się z dnia na dzień w stosunku do pracowników .Te kłamstwa że mamy cieszyć się ,że nie ma zwolnień pracowników -żenada .

Xxxx
@Lolki

Brzmisz jak jakiś zapracowany dyrektorek firmy, który niby ma tyle na głowie a jednak posiaduje na goworku. Kto chorował to chorował, ale nie wszyscy. Ci co jebali z katarami i innymi covidami do usranej minuty teraz pewnie sobie plują w brode, że trzeba było jednak faktycznie brać l4 jak lekarz mówił że trzeba chorobsko wyleżeć a nie dawać się wykorzystywać, "bo mnie docenia". Uważaj bo tak docenia że na święta dostaniesz wypowiedzenie. Grunt by inni którzy wpadną na jakąkolwiek ofertę pracy w tym (usunięte przez administratora) najpierw zajrzeli tutaj i zobaczyli jak jest, a potem zdecydowali ze lepiej iść do innej firmy.

Bomba
@Lolki

Michał, nie pier…… I tak nie awansujesz ????

Bomba 2
@Bomba

Michał dobrze że twój brat nie chorował… pamiętaj co w rodzinie to nie zginie !!

Patrycjusz
@Bomba 2

Tak chorowałem i nic Ci do tego, 2 wypadki w pracy których nie zgłaszałem, chociaż Pan od BHP, nalegał. Bądź otwarty, napisz kim jesteś, a nie bezimiennie piszesz. Od mojego brata wara jak najdalej, bo kimkolwiek jesteś nie dorastasz mu do pięt. Cwaniaczku. Z pewnością jesteś jednym z tych osób, która wchodzi w kakao bez smarowania. Na szczęście teraz mam NORMALNA pracę gdzie człowiek jest doceniony za swoją pracę i jestem baaardzo szczęśliwy, że się z CHC zwolniłem. Fałszerstwo, ochyda, obłuda ludzi z produkcji, żadko spotykana. Pozdrawiam tylko tych smerfów z którymi się dobrze żyło ???????? wiecie o kim mowa.

Dyk
@Patrycjusz

Ty podobno zawsze taki byłeś. Nieważne ile wypadków spowodowałeś... Akurat brygada i całe CHC tylko zyskało na tym, że się zwolniłeś. Współczuję tym, którzy z tobą teraz pracują. Pewnie już "chorujesz" a oni muszą za ciebie zapieprzać.

Obecny Pracownik

Witam, to prawda o zwolnieniach, ja akurat dalej płyne na tym statku i wypowiedzenia nie otrzymałem. Nie mam w zwyczaju pisać opini ale powiem tylko że zwolniono moich kolegów i koleżanki. Dla mnie to Chore Że zwolniono Marcina a Darek czy Tomeczek którzy krótko pracują zostali na stanowiskach, firma zwalnia osoby ktore pracowały od zawsze a zostawia osoby które są znane w firmie z mobingu, szantażowania, osoby przeciw którym toczą sie sprawy w sądzie o mobing!! A w przypadku Pana T… to znalazł sie w idealnym miejscu penetruje wnetrzności lepiej niż lewatywa wraz ze swoim brygadzistą kapsułkarki B…. Który notorycznie donosi na ludzi ze swojej zmiany jak i z innych. (Ostatnio napisał e-mail w którym uprzejmie doniósł że koledzy wyszli z pracy nie o 18:05 tylko o 18:03… pytanie gdzie on był że o tym wiedział? Z Monitoringu?? Jesli tak to naruszył prawo bo ten nie służy do kontrolowania! Może poprostu wychodził też wczesniej?!) Ryba psuje się od głowy wiec uważam że powinni zwolnić sterników a nie osoby postronne. Taki Rudy J.D. który nie wie nic… jedyną jego siłą jest banda czopików którzy codziennie penetrują jego włości… nie pozdrawiam i mam nadzieję że szybko opuszcze te toksyczne środowisko w którym gdy odwrócisz się do kogoś plecami to wbiją Ci nóż w plecy…

Domino
@Obecny Pracownik

Jak to miło, że nie tylko ja mam takie spostrzeżenia. Szefowie zmiany B i D to porażka. Mieszanka (usunięte przez administratora) KGB i polaczkowania. Ich brygadziści tak samo. A rudy widać lubi jak go liżą po rzyci. Lubiących lizać u nas też jest sporo, więc się świetnie dogadują. Źle się tu pracuje. I takie głosy słychać często ostatnio. Pomijam fakt zwalniania ludzi ostatnio. Na świecie jest jak jest i chyba większość to rozumie. Szczucie ludzi przeciwko sobie, negowanie dobrych pomysłów itd się po prostu nie oplaca

Zniesmaczony

Rozmawiasz z przełożonym, niby szczerze. Pytasz, czy będą zwolnienia. Dostajesz zapewnia, że jak masz umowę o pracę na czas nieokreślony to jesteś bezpieczny. Po 2 dniach dostajesz wypowiedzenie... Firma jest żałosna. Niby ma problemy finansowe ale zwalniają "zwykłych" pracowników a kierasów zostawiają. Najlepsze są komórki, gdzie są zatrudnione 2 osoby w tym kierownik.

zwolniony
@Zniesmaczony

część kierasów dowiedziała się, ze zwolnionych zostanie x osób z jego zespołu 5 minut przed daniem temu człowiekowi papieru w twarz. To wszystko zostało fatalnie rozegrane i odpłaci im się to.

