Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gi Group w Katowice

Powiem krótko: kiedyś ta firma była bardzo dobra, tylko wcześniej była znana pod inną nazwą. Wiele razy podejmowałam u nich pracę tymczasową, żeby dorobić i byłam zadowolona. Teraz nawet Polaka nie przyjmą i biorą samych Ukraińców. Na produkcję to już mało kto chce Polaków zatrudniać, a w innych zakładach zaczyna robić się to samo. Przykro mi, że spotkała ich wojna, ale prawda jest taka, że pracodawcy zatrudniają Was Ukraińców tylko dlatego, bo otrzymują z Was duże pieniądze i mają podobno 100 % zwrotu z podatków, rozmawiałam na ten temat z moim kolegą, który prowadzi firmę i mi to wyjaśnił. Przykre, że sami Polacy wprowadzili taką dyskryminację własnego narodu. Wstyd! Trzeba zatrudniać wszystkich niezależnie od pochodzenia, a teraz słyszę od znajomych, że Polaków pozwalniali, a Ukraińców przyjęli. A powiem Państwu tak, wcale nie będziecie mieć lepiej od Polaków i będziecie harować jak woły za miskę ryżu. Osobiście nic nie mam do narodu Ukraińskiego i Rosyjskiego, znam i uczę się języka rosyjskiego z własnej woli i chęci, bo uważam, że języki obce należy znać, ale nie podoba mi się podejście pracodawców do Polaków i proszę mi wierzyć, że wielu ludziom to się zaczyna nie podobać i tu nie chodzi o to czy lubi się Ukraińców czy nie. Sama pracowałam za granicą i pracowałam z różnymi narodowościami i dobrze mi się z tymi ludźmi pracowało, ale pracodawcy muszą szanować Polaków, a póki co to nimi gardzą, bo pieniędzy z nich nie ściągną! Wstyd!

Witam, mam pytanie czy ktoś z was pracuje w Emden, lubplanuje wyjechać w styczniu? Jeśli tak to mam kilka pytań.

niko
@Kandydat

Ja mam zamiar jechac ale sie jeszcze waham

Irena
@niko

Hej, czemu się wahasz? Coś nie tak? Daj znać, czy powód leży w firmie czy jakieś osobiste kwestie.

Artur

Mam jechać na 10/01/23 też jestem ciekawy jak przedstawia się praca. Artur

Lui
@Artur

Hej, też mam zamiar jechać magazynier wózka widłowego, tylko szkoda, że nie ma zjazdów jako takich częściej tylko trzeba napisać wniosek o urlop. wstępnie wszystko wygląda ok

@Lui

To już dogadałeś warunki? Ile zwykle dają urlopu żeby można było wrócić do kraju? Wiesz jak wygląda umowa?

Jan Nowak
@Kandydat

Daj sobie spokój. I tak cię oszukają na miejscu. Pomocy zero albo mniej. Godziny nigdy się nie zgadzają. Do pracy możesz mieć ponad 25 km.

Wojciech

Witam , dostalem oferte pracy w Dojszlandach (Drezno). Moze ktos powiedziec cos na temat zakwaterowania? Sa pokoje jedynki? Nie chce powtorek z poprzedniej agencji , gdzie wspolokatorzy podkradali moja bielizne i pieczywo ktore jedli na fajrancie na moich oczach. POzdr

elo
@Wojciech

Sugerując sie forum to nie jest ciekawie. Na jakie stanowisko dostałeś propozycję? Też roglądam się z praca w Dreznie. Pozdrawiam

Karol

Positiv: dają pracę, mieszkanie i sprawy formalne. Dobry start, ponad średnią wypłata (nocki). DHL, Amazon Lipsk praca jest stosunkowo lekka, nie intensywna mierząc budowlankę czy akord. Jak jesteś dyspozycyjny możesz mieć spokojnie ponad dwa na rękę (po kwaterze) poza miesiącami depresji na przełomie roku Negativ: Co tydzień niespodzianka, coś nie gra z wypłatą. Zakwaterowanie 10 km od pracy, bez auta idziesz z buta, do najbliższego sklepu 30 min marszem. Na ulicy tylko c1apac1 dzień/noc. Styczeń DHL 5,5 godz w pracy 18,5 w zadupiewie. Do Amazon lepiej nie trafić, tys.trzysta na rękę, ciągle na zakwaterowaniu (6oo euro pokój DHL/amazon ZA OSOBĘ przelicz jak dwie osoby mieszkają, mistrzowie biznesu ;) ) Plus za kulturę agencji przy tym ale mimo wszystko, przemyśl Jesteś dymany co chwila. Po 6 msc (accommodation bonus) w nogi/do pracodawcy. W pracy i mieszkaniach nie ma patusów jak w Holandii. Neutral: da się zarobić ale na kacu moralnym. Bez języków DE/ES/ENG nie zrobisz nawet szkolenia. Pzdr rodacy

