Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Postój

Postój tak jak w kalendarzu?

Tak

Postój
@.

A od którego się dokładnie zaczyna?

Zombi
@Postój

Ile ty tu robisz w tym zakładzie że nie wiesz kiedy postój się zaczyna???

Kadry

Nie. Będziecie robić 12ki i soboty - do wybrania w październiku

Galerian
@Postój

Wypłata kiedy?? Wie ktoś?

Koto
@Galerian

Znowu to samo pytanie kiedy wypłata?

Wiatr

Nowożeńcy będą rozdawać darmowa kawę

Grzegorz Floryda
@Wiatr

W sobotę do pracy przyjść muszę bo się uduszę

Maciej Alaska
@Grzegorz Floryda

Przykre.

Mark
@Grzegorz Floryda

Zawsze można gdzieś wyjechać na jakieś zwiedzano a nie tylko żalić się że idzie się do pracy

Olaf

Czy wyjazdy że związków zawodowych dla przyjaciół pani c są z budżetu związków? Czy to prywata jakąś

Romeo

Do bramy wyjazdowej z zakładu powinni namalować linię i wyjazd podzielić na dwa pasy bo nie które "Królowe Szos" jadą środkiem i blokują wyjazd a później się czeka na wyjechanie z z zakładu 15 minut!!!

Józef
@Romeo

Polecam trąbić na k.....

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
????

A po Bożym ciele idą tylko wybrańcy do pracy i po cichu żeby inni nie wiedzieli

@????

Co sobotę też chodzą wybrani???

Różaaaa

żenada to co robią liderki wysługują się brygadzistkami

Werona
@Różaaaa

Żenada to jest chyba z ciebie samej!!!

Syrugana
@Różaaaa

A najbardziej ta Ana z przygotowania. Kasia i Beata nie mają chwili spokoju... Kiedy zmienią te liderki??

mariuszgruby

5600 na wypłacie i od razu dzień staje się lepszy

muso
@mariuszgruby

Nie ważne że cały miesiąc sie stracilo z życia :)

@muso

Kupi sobie domek XDDD

gonzo

jak wypłata po podwyżce?

Fanatyk.

Piękna jesteś Wiola, nie wstydź się tego.

Róża????

To jest żenada żeby liderki robiły wiązki na 12 jeszcze mało a pracownikowi mówią że są odwołane Halinka wstyd????????????

Sasza 1111
@Róża????

Bo Halinka wymaga od wszystkich pracy ponad normę nie zliczone ilości wiązek tylko więcej szybciej siedzi cały dzień gapi się w monitor a nie widzi co się dzieje na Lini ma swoje (usunięte przez administratora) a dobrzy pracownicy odchodzą bo mają jej dość mam dość (usunięte przez administratora) ćwiczeń przed pracą chcemy zmiany lidera kto za tym łapka w górę? ????

Lob

Szykuje się desant ludzi z Aptiv gdzie ponad 300 osób na bruk. Na poczatek

Foka
@Lob

Podobno już niektórzy maja nawet przyznane stanowiska

@Foka

Zapraszamy pracy wystarczy dla wszystkich

Żenada?
@Róża????

Żenada to są zebrania na początku zmiany... Wszystkie stoją w kupie, bez masek bez dystansu. A w trakcie pracy to samo- maski zdjęte. Nikt tego nie pilnuje. Powiadomie sanepid.

Ok

Czy ktoś w końcu się zainteresuje osobami które są chore i pracują widać to ewidentnie po nich jeżeli oni sami nie pójdą na l4 to ktoś to im powinien powiedzieć zero odpowiedzialności za innych

Ona
@Ok

Jeżeli kierowniczka w tym tygodniu nie zrobi nic z osobami chorymi a zwłaszcza Ukraińcami bo oni to praktycznie co drugi chory to dzwonię do inspekcji pracy i sanepidu

L...
@Ona

Znając życie nic nie zrobią w tamtym roku przy małej ilości zachorowań jakoś się troszczyli o pracowników pracowaliśmy po 7 godzin aby się nie stykać z następna zmiana bo w szatni plaga ludzi odstępów zero maski na brodzie. Albo pracowaliśmy 4 dni w tygodniu. A teraz mnóstwo ludzi chorych pozytywnych dużo na kwarantannie a reszta bojąc się o swoje zdrowie poszli sami na L4 . Ukraina chodzi kaszle gorączkują a na palarni Meksyk mnóstwo Ukrainy kichają smarkaja kaszlą bez maseczki jeden siedzi na drugim bo miejsca mało s palarnia cała zajęta.Szok

Ona
@L...

Pracodawca ma zapewnić bezpieczne warunki pracy ,mówi o tym kodeks pracy i instrukcja bhp

Seta
@Ok

A co z odpowiedzialnością osób które przychodzą do pracy z wczorajszego dnia im też się należy L4?

China Doll

A wypłata kiedy?