Zniesmaczony
@zwolniony

Ty w to wierzysz? Jeżeli są grupowe zwolnienia to musi być konsultacja z przedstawicielem pracowników, jeżeli firma nie ma związku zawodowego. Te decyzje musiały być konsultowane wcześniej i nie tyle z dyrektorami, tylko jeszcze z kierownictwem i przedstawicielami pracowników. Siedzieli przy kawie i typowali ludzi...

Łucja

2 latat temu pisaliście, ze wynagrodzenie na produkcji to +/- 5 tyś :) Sporo, ciekawi mnie w takim razie jaka teraz jest stawka? Zastanawiam sie czy to nie wynika z faktu(ktoś nizej tak napisał), ze pracowników jest za mało i czesto trzeba robić za dwie osoby? Może jakis pracownik sie wypowie?

@Łucja

Robimy za dwóch i mamy płacone jak za dwóch , odbieramy teraz +- 10 k:-D przyjdź jak chcesz tez tyle odbierać :-d

Dariusz

Poważnie mówisz o takich zarobkach czy tylko sobie żartujesz? Chciałbym serio wiedzieć ile można zarobić

Agata

Czemu żart? Za szybko odszedłeś i nagle tak się pozmieniało? :(

Lusia
@Łucja

Nie wiem skąd takie informacje że tu się miało 5 tys ??? Tu są stawki różne zaczynające się od 2600 zł na rękę i może ci co tak mają , dadzą im podwyżkę. Boże za 5 tys to chyba dla tych co są lekko wyżej

Lidia
@Lusia

Skoro orientujesz się w wynagrodzeniach, wiesz może na jakich warunkach dają umowy? Możliwa jest umowa o pracę?

Coś ostatnio stare wpisy ......nic nowego....ciekawe....tak dobrze jest????

Dariusz

A ty kiedy tam pracowałeś? I czemu jednak odszedłeś z firmy? Co było nie tak?

@Dariusz

Odeszłam bo wkurzało mnie traktowanie pracownika, zaszokowanie przełożonych prośbą o awans....ogólnie postępowanie z pracownikami do wymiany ......

Agata

A na jakiej podstawie doznali tego szoku o ten awans?

Operator

Tragedia 8h - 4brygadowka kto to wymyślił Czy ta firma.mysli że ludzie nie posiadają rodzin czy życia prywatnego Oni myślą że będziemy ciągłą chodzić do pracy Praca po 8h wiąże się z częstszymi przyjazdami do pracy co za tym idzie więcej ludzie stracą na paliwo :(.które idzie ciągle w górę Firma myśli że przechodząc na 8h pozyska pracownika? Może pozyska ale straci doświadczonego który pracuje już parę lat Przemyślcie to poważnie czy napewno chcecie w takim systemie pracować bo ja napewno nie i szukam czegoś innego Gdzie firma liczy się z pracownikiem a nie dba tylko o Siebie i o pracowników biurowych a produkcja to na samym.koncu

@Operator

Będąc na rozmowie o prace . System 12 godzinny mi nie odpowiadał , przechodząc na 8 godzin uważam ze firma dobrze robi , może rozważę ponownie podjęcie pracy w Curtis jak będzie ten system .

@Kandydat

8h ale żaden weekend nie będzie wolny nie wiem czy jest co rozważać.... A teraz weekend były 3 dni wolne

Dejv
@Kandydat

Niezła próba. Od razu widać, że pisał to ktoś z Curtisa, komu zależy na wprowadzeniu tego systemu.

ZainteresowanyByłem

Słyszałem że w firmie są takie braki,że 1 osoba obsługuje to co 2 powinny. W takiej sytuacji bardzo łatwo o wypadek.Znajomy tam pracuje to mówi że zdarzyło się,że metalowa pokrywa od zbiornika wystrzeliłabo ktoś nie zakręcił bo był sam i nie miał czasu najzwyczajniej.Wystarczy ,że chociaż jedna osoba znajdowałby się tam,to byśmy ja żegnali ...Strach pomyśleć. Z tego co słyszałem dużo osób ma zamiar się zwolnić i szuka innej pracy.

Ktoś
@ZainteresowanyByłem

Ktoś ci bajek naopowiadał a ty w nie uwierzyłeś ????

WazneZeZarzadMaKasePracaMaIsc
@Ktoś

BHP-owiec mi pokazywał znajomy.Wiec bajka to jest ale w firmie,oby z happy endem.Bo na farcie długo tak nie będzie.

