Opinie o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tesco Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tesco Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

Oko106

Siemanko czy jest ktos kto ma wiedze na temat pracy kierowcy (dostawca internetowy) w krakowie? Ogolnie jak warunki jaka płacą za pelny etata itp. Pozdrawiam

kasia z podlasia

kasia 31.10.2017 20:00 jak jest u was czy macie równie traktowane soboty i niedziele wszyscy tak samo czy kierownictwo ma tylko po jednej a reszta po trzy i jak jest u was z urlopami czy każą wstawiać na żądanie i jak się wraca z macierzyńskiego to od razu macie na początek wstawiony urlop i nie ma gadania , a kierownictwo może sobie urlop zbierać i cały miesiąc wolnego bo mąż były policjant aktualnie radny a główne biuro przez to problemu nie widzi

@kasia z podlasia

Najlepiej zgłos do inspekcji pracy

UCZCIWIE
@anonymous

JUŻ ZGŁOSZONE

Strajk

Należy brać przykład z Węgier. Węgrzy strajkują od piątku o płace i zatrudnienie płace mają wzrosnąć o 25 % a zatrudnienie o 15 % ( obecna stawka to 2500 zł najniższa ). Tesco musiała zamknąć placówki. A jednak się da przymusić pracodawcę do uznania wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Mewo
@Strajk

Z tego co wiem, to ten strajk na Węgrzech to była jednak wielka porażka związków zawodowych. Jedynie 3 sklepy musiały się zamknąć, a reszta działała normalnie. W magazynach nikt się nie włączył do strajku. Jako że związkowe hieny nadal mają chętkę na urlop za związkową kasę, tym razem planują strajk w Pradze. A kolejny gdzie? Na Malediwach?

Sąd
@Mewo

Czyli byłeś widziałeś i policzyłeś. Po co piszesz bzdury jak nie wiesz. Albo jesteś z centrali albo jedz do Tajlandii tam Teco zamawia towar tam nie ma związków i płacy i życia to tam zostań. Krytykować działania co TY zrobiłaś żeby podnieść pensje i poprawić byt pracownika ? Odpowiem NIC !!!

zainteresowany

Może ktoś napisać ile zarabia kierownik marketu bo nie wiem czy warto aplikowac

Leszno
Serdel

TESCO Kapelanka! Praca na wyspie w tej galerii to jakaś masakra. Pani zarządzająca wyspami jest nie miła i podnosi głos na ludzi pracujących na wyspach. Zamiast włączyć ogrzewanie to czepia sie zbędnych szczegółów (po całym dniu siedzenia przychodzisz tak zmarznięty do domu ze masz wszystkiego dosyć) Interesuje sie swoją praca tylko gdy ma przyjechać wizytacja. Normalnie sama chodzi w kurtce i ma gdzieś innych.

andżej

czy ktos wie czy biuro tesco pracuje 2 stycznia?

Kiepszczyzna

Byłam w tesco nie było ceny na produkcie , nie było kogo sie spytać jak są już ceny to często sie zdarza,że inna cena jest na półce a inna przy kasie.Nie miły personel,nie chcą pomóc klientowi jak czegoś nie mogą znaleść.Zamiat pracować urządzają sobie plotki.

patryczek

Ja mam jak najgorsze zdanie o Tesco pracuję w Krakowie jako sprzątająca i traktuje się nas jak osoby upośledzone umysłowo , a jednocześnie wymaga się od nas żebyśmy myśleli jak profesorowie . Zdjęcia robią gdy rozmawiamy , gdy zdarzy się że stoimy a nie daj bóg oglądamy towar . Dzisiaj dostałam karę przez kierowniczkę grilla za te słowa : kier. tesco do mnie : gdzie masz fartuch ! i to z krzykiem więc ja się wzięłam na odwagę i do niej : a pani gdzie ma fartuch i czepek Mam tylko jedno określenie do tego : prywatny obóz niewolników w XXI w. do którego aż się proszą o to by pójść do inspekcji pracy a może nawet do Sanepidu bo pracownice palą na zapleczu wiem co mówię bo nie palę fajek . Jeśli chodzi o inne działy powiem tylko jedno jeden wielki syf po pracownikach który robią zwłaszcza wtedy gdy mają mieć kontrole audyty , wizytacje itp.

POSZKODOWANY

nie polecam Tesco, Młyńska 7 A, 43-190 Mikołów, Polska w kasie jedna kasjerka albo 2 a ludzi 20 w kolejce !!! nie miłe pracownice w kasie oraz po dacie produkty mam fotki co pośle do sanepidu śmietana pogniecione opakowania i brudno nie polecam nikomu kierownik nie miły masakra kto to kontroluje ??? syf nic więcej opinie z google nizej ja będe robił fotki i słał do sanepidu do głównego Teresa Nadzieja 2 miesiące temu Po co podajecie numery telefonó skoro ich nie odbierają.Dzwoniłam do Tesco w Mikołowie na nr 32 226 71 56 i nikt nie raczył odebrać i to kilka krotnie. Pozdrawiam. Artur Szafrański Artur Szafrański 8 miesięcy temu- Mały asortyment oraz długie kolejki. Jedyny plus to miejsce jest otwarte 24h przez 7 dni w tygodniu.

romak

słyszałem, że od tego miesiąca cy od nastepnego mają pracowinkom zmieniac stawki i to niestety na gorsze, bo chcą obnżyć stawkę godzinową chyba z 7 zł coś netto do równo 7 ale brutto i juz słyzałem, że ludzie się na to burzyli strasznie, bo nie chcą mieć teraz zmiany umów i wcale się im nie dziwię szczerze mówiąc.

mikola

Z tego co ostatnio słyszałem to sporo narzekań jest wśród pracowników tesco na firmę. Niestety nie wiem konkretnie dlaczego, ale myślę, że w niektórych przypadkach mogą być to głosy nieuargumentowane. Zastanawiam się tylko jakie pieniądze na start oferują i podejrzewam, że jakoś ciężko przebrnąć przez rozmowę rekrutacyjną to nie jest...

?

Czesc, i jak Wam sie pracuje w Tesco na tym programie? :)

Mam pytanie - czy kogoś z operacji przydzielili do Kielc oprócz mnie?

mała

Hej:) Mam pytanie do osób z operacji, które się dostały - ile mieliście punktów za całośc? Jestem ciekawa jak wiele mi zabrakło - miałam 47% :(

on

Na AC sa jakies rozmowy po angielsku albo testy?

asiex306

Tak, dopiero w tym tyg. odbędzie się do działu logistyki.

strangerka

A co nadal trwa rekrutacja?

asiex306

Wybiera się ktoś w czwartek do działu logistyki?

lisabeth

Z tego co pamiętam w AC na Operacjach brało udział ok. 60 osób a dostać się miało minimum 15

asiex306

Powiedzcie proszę ile osób brało udział w AC do Działu Operacji i ile zostało przyjętych?

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tesco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tesco Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Polska Sp. z o.o.

Tesco Polska Sp. z o.o.