Sanepid

Jeśli pracodawca nie będzie wyrzucał z terenu zakładu chorych Ukraińców to proszę nam to zgłaszać. Pozdrawiamy

Artur

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż napierdala. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Pracuje w Cabindzie. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się pracuje, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność

Obserwator
@Artur

Ponoć jego kobieta też była pod wpływem wtedy, i nikt tego nie widział? Kiedy zacznie się równe traktowanie pracowników a nie tylko faworyzowanie.

@Obserwator

Nigdy. A pijana kobieta to skarb czasem nawet nic nie mówi.

Radek
@Sławomir

Była nawalona jak bela, było czuć od niej sam alkohol. Do tego sprawdza wiązki, które jadą do klientów. Gratulacje dla Cabindu.

@Radek

Nie pierwszy, i zapewne nie ostatni raz wiązki zalatywały wonią alkoholu. Moja Kasia jest szalona wiązki sprawdza nawalona

RENIA

BYŁO REWELACYJNIE, DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA NA GRUNWALDZKIEJ 5!

Obiektywnie

Jak nie pracowałaś/nie pracowałeś na kontroli to się nie wypowiadaj. Ja nie pracuje, ale wiem doskonale jak dziewczyny zapierniczają i poprawiają nieraz, to co wy narabiecie. Tak samo ręce je bolą jak i was. Bardzo proszę się zgłosić na stanowisko kontrolera skoro to takie nierobstwo. A kasa należy się wszystkim. Zamiast wieszać psy na kontroli to zawalczcie o swoje że też się wam należy.

@Obiektywnie

Nie ośmieszaj się. Już to widzę, jak kontrola poprawia czyjeś wiązki he he

Józef

????????‍♂️

Tak to tu zostawię

My się boimi wypisujemy a oni sie z nas śmieją... Fakt sam nasz detektor nie zazadzi takich zmian ale moze próbować wpłynąć na górę by choc nadgodzin zmniejszyć czy godzine pracy .... Ale z drugiej strony tu piszemy zalimy sie a jak jeden mąż ludzie sami też sie garną na nad godziny pokazujemy.... Wielki piątek dla chetnych. Owszem dużo ludzi podziękuj by odpocząć by nabrac siły ale Solidarności zadnej by sie wziąść i pokazac nie i już w kalendarzu wolne podpisali i koniec nie idziemy ale jak to towarzystwo cabind pojdzie by pokazac ze my chcemy Panie dla ciebie pracowac mimo wszystko dzięki takim mamy co mamy

Szyszka

Kilkadziesiąt osób już jest na kwarantannie, codziennie dochodzą nowe. Czy w tak trudnych czasach zakład naprawdę musi nas zmuszać do nadgodzin? Boje się o swoje zdrowie i zdrowie swojej rodziny. Wg kodeksu pracy mogę odstąpić od wykonywanej pracy, jeśli zagraża ona mojemu zdrowiu. W mojej opinii notoryczne, wymuszone nadgodziny zwiększają zagrożenie zarażenia się wirusem. Gdzie mogę zgłosić swoje obawy? Inspekcja Pracy?

wiewióra
@Szyszka

czekaj co się będzie działo po inwentaryzacji...

Pomoc
@Szyszka

Sanepid barfzo chętni wypytuja o warunki jakie mamy w pracy o ile trafi sie osoba odpowiedzialana ktora nie satysfakcjonuje tylko odpowiedz :tsk nosimy maseczki:sa tez ludzie ktorzy maja na czele zdrowie nasze i maszych bliskich wiec oni sie zainteresuja tymi wszystkimi pudelkami po lekach w koszach ukraincami ktorzy ledwo chodzą przez gorączke a niby kamery termowizyjne no cóż jakas przykrywka musi być co nie w nosie ma to ten ktror przeszedl bez objawowo mam nadzieje ze nieprzeniesie tego syfu z zakladu na rodzibe bo noe każdy ma tak dużo szczescia i wcale go nie oszczedza... Życzę zdrowia

Sanepid poinformować,

Iga
@Szyszka

Masz rację coraz więcej ludzi choruje albo z obawy i stanowisko pracy chodzą i zarażają innych . Ludzi bolą brzuchy głową biegają do WC ale trzeba pracować. Bardziej odporni nie odczują tego ale ci mniej zaraża się i będzie coraz to więcej więcej...... Ukraina chodzi chora do pracy sami mówią że źle się czują mają gorączki ale muszą chodzić i tak kołki się zamyka. Cały zakład powinien objęty dezynfekcja. Wszyscy się boją tego zgłosić gdzie kolwiek czy to sanepid czy inspekcja pracy. Maseczki kpina każdy wie że nic nie dają a odległości jakie się pytam. Szkoda słów. Masakra i tyle w temacie.

Antek

W kraju lockdown wprowadzają bo chorych przybywa a cabind na przekór wszystkich na kupę w weekend ciągnie. Mistrzowie

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 244, z czego 49 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 474 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.