@WazneZeZarzadMaKasePracaMaIsc

całkiem możliwe ,ze tak było naprawdę brakuje pracowników urlopów nie chcą dawać . poza tym niektórych wypadków mogą niezgłaszać w obawie przed utratą premii. praca 12h,nocki 3 razy pod rząd przemęczenie bo robisz za 2,3 jeszcze nie dostaniesz lub dostaniesz zmniejszoną premię z błahego powodu. w przyszłym roku będzie jeszcze więcej roboty jak nie dadzą podwyżki to nikt nowy tu nie przyjdzie,a pracownicy po świętach zaczną odchodzić.

Janusz
@alex

Pensję są na dobrym poziomie nikt się nie zwolni bo nigdzie takich warunków nie dostanie , na produkcji mamy po 5 tys , która firma płaci więcej ? to z chęcią też zmienie ????. Szoszony może maja trochę mniej ale wiadomo z jakich względów .

@Janusz

5000,ale nie napisałeś, że brutto . Ile z tego podstawa a ile premia którą możesz dostać lub nie. Na produkcji zdecydowana większość to ukraina ile ich 70 % czy więcej. Ukraińcy chcą tu tylko pracować ,a i wśród nich jest rotacja. I nie można porównywać systemu pracy 12 godzinnego z normalnym, gdy soboty i niedziele masz wolne. Na 12 godzin pracy 2 przerwy 20 minutowe ,a o reszcie nawet nie ma co wspominać-proszę was by pracownicy opisywali tu co ich wkurza może wtedy coś się zmieni na lepsze bo w marcu odejdzie tu sporo pracowników. I nie tylko Polacy narzekają Gdyby tu były dobre warunki pracy to przy takiej okazji pracowaliby tu sami polacy,ale ze względu na coraz gorszą atmosferę i niskie zarobki wstosunku do konkurencji pozostaje ukraina . Taka jest moja opinia niestety.

Janusz
@alex

Dlaczego sadzisz ze w marcu tyle osób odejdzie ? Ja uważam ze nikt nie odejdzie jedynie moze pojedyncze jakieś osoby . Nie przesadzajmy , podaj firmy które płaca więcej na początek to z miła chęcią tez złoże tam papiery , jestem zdania ze nie ma takiej firmy która będzie płacić więcej na początek . Każda firma patrzy by zatrudnić jak najtaniej . Pracując na 8 h nikt nie zapłaci tyle pracownikowi na produkcji ,chcac mieć więcej trzeba robić nadgodziny . Niestety nie jesteśmy krajem jak Niemcy czy Dania czy Norwegia gdzie zarobi sie od 8-12 tys i nigdy nie będziemy . Chcac zarobić więcej trzeba sie przebranżowić lub wyemigrować z tego kraju . Taka szara rzeczywistość , nie licz ze firma tu będzie płacić nie wiadomo jakie pieniądze , wszyscy bysmy tego chcieli ale tak nie będzie .

Mikro
@Janusz

Myślisz ,że ktoś Tobie poda tutaj dokładnie jakie firmy płacą więcej? Curtis płaci 4000 brutto na umowie reszta premia też na umowie.Jest dużo firm które płacą nawet 5600 brutto na umowie.Wiem,ale to nie Twoja półka bo google nie umiesz użyć,i pójść na rozmowę żeby się dowiedzieć.Typowy Janusz siedzący i grzejący miejsce w 1 firmie w sobote i niedziele na nocce po 12h.Gratuluje.Atmosfere też masz (usunięte przez administratora) widzą w tej firmie jak 12 osób odchodzi w 4 miesiące.Byłem,pracował i stanowczo odradzam.Brak BHP,podstawowej kultury ,szacunku.Powiem Tobie ,że w normalnej firmie produkcyjnej na 8 h jest wiecej przerw niż Wy macie.Ludzie jak są wporzo to sie wymieniaja na herbatke,kawke- przerwa 30 min byle praca szła i atmosfera była czy telefonik.A tutaj tego nie ma siedzisz jak ciec,i szybko na przerwe raz dwa.Mija 4 h w pracy a tu masz 20 (usunięte przez administratora) jeszcze 8 h w pracy jesteś.To jest przegiecię i to duże,tymbardziej ,że lider do Ciebie podjedzie i co wystartowales co jest nie tak?? Na kiepską żelatyne nie dasz rady,specyfinczna pracy.Z takiego zmeczenia 36 w 3 dni na nockach Pt,Sb,Nd 18-6 możesz którego dnia wrócić bez reki przekładając żelatynę.Mało takich przypadków było?? Nie mówiąc o wypadkach. Przypadek ,że dają wiecej niż starsi pracownicy maja po 3 latach nawet,nie sadze.Robia to celowo aby zrobic nerwowa atmosfere w tak kiepskiej i tak firmie.Szefofa robi obchod i patrzy z rana czasem czy wszystko gra.Szkoda ze nie umie dzien dobry powiedziec.Kobieta lidera to zenada sciemniacz jak (usunięte przez administratora) chodzi tylko i nic nie robi mimo tego samego stanowiska buja sie bak z du.py na wietrze.Szukajcie ta praca to nie szczyt marzen.

Bolo
@Mikro

A kto ci każe pracować w takim systemie? Jak ci nie pasuje to zmień pracę, a widać że dawno nie pracowałeś na hali produkcyjnej skoro twierdzisz że czas na przerwy nie jest ograniczany przez pracodawcę. Zamień się z piekarzami , jadą nocki cały prawie tydzień abyś sobie pieczywo mógł rano kupić.

odpowiedż
@Bolo

Jak można porównywać farmacje z piekarzami ? Może jeszcze porównaj tę prace z z Pracą w Biedronce gdzie nocek nie ma,stresu takiego również system pracy jest lepszy ,bliżej do pracy,zakupy od razu zrobisz ,masz zniszki na towar ,bony świąteczne masęinnych benefitów i to co ciężko mi powiedzieć,ale łatwiej być na święta z rodziną. Pieczywo można zrobić wcześniej zamrożić i upiec nawet w markecie ,tak jak jest lidlach i biedronkach więc nie przesadzajmy z tymi nockami pracowałem w cukierni-piekarni i w Biedronce więc nikt mi kitu nie wciśnie pod tym względem. Przykładowo w lidlu możesz zarabiać ponad 4 tyś brutto pomijając dodatki. Teraz jest coraz więcej ofert pracy nawet 5000-5600 brutto na początek na produkcji w firmach z dużo mniejszą rotacją. Argument jak sie nie podoba to nikt cię nie zmusza to jeden z gorszych ,bo zanim zmienisz pracę to prubujesz zmienić coś na lepsze w tej co jesteś obecnie jak to się nie uda to zaczynasz rozglądać się za inną pracą . Tutaj w Curtis jesteś tylko statystyką nie człowiekiem, takie moje odczucie w temacie ,również zmienię robotę na lepszą bo cierpliwość mi się już skończyła . Tak ogólnie jeżeli nie będziecie pisać swoich opinii na temat tej pracy to nic nie zmienicie,w najgorszym wypadku uratujecie kogoś przed popełnieniem dużego błędu w życiu czyli zatrudnieniu się w tej firmie. Pozdrawiam pracowników Curtis którym jeszcze zależy.

@Ktoś

Z tą pokrywa to akurat prawda. Po co kłamiesz ze to bajki.

@ZainteresowanyByłem

Robisz czasem za 3 osoby w meeega tempie. Ci co chwalą mają kilkukrotnie wyższe wypłaty bo znajomi/rodzina tzw góry i od lat tam zapeszają niewolników do pracy. Firma to totalny wyzysk. Automaty taśmy się psują a Tobie kaza robić nawet jeśli utrzymanie ruchu nie naprawi. Łatwo o garba i wypadek. I zero higieny.. Są strefy wydzielone i różnice ciśnień a i tak pracownicy kaszlą na kapsułki albo dotykają wszystkich klamek i później produktu finalnego, straszne. Płacą taka że jak wydasz po kilku miesiącach na fizjoterapeutę to ledwo za czynsz i wyżywienie styk nie A jak masz auto albo dzieci zostaniesz niewolnikiem zakładu.. Typowym zoombie. Coś się taj psuje, pojawia się problem jazdy chowa się żeby tylko nie pomóc, tam cie zjedzą i wykorzystają. Nowe kierownictwo czy dyrektirstwo wprowadziło 'ulepszenia' tam gdzie pracowały 3 osoby pracuje jedna i musi zdążyć w tym czasie to samo zrobić co 3 osoby.. WYZYSK! FIRMA NIE ROZWIJA SIĘ TYLKO UPADA SKORO NIEDŁUGO NIE ZNAJDZIE JUŻ WYSTSRXZAJACEJ ILOŚCI RĄK DO PRACY.

Kandydat / biuro

Widzę, że jest tu strasznie dużo negatywnych opinii o CHC, więc dla pewnej równowagi wrzucę swoje spostrzeżenia. Ubiegałem się o pracę w biurze i o samym procesie rekrutacyjnym jak i o wrażeniach z niego mogę powiedzieć pozytywnie. Spotkań miałem kilka - dwa na żywo, jedno online. Za każdym razem spotkania przeprowadzone w fajnej atmosferze. Z jednej strony widać było profesjonalne podejście kadry managerskiej do tematu - zdecydowanie wiedzieli czego chcą. Z drugiej nie było jakiejś wielkiej "korponapinki" jak się czasem zdarza w innych miejscach. Pytania merytoryczne. Widać było, że przeczytali CV z uwagą (nie zawsze się tak zdarza). Podobała mi się ich elastyczność w podejściu do kompetencji - jeśli jakiejś brakowało - nie zamykali się na możliwość współpracy, tylko dawali szansę jej doszlifowania. Warunki finansowe całkiem spoko - może bez fajerwerków, ale stawka jaka mi zaproponowali była adekwatna do stanowiska. Finalnie co prawda rozminęliśmy się o drobne tematy i w końcu nie zacząłem tam pracy, więc o tym "jak się pracuje w CHC" to nie odpowiem. Ale jeśli chodzi o sam proces rekrutacyjny oraz wrażenia z kilku ładnych godzin rozmów z kadrą managerską - zdecydowanie pozytyw. Bardzo pro-pracownicze i elastyczne podejście.

