Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gi Group w Katowice

Jastrzebianin

Nie polecam . Oszukują z wyplatami w czechach

Wiktoria

Wspominacie o tym, że działy firmy w innych miastach funkcjonują sprawnie i nie zdarzają się wam problemy, może w ostatnim czasie w Katowicach sytuacja się poprawiła? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Jakie dobre strony zatrudnienia w tym miejscu dostrzegacie? @kacper, a czy jest to praca zmianowa? Możesz powiedzieć, czy firma zapewnia posiłek?

@ciekawska

Ja nie mogę nic złego powiedzieć, wypłata na czas (trochę mała ale co zrobić), Panie pomocne, może uda się przejśc pod zakład po jakimś czasie

kacper

W Krakowie mają nowe biuro dostałem prace przy segregacji towaru w magazynie stawka 22 brutto za godzinę dobra stawka a przerwę mam 30 minut bo tak kierownik ustalił na szluga można wyjść także zależy gdzie się pracuję u mnie wszystko ok.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Gi Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kowal? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Wiktoria

@marco, czy powodem Twojego zwolnienia były jedynie problemy z wypłatą wynagrodzenia, czy także inne sytuacje? Możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracowałeś i jaka była atmosfera między ludźmi? Czy mogłeś bez komplikacji wziąć urlop lub wyjść z pracy wcześniej?

marco

Masakra. panie w biurze w Katowicach to porażka. Najpierw się uśmiechają, dostajesz pracę za 1520zł za cały miesiąc przepracowany a jak coś chcesz wyjaśnić albo zapytać to pani Kasi nie ma, nie ma czasu, ma dzień urlopu, nie odbiera tel a jak już odbierze to proszę przyjechać, porozmawiamy. Przyjeżdżam znowu jej nie ma a żadne inne paniusie nie potrafią lub nie chcą pomóc. W końcu jak już doszło do rozmowy (po 3 tyg) to pani Kasia powiedziała, że oni wypłat nie rozliczają i może się skontaktować z drugim biurem. Czekałem kolejny tydzień i nic. Pojechałem do agencji. Mówi, że nie dostała odpowiedzi. Po kilka dniach kolejna wypłata za cały miesiąć i znów 1532zł. Progres... Złożyłem wypowiedzenie. Szkoda słów i użerania. Zaczaem pracę w firmie przez inną agencję. Muszę dalej dojżdżać do pracy, mam 1950 na rękę a po 4 miesiącach przechodzę bezpośrednio pod zakład.

lukasek

orientuje sie ktos jakie maja oferty na produkcji albo jako operator maszyn w gliwicach ?

totalna porażaka kto pozwala funkcjonować takim agencjom oddzial gorzwów tragiczny unikac

BM TNC

plus: *zarobki na średnim poziomie *stosunkowa dobra atmosfera pracy w zależności od stanowiska *jak w każdej firmie można się sporo nauczyć *benefity minusy: * marne wynagrodzenie, biorąc pod uwagę niepłatne nadgodziny; praca po 10-11h to norma w tej firmie! * brak swobodnego wyboru urlopu maksymalnie 1 tydzień * nie polecam pracy w kadrach i księgowości (częste rotacje;bałagan;dezinformacja)

Nowa

A ja tam jestem zadowolona, w tej agencji jest mi lepiej niż w poprzedniej.

Zdegustowany

Ta firma to jakaś porażka. Zapraszają pilnie na rozmowy po czym kilkakrotnie przesuwają wyniki rekrutacji. Interesowała mnie ich oferta ale są kompletnie niekompetentni. Nie polecam chyba że ktoś chce jeździć na rozmowy i czekać 2/3 tygodnie na to czy się dostał. Ja osobiście czekałem niestety rezultat odmówiłem w 3 firmach podjęcia pracy a owa firma nie przyjęła mnie .

Waldi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Robot

A czy ktoś się moze wypowiedziec o pracy w samej firmie jako rekruter? Jaka atmosfera, wymagania, mozliwosci rozwoju?

Michaś
@Robot

Spróbuj. Pracowałem w gi przez 2,5 roku. Nie jest to bardzo duza firma, szybko mozna poznac "wszystkich swietych" i ew. czyms zablysnac. Pamietam ze poza marginalnymi sytuacjami w firmie jest partnerstwo, ekipa raczej sie wspiera i nie ma wyscigu szczurow. Kasa srednia, ale jesli sie wykazesz na pewno dostaniesz jakas propozycje.

