Opinie o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tesco Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tesco Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

Jak się pracuje z ludźmi z Tesco Polska Sp. z o.o.?

Pracownicy w większości bardzo w porządku. Zależy na kogo się trafi ale raczej większość przyjazna i miło nastawiona.

SgrA

Dlaczego Netto nie dostało jeszcze zgody na przejęcie Tesco? A co jeśli nie dostaną? Tesco do końca marca?

Jolanta

Jak obecnie wygląda praca w Tesco w Krakowie? Wiem, że wiele sklepów zostało pozamykanych i zastanawiam się czy wpłynęło to w jakiś sposób na dalej działające lokale. Czy pracownicy mają umowę na czas nieokreślony? Pewnie wiele osób jest chętnych na podjęcie pracy, w której mogą liczyć na stabilne zatrudnienie.

Anita
@Jolanta

Co za bełkot. Ocknij się! Tesco już nie ma

bardzo rozczarowany

Kiedyś potrafiłem powiedzieć jedynie dobre słowo, chętnie i często przychodziłem robić zakupy, dziś nie mogę uwierzyć w to co spotykam, mam na myśli obecny personel, dosłownie wstrętne zmanierowane baby, opryskliwe, niegrzeczne, bez grama kultury osobistej i zachowujące się jakby chciały odpowiedzieć na każde pytanie w sposób taki; (usunięte przez administratora) kliencie, bo mi przeszkadzasz"...przykład; pytanie do pani układającej pieczywo, czy taki chleb jak ten ,ale nie krojony jest u państwa? odpowiedź; o tej godzinie? marzenie ściętej głowy.... drugiego pytania już jej nie zadałem, dwie w innych działach były podobne, najgrzeczniejszy był sprzedawca ukrainiec, niestety nie potrafił nawet zważyć towaru i przykleić ceny, może przyjmie sposób zachowania od koleżanek w pracy jak nauczy się tutejszego języka, podsumowując; dawniej firma kojarzyła mi się wyjątkowo dobrze, wiele lat robiłem zakupy nocą, ponieważ pracowałem na dwa etaty, dziś do tesco wstąpię w ostateczności jeśli nie będzie innego rozwiązania, wygląda to jakby firma nie chciała płacić za pracę i godziła się na zebranie byle hołoty i przebranie ich za personel, byle nie splajtować, mniemam iż albo te sklepy padną, albo będą pracować sami obcokrajowcy, chyba że firma zacznie wymagać i premiować dobrą pracę, a (usunięte przez administratora) do kopalni albo w inne miejsca gdzie nie spotkają ludzi. na ile moja wypowiedź jest miarodajna? pracuję w jednej firmie ponad 20 lat, zajmuję się obsługą klientów, nie jest to łatwe, ludzie bywają paskudni, ale trzymam fason i dystans, uważam że jak pomogę szybko i sprawnie jakiemuś frustratowi, to szybciej odejdzie w miarę zadowolony, ja oszczędzę nerwów, może on następnym razem przyjdzie z innym nastawieniem.... Moje sugestie dla Tesco: zatrudnić mądrych kierowników, którzy podejdą do podwładnych jak do ludzi których trzeba zrozumieć i nauczyć dając przykład, dawać wymagania na miarę możliwości i egzekwować, nagradzać za dobą pracę aby godnie żyć, pozostałych zwolnić, jak dokona się zmiana to przyjdą do pracy nie ci co nie mają z czego żyć, a ci co chcą w dobrej atmosferze pracować, personel można dobrać , klientów niestety nie, ale na w marę poprawnych relacjach między jednymi i drugimi korzysta firma handlowa, czyż nie? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szkolić , wymagać stawiając cele, wynagradzać za dobrą pracę, a psujących dobrą robotę odesłać do domu , niech wrócą jak nabiorą ogłady

