Opinie o Medicast Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Medicast Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Medicast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicast Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie magazyn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Znalazłam dziś ogłoszenie o pracę w ich magazynie i jestem ciekawa jak faktycznie wygląda tam praca i sytuacja. Co trzeba mieć na uwadze oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku ? Jest napisane o dwuosobowym zespole tam pracującym, więc ekipa bardzo kameralna. Będę wdzięczna za odpowiedź

Na jakie wsparcie w Medicast Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Medicast Sp. z o.o.?

M Nowy wpis

B2B lub umowa o pracę, wiadomo - wcześniej okres próbny

Poszukuję pracy na stanowisku Przedstawiciel medyczny. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Przedstawiciel medyczny. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Medicast Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Nie warto. Ekipa fajna ale całości przyświeca sebastian który skutecznie gasi wszelką inicjatywę tworząc narzędzia nie pasujące do realiów. Ktoś pisał o koszcie a nie inwestycji jako odpowiedź na pytanie kim jest pracownik. Ale idź i przekonaj się sam

kandydat

Czy mozesz powiedzieć coś na temat floty, ilosci wizyt?

logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Medicast Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Wiele razy dało się usłyszeć od przełożonego że pracownik to koszt, nie inwestycja. Jest to przykre, ale Myślę że to zdanie najlepiej odpowiada na pytanie.

Jaki dress code obowiązuje w Medicast Sp. z o.o.?

m

business casual

Dzień dobry czy firma rekrutuje do pracy w biurze/poszukuje obecnie pracowników?

@Kandydat

Też chciałabym wiedzieć.. rekrutowałaś może na to stanowisko? W Internecie nic nie mogę znaleźć, na stronie tez nie ma nic o rekrutacji..

Kamdydat2
@Ewa

Na jakie stanowisko rekrutowaliście ? Kiedyś było coś z call center ale na słuchawkach 8g to średnio . Czego poszukujecie ?

Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tej Hurtowni. Jestem ich klientem od jakiegoś czasu. Bardzo miła i sympatyczna obsługa klienta. O której godzinie nie zadzwonię zawsze jestem mile przywitana. Jedna z nielicznych Hurtowni, która ma na stanie asortyment, który mnie interesuje i jest mi potrzebny do normalnego funkcjonowania a co najważniejsze w bardzo dogodnych cenach. Zawsze mogę liczyć na ich profesjonalizm. A Pani Agnieszka z Działu Obsługi Klienta jest osoba zawsze pomocną i przychyli nieba aby wszystko było dobrze zorganizowane. Dla tego Bardzo dziękuje z całego serca za miła obsługę.

@Ania

Cieszy nas bardzo Pani opinia. Dokonujemy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z jakości naszych usług.

LOL
@Ania

Hahaha, pani Agneiszka niech sama opinii nie wystawia. Jest (usunięte przez administratora), nic więcej.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

dandiego

To jest obowiązek każdego pracodawcy

Helena
@dandiego

Witam, czy jesteś pracownikiem Medicast? Chętnie dowiedziałabym się jak wyglądają początki nowej osoby przyjmującej się do pracy w tym miejscu. Czy warunki zatrudnienia na start są takie same jak i później czy przy dłuższej współpracy się jakoś zmieniają i można liczyć np. na podwyżkę?

Firma Medicast Sp. z o.o.

Odpowiadając, na pytanie: jako Pracodawca mamy obowiązek od pierwszego dnia zatrudnienia podpisać z Pracownikiem umowę o pracę. Pierwsza umowa obowiązuje okres trzech miesięcy, kolejne trwają dłuższy czas. Większość naszych Pracowników zobowiązana jest umowami na czas nieokreślony.

@Helena

@dandiego, odpowiadając na Twoje pytanie: Każdy z naszych Pracowników może liczyć na stabilne warunki finansowe, umowę o pracę, a także dofinansowanie do benefitów pracowniczych oraz premie. Dłuższa współpraca owocuje w lepsze warunki finansowe.

MM

Tak

do medicast
@Firma Medicast Sp. z o.o.

a jakie są to benefity, premie uzależnione od? Dla kogo te premie? Dłuższa współpraca = lepsze warunki finansowe, czyli jak rozumiem podwyżki. Jak często i jakiego rzędu są to podwyżki (procentowo aby nie wyciągnąć za dużo)? Obserwuję Państwa jako pracodawcę, dlatego będę wdzięczny za konkretne odpowiedzi. Z góry dziękuję za informacje.