Irena
@Karol

To ile ci tej kasy zostawało ostatecznie? No i chciałabym wiedzieć, na czym polegają te wspomniane problemy z wypłatą, czy chodzi o coś poważnego. Ciekawe, czy inni też mieli jakieś opóźnienia.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Gi Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kowal? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ma

Hej czy ktoś z was szedł od nich na rozmowe o pracę do Bitrona Na Watta? Jeśli tak to jak przebiegła rozmowa

Bn

Witam czy jedzie ktoś z mazur albo podlaskiego do emden?

niko

Mam pytanie czy ktos pracował lub pracuje w VOLKSWAGENIE w Niemczech w Emden przez agencje GI GROUP prosze o opinie mam zamiar jechac,prosze o opini

Dato

Dzień dobry, Jestem z Gruzji, szukam pracy w Polsce. Co państwo może powiedzieć o tej firmie i jakie warunki oferuję na rynku pracy? Z góry dziękuję wszystkim!

Turek

Nie polecam pracy w Alber Heijn, nie ma godzin. Ciągle rezerwy, 3 dni w tygodniu pracy. Osoby w biurze w albercie z Gi group to porażka zero kontaktu totalny (usunięte przez administratora) Ściągają ludzi żeby tylko utrzymywać bungale.

Teresa
@Turek

A oni wiedzą, że tej pracy nie będzie czy to jakoś w praniu wychodzi przez dezorganizację czy coś? w umowie co na ten temat widnieje? One jakieś szczegółowe są?

Kandydaci do BMW lipsk

Czy ktoś pracuje w fabryce BMW lipsk na pakowaniu towaru i może się wypowiedzieć na temat pracy, zakwaterowania ?

zależy od twoich potrzeb
@Kandydaci do BMW lipsk

zakwaterowanie typowe, tylko skromne i brudne (ale to już wina byłych mieszkańców). Blisko pracy. Co do stanowiska - pytasz czy ktoś tam pracuje. Tak, na pakowaniu pracują wszyscy chłopacy, którzy zgłosili się jako operatorzy wózków widłowych. Żaden z nich nie dostał pracy, którą ma na umowie (!). Wytrzymują 2 dni i jadą dalej. Jest ciężko.

Teresa
@zależy od twoich potrzeb

Ale chwilka, oni jadąc już wiedzą, że na wózku nie będą? Płacą tyle samo ile deklarowali za wózek?

Ada
@zależy od twoich potrzeb

Witam czy ktoś może mi odpowiedzieć czy warto wybrać się do pracy BMW w Lipsku.. Jaka kwatera i jakie zarobki czy w soboty trzeba pracować czy jest dla chętnych... Czy praca bardzo pod presjiom????Proszę o odpowiedź,

@Ada

Na jakie stanowisko chcesz się dostać? Mnie interesuje ile trzeba zapłacić za mieszkanie. Jakbyś się zdecydowała to daj znać czego się dowiedziałaś.

Jak oceniacie prace w strukturach Gi Group na stanowisku kadrowym, rekrutera i handlowca? Czy jest szansa na rozwój? Czy są wyjazdu integracyjne i szkolenia? Jak wygląda atmosfera w pracy i onboarding? Jakie benefity oferuje firma swoim pracownikom?

Magda

Czy Gi Group wypłaca wynagrodzenie strikte 10tego czy może ciut wcześniej?

Kasia Gi Group
@Magda

Terminy wypłat są różne, w zależności od ustaleń z klientami. Termin do kiedy jest wypłacane wynagrodzenie znajduje się na umowie.

Bytomianka

Wszystkie warunki dokładnie przedstawione, kontakt do koordynatora. Pracowałam przez kilka agencji, ale tylko tu jestem zadowolona. Jeżeli nie odbierają, to oddzwaniają.