Rekrut

Witam byłem na rozmowie na stanowisko mieszalnika lecz stawka którą mi zaproponowali jest śmiesznie niska tz.5,6 brutto przy systemie pracy w wekendy - żenujące jak w farmacji płacą !

Remigiusz
@Rekrut

Śmiesznie mało zwłaszcza że atmosfera w pracy jest coraz gorsza ze wzgledu na coraz wiecej osób z GSK . Te zarobki są dobre tylko przy 3 zmianach bez nadgodzin. Pracowałem w Curtis jakiś czas temu zwolni łem się ze wzgledu na szefa zmiany i to że umowy były przedłużane ostatniego dnia na kolejne 3 miesiące doprowadzili do tego że rzeczywiście gorzej mi szło pzrez atmosfere w pracy i słabe szkolenia. W nowej pracy nie musiałem się przejmować czy mi przedłużą umowę na kolejne 3 miesiące dodatkowo nie mam 4 brygadówki w r ównoważnym systemie pracy gdzie jesteś cały czas okradany (ale jak ktoś chce jego sprawa )

Obecny mieszalnikowy
@Rekrut

I Ty człowieku narzekasz nie dostałeś mało na początek to ja Tyle nie mam po paru latach pracy Ty myślisz że w farmacji płacą kokosy Ja mam mniej niż Tobie zaproponowali a jeszcze cały czas Nam zabierają za coś kasę.... Żenada ... Ty dostałeś stawkę nadzioru już!!! Chociaż ja Uważam że u Nas Nadzór za to co robi to mało im płacą A oni się dziwią że ludzi nie ma do pracy

@Obecny mieszalnikowy

Nowym płaca więcej bo nikt nie chce za mniej przyjść . I to jest sprawiedliwość ?

Remigiusz
@Operator

Nie jest sprawiedliwe jeżeli nowy dostaje u was wyraznie więcej na tym stanowisku co starsi pracownicy to mamy doczynienia z dyskryminacjią i tu nie chodzi o zazdrość by młody miał mniej by wszystkim dawali za tę sama prace taka sama płace i podwyżki i dodatek stażowy którego nie ma z tego co orientuje. Sytuacje mozna z głosic do PIP-u. Moim zdaniem lepiej zmienić pracę zwłaszcza że macie 4 brygadówke w postaci równoważnego systemu pracy to już lepiej chyba pracować w Bridgstone przynajmniej dużo lepsze zarobki.

Mateusz
@Rekrut

Pytanie czy 5600 brutto samej podstawy czy razem z premią za Audyty.

Karol
@Mateusz

Czego wy chcecie w glaxo dostaniecie 4300 brutto i zero podwyżek w pierwszych latach ze wzgledu na programy naprawcze które GSK daje za byle błędy -wynikające ze słabych szkoleń,nie zwiny pracownika. Teraz się Nawet mówi o zwolnieniach . Pensje wręcz się zminiejszają z czasem co jest niespotykane w skali swiatowej,a wy nażekacie. Wiem ze sprawdzonego żródła ,że u was jest lżej niż w GSK teraz przejmowanego przez Delfharm nie ma tyle dzwigania .

Rekrut
@Rekrut

Potwierdzam Ja również byłem na rozmowie skuszony pracą w Farmacji praca jak praca monotonna i zarobki bardzo i to bardzo niskie. Zrezygnowałem i nie żałuje ponieważ odezwała się do mnie firma globalna Nivea i zaproponowała na okres próbny właściwą stawkę .

Operator

Niech zaczną wkoncu doceniać pracowników i brygadzistki ,ów bo oni robią największą robotę Jak ich zabraknie kto zacznie pracować na tą firmę. Nowym pracownikom płacą więcej niż osoba pracującym parę lat którzy mają już doświadczenie Żenujące Może trzeba się zwolnić i przyjąć na nowo.... Naprawdę nikt tego nie widzi!!!! Po co robią widełki jak się ich nie trzymają

Operatorka

Jedyna osoba która znała się na swojej pracy to Arkadiusz Dwo...k umiał obsługiwać kapsułkarki oaz wyśmienicie zażądzał ludzmi na produkcji...szkoda że go już nie ma w naszej firmie ...

????
@Operatorka

Ty tak serio ? Jak Arek nigdy przy maszynie nie stał, teoretyk.

