Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gi Group w Katowice

koziel

Uczciwe rozliczanie pensji to nie w tej agencji. Pracowalem w Polsce przez ta agencje, zabieraja ile sie da na co sie da. Daja 1600 na reke tylko nie wspoinaja ze zabieraja za buty jak je dostaniesz a nawet jak se swoje wezmiesz, a za nadgodziny masz 50 proc. Za przerwe nie placa zostajesz w pracy 10-15 minut dluzej. Moja pierwsza wyplata za caly miech 1537zl. Jak zapyatalem za co tak malo to mi powiedziala ze to wyjasni a nastepnego dnia ze wszedzie tak samo sie zarabia. Na ostatni bus lecisz z wywalonym jezorem bo pozniej juztylko z buta. Opieka koordynatora? Nie mozesz sie dodzwonic, panie nic nie wiedza. Jak wchodzisz do agencji to siedzi smetna blondyn ktora za are chyba tam trzymaja, niemila. Za to pani K mila bardzo az do rwojej pierwszej wyplaty

rzyczliwy

gi group czechy ostrava . jak byla teresa szkanedrova a nie monika siwa wyplaty byly w terminie juz dzisiaj 15 a wyplaty dalej nie ma. ciekawe co dalej coraz wiecej osob opuszcza ta agencje !!!

on
@rzyczliwy

Dokladnie takie opoznóznienie to masakra na umowie o prace mają jasno napisane wyplata 15 !!! coś mi się wydaje że same czechy tam nieroby bedą tam robić a nie polacy (usunięte przez administratora) A ta Siwą bym z pracy wyrzucił!!!

rzyczliwy
@on

pieniazkibsie zgadzaja 8:00 i jiz sa na koncie niepotrzebny byl ten komentarz. przepraszam jezeli kogos urazilem. i prosze moderatora o zdjecie tego komentarzu

Gosia
@on

A chodzi i Monikę siwa?wysyłani SMS z data spotkania na rekrutację w Czechach po 5 SMS dziennie. Skąd ta agencja jest?

Gosia

marysia

a możesz to w jakikolwiek sposób potwierdzić lub udowodnić? bo ja chciałam się wcisn ać do nich na waklat Przedstawiciela Medycznego i liczę na uczciwe rozliczanie prowizji

ojdel

Firma GI GROUP jest firmą nieudolną i niekompetentną !!! jeśli przychodzi co do błędu w rozliczeniu lub czymkolwiek innym nagle nikt nic nie wie jeden przekazuje kontakt do drugiego z czego ja jako pracownik ponoszę tego koszta! o 20 zł z nadgodzin trzeba się prosić 3 miesiące z czego wiecznie słyszy się odpowiedź "wypłacimy przy następnym rozliczeniu...". Jeśli chodzi o wypłaty to nie dość że są marne to jeszcze w podejrzany sposób ubywają z nich drobniutkie kwoty o które przecież nikt się nie dopomni ale to mówią grosik do grosza...

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Gi Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kowal? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
XYZ

Masakra. Problemy z umową, problemy z komunikacją, problemy z każdym ELEMENTARNYM elementem zatrudnienia. Bardzo, bardzo słaba agencja.

Helena

Panienki w biurze na ulicy Sobieskiego w Katowicach, strasznie wyniosłe "gęsi". Kto by nie wszedł i z jakimkolwiek doświadczeniem zawodowym czy życiowym, to zrażają człowieka samą swoją obecnością. Miałam wrażenie rozmawiając jedną z nich, że całe jej życie jest koszmarne albo ma okres, bądź nie wie po co w ogóle tam jest. Dziewczątko, które pracuje za minimalną stawkę. To jakaś porażka. Otrzymać od nich ofertę pracy. Boże! Musiałby nastąpić armagedon. Nie polecam tej agencji pracy.

łuki

Firma dno i pół metra mułu.......uciekać, omijać...Ciagle nadgodziny, fałszywi ludzie, odradzam:)

dsfg

byłam ostatnio w trzech agencjach pracy w tym w gi group i każda z tych agencji zawyżała stawki, po umówieniu z pracodawcą na wstępie byłem informowany o niższych stawkach niż podaje agencja,

Czerwony Kapturek

Agencja Gi Group w Poznaniu- żenada, kompletny brak wiedzy,nieodpowiedni ludzie!!!!! pracowalam przez pół miesiąca bez umowy o którą nie mogłam sie doprosić.Zmiany odnośnie umów dokonywane za plecami pracownika - bez kontaktu z nim-pomimo podawanych telefonów, poczty mejlowej. GI GROUP w Poznaniu na Grunwaldzkiej nie jest warta zainteresowania, nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

tyszanin

Oddział Gi Group w Tychach to jakieś totalnie nieporozumienie. Wysłałem swoje CV przez internet na ofertę pracy, po kilku dniach zadzwoniła do mnie konsultantka z tej agencji. Po przybyciu do oddziału w Tychach w celu zapoznania się z ofertą pracy ponownie zapytano mnie o CV, które przecież już wcześniej wysłałem. Totalny brak organizacji, niska wiedza na temat ofert pracy. Gdy człowiek chce się czegoś dowiedzieć, to każą wypisywać te śmieszne ankiety. Zero profesjonalizmu. Mam wrażenie, że panie z tej agencji tylko tam siedzą i nic nie robią, szczególnie ta w rudych włosach. Nie polecam nikomu tej agencji pracy, dno dna, Rów mariański to przy tej agencji Mont Everest.