Urszula
@Bytomianka

Skoro masz porównanie do innych agencji to co sprawia że tylko tu jesteś zadowolona? Jak wypadają jeśli chodzi o zarobki na tle innych firm właśnie?

Lech

Wszystko ok

Arek

Dobra obsługa kandydata, pracuje już trochę i zawsze można się dodzwonić i dopytać w razie ewentualnych problemów Panie zawsze uprzejme

mero

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wynagrodzenie na czas, warunki pracy zgadzają się z opisem.

dziewiecpiec

GiGroup w Tychach sprawia dobre wrażenie tylko na początku. Panie dzwoniące z ofertą są przemiłe i nieba by uchyliły. Wszystko szybko, szybko - badania i BHP. Myślę - fajnie! Przychodzi, co do czego to jednak po wejściu na zakład okazuje się całkiem co innego niż na umowie. Praca przy komputerze mniej niż 4 godziny? Nie, 3/4 czasu spędzasz przy komputerze. Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin? Nie, na zakładzie chodzą i wzdychają do Ciebie żebyś jednak został na 12 godzin mimo tego, że się uczysz. Soboty? Najlepiej każda, bo jak wszyscy to wszyscy! Niebawem uruchomią niedziele to na zakładzie też będą błagać żeby przyjść i nie ma, że nie. Generalnie praca różni się od tego, co jest podane w ogłoszeniu, ale to już można się dowiedzieć dopiero po podpisaniu umowy.

Małgorzata
@dziewiecpiec

A te badania na szybko to jakie dokładnie?

Anonimowa
@Małgorzata

U lekarza medycyny pracy:)

Dr.oetker

Szkoda czasu. Umowy dają co tydzień na najniższą krajową. W dodatku wysyłają na przymusowe urlopy żeby była rotacja między ludźmi. Zamknąć ta agencje jak i resztę agencji.

Paulina
@Dr.oetker

A czemu na tydzień dają? To umów się nie daje na miesiąc?

Pracownik katowice
@Dr.oetker

Jestem zatrudniony przez biuro w Katowicach i nie zdarzyło mi się otrzymać umowy na okres tygodnia. A urlop ustalam z przełożonym na zakładzie pracy. Polecam współprace z Paniami w Katowicach.

Gall Anonim

Znajdą tyle wymówek żeby ciebie nie zatrudnić nawet jakbyś miał/miała doświadczenie i tak ci odmówią Nie polecam szukajcie pracy w innych agencjach na terenie Bielsko-Biała

Ww
@Gall Anonim

Zgadzam się... Byłam chętna do pracy blisko granicy (oferowali dojazdy busami). Tyle że mieszkam kawałek od miejsca odjazdu autobusu. Miałyśmy iść w kilka osób, to usłyszałam że mi się nie opłaca takie coś (finansowo i czasowo)

Katarzyna
@Gall Anonim

Może po prostu szukają kogoś z jakimiś konkretnymi umiejętnościami? Jakie są wymagania w Gi Groupie odnośnie kandydatów? Kto generalnie ma szansę na zatrudnienie?

Adam Dyzma
@Gall Anonim

Zgadzam się , dodatkowo pani pracująca w Bielsku to kawał chama , nie wiem jak może pracować na tym stanowisku.

Danuta
@Adam Dyzma

A co się stało że tak uważasz o niej?

Anowi

Czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku biurowym? Jak wygląda praca, ile płacą? Polecacie?

Jacek
@Anowi

A co, planujesz tam aplikować? A może od tego czasu złożyłeś tam papiery? :D

Harold
@Jacek

Ja o tym myślałem i czekam aż ktoś odpowie Anowi też więc piszcie

@Harold

I co? Dowiedziałeś się czegoś się więcej? Mnie najbardziej interesuje ile płacą. Jakbyś znal widełki finansowe to daj znać.

Arek
@Bartosz

Płacą dobrze.

@Bartosz

Powyżej średniej,a więcej się dowiesz podczas rekrutacji.

Kamila
@pracownik

Powyżej średniej? Jeśli tak to na prawdę fajna sumka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gi Group - Katowice

• Jak się pracuje w Gi Group?

Zobacz opinie na temat firmy Gi Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gi Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gi Group