Obecnie pracujaca
@Operatorka

Zgadzam się Arek Dworak był osobą na odpowiednim miejscu!!! Umiał rozmwiać z ludźmi, miał do Nich podejście. Przede wszystkim znał proces i miał ogromnie doświadczenie. Jak było trzeba to nawet zrzucał kapsułki nie było mu Ciężko. Teraz osoby przychodzące wraz z dyrektorem robią z tej firmy korporacje. Szkoda że tak się dzieje bo ludzie zaczną odchodzić. Chociaż praca jest fajna a firma widać że inwestuje i się rozrasta. PS Może Arek Dworak wróci

Dejv
@Obecnie pracujaca

Zgadzam się. Obecna "kadra" nie zna procesu. Nawet procedur nie znają. A od nas wymagają. Ich podejście jest mocno korpo. Jak jest problem z produktem, to nie ma do kogo zwrócić się o pomoc. Niby jest jeszcze Paweł ale ostatnio typowo na produkcji mało go widać. W firmie straszy atmosfera. Większość ludzi jest spoko ale nadzór i kadra skutecznie zniechęcają. Dodatki jakieś niby są ale czasem lepiej jak by ich nie było. Na święta kasa biedna, na wakacje nic. Co do Arka to wątpię żeby chciał wrócić.

Jakie wartości są cenione w Curtis Healthcare?

alex

70-80 % pracowników na produkcji to Ukraińcy czyli wartości Curtis to tania siła robocza,duża rotacja. Szkolenia,tylko aby były ,wymagają masę nieistotnych pierdół,ale to co istotne pomijają. Dla pracownika i stotne jest to by: nie wierzył firmie i nie liczył na premie bo raz jest, raz jej niema i to najgorsze ,że częściej brak premii jest przed np gwiazdką co jest po prostu żenujące . Pracuje się ciężko jest się rozsyłanym na stanowiska na które brakuje pracowników a nie na tę na które się zatrudniało,brakuje podstawowego sprzętu do pracy bo myjkowy nie wyrabia lub brakuje sprzętu po prostu,przez to musisz czekać produkcja trwa dłużej ,potem musisz świecić oczami i się tłumaczyć dlaczego coś nie jest zrobione ,spieszysz się i popełniasz błędy,a za błędy masz po premii. Paska od wypłaty nie dostaniesz teraz musisz się specjalnie o to prosić w kadrach a przerwa leci. Dodatkowo nie jest przejrzysty ,zwłaszcza ,że jest tutaj tzw równoważny system pracy by nie płacić premi za nadgodziny za sobotę i niedzielę. Czyli jężeli tu ci zaproponują kwotę brutto to idz tam gdzie jest 3 zmianowy system pracy nawet jak będzie dużo mniej bo i tak na ręke będziesz miał więcej bo policzą ci za sobotę,niedzielę jako nadgodziny. Ryzyko zarażenia koronowirusem większe niż w innych firmach w branży ze wzgledu na to że wiele osób dojeżdza komunikacją ( w komunikacji sporo ukraińców z innych fabryk ), innych powodów nie mogę niestety podać,ale jest ich wiele. Tu ma znaczenie szybkość pracy ,działanie pod silną presją przy barku podstawowego sprzętu ,musisz udawać że wszystko jest ok ,brak uczciwości jak przyznasz sie do błędu to zostaniesz wyśmiany,przyznasz się 2-3 raz i będziesz wiedzieć ,że nie warto to się kiedyś żle skończy. Pracownicy odchodzą nawet teraz .firma szybko się rozwija ale pensje już niekońiecznie zwłaszcza że wykonujesz pracę na jednym stanowisku taką jak w innych firmach wykonuje kilka osób,tutaj musisz pracować na kilku stanowiskach,pozostała część pracownika boi się stracić prace bo by odeszła nawet ukraincy pytają się o prace w innych firmach . Normy cały czas rosną i szybciej niż wzrost płac. Najgorsze w tej firmie są szkolenia powinni zatrudnić kogoś kto ma jakieś pojęcie o edukacji po to woła o pomste do nieba,instrukcje pisane na kolanie niezrozumiałe nawet dla polaków,przesyt formy nad treścią. Jeżeli chcesz wykonywać prostą robotę w prosty sposub to nie tutaj tu nawet proste sprawy potrafią skomplikować,za dużo stresu jak na te pieniądze. Pomimo dużej rotacji nie dbaja o pracowników co w tej branzy jest absurdem.

Nadia
@alex

Jak ci tak zle to sie zwolnij . My Ukraińcy sobie chwalimy prace i jesteśmy lepszymi pracownikami od niektórych Polaków . Chyba nie pracowałaś fizycznie w innych warunkach ze tak sie wypowiadasz . Zwolnij sie babo .

@Nadia

Tu nie chodzi o was, tylko o to,że zatrudniają was nie dlatego,że dobrze pracujecie tylko,że tej pracy niechciałby żaden polak za te pieniądze. Szukają taniej siły roboczej wczoraj polacy,dzisiaj ukrancy jutro wietnamce,może kogoś z afryki i chin sprowadzą . Moim zdaniem powińni wam lepiej płacić i zatrudniać od razu na rok za pierwszym razem. Powinniście razem z polakami otworzyć związek zawodowy i negocjować wyższe płace . Życze ci lepszych zarobków i sobie również.

Mikolay
@alex

Przecież są grupy płacowe od działu , każdy wie ile na danym stanowisku można zarobić ,nie ma dyskryminacji w płaceniu Polakowi czy Ukraincowi .