Ortografia

Angielski zaawansowany a polski nawet nie podstawowy... Pisz zrozumiale i z polskimi znakami.

xyz

to jest właśnie Gi Group.... stawka 2 tys na rekę i praca po 10 godzin dziennie bez zapłaty za nadgodziny.....

hanna

Tam daja 2 tys na reke i pracuje sie po 10 godzin dziennie;/

rekruterka

Również nie polecam.Ja aplikowałam na stanowisko koordynatora/ rekrutera. Rozmowę wstępną przeprowadził ze mną jąkający się Pan, którego ledwo rozumiałam przez telefon. Pytania typu "dlaczego akurat ta firma?" itd. Na początku poinformował mnie o tym, że jest dużo pracy i nadgodzin. A gdy zapytał o pieniądze to oczywiście podałam swoją stawkę, która nie należała do wygórowanych typu 4 tys. Pan stwierdził,że to oczywiście strasznie dużo. Przypuszczam, że za moje 5-letnie doświadczenie w innych agencjach i za pracę o której z góry mówi, że jest ciężka i wiążę się z nadgodzinami Pan chciał zaoferować mi max 2 tys złotych a najlepiej minimalną.

Również mam negatywne doświadczenia z GiGroup - już na etapie rekrutacji. Uważajcie na stanowiska, na które aplikujecie. W siedzibie u klienta może okazać się, że dostaniecie pracę o niższych kwalifikacjach. Na tym polega praca agencji, żeby wcisnąć klientowi kandydata, bo wtedy otrzyma się za niego kasę! Szkoda tylko, że kandydaci tracą czas na takie zabawy :( Nie polecam współpracy z tą firmą!

barney
@Anonim

Zgadzam sie z wczesniejsza wypowiedzia pracowalem przez ta firme w jednej z firm w lodzi i to rzeczywiscie tak jest jezeli pada pytanie za ile sie pracujenagle nikt nie wie mieszaja ciagle z tymi umowami mialem dosc ich zlodziejstwa

Gi group to niestety jedna z najgorszych firm istniejacych na rynku pracy pracuje niestety pod tą firmą w jednej z firm w Bielsku Białej i niestety ale żałuje firma oszukuje na wypłacaniu wypłat, pracownicy którzy pracuja juz pół roku nie wiedza na jakich warunkach tak naprawde pracują poniewaz nikt z GI Group nie jest w stane jasno okreslic warunków które zmieniaja sie z dnia na dzien firma nie jest godna polecenia wiecej o warunkach zatrudnienia mozna sie dowiedziec od ludzi pracujących w tym zakładzie na dodatek praconicy GI Group nie sa w zaden sposób wyedukowani w tym co robia i napewno nie mozna tu mówic o tym że są kompetentni poprostu dno jakich mało zastraszanie pracowników tym ze jak wezmą urlop wylecą z pracy, na kazdym kroku kłamanie na temat stawki która jest nie prawdziwa w przeciagu 7 miesiecy 4 razy zmiana stawki na mniejsza!! skandal nie polecam tej firmy w ogóle

nie wiem o co wam chodzi,czytam pod ogłoszeniami same dobre opinie na temat firmy,a tak z drugiej strony to jeśli ktoś pisze ,ze coś jest nie tak to niech poprze argumentami

Polak

WON UMOWĄ ŚMIECIOWYM I WSZYSTKIM POŚREDNIAKOM< KTÓRZY ZARABIAJĄ NA BIEDNYCH LUDZIACH raus do pierdla wszystkim darmozjadom pie...nym

Jola,a gdzie miałaby być praca?Ja słyszałam same dobre opinie na temat firmy Gi group

ppppp

Jeszcze rok temu poleciłabym tą agencję, ale teraz nie. Nie wypłacają na czas pensji, a jak już są to za niskie niż powinny być. Ludzie pracują bez podpisanej umowy i cały czas słyszą, że jutro już będzie. Trudno dodzwonić się do szefowej bo nie odbiera telefonu, a jak się dodzwonimy i zadamy pytanie to powie 'nie wiem' i tyle się dowiemy. Jedyny plus jest taki, że ładnie płacą za godzinę. Tylko szkoda, że na koniec miesiąca nie ma pensji. Jakby co to praca w H&M Gądki.

Agencyjny

Dramat!!! Ta agencja bezczelnie oszukuje ludzi!! Co drugi dzień widać podbijane ogłoszenia oferujące STAŁE I STABILNE ZATRUDNIENIE w magazynie H&M w Gądkach. W praktyce wygląda to tak, że tej pracy od początku stycznia w ogóle NIE MA!!! Ciekawe jak teraz opłacę mieszkanie i jak się utrzymam skoro otrzymam wypłatę za JEDEN dzień???!!!! Praca miała być w pełnym wymiarze godzin, a nie takie gówno na telefon... Już niebawem będzie o was głośno w mediach za takie oszukiwanie ludzi, jesteście skończeni!!!

brunszwik

wielka sciema firma niekompetentna zostaw2iaja ludzi przed wyplatami na lodzie i kaza jechac do Polski i obiecuja ze zalatwia prace zadzwonia jednak jak jusz jestes w domu to wtedy zaczyna sie rozczarowanie jak wysla wyplate i zobaczysz na koncie 0 zł.wtedy dzwonis i nikt jusz o niczym niewie jeden mowi na drugiego bardzo niekompetentna firma nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Gi Group - Katowice

• Jak się pracuje w Gi Group?

Zobacz opinie na temat firmy Gi Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gi Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gi Group