Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Iac

Kierownik zmiany C każe Polakom mówić w ich własnym kraju po rosyjsku. Dlatego ludzie się zwalniają.

@Iac

Co to znaczy, że "każe"? O co konkretnie tam chodzi z tym?

Xyz
@Iac

I tak już garstka Polaków została w zakładzie. Więc wiadomo co to za rozumowanie. Po trupach do celu.

Ryszard
@Iac

Szkoda, ale dość fajny był to zakład przynajmniej dla mnie behapowca, chociaz krótko pracowałem.

VARR
@Iac

This is bad thing. Polish people are very good. Ignore this man. Work together. Poland head up. Get out this manager.

Prawda
@Iac

Niech się zwalniają. I tak niedługo tych wyżej zastąpią Ukraińcy. To co się martwisz?

@Ryszard

A jak praca na tym stanowisku wyglądała tutaj?

Słońce
@Prawda

Nie tylko w tym zakładzie Ukraina jest górą A będzie jeszcze gorzej uwierz

Uaaa
@Iac

Donoszenie na swojego przełożonego do właściciela zakładu mu świetnie wychodzi. Pewnie myśli że niedługo zostanie dyrektorem.

Jakie są warunki zatrudnienia w AURES?

xyz

warunki katastrofalne Polacy się zwalniają większość pracowników jest z Ukrainy , prawie (usunięte przez administratora) biura też pustoszeją.

Zakład porażka i tyle w temacie nie polecam

Gafciio

Ja się dziwie ,że w XXI w ktoś zgadza się na takie warunki pracy... (usunięte przez administratora) dla kobiet. :/

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Grandel

Jeśli jest 30 stopni na zewnątrz, jaką macie temperaturę na hali? Macie jak oddychać wogole? Zgadzacie się na takie warunki pracy???

Kamila

A jakich odpowiedzi się spodziewasz? ;p I na jakim stanowisku będziesz, bo to chyba tez ważne info

Pozwy

Ludzi pokrzywdzonych w tym zakładzie zachęcam do składania pozwów sądowych przeciwko kierownikowi produkcji Panu S. Pozew cywilny też wchodzi w grę. Za takie traktowanie pracowników powinien trafić za kratki. Im szybciej tym lepiej.

Na
@Pozwy

Czasem sąd to jedyne wyjście. Przenajmniej tą banda przekonuje się, że nie wszystko mogą kupić za pieniądze. Jeśli istotnie jest jak mówisz to składajcie pozwy. Będzie jednego łajdaka mniej.

xxx
@Pozwy

dużo piszecie mało robicie!!!

GKS Katowice
@xxx

Aures sponsorem Zagłębia . Jaki klub taki sponsor . Radek wracaj bo teraz tu jest jakiś mordor

Izabela
@Pozwy

za takie, to znaczy jakie traktowanie?

Żyrafka

Hej, czy w Auresie zrobili przez te lata z temperaturą na hali? Jaka jest stawka podstawowa przy przyjęciu? Jaki czas pracy? Dalej 3 zmiany po 8h, pon-pt?

Kamil
@Żyrafka

Zadaje się, że już tam robiłeś, skąd zatem pomysł, żeby wracać?

Kamila

Czy jest jakikolwiek powód, żeby firma miała nie funkcjonować? Bo widzę, że ktoś o to spytał niedawno. Wszystko aktualnie jest dobrze? Nie ma żadnych komplikacji w związku z całą tą sytuacją na rynku?

Gks
@Kamila

Jest dużo powodów , sytuacja na rynku automotive , sytuacja u niby najlepszego klienta Varok , w firmie nie ma na nic kasy , a prezesi sponsorujà Zagłebie sosnowiec - pycha kroczy przed upadkiem . Gieksa górą

1906
@Gks

Sosnowiec piszemy z dużej. Dla ciebie pycha dla mnie zazdrość…. Jak byś zagęszczał ruchy a nie patrzał na co wydają kasę prezesi zapewne jeszcze twoja to byś przynosił mniejsze straty a co za tym idzie większy zysk dzięki czemu kasa by była… Zagłębie górą…

Lech P
@1906

A tobie to płacą biletami na mecz u was na tym ściernisku ? Jaka firma takie kluby sponsorują . Granat Ściernisko albo Spoceni Sarnów już byłoby lepiej wspomóc . Siedzicie w tym azbeście i się wam na głowe rzuca . Zysku w tej firmie nie widziano od 2013

Irena
@Lech P

Serio tak długo? Jak uważasz, jest jakakolwiek szansa na poprawę?

Kamila

Haha, już? Przetestowane? ;p A niezbite dowody na tego typu zachowanie to macie? Bo głupio tak do prokuratury iść chyba z pustymi rękoma... :/

czy w Aures nadal trwa mobbing pana prezesa na pracownikach którzy maja inne zdanie w róznych tematach ? i czy nadal oczernia sie byłych pracowników ? dzieki za info

Irena
@pracownik

Naprawdę były takie sytuacje? Doświadczyłeś na własnej skórze? Może warto gdzieś to zgłosić?

