Opinie o Radisson w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Radisson. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radisson o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radisson w Gdańsk

Litw0ojczyznomoja

Bol glowy, wyzysk w bialy dzien caly czas ochrona patrzy co robisz. Szukaja po szafkach i zagladaja do szatni. Stawka mniej niz zero w tych czasach to jakas kpina. Ludzie co tu pracuja to moim zdaniem nie pracowali nigdzie indziej lub pod taka marka z 5 gwiazdkami. Zakochani i dumni ze maga zarzadzac taka zagoniona kadra. Do tego kazda osoba zadufana i nie mozna nikomu ufac, Sceny rozne od pijanych i pod wplywem niewiadomego pochodzenia srodkow. Obok jest klub z dyskoteka i bardzo czesto jest tak

Bożena

@Alek, a co przysługuje pracownikowi w dodatkowych benefitach, socjalu? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Radisson w Gdańsku? Do tej pory niewiele pojawiło się opinii na temat pracy w tym miejscu. Jak oceniacie pracodawcę Radisson z Gdańska? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

niedoszły
@Bożena

Praca przysługuje. Kierownik restauracji ma stawkę jak dla hindusa....proponują 2250 netto plus jakieś śmieszne dodatki. Wstyd !

Witam, zdecydowanie odradzam pracę w charakterze pokojowej..po powrocie z pracy jedyne co będziesz czuć to ból wszystkich możliwych mięśni.. Minimalna ilość pokoi do zrobienia to 15!!! Czasami nawet więcej, bo zdarza się, że któraś dziewczyna nie przyjdzie do pracy i jej pokoje są rozdzielone na pokojowe które przyszły, Tak więc możesz mieć nawet 18 pokoi i tu UWAGA, musisz je zrobić do godziny 16!!! Standardy a właściwie wymagania kierowniczej są absurdalne.. za każdą najmniejsza smugę czy to na lustrze czy szklance zostaniesz cofnięta do poprawki, każde MIKRO zagniecenie na na pościeli, jeden paproch na wykladzinie,za 3 milimetry kurzu który zostanie na meblach, za mega niewidoczne ślady kropli wody na glazurze w dodatku pod sufitem, za ICH ZADANIEM asymetryczne położony długopis czy notes, za każdą DOSŁOWNIE pierdołę jesteś cofania do poprawki! A gdy już uda Ci się zrobić pokoje to czeka Cię wycieranie kurzu i odkurzania korytarzy przy wszystkich swoich pokojach. Ale to nie wszystko, 2 razy w tygodniu musisz sprzątać magazynki z pościelą i chemią, a poza pokojami może Ci się również trafić zmiana PUBLIC czyli sprzątanie ogólnodostępnych korytarzy i pomieszczeń hotelowych- tu wcale nie jest lepiej!!! Baaaardzo dużo dziewczyn rezygnuje po 3 dniu pracy, dlaczego po 3? Bo dwa dni trwa szkolenie, podczas szkolenia pracujesz z inną dziewczyna, z taką która pracuje już dlugo, z taką którą nie jest cofania za byle główni- tylko dlatego że jest lizusem albo kablarą, bo niezaprzeczalnym faktem jest,że tam nie ma żadnej WONDER WOMAN która daje radę i świeci przykładem, albo wchodzisz w tyłek kierowniczce, albo wchodzisz na pokój aby go poprawić..Dodałam.tak długa opinie, ponieważ chce abys dwa razy się zastanowila/zastanowił zanim stwierdzisz "A.. spróbuję, to pewnie opinia kogos kto chce się zemścić".. uwierz mi! Moim celem nie jest zemsta, daje Ci możliwość NIE powtarzania mojego zaje*istego błędy jakim było podjęcie pracy w tym oto przybytku jakim jest Radisson w Gdańsku. Pozdrawiam

ble
@Monika

ja myślę że Ty pracujesz nadal....

Alek

Socjal dobry, dbają o pracownika.Stawki dla Chińczyków, bardzo niskie.Jak na taką firmę to chyba WSTYD

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Radisson spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
hyj

hejj wszystkim jakie warunki pracy, atmosfere oferuje hotel Radisson? Widze wiele dosc ciekawych ofert jak pokojowa, kelner czy recepcjonistka. nie wiem czy warto sie u nich zatrudnić na któreś z nich?

wiarygodnyAnonim

Chcę wypowiedzieć się o pracy w restauracji, to jakaś paranoja. Praca wśród małolatów, którzy są strasznie zadufani i zarozumiali. Ich samoocena jest zdecydowane wygórowana i odbiega od poziomu, który sami sobą reprezentują. Koordynatorki restauracji mają takie wyrazy twarzy, że zaczynając tam dniówkę człowiek ma ochotę od razu strzelić sobie w łeb. Z obserwacji wynika, że tylko 'dusze towarzystwa' mają przebicie, skromne i pracowite dziewczyny (w tym przypadku była to dziewczyna) są mieszane z błotem, zwłaszcza na zapleczu, gdzie odbywa się wieczny zlot plotkar.

antyanonim

"Praca wsrod profesjonalistow, mozliwosc rozwoju, mila i przyjazna atmosfera. Polecam goraco tym, ktorzy sa gotowi na ciagle poszerzanie wiedzy i umiejetnosci." - ktoś tu się chyba pomylił bo to praca wśród dinozaurów które nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi, nie wiedzą jak sie deleguje zadania i nie wspominając już o jakiejkolwiek motywacji. Mówię o takich działach jak recepcja, housekeeping oraz restauracja bo to z nimi miałem styczność. Wynagrodzenie to 12 zł brutto. Nie polecam a moja decyzja by stamtąd uciekać i zrewać z hotelarstwem raz na zawsze była najlepsza w moim życiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Radisson - Gdańsk

• Jak się pracuje w Radisson?

Zobacz opinie na temat firmy Radisson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radisson?

Radisson