Maja
@bardzo rozczarowany

Pracuję w Tesco Katowicach to prawdziwa prawda co napisałeś mam nadzieję że zamkną ten sklep klient jest bardzo źle traktowany ale tego oczekuje chyba firma od pracowników o kierownika nie wspomnę Masakra

Jolanta
@Maja

Miło, że zechciałaś się wypowiedzieć o pracy w Tesco, ale akurat tutaj piszemy o pracy w sieci sklepów tej marki w Krakowie. Może jednak takie kwestie jak forma umowy czy wynagrodzenie jest podobne - możesz napisać coś na ten temat?

opal
@bardzo rozczarowany

Tesco to już przeżytek nikt już się nie będzie angażował dla tonącego Tytanica ,w którym mobbig jest na porzadku dziennym , a tym bardziej zatrudniał w Tesco każdy patrzy aby praca była lepsza nie koniecznie lepiej płatna liczy się atmosfera i jakość pracy .

Abc
@bardzo rozczarowany

To było bardzo dawno temu kiedy sama pracowałam w Tesco. Chleb który wypiekaliśmy na miejscu a nie był to produkt wypiekany z półproduktów od wyrobienia ciasta do wypieku końcowego mijało dwie godziny. Jeżeli ten chleb był w promocji po 0,99gr a popyt był na niego dość duży to wypiek znikał w mgnieniu oka. Następny mógł być po godzinie o ile jakiś zapas został w garowni bądź po dwóch godzinach jeśli sprzedała się cały zapas chleba. Czasem wypiekaliśmy w Warszawie półprodukty. W prawdzie pan wspomniał Kraków ale zasady wypieku chleba bez względu na miasto jest podobna. Fakt trochę tych szkoleń z obsługi klienta brakowało, ale brakowało też na ówczesne czasy siły żeby domagać się tego typu szkoleń od firmy. Potem zaczęły się pojawiać ale ja skończyłam współpracę z tą firmą. Jaki one skutek odniosły nie mam pojęcia.

Malgorzata

Po prostu masakra,Wszystkie kasy samoobsługowe jedna kobieta do pomocy!Kobieta niemiła i niechetna do pomocy , szczególnie jeśli chodzi o artykuły takie jak pieczywo oraz owoce warzywa które trzeba zważyć i znaleźć kody , kasy co chwilę się zawieszaja.Jak w tak dużym hipermarkecie może nie być ani jednej kasy obsługiwanej przez kasjera???Wszyscy ludzie starsi a także dzieci mają ten sklep po prostu z głowy gratuluję logistyki komuś kto wymyślił tylko jedną jedyną formą płatności nie polecam tragedia!

Klient stały

Godzina 9:30 rano, miały być buraczki i GUZIK, jakieś odpady w Skawinie w Tesco, a do tego może 3 kg tylko, a ja chcę więcej troszkę. Pytam panią z obsługi kiedy dołożą ( nie ma już buraczków ) odpowiedź!! Śmiechu warte promocje, aby ściągnąć klientów promocją z chmur.

stan

w dniu dzisiejszym w Lubartowie ul. lubelska 84 na półce zobaczyłem promocja kawy KRONUNG 500G na kwotę chyba 17.99. kupując w kasie automatycznej nie patrzyłem na cenę. teraz czytam paragon nr 25684 i jest kwota 21.79. (usunięte przez administratora) Stanisław

Zaniepokojona

Nie pracuje w Tesco ale jestem tam bardzo czesto. To jedyny sklep leo w ktorym robie zakupy. Nie wiem co sie zadzialo w Tesco w Ketrzynie, ale jak patrze na kobietki tam pracujace to jest mi mego przykro. W przeciagu paru miesięcy, z pogodnych, zyczliwych i chetnych do pomocy kobiet, staly sie przerazone i bardzo smutne. Juz nie witaja Cie usmiechem od progu, dalej Ci pomoga ale robia to ze strachem w oczach. Nie wiem co tam sie dzieje, ale dla czestego klienta widok jest to przerazajacy

DOMINIK

Jestem codziennie w sklepie i jestem zszokowany ze w tym trudnym czasie gdzie wszyscy dbają o bezpieczeństwo klientów a w Mszanie Dolnej nic. Nikt nie dezynfekuje koszyków, wózków, ludzi pełno się na sklepie nikt nie sprawdza ile jest. Kasjerki rzadnej ochrony przed klientem.czemu inne sklepy, supermarkety mają wszystko i robią wszystko aby zadbać o klienta i pracownika.