Do medicast
@Firma Medicast Sp. z o.o.

Ponawiam swoje pytanie jakie są to benefity, premie uzależnione od? Dla kogo te premie? Dłuższa współpraca = lepsze warunki finansowe, czyli jak rozumiem podwyżki. Jak często i jakiego rzędu są to podwyżki (procentowo aby nie wyciągnąć za dużo)? Obserwuję Państwa jako pracodawcę, dlatego będę wdzięczny za konkretne odpowiedzi. Z góry dziękuję za informacje.

Czy firma Medicast Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zmedicast

Nie bardzo. A pensje to najwyższa tajność i loteria.

Wiecie może czy w Medicast Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Medicast Sp.zo.o.

Tak ,szukamy chętnych na staż do działu Biura Obsługi Klienta ( call center ). Proszę swoje podania wysyłać na adres: rekrutacja@medicast.com.pl pozdrawiamy Zespół Medicast

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Medicast Sp. z o.o.?

S.

Doprecyzuj proszę pytanie?

(usunięte przez administratora) Jak zaczęli odchodzić starzy pracownicy, firma zaczęła się sypać a poziom obsługi i od strony BOK oraz PH spadł do żenującego poziomu! Zarżnięto kurę, która znosiła złote jajka... i to wynik decyzji odgórnych i tylko takich... cóż... jak się zatrudnia kadrę zarządzająca spoza branży medycznej to nie ma się co dziwić! A i zostaje jeszcze jedna osoba, która negatywnie wpływała na atmosferę w firmie... (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!!!

Matylda

Niewiele się zmienia nawet jeśli jest z branży

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Medicast Sp. z o.o.?

ex PH

najlepiej z nimi żadnej nie podpisywać (przy aktualnej kadrze zarządzającej)

@ex PH

Możesz powiedzieć dlaczego tak sądzisz? Jak długo pracowałeś w Medicast i dlaczego postanowiłeś odejść z tej firmy? Mam nadzieję, że nieco rozwiniesz swoją wypowiedź, czekam na Twój wpis!

123TytoJaAjaToty

Firma Krzak - po prostu i z wielkiej litery. Największy dystrubutor? Nieprawda. Z ugruntowaną pozycją na rynku? Gruntu już nie ma pod nogami. Innowacyjny sprzęt? Który? Łupki na staw skokowy? Klatka szwedzka? Troszkę nie bardzo. Doświadczenie od 1994 r.? Uleciało z wykopanymi pracownikami, którzy starali się bardzo, ale delta planu nie do przeskoczenia. Produkty nie są niczemu winne. Medicast to ładny zegarek bez trybików i wskazówek.

@123TytoJaAjaToty

Jesteś pracownikiem firmy? Nie znalazłem żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Napisz, czy firma obecnie rekrutuje, a jeśli tak, to na jakie stanowiska.

Misiek
@Jakub

z pewnością będzie rekrutować, bo odchodzą pracownicy (nie zostają zwalniani, odchodzą!)

Iwona

Medicast jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu ortopedycznego w Polsce. Firma powstała w 1994 roku i od początku swojej działalności jej głównym celem było wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostarczanie szerokiej gamy sprzętu stosowanego przez lekarzy i pacjentów na całym świecie. Jeśli chcecie pracować w tego typu firmie, to świetnie się składa. Na jednym z ważniejszych portali z ofertami pracy widziałam, iż poszukują przedstawicieli medycznych. W zakres obowiązków wchodziłaby między innymi realizacja planu sprzedaży portfolio produktów obecnym i nowym klientom i ich bieżąca obsługa; prezentacja produktów medycznych w środowisku lekarzy, farmaceutów, rehabilitantów. Może ktoś poczuł się zachęcony i będzie aplikował?

Pogromca
@Iwona

Każdy kto tam pracował i kto ma rozum będzie odradzał pracę w tej pseudo firmie.

@Pogromca

Dlaczego tak twierdzisz? Czyżby w trakcie Twojej pracy w firmie Medicast spotkało Cię coś nieprzyjemnego, że zdecydowałeś się na dodanie takiego stwierdzenia na temat tego pracodawcy? Pozwól nam lepiej zrozumieć swój wpis, gdyż na chwilę obecną nie podałeś żadnych przykładów, które mogłyby potwierdzić Twój komentarz.

ex PH
@Iwona

Ciągła rotacja przedstawicieli od ponad roku (a nawet i dłużej); brak wsparcia, ponieważ nie ma product managera z prawdziwego zdarzenia, który pomógłby w poznaniu produktu i wsparł swoją wiedzą; raporty, kontrole, raporty raportów a brak wysłuchania PH odnośnie potrzeb danego terenu; coraz słabsze wynagrodzenie i brak zaufania u klientów - sami mówią, że współpraca coraz gorsza. Brzmi zdecydowanie zachęcająco!

@ex PH

Rzeczywiście jest tak, że wynagrodzenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, zamiast rosnąć, zaczyna maleć? Jest to rzadko spotykana sytuacja, więc zastanawia mnie, czy głównym problemem jest to, że brakuje osoby, która wspierałaby pracowników na tym stanowisku przez cały okres zatrudnienia? Liczę na Twoją dalszą dyskusję.

WaliSięiPali

Firma? Jaka firma? Tam trzeba pracować żeby zrozumieć co to znaczy partactwo, matactwo i ssanie z budżetu firmy na własne zachcianki. "Dyrektorzy" i ich zarządzanie - kpina. Brak sprzedaży Fitcast i Medicast to wszystkich wokół wina tylko nie ich zarządzania. Niebawem będzie więcej dyrektorów niż pracowników szeregowych, a pracować nie ma komu. Grunt to się przy korytku utrzymać, a co później to już innych zmartwienie. Biurowi sprawdzani (z zegarkiem w ręku) o ktorej wchodzą i wychodzą, przedstawiciele co do minuty i kilometra rozliczani - wszyscy nagradzani naganami. I wisieńka na torcie - pani h. - znana na całą polskę "specjalistka" degradująca PR oraz sprzedaż firmy do minimum. Odradzam pracę w tym miejscu. Trzymamy kciuki za pozostałych normalnych. PS: niestety mnóstwo opinii zostało usuniętych.

Iwona

Czym jest spowodowana cisza w tym wątku? Może podzielicie się ciekawostkami na temat pracy w Medicast? Czy jest to pracodawca, który dba o swoich pracowników? Mogą oni liczyć na przyjazną atmosferę oraz mają szansę się rozwijać?

@Iwona

Przedstawiciele trzymają się bardzo razem i wspólnie można wpłynąć na przełożonych. Podstawa 4 brutto, premie kiedyś realne, teraz słabo, bo zmiana systemu premiowego odkąd jest nowy dyrektor (2.2018). Pracuje tu trochę i jest coraz gorzej. Ograniczenia, tysiące raportów na pokaz, brak konsekwencji w działaniu przełożonych. Samochód bez limitu, do użytku prywatnego, GPS. Multisport.

Mupett

W poprzedniej firmie ów dyrektor podobne miał działania..

Uczciwy
@Mupett

A napewno pokuszę się o stwierdzenie ze nie miał żadnych. Jeżeli pojawia się w zespole pomysły to od razu przypisze je sobie, ale jeżeli są problemy to napewno znajdzie kozła ofiarnego bo przecież on jest znawca w każdej dziedzinie i zawsze jest nieomylny. Napewno nic nie wniesie do firmy, chyba ze zamieszanie, a i owszem i w tej dziedzinie jest specjalista. Zycze wszystkim powodzenia bo napewno go potrzebujecie i zapewniam Was ze będziecie przeklinać dzień, w którym pojawił się ten Pan w Waszej firmie.

Agnieszka

Pracowałam i chętnie się podzielę. Po pierwsze sprzęt orto najwyższej klasy i nikt mi nie wmówi że są podobne, bo nie ma. Po drugie praca jako tako spokojna, jeśli robisz co do Ciebie należy. Trzecia kwestia to ludzie, faktycznie niektórzy uważają się za hmmm - fajnych lub mega fajnych? trudno powiedzieć, koleżeństwa w grupie brak, pomocy nie udzielali, szkoda. Sam pracodawca ma swoje minusy, ale bez przesady Pani Iwono. Pozdrawiam.

G

Witam, Firma obecnie poszukuje PM na teren dolnośląski, w związku z tym chciał bym uzyskać kilka podstawowych informacji dotyczących ww. stanowiska. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Medicast Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Medicast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medicast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medicast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicast Sp. z o.o.