@Mikolay

Nie wiem czy każdy wie, nawet polacy niekoniecznie wiedzą przecież nigdzie nie ma tego rozpisanego bo niby gdzie jest to wywieszone , jak ktoś ci nie powie to się nie dowiesz i nie wiesz czy akurat prawdę ci powiedział. Tu nie chodzi o dyskryminacje tylko o to,że gdyby zatrudniali samych polaków to musieliby płacić więcej. (Po co płacić Polakowi więcej jak na jego miejsce będzie 5 ukraińców i 30 chinczyków którzy z pocałowaniem ręki wezmą każdą robotę jak tylko granice się otworzą.) Poza tym jak dochodzą dodatkowe wymagania i zamiast zajmować sie swoją pracą musisz jeszcze sprawdzać firmę sprzatającą to za każde dodatkowe obowiązki powinna być dodatkowa kasa. Zatrudniasz się jako operator bliskarki na strefie czystej,a idziesz na preinspekcje,myjnie lub gdzie tam cie poślą na strefe szarą potem pretensje że czegoś nie zrobiłeś jak należy. Strategia firmy teraz będzie taka że nakładamy jak najwięcej obowiązków jednemu pracownikowi od wszystkiego teraz kiedy kryzys bo będzie się bał, co jest głupie bo taki pracownik jak kryzys minie odejdzie masowo. Ta firma nie szanuje swoich pracowników,oni tylko o tym gadają . Premie to śmiech na sali robią więcej szkody niż pożytku o tę premię to podstawa winna być wyższa,a nie zabawy w skaczące premie. 5S do bani wiele nic nie znaczących (usunięte przez administratora) zasad chyba zrobiona tylko dla ciepłej posadki Gościa który wszystkich ocenia ,a go kto ocenia i czy również tak wymagająco jak nas. Na następnym spotkaniu niech ktoś z was zapyta jak weryfikowana jest taka osoba i jej praca czy mają taką listę jak te nasze podczas audytu gdzie jest kilkadziesiąt pozycji jak dobrze pamiętam. Szkoda nerwów na to wszystko bez zwiążku zawodowego lub komitetu nic się tu nie zmienii. Wiem ,że to tylko moja opinia,ale jak jest każdy wie tylko boi się gębe otworzyć bo odrazu zostanie obszczekany przez mistrza zmiany.

taki tam...

Np. dzisiaj w środę wartością jest śniadanie na trawie z powodu dobrych wyników w ostatnim kwartale w zamian za premie finansowe. Ot taka tam wartość dla niektórych.

Niewarto
@taki tam...

Powinna być premia dla kazdego pracownika zwłaszcza,że to praca ponoć zespołowa . Powinny być podwyżki,zwłaszcza w branży która cały czas rośnie,inaczej będą mieli prroblemy z pracownikami. Ci co pracuja będą mieli gorszą motywacje do pracy i w końcu zaczną odchodzić. Niedługo inne firmy z branży odbiorą sporo pracowników z curtisa. System motywacyjny w CHC właściwie nie istnieje za harówkę 12h w rónoważnym systemie pracy,gdzie nowy mistrz zmiany do wszystkiego się czepia do każdej pierdoły. Premie które raz są raz ich nie ma (prognozuje ,że w tym roku na gwiazdkę rónież nie będzie premi lub ja zmiejszą jak się sprawdzi to zastanówcie się czy nie odejść z tej firmy ja już podjołem decyzje) Przeliczając godziny pracy w 3 zmianowym systemie pracy gdzie masz wolne wszystkie soboty,niedziele,a nie tylko co 2 weekend wolny zarabiasz dużo więcej spokojnie tysiąc netto więcej .

lobo
@alex

1. 70-80% Ukraincy? Chyba liczyć nie potrafisz 2. pracując w syst. 3-zmianowym również nie masz płacone za weekend jeśli jest twoim dniem pracy - praca w tym systemie może obejmować weekendy 3. idź do pracy do małej firmy - kasa w kopercie, oficjalnie najniższa krajowa, oczy się otwierają na l4 4. corona wirus? praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, z filtrami hepa - zagrożenie, bo ludzie komunikacja do pracy jadą? a zakupy to ci dobra wróżka robi? 5.nikt nikogo nie zmusza do pracy jeśli ci warunki nie pasuja

@lobo

Co do 1-może tak być ,ale jest to wyjątkowa sytuacja najczęściej masz wszystkie weekendy wolne ,a za soboty,niedziele płacone wiecej,więc prosze nie porównuj zwykłej normalnej pracy 3 zmianowej z systemem równowaznym systemem pracy . Za te same przy tej samej podstawie dostaniesz o przeszło tysiąc złotych więcej w 3 zmianowym systemie pracy niż tej pozal sięboże 4 brygadówce (bo właściwie równoważny system pracy) Dodatkowo wszystkie weekendy wolne. Nieporównujmy dużej firmy jak Curtis z małymi firmami bo to jak porównywanie dorosłych z dziećmi nie ma to wielkiego sensu,jak już porównaj curtis z GSK . Ukraińcy 70-80% to chodziło mi o produkcje ,a nie cały zakład. Coronovirus odnośnie zasad firmy nie będę się wypowiadał bo są żenujące ,w innych firmach busami wożą pracowników by nie pozarażali się dojeżdzając do pracy co do sklepów to nie spedzasz tam tyle czasu co w komunikacji miejskiej ,wentylacja też jest lepsza w sklepach raczej sie nie zarazisz prędzej w Curtisie.

