Opinie o Sept Wiry w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sept Wiry. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sept Wiry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sept Wiry w Poznań

Jak szefostwo w Sept Wiry? Spoko traktują ludzi?

Janusz Nowy wpis

Jak śmieci, nie płacą ludziom

Magda Nowy wpis

@janusz jak to wolontariuszy?

Wiecie czy w Sept Wiry szukają chętnych na staż?

Janusz Nowy wpis

Tylko wolontariuszy

Czy Sept Wiry zatrudnia studentów?

Tylko w ramach wolontariatu

Maria
@Janusz

Czy ktoś może odnieść się do tego, że Sept Wiry działa pod inną nazwą? Wiem, że o tym wspominałeś, ale z Twojej opinii wynikało, że nie jesteś co do tego przekonany. Czy ktoś ma oficjalne informacje w tej kwestii?

@Maria

Teraz to się nazywa Terra, ale siedziba i zakres działalności ten sam. Właściciel też...

Czy po rozmowie w Sept Wiry rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Sept Wiry?

Janusz

Tak, moglibyśmy. Bardzo chętnie.

Zainteresowana

Czy firma normalnie funkcjonuje? Szkoda , że nikt nic nie pisze.

@Zainteresowana

Firma funkcjonuje chyba pod inną nazwą 'Terra'. Zarządzana przez tych samych ludzi, więc pewnie nic się nie zmieniło. Od kilku lat nie spłacili wielu pracowników.

drajn

wydaje się to całkiem interesująca praca. W sept wiry muszą w takim razie płacić całkiem nieźle ...

romuald

@Dawid, jak to ludzie na swoje pieniądze po dwa lata czekają, o co chodzi? myslałem, z eta firma to ma sie dobrze i ż ejest wypłacalna przede wszystkim, ale ładne kwiatki tutaj są, całe szczęscie, że znaolazłem to forum. Kurcze, a jest tutaj moz ejakas osoba, która aktulanie pracuje w tej firmie, bo mam kilk pytań jeszcze?

Dawid

Staszek i inni użytkownicy - powiem szczerze nie ma co czekać z pracą, bo jeśli pracodawcy nie będziecie potrzebni to też możecie nagle stracić pracę i nikt nie będzie czekał. Nie mówię o sep wirze ale tak generalnie. ile ktoś najdłużej czeka na kasę ? bo dwa lata to kupa czasu na prawdę potężna.

Niestety nadal jest tak słabo, już drugi rok czekamy na kasę..

Ta firma to jedna wielka porażka! Brak wypłat, trująca atmosfera, szef to jakiś śmiech - chłopaczek.

Były praownik

Firma Sept to jedena wielka pomyłka.Ostrzegam tych którzy mają zamiar podjąć tam pracę. Nigdy nie dostaniecie należnego wam wynagrodzenia Jeśli marzy wam się wolontariat to drzwi Septu są otwarte!

nienormal

Zyczę na Święta firmie SEPT aby w końcu zamknęła wrota tego piekła. Zrobili krzywde pracownikom na Święta to jest nie wybaczalne. Ludzie czytajcie opinie o tej prowizorycznej firmie za nim bedziecie chcieli wpaść w te bagno śmierdzące dosłownie!!! Chyba że chcecie być zadłużeni bardziej niż kiedykolwiek!!!!!!!!!!1

metal

Mołody szef chodzi z głową w chmurach nic mu się nie chce, potrafi tylko zwracać uwagę że jest żle posprzątane, nie miły arogancki!!!

Nie polecam tego Pracodawce... dużo obietnic nie potwierdzonych. stres, zamieszanie nikt nic nie wie... wieczne pretensje, szukanie winnych.

oszukana

wiele wymagań, zero poszanowania pracownika, brak wypłat przez parę miesięcy, brak badań lekarskich, brak szkoleń bhp, brak konkretnych wytycznych dotyczących wykonywanej pracy, zastraszanie pracownika, zrzucanie na pracownika odpowiedzialności za błędy popełnione przez osoby podejmujące decyzje w firmie, złe warunki pracy, kamera i podsłuch bez zgody pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Sept Wiry - Poznań

Sept Wiry