Kermit

Proszę o usunięcie postu z 5.12.2019 o nicku Kermit przez administratora

Kermit

A jeszcze jedno jego matce chodziło o to żebym cały czas siedział w domu na (usunięte przez administratora) przy dziecku a żebym nie miał kontaktów z swoimi rodzicami wogole i żeby mnie poróżnić z rodzinom i żeby mnie nie chcieli wogole tylko żeby matka pana Piotra lopatowskiego miała na kim się wyżywać i kogo wyżywać od najgorszych i żeby miała pole popisu i traktowania innych ludzi jak śmieci i przedmioty a często napuszcza przeciwko mnie swojego męża albo syna żeby mnie zatukli na śmierć żebym się z podłogi nie podniósł

papa

Tesco to to nie firma i nie ludzie to po prostu biznes by wyzyskiwać taki kapitalizm , zwolnili kobietę bo choruje na sm

Alicja
@papa

Widziałam, że szukają teraz do Krakowa menedżera norm operacyjnych. Liczyłam, że na GoWork znajdę więcej szczegółów niż to, co jest w ogłoszeniu Tesco. Chciałabym więc spytać, czy ktoś z Was tam pracuje bądź pracował na tym konkretnym stanowisku? Dajcie znać, co i jak.

Straszne jest to w Tesko, ze klient jest czesto zdany na zaplacenie za towar w kasie samoobslugowej bez innej mozliwosci. Ostatnio o godz. 9 30 nie byla czynna ani jedna kasa tylko automaty. Straszne! Za chwile zabiora nam pieniadze i zostawia tylko karty albo bedziemy numerami.

Gocha1

Witam serdecznie moja opinia jest taka że ni szanuje się pracownika to znaczy zrobili sobie godziny otwarcia do 23 nikogo nie pytając czy to pasuje bez ochrony i dwoma osobami na sklepie nie czym wracać do domu stracz siedzieć w tym sklepie mało ludzi do pracy a klientów coraz więcej dotyczy sklepu w Stargardzie na Piłsudskiego zmienię te godziny bo nawet delikatesy maja krócej ja postanowiłam już tam nie pracować

@Gocha1

Przypuszczasz, dlaczego firma wprowadziła dłuższe godziny otwarcia? Napisałaś, że w tych godzinach nie ma już ochrony, więc zastanawia mnie, kto jest odpowiedzialny za pilnowanie klientów, którzy odwiedzają sklep.

Marzena

W Tesco łamane są prawa pracownicze odnośnie urlopów ,kierownicy ustalają terminy kiedy reszta załogi ma mieć wczasy .Czas to ukrócić gdzie są związki zawodowe Piszcie czy u was jest podobnie .Nie bójcie się pisać .Pozdrawiam

@Marzena

W Gubinie już kierowniczki ustaliły kto, kiedy będzie miał urlop na żądanie...... Nie jest to jedyny przykład łamania praw pracowniczych...

anja123
@Marzena

Tak dokladnie pracuje w tesco w poznaniu z planowanego urlopu dostalam tylko 10 dni tak jak chcialam reszta kierownik narzucil, co ciekawe chcac dostac urlop np za 3 tygodnie, wpisuja go jak na zadanie. U nas tesco juz upada, do konca roku sie posypie prawdopodobnie.

@anja123

Dlaczego przypuszczasz, że do końca roku Tesco, w którym pracujesz, może upaść? Mam przez to rozumieć, że zbyt mało klientów odwiedza ten supermarket? Uzasadnij, proszę swoją wypowiedź pod tym kątem.

Mysia Pysia

Jestem zadowolony z zakupów tam

@Mysia Pysia

To miło że cenisz sobie Tesco jako sklep, na tym forum jednak ludzie oczekują komentarzy dotyczących tej firmy z pozycji pracownika a nie klienta, warto o tym pamiętać. Zachęcam więc osoby związane z Tesco do dzielenia się rzeczowymi wpisami dotyczącymi warunków pracy, atmosfery, pensji i podejścia do pracownika, takie opinie są bardzo cenne dla osób które tu na nie czekają.

Nati

Mam pytanie pracuje od 3.08 dostałam dzisiaj pierwszą wypłatę 2100 brutto a powinnam dostać 2300 brutto bo tyle mam zapisane w umówię, czy to dlatego że nie przepracowałam pełnego miesiąca ?

@Nati

Calkiem możliwe. Masz stałą podstawe, ale pomniejszona proporcjonalnie wzgledem dni przepracowanych. W innym wypadku ktos moglby przyjsc do oracy 2 dni przed koncem miesiaca a otrzymalby cala pensje

ArtTST

Dramat, żeby oddać butelki po piwie potrzebny paragon.... Po co clubcard? Przecież jeżeli jest przy każdych zakupach to powinni sobie to z czytać i bez problemu. Nie mam zamiaru zbierać makulatury za każdą butelką! Więcej żadnego piwa nie kupię w Tesco.

Mw
@ArtTST

Jaki to ma związek z pracą tam? To jest strona opinii o pracodawcach, proszę nie zaśmiecać forum

Ap
@Mw

Mam pytanie chciałem wysłać list do znajomej pracuje w dziale który zajmuję się miesami czy jest jakas dokladniejsza nazwa tego dzialu z góry dziękuję

@Ap

Lady

Student

Dzisiaj 13.03.2019 ok godz 7na Wielickiej kupowałam wino, będąc na samoobslugowce Pani poprosiła mnie o dowód l, pokazała jej legitymację studencką, a Pani zaczęła się ze mną kłócić że to nie jest dokument rządowy i zaczęła mi wymieniać jakie są prawidłowe. Na każde tłumaczenie, że legitymacja też jest dokumentem uprawniający do kupna alkoholu i też pisze na niej Rzeczpospolita Polska i na jakiejś podstawie powinien być wydany Pani dalej się klocila, po czym zaakceptowala z łaską i poszła do koleżanki za moimi plecami z tekstem głupia pinda, gdyby nie to że się spieszyłam, kazałabym kierownika wezwać. Następnym razem niech ta Pani na 100% się upewni, że klient nie słyszy jak się go obraża. Pozdrawiam Panią serdecznie.

@Student

Legitymacja studencka w myśl ustawy nie jest.dokumentem tożsamości, a jedynie dokumentem potwierdzającym tożsamosc zaś na celu ma spelniac funkcje niejako pomocnicza. Kasjer - owszem, moze sprzedac alkohol na.podstawie.okazania.w/w legitymacji, ale nie musi jeśli będzie mial wątpliwosci co do wieku, wszak legitymacje szkolną/studencka łatwo podrobic. Pozdrawiam

Dt

Kraków Kapelanka praca jako dostawca, pracuje już prawie pół roku i wszystko zgodnie z tym co było powiedziane na rozmowach przed podpisaniem umowy. Ze wszystkim się da dogadać, nikt nie wymaga rzeczy niemożliwych, jasne warunki przyznawania premii. Jedyny minus to duża ilość kilogramów do dźwignia, ale tego chyba można się spodziewać aplikując na to stanowisko

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tesco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tesco Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Polska Sp. z o.o.

Tesco Polska Sp. z o.o.