Opozycja
@pracownik

Chyba lekka przesada , to że ktoś dostanie opr że nie robi jak należy , albo że się kogoś zwolni przez telefon bo zupa była za słona to nie (usunięte przez administratora) . Z oczernianiem to różnie , ale to chyba klasyka gatunku że jak się ktoś zwolni no to potem wszystko jego wina . Nieobecni nie mają głosu . Gorsza jest wazelina z ALP , niestety nie polecam

Nowa
@pracownik

Ja tam mam inne zdanie , uważam że firma bardzo fajna , praca fajna tylko czasami się dłuży , ten prezes z serbi jest podobno ok. Kasa na czas , premi nie ma ale podobno ma być . Generalnie jak na sosnowiec to firm jedna zleprzych w jakich pracowałam .

@Opozycja

Czyli to wygląda tak, że ktoś będzie "lepiej" postrzegany jak go szef zwolni niż gdy sam z siebie weźmie i odejdzie? Czy po prostu panuje powszechny zakaz jakiegokolwiek odchodzenia stąd?

Czy AURES organizuje staże dla studentów?

0.0

Tak można odbyć staż studencki w firmie

Szuka pracy

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje ???

Inżynier jakości

Witam, na jakie zarobki moze liczyc inżynier jakości??? Pozdrawiam

Produkcja

Dzień dobry, proszę o informację czy firma współpracuje z OK system lub Multisport i czy pracownicy mają możliwość korzystania z takich usług. Z góry dziękuję.

incognito

Nowy prezes wprowadza nowe porządki - i dobrze. Poprzednia "partia rządząca" miała totalnie wszystko daleko, za wiele nie robiła. Firma podupada przez aktualną sytuację na rynku Pan K.F - prezes, stara się utrzymać zakład nad powierzchnią wody. Niestety pracownicy zwalniają się na potęgę, lub pracują dodatkowo np. w piątki gdyż aktualnie etat to 4/5 (oprócz produkcji) - nadal słyszy się że niektórzy planują się zwolnić jak dalej będzie krucho (jakby gdzieś indziej w Automotive było aktualnie lepiej :) ). Ogólnie zakład jeśli chodzi o ludzi jest bardzo pozytywny, jeśli chodzi o organizację (usunięte przez administratora) i wodorosty. Pieniądze niby są niby nie ma w sumie nie wiadomo. Ciekawostką jest ogólnodostępna informacja do której można dojść po numerze NIP firmy, a mianowicie dofinansowania które zakład uzyskał z tarczy antykryzysowej, nie oceniam i wole zagłębiać się gdzie się podziały te pieniądze ;). Całokształt firmy oceniam na raczej pozytywny, ale potrzeba naprawdę dużo pracy i wkładu przed wszystkim ludzi żeby wyprowadzić zakład na prostą, mam nadzieję że za doświadczeniem aktualnego prezesa idą w parze również czyny.. Zobaczymy jak to będzie, liczę że Aures stanie na nogi i będziemy dumni z noszenia logo na piersi. Pozdrawiam serdecznie :)

Polak
@incognito

Dlaczego mówisz - poprzednia partia rządząca ? Jak ta partia była z nadania aktualnego prezesa ( RW , A K etc ) i była taka świetna . Chyba że tak jak zawsze krytykuje się działania poprzedników . Zobaczymy jak sobie prezes poradzi w kryzysie a nie jak wszystko świetnie idzie . Życzę im jak najlepiej , zwłaszcza Panu TK . Pozdrawiam Polak

Hania
@Polak

Bylam ostatnio na rozmowie i testach zaklad (usunięte przez administratora) na hali glosno i dosc cieplo. Za taka kasę mozna znalesc wszędzie prace i to w lepszych warunkach np w sklepie spożywczym nocek nie ma cisza czysto.

Pracownik obecny
@Hania

To idz pracuj do sklepu

Witek

Jak tam się pracuje w auresie ? Dalej 4/5 ?

Świadoma
@Witek

Mamy już cały etat

Toja

I jakie wnioski po zebraniu?

Czy w AURES występują paczki/bony świąteczne?

Xenon

Jakie paczki? Dla kogo? Zapomnij

Czy pracownicy AURES mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Sebix

Pewnie że tak. Najchętniej integrujemy się pod sklepem obok przystanku czekając na 35 z piwkiem

Nikt

A po co komu imprezy integracyjne. Lepiej niech premie dadzą....

Gosc

Pracy dużo ludzi mało kasa słaba A wymagań pełno. Tak w skrócie. Dyrekcja nie widzi problemu w braku ludzi do pracy. Premi zero podwyżek zero ale za to obowiązków coraz więcej. Ogolnie nie polecam. Nie zapowiada się żeby było lepiej w najbliższym czasie.

Octenisept
@Gosc

ale jak to nie ma ludzi do pracy? przecież są ciągle przyjęcia.. tylko musisz znać pana S albo pana B i masz pracę od ręki nawet jeśli się nie nadajesz. Premii nie ma i nie będzie bo zakład nie zarabia tyle ile powinien, no ale jak ma zarabiać skoro więcej płaci ludziom z biur niż ma zarobku od klientów.

xxx
@Gosc

kierownik mówi że jak kasa ci się nie podoba to się zwolnij ma kto robić

Rychu
@xxx

A źle mówi ? Jak nie pasuje to idź gdzie indziej

Jaka macie opinie o Rafale Stefanskim ? Pracował u Was podobno

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES