Opinie o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tesco Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tesco Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Polska Sp. z o.o. w Kraków

lisabeth

mam to samo, widać poszło hurtem :)

joasia

Mi w mailu napisali: gratuluję uzyskania jednej z najwyższych ocen z AC. Zastanawiam się, czy nie pisali tak wszystkim? :D A dokładnej ilości mi w mailu nie podali.

lisabeth

witam, Ja również dostałam pozytywną odpowiedź po centrum oceny do działu Operacje, cieszę się ogromnie a reszcie życzę powodzenia. mam pytanie do osób które otrzymały już odpowiedź pozytywną, w mailu napisali Wam ile punktów zdobyliście, macie jakąś wzmiankę o tym?

asiex306

Podbijam pytanie koleżanki. Czy wiadomo jaki jest pułap punktów by się zakwalifikować do AC?

Leszno
mała

A co dostaliście w pozytywnej odpowiedzi? Czy przy negatywnej dostał ktoś informacje o liście rezerwowej? No i czy podali wam ile trzeba bylo mieć punktow a ile zdobyliście?

Martyna

Nie, testy nie mają nic wspólnego z angielskim, telefon był jedyną formą do tej pory. Nie wiem czy był duży przesiew, bo testy mi poszły słabo, a dostałam się do centrum oceny

asiex306

Czy jedyną formą sprawdzenia poziomu języka angielskiego jest rozmowa telefoniczna z NP? Czy może testy też są skonstruowane w tym języku? Napisałaś, że są trudne? To znaczy, że już na tym etapie następuje duży przesiew?

Martyna

rozmowa - pytania typu jakie są twoje oczekiwania, jakie umijetnosci i predyspozycje ma kierownik, prosze opisac sytuacje...(o szybkosci podjecia decyzji, o odwadze, praca pod presja czasu) i to trwa okolo 40 min. Native - pytania czym sie zajmujesz, dla czego aplikujesz na program, jakie jakosci powinien miec manager, poprosil przeliterowac imie. W moim przypadku rozmawial bardzo szybko, mysle ze to byl taki sprawdzian :) Testy rozumowania werbalnego, liczbowego i logicznego. Bardzo trudne i tylko po 20 min czasu. I na koniec assesment center, 8 godzin, 5 zadan.

asiex306

Cześć, możecie mi powiedzieć nieco więcej na temat procesu rekrutacyjnego? Na początku, jak wygląda rozmowa telefoniczna? Czy są to typowe pytania jak na rozmowach z działem HR czy jakis specyficzny rodzaj pytań? z tego, co zdążyłam się zorientować to rozmowa z Native Speaker jest dosyć luźna a pytania niepodchwytliwe. Pisaliście coś o testach, na których rozwiązanie macie 3 dni? Testy ze znajomości języka? Robi się je w domu?

joasia

Ja też się dostałam :-) Teraz czekam na list i zobaczymy jak to wygląda :-)

ona

a ja odpowiedź negatywną, niestety :( gratuluję tym, którym się udało

ola

Ja tez;-)

Ja właśnie dostałam odpowiedź, że w ciągu 2 tygodni dostanę list ofertowy a w ciągu 3 tygodni raport z centrum oceny

xxx

Fajnie jeśli jest jeszcze dla nas szansa...choc wyniki mialy byc na samym poczatku lipca... pozostaje nam czekac

krak

Jakby ktoś dostał pozytywną odp to na pewno by sie pochwalil.... a tutaj totalna cisza u wszystkich. Choc moze to faktycznie nie wrozy za dobrze.

Róża

Wszystkim mieli dać odp wiec bez paniki

ciekawostka

Może dali odp tylko tym których przyjęli... obawiam się, że brak odpowiedzi nie oznacza nic dobrego.

ona

Nadal nic... Ciekawe kiedy będą wyniki.

Róża

Czy juz ktoś cos wie?

blondynka

nie ma wyników jeszcze.... niestety.... czekam cierpliwie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tesco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tesco Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Polska Sp. z o.o.

Tesco Polska Sp. z o.o.