brak logo

Radisson

Gdańsk

Opinie o Radisson

anonim 2010-11-19 21:29:16
Praca wsrod profesjonalistow, mozliwosc rozwoju, mila i przyjazna atmosfera. Polecam goraco tym, ktorzy sa gotowi na ciagle poszerzanie wiedzy i umiejetnosci.
antyanonim 2014-03-10 18:56:57
"Praca wsrod profesjonalistow, mozliwosc rozwoju, mila i przyjazna atmosfera. Polecam goraco tym, ktorzy sa gotowi na ciagle poszerzanie wiedzy i umiejetnosci."

- ktoś tu się chyba pomylił bo to praca wśród dinozaurów które nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi, nie wiedzą jak sie deleguje zadania i nie wspominając już o jakiejkolwiek motywacji. Mówię o takich działach jak recepcja, housekeeping oraz restauracja bo to z nimi miałem styczność. Wynagrodzenie to 12 zł brutto. Nie polecam a moja decyzja by stamtąd uciekać i zrewać z hotelarstwem raz na zawsze była najlepsza w moim życiu.
wiarygodnyAnonim 2015-07-27 17:05:56
Chcę wypowiedzieć się o pracy w restauracji, to jakaś paranoja. Praca wśród małolatów, którzy są strasznie zadufani i zarozumiali. Ich samoocena jest zdecydowane wygórowana i odbiega od poziomu, który sami sobą reprezentują. Koordynatorki restauracji mają takie wyrazy twarzy, że zaczynając tam dniówkę człowiek ma ochotę od razu strzelić sobie w łeb. Z obserwacji wynika, że tylko 'dusze towarzystwa' mają przebicie, skromne i pracowite dziewczyny (w tym przypadku była to dziewczyna) są mieszane z błotem, zwłaszcza na zapleczu, gdzie odbywa się wieczny zlot plotkar.
firmino 2015-10-04 00:30:14
Wiele osób przewinęło się już przez te firmę co świadczy przede wszystkim o tym , że praca tutaj nie jest dla każdego. Wręcz przeciwnie trzeba być zdeterminowanym , aby wytrzymać tu na dłużej. To , że młodzi się tak zachowują to znaczy @wiarygodnyanonim , że traktują te pracę poważnie i wiedzą, że muszą walczyć o swoje
mieszko 2016-04-28 11:55:47
no i jest teraz do nich praca jako Pracownik Działu Recepcji (Recepcjonista/tka lub Concierge), ale nie wie jak to wygląda teraz dokładnie, bo chyba mozna też iśc na pół etatu, a niekoniecznie na cały.
hyj 2016-05-22 23:17:36
hejj wszystkim jakie warunki pracy, atmosfere oferuje hotel Radisson? Widze wiele dosc ciekawych ofert jak pokojowa, kelner czy recepcjonistka. nie wiem czy warto sie u nich zatrudnić na któreś z nich?
Zostaw swoją opinię o Radisson - Gdańsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radisson