@alex

Ciekawi mnie kiedy będą podwyżki firma się rozwija dynamicznie ,a zarobki stoja w miejscu uz teraz minimalna dużo szybciej rośnie niż zarobki w Curtis niedługo to ludzie z ulicy będa więcej zarabiali niż operatorzy,produkcja ,nawarzalnia w Curtis. Ceny rosna o10-20% głupie gruszki za 10 zł ,a tu napierdzielasz wiecej,wiecej i wiecej przy tej odpowiedzialności . Za byle pierdołe sie będa czepiać,a płace słabiutkie w porównaniu z innymi firmami z branzy i nie tylko. W dodatku z system pracy 12 godzinny,większe narażenie na substancje toksyczne,rakotwórcze i inne powinno być co najmniej 1000zł więcej na ręke. Wiem ,ze wiele osób chciało się stąd zwolnić,wiele odeszło niektóre nawet w czasie koronawirusa,ale swoją drogą fachowcy zawsze znajdą robotę zwłaszcza,że wiele firm ibranż korzysta na pademii,nawet ta tylko tafirma jest pazerna i nie dba o pracowniów tak jak powinna. Pomyślmy rozmawiajmy miedzy sobą i z wypowiedzenia ,można złorzyć razem.

Karol
@Operator

Płaca minimalna od przyszłego roku idzie o blisko 10 % w górę niedługo jak tak dalej będą sępić mimo ,ze firma sie rozwija to panie w biedronce będzie lepiej zarabiać. Dlatego podwyżki nie mogą tu być mniejsze niz 10%,zwłaszcza ,że inflacja już wybiła a pani w biedronce ma zniżki na zakupy,bony na święta i wiele benefitów których nie ma w polskim curtisie. Do boju panie i panowie po podwyżki,może na nastepnym spotkaniu?

Lukas
@Nadia

Grzeczniej! bo jak będziecie tacy chamscy dla tolerancyjnych Polaków to oni przejdą na naszą stronę. Ja bym ci odpowiedział inaczej chamska (usunięte przez administratora)

Dawid
@Lukas

Odszedłem rok temu do konkurencji dosyć że zarabiam 1500 tyś więcej netto to od poniedziałku do piątku a nie 4 brygadówka w postaci równowaznego systemu pracy. Umowy na 3 miesiące i ostatniego dnia dowiadujesz się czy ci przedłużą umowę. Najgorsze jest to że zwolniłem się ze względu na owego nowego wtedy szefa zmiany to przeważyło czarę goryczy. 12 godzinny system pracy i co 2 przerwy 15 minut a szatnia na samym końcu i przebramnie ci liczą do przerwy (przejście przez śluzy też trochę zajmuje) Teraz mam wiecej przerwy w czasie 8 godzin pracy niż miałem przez 12w CHC. Słabo by płace były konkurencyjne to powinni dawać 5000 na rękę młodszemu operatorowi produkcji i zmienić szefa zmiany.

Jak szefostwo w Curtis Healthcare? Spoko traktują ludzi?

Operator

Wszyscy są super .Kraina miodem i mlekiem płynąca , ciągle podwyżki wynagrodzeń . Żyć nie umierać :-D

Jola

Brygadzistki Super!!! Zmiana B Tylko dziewczyny się nie poddawajcie

HR

Firma wydaje się dość spoko Pracy widać że dużo i osoby tam pracujące naprawdę mają dużą wiedzę i są pomocne Najgorsze wrażenie Chyba Mistrz w okularach Brygadzistki fajne Wszystko tłumacza wymieniają co 6 h więc praca nie jest Monotonna też im nie jest łatwo Zastanawiam się jeszcze jak jest tam gdzie pracują sami faceci ale raczej tam już jest stała ekipa

Zadowolony

Pracuje w tej firmie już jakis czas Kto chce to pracuje Są dni gorsze i łatwiejsze jak w każdej pracy, ale nie ma co narzekać naprawdę są firmy dużo gorsze. A to że gonią do pracy Gonią leni i leserów!!! I dobrze Powinni się zabrać jeszcze za tych co chodzą co godzinę na papierosa albo częściej Mam nadzieję że firma będzie się coraz bardziej rozwijać i będa jakieś rekrutację wewnetrzne

JakJestWLabo?

Widzę ogłoszenie do pracy w laboratorium R&D. Czy jest ktoś, kto pracuje w tym dziale i da rzetelną informację jak OBECNIE wygląda tam praca? Czy jest "zmianówka"? Jacy ludzie, ile osób liczy dział, na jakie zarobki można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare