Opinie o Europe Calling w Radom

2/5
Na podstawie 281 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Europe Calling. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europe Calling na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europe Calling w Radom

Klik

No tak... Podnieśli stawkę bo i tak od stycznia wszędzie będzie ta sama - 13 zł brutto. Ciekawe gdzie jest haczyk, czy wywalają do domu po 4 godzinach i tak sobie odrobią te 12 zł czy firma zmieniła zasady w co raczej wątpię... Zobaczymy

jasio

Od 1 października podnoszą stawkę za godz. teraz będzie 12 zł/h brutto + premie, umowa zlecenie ze składkami zusoskimi.

Piotrek.

a ja jestem zadowolony i polecam

fiolet

widze ze leaderzy w garden pharm nie maja co robic tylko siedza na stronach i wypisuja glupie komentarze

logo firmy Specjalista ds. social media
Aleksandrów Łódzki
Audiofast M.J. Orszańscy sp.j.
logo firmy Specjalista SEM
logo firmy SPECJALISTA DS. MARKETINGU (m/k) w renomowanej firmie (ID 142)
Oleśnica
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
Copernic Sp. z o.o.

w

podobno na słuchawce to 12 zł brutto około 8, 70 z groszami netto ok 1500 plus dodatki

ufo

Właśnie trwa rekrutacja dla naiwnych. Zarobki w granicach 1000-1100 zł i to ma być Prężnie Rozwijająca się Firma ha ha ha ŻENADA

Angela

Graniczna 17 przyjdz na 3 piętro i zostaw CV. Tu się każdy dostaje i zarabia 1000zł

niezadowolona

to po co piszesz tu na forum i marnujesz czas, skoro to taka super firma i są tak wspaniałe zarobki, to nie trać tu czasu, tylko idź do pracy, dlaczego jeszcze cię tam nie ma???

niezadowolona

Ciekawe, kto z liderów takie piękne komentarze pisze. Ha ha ha. Jakoś nikt tej premii nie ma, prócz jednej osoby, która zawsze dostaje inną bazę i klientów z infolinii.

niezadowolona

jak tak bardzo chcesz, to idź i się przekonaj. w ogłoszeniu można napisać wszystko, co się chce. przecież byłam tam, to wiem, co mówię. jeżeli wolisz wierzyć w to, co piszą w ogłoszeniu, niż ludziom, którzy tam byli i pracowali, no to cóż...

niezadowolona

Może najpierw przeczytaj coś 3 razy, zanim odpowiesz. Przecież pisałam, że wszyscy siedzą na samych pocztach, prócz jednej osoby - to jakim cudem na pocztach zrobisz premię? I jeszcze wywalają do domu, jak za dużo osób do pracy przyjdzie.

niezadowolona

w tej firmie nie ma na czym pracować. bazy to same poczty przeważnie. siedziałam nieraz 8 godzin i cały czas zamykałam poczty, w ciągu 8 godzin porozmawiałam z klientem może ze 4 razy. premie są w teorii, w praktyce nie ma ich w ogóle - oj, przepraszam, dostaje ją osoba, która siedzi na innej bazie niż wszyscy, gdzie kierownictwo i liderzy idą do niej z klientami z infolinii i tak robi sobie premię, a reszta siedzi na pocztach i nie ma premii. czyli przymilanie się jest tu wskazane wręcz - inaczej zarobisz jakieś 900 zł. dziwna panuje tam atmosfera. nie polecam tej firmy, ponieważ jak byk widać, kto jakie z kim ma układy, z góry jest już ustalone, kto na jakiej bazie ma siedzieć (wszyscy bezczynnie siedzą i zamykają poczty, a jedna osoba wciąż ma z kim rozmawiać i liderzy co i rusz podsuwają jej rekordy - więc chyba wiadomo, o co chodzi). bardzo często wywalają do domu, ja często pracowałam po 4 godziny.

ufo
@niezadowolona

NIEZADOWOLONA pisze prawdę.

robson

układy układy i jeszcze raz układy. jak masz układy to i premie lepsze masz i bazy. nie polecam

r

w sprawie premi już pisałam inni też a stanowisko konsultant telefoniczny

r

dosprzedaż jest raczej łatwiejsza. firma byłaby ok gdyby te zarobki były lepsze no 1300 zł to dla mnie zdecydowanie za mało bez premii bez niczego robisz jak murzyn...

bebnik

byłem i widziałem sytuację - osoba z infolinii robiła pakiety - z przyrkością stwierdzam że wszystkie powyższe wpisy dotyczące infolinii i wypłaty są prawdą - niektórzy konsultanci przekłamuja klientów wprowadzają ich w bląd i też mają premie - wielki p... nie ma żadnego lidera nikt niczego nie pilnuje - pomyślałem co to za firma jak nie ma lidera - zobaczyłem że jednak te wpisy są prawdą i odeszłem

@bebnik

Szczera prawda o tej firmie

kruk

europe calling... dobre dla kogos kto malo do pracy chodzi chyba czyli dla uczniakow... dla mnie 1200 zl to za malo tym bardziej ze sa call gdzie mozna duzo wiecej zarobic

graja

z tego co mówili znajomi nie jest tam tak zle oni pracuja i sa zadowoleni. a co do wyniku to wynik trzeba robic wszedzie w kazdym call center, pracownik ktory nie przynosi korzysci zwyczajnie jest nie oplacalny dla firmy, nie tylko w tego typu branzy

kola

bylam tam i nie polecam nikomu. dlugo tam nie zagrzejecie miejsca wywalaja za brak wyniku ktorego nikt nie jest w stanie wyrobic.

telo

pracowałam tam w okresie wakacyjnym, ponieważ później wyjechałam na studia, praca była spoko, zdziwiona jestem tymi komentarzami, pomimo to zamierzam tam wrócić niebawem

Zostaw merytoryczną opinię o Europe Calling - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europe Calling?

Kandydaci do pracy w Europe Calling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.