Cichy wielbiciel

Byłem na pseudo rozmowie w Warszawie z P. gosienką ktura raczyła na mnie donosić do urzędu pracy, brak wiedzy i kultury do człowieka

Głośny wielbiciel
@Cichy wielbiciel

@Cichy wielbiciel, a przyszedłeś po pracę czy po pieczątkę do urzedu, że pani gosieńska na Ciebie doniosła? Nie pisz głupot z imienia w internecie i to jeszcze anponimowo, bo to się na Tobie zemści. Dzieki takim ludziom i agencjom masz możliwość pracy. Jak nie wykorzystujesz jej to Twój problem, ale bądź fair ze sobą i z innymi.

Gucio

Kiedy są robione przelewy w tej firmie? Bo na umowie jest napisane że płacą do 10 każdego miesiąca i jest już 9 i wypłaty jeszcze nie mam....???

Jaaa

Czasc mam pytanie czy ktos posiada kontakt z ta agencja bo na internecie nie maja nr wogule sie dodzwonic do nich nie da

Spiż

Praca poprzez agencje i w samej agencji to porażka. Zawierają niekorzystne umowy na najem pracowników. Dziwicie się, że marne usługi i wszyscy mają każdego w (usunięte przez administratora) Jak nieudolne menegerstwo wyciska 7 poty na 30 bezpłatnej godzinie pracownika w biurze? Cóż może tak chcą. Biorąc pod uwagę prace w samej agencji lub poprzez agencje nie polecam! Włoski styl, gdzie życie rodzinne przenosisz do pracy.

Nie polecam agencji oszukują z kasą Puzniej się tłumaczą tym że to pomyłka człowiek musi specjalnie do nich jeździć podpisywać umowy gdzie inne agencje przyjeżdżają do ludzi szkoda gadać

elvis

Narzekacze sie wszedzie znajda ale prawda jest taka ze gigroup ma jedna z najizszych stawek na rynku. Pracowalem w jednej firmie gdzie byly 3 agencje pracy i tylko gigroup oferowal 1600zl na reke. W pozostalych 2 agencjach (ta sama firma) bylo juz 1800zl na reke. Skad te rozice? Zatrudnilem sie przez inna agencje i po roku juz mmam 2 tys na reke. Przez gigroup pracowalem 3 miesiace i wiecznie problem. Nic nie zalatwisz przez tel. bo odsylaja do innej kobitki, bo a to ta sie tym nie zajmuje, tej nie ma a twoj rzekomy koordynator na wyjezdzie albo spotkaie albo cos tam. Z tymi wyplatami tez prawda, wiecznie sie cos nie zgadza, niby grosze ale zawsze cos chocby na bilet. Obiecuja przejscie pod zaklad a kumpela robi w bitronie juz rok i konca nie widac tych agencji...Ogolnie jak potrzebujesz bylle czego za marne pieniadze i bez szans na przejscie pod zaklad to bierz ale jak chcesz lepsza kase to idz do konkurencji. Zastanawiajace jest tez to ze z chcwila rejestracji w tej agencji zaczalem otrzymywac tel maile i sms-y z innej agencji niby nie powiazanej do pracy za granica. Jak oddzwonilem powiedzieli ze nie wiedza skad maja moj numer, ze moze sie rejestrowalem co bylo nieprawda, bo za granice sie nie wybieralem nigdy, jak ich przycisnalem powiedzieli ze znajma moze moj numer dala. Jedna sciema. Po prostu w gigroup maja osobe ktora dziala na rzecz jeszcze innej agencji. Wiele nerwow jak dla mnie wspolpraca z ta agencja... a za buty musialem oddac 100zl :)

jajajajajajanooooo

Witam co sądzicie czy warto się przyjmować?pod gi group?czy znowu jakaś masakra?bo już wiele firm sprawdziłem na forum i każdy narzeka na wszystko i na każdą firmę więc oczekuję szczerej odpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o Gi Group - Katowice

• Jak się pracuje w Gi Group?

Zobacz opinie na temat firmy Gi Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gi Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gi Group