Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Medicast Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Medicast Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pik - 2011-05-26 08:01:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Całkowicie nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)Tragediaaaa!
zdjecie uzytkownika
Itsuma - 2012-02-08 22:07:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Coś więcej? Interesuje mnie ta firma
zdjecie uzytkownika
baton - 2014-10-03 20:46:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
brak profesjonalizmu szczególnie u osób mieniących się managerami, ciągła rotacja pracowników w biurze i w polu,wiecznie napięta atmosfera,(usunięte przez administratora)brak możliwości rozwoju i awansu, słabe pensje, nie polecam - pracowałem tam i straciłem czas, potwierdzam powyższe opinie
zdjecie uzytkownika
Leszek - 2014-11-07 21:48:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hmm miałem do czynienia z tą firmą, jednak nie jako pracownik. Odniosłem zupełnie inne wrażenie...
Tak to już, najczęściej w necie widzimy czarny PR ;).
zdjecie uzytkownika
zainteresowana - 2014-12-11 11:00:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
była możesz podać do siebie namiary, chciałabym się dowiedzieć szczegółów?
zdjecie uzytkownika
Banan - 2014-12-15 18:18:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
obecnie w medicast jest 3 przedstawicieli i 3 kierowników.Wakatów aż 5 (na 01.12) szukają intensywnie bo rąk do roboty nie ma.......(usunięte przez administratora) Powyższe opinie potwierdzam w 100%.
zdjecie uzytkownika
kuba - 2015-03-14 10:31:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Administrator usuwa niepochlebne opinie na temat pracodawcy których było duużo więcej -ta strona strona straciła swoją wiarygodność...
pozdrawiam życząc sukcesów
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicast Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